Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik

poruka: 11
|
čitano: 3.667
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik".
9 godina
offline
Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik

Vidi se da taj nikad nije bio u Hrvatskoj ili bližoj okolici, tu svi aparati tako funkcioniraju. 

 
10 0 hvala 0
9 godina
offline
Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik

"Ljeto je, ionako imate vremena napretek."

 

Blago si ga nekima.

 
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik

Nikako ne mogu naci lutku za seks ali da ju mozes mlatiti i da place. Onako bas tuzno da jeca kad ju namlatis ko manijak.

Freak Show Inc.
 
12 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba

x

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 11:11 (Razorman).
12 godina
offline
Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik

Fora ideje ali lik mi je prenaporan

Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba
Friday kaže...

Nikako ne mogu naci lutku za seks ali da ju mozes mlatiti i da place. Onako bas tuzno da jeca kad ju namlatis ko manijak.

 Ima tu za kupit: https://romaniakiss.com/

15 godina
offline
Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik

ovu neobičnu (ne)prirodnu pojavu otkrila mi je davno pokojna teta: svaki elektronički uređaj koji "štuca" ili odbija posluh valja (redoslijedno ali može i istodobno): šutnuti nogom/zveknut ručetinom + opsovati mu bližu rodbinu (na pr. mater trockističku na proplanku među jaglacima, uz cvrkut slavuja). i gle! čudom proradi! dokazano na frižiderima, televizorima, lampama, pećnicama, ventilatorima. nema razloga da ne radi i za usisivač. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba

-stari su imali životnu mudrost.. a bake su još jače od tete.

-ako poslje ovog ritaula uređaj ipak (nekim čudom?) ne radi.. tad je pokvaren :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik
Ovo s udaranjem uređaja vrijedi univerzalno: od starog telefunkena (iz moga djetinjstva) do daljinskog upravljača za TV. Inače, tako je spašeno i jedno spuštanje na Mjesec iz projekta Apollo. LEM se spušta na Mjesec, a neki uređaj, prekidač zakaže. Ako se kvar ne otkloni u 10 sekundi, spuštanje treba prekinuti i vratiti se neobavljena posla. Houston u zadnji čas šalje spasonosno rješenje: kvrcnite ga malo. U čemu je štos? U tome što su čestice prašine prekinule kontakt.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik

Radio sam godinama u servisu el. uređaja i potraščke elektronike, iskaljivanje agresivnosti prema uređajima pali u više slučajeva nego bi trebalo :) 
Na kraju se većina svede na loše kontakte i nasilje nad uređajima je više testiranje nego popravljanje ali eto..  

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Usisavač koji psuje i mikrovalna na koju treba vik

čini se da će tako biti i davno, davno, u straaaaašno dalekoj  galaksiji ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice