Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

poruka: 11
|
čitano: 4.404
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile".
5 godina
offline
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

A gospe ti, možda bi i moga.

 
2 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

Samo zdravlje...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

Pileci medaljoni su ionako bezlicna masa, tako svejedno kako se na kraju ta masa stvori

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

cek a jesu li veganski?

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane
odlazak životinja u vječna lovišta

Život se hrani životom...bez ubijanja nema ni života... prehrambeni lanac....da nije etično...ali kad ti isti američani potroše tisuće MILIJARDI za uvođenje demokracije u vukojebinama...onda je to OK...to je potpuno "etično" i opravdano
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 3 hvala 0
15 godina
online
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

Ide svijet lagano u krasni k... Izmišlja se "topla voda". Rade se uštede tamo gdje su nepotrebne. Drastično smanjite ovisnost o fosilnim gorivima, a ovakvo preseravanje s hranom će nam dugoročno naštetiti.

 

Kada nam počnu izbijati nove bolesti i poremećaji, što će se tada reći? Da nam je priroda servirala novu bolest? Da, priroda. Ali u smislu prirodnog odgovora organizma na unos smeća.

 

Ni sada nije dobra situacija u pogledu hrane. Posebno takve brze hrane, a što će se sve "mućkati" i stavljati u takvu "hranu" je itekako zabrinjavajuće i daje nam razmišljati. Pitam se, pitam...

Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

Imalo bi smisla da naprave replikator hrane (koji od antimaterije stvara materiju),

ali ne za KFC i ostale fast-food lance, nego za dobrobit covjecanstva.

 

Na svu srecu, to se nece desiti, jer smo jedno drustvo koje nebi znalo funkcionirati bez novca,

jer onih 1% bogatih se nebi moglo nositi sa ovih 99% siromasnih - pa kako bi to bilo da svi imaju jednako,

nebi islo - nema profita, nema kontrole.

 

Tako da, preskocite me sa tim glupostima i 3D ispisanom hranom.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

Napredna civilazacija u pm... Sto je tehnologija naprednija, iskacu bizarniji nacini koristenja te iste tehnologije i trpanje gdje joj nije mjesto.

 

Dok ti medaljoni ne bljeste zeleno prilikom zvakanja i ne promjenu boju pomocu RGB-a prilikom velike nuzde u bijelu boju - nema smisla to konzumirat...

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

Sure, why not ? Probati nekaj novo. +1

Apoc
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane pile

Treba probat, teško da mogu bit gori od sadašnjih

 
0 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Uskoro bi KFC moga imati u ponudi 3D ispisane
jbga sad nas vec ima previse na zemlji treba to i nahraniti a hrana ne pada s neba.
Moj PC  
3 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice