Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

poruka: 28
|
čitano: 8.660
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s".
13 godina
neaktivan
offline
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

Čestitke klincima na političkom trolanju kineskom aplikacijom u državi čiju je ekonomiju i socijalnu strukturu uništio kineski virus. Podsjeća me na skoro prikupljanje plastičnih boca Hrvata koji će među kontejnerima jezditi na svojim kineskim romobilima  🤡👏

 
15 5 hvala 3
12 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Vise razotkrio nego unistio
6 godina
offline
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

sad kad nam trump isključi internet

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

Znaci Juzna Koreja se mijesa u americke izbore, ili to sad nema veze jer je protiv Trumpa.

Kada je protiv njega, onda je to "prank".

 

Da se razumijemo, po meni Trump ne bi trebao imanti nista vise od standa sa limunadom, ali budimo iskreni, ovako otvoreno licemjerje se rijetko moze vidjeti.

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
16 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
syncmaster245b kaže...

Znaci Juzna Koreja se mijesa u americke izbore, ili to sad nema veze jer je protiv Trumpa.

Kada je protiv njega, onda je to "prank".

 

Da se razumijemo, po meni Trump ne bi trebao imanti nista vise od standa sa limunadom, ali budimo iskreni, ovako otvoreno licemjerje se rijetko moze vidjeti.

 

 

Naime, zajednica fanova južnokorejske pop glazbe (k-pop) i američkih tinejdžera koji se zabavljaju ispunjavanjem raznih izazova na društvenoj mreži TikTok, pokrenuli su izazov. 

 

To ne mora značiti da ti imaju ikakve veze s južnom korejom izuzev slušanja njihove pop glazbe...

 

Koliko sam ja shvatio to su isto američani koji slušaju k-pop, "kpop stans"

15 godina
online
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
syncmaster245b kaže...

Znaci Juzna Koreja se mijesa u americke izbore, ili to sad nema veze jer je protiv Trumpa.

Kada je protiv njega, onda je to "prank".

 

Da se razumijemo, po meni Trump ne bi trebao imanti nista vise od standa sa limunadom, ali budimo iskreni, ovako otvoreno licemjerje se rijetko moze vidjeti.

 

 Kakva Juzna Koreja 

 

Sam si je kriv...to je jedino sto cu reci. Kao netko tko je po prirodi vise desnog centra u Americi, ne podnosim ga niti znam ikoga tko ga jos podrzava osim ispranih mozgova alt-right zajednice kojima je Soros kriv sa sve...

6 godina
neaktivan
offline
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

Zasluge za riječi "Stan" se daju Eminemovoj pjesmi, a podrazumijeva kombinaciju riječi 'stalker' i 'fan'. Bez pardona je koriste žešći fanovi neke slavne osobe ili grupe. Znaju djelovati i kolektivno u promociji onog što vole - kroz pumpanje par stotina milijuna pogleda više za nove spotove na youtubeu nego što bi ih obično bilo. Stan fandomi u kpopu si često prisvoje i specifično ime, npr. fanovi Blackpinka su Blinks, fanovi BTS-a su ARMY; nešto kao Little Monsters za Lady Gagu i Beliebers za Justina Biebera.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
syncmaster245b kaže...

Znaci Juzna Koreja se mijesa u americke izbore, ili to sad nema veze jer je protiv Trumpa.

Kada je protiv njega, onda je to "prank".

Kakva Južna Koreja, kakvo licemjerje?

Pa ne možeš samoorganizirane klince poistovjetiti sa angažmanom državnog vrha?! 

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Ovo mi smrdi na kineska posla po onome što sam čuo. Možda sam u krivu i klinci su organizirali trolovi, al nekako sumnjam😒
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Dr. Zoidberg kaže...
syncmaster245b kaže...

Znaci Juzna Koreja se mijesa u americke izbore, ili to sad nema veze jer je protiv Trumpa.

Kada je protiv njega, onda je to "prank".

 

Da se razumijemo, po meni Trump ne bi trebao imanti nista vise od standa sa limunadom, ali budimo iskreni, ovako otvoreno licemjerje se rijetko moze vidjeti.

 

 

Naime, zajednica fanova južnokorejske pop glazbe (k-pop) i američkih tinejdžera koji se zabavljaju ispunjavanjem raznih izazova na društvenoj mreži TikTok, pokrenuli su izazov. 

 

To ne mora značiti da ti imaju ikakve veze s južnom korejom izuzev slušanja njihove pop glazbe...

 

Koliko sam ja shvatio to su isto američani koji slušaju k-pop, "kpop stans"

  Kako se čini jutro nakon skupa, klinci su u svojem trolanju bili uspješni, uz malu pomoć svojih internetskih kolega iz Južne Koreje.

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Bivam ispravljen.
14 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Ovaj čin rezerviranja ulaznica i onda nepojavljivanja pokazuje razinu demokracije u SAD-u. I to je vodeća demokracija? Od tolerancije za političkim protivnicima ni "T".

 
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
syncmaster245b kaže...

Znaci Juzna Koreja se mijesa u americke izbore, ili to sad nema veze jer je protiv Trumpa.

Kada je protiv njega, onda je to "prank".

 

Da se razumijemo, po meni Trump ne bi trebao imanti nista vise od standa sa limunadom, ali budimo iskreni, ovako otvoreno licemjerje se rijetko moze vidjeti.

 

 Licemjerje je jedno od temeljnih oblježja ljevičarstva. Ljevica smije ono što drugima ne dopušta, jer eto, oni su "progresivni" ubermenschi, a svi mi ostali smo "na krivoj strani povijesti". Obama je dva mandata javno, jasno i glasno koristio Facebook & co. za pranje mozgova i s tim ljevica nije imala apsolutno nikakvih problema... sve dok se istom taktikom nije poslužio i Trump.

Međutim, "prank" u kojemu nekakvi klinci s drugog kraja svijeta "trolaju" Trumpa i bez problema doguraju do milijuna? Čak je i CNN skužio da onima kojima je ostalo više od tri i pol moždane stanice priča neće držati vodu baš najbolje (kamoli da je donose kao vijest na portalu navodno informatičkog časopisa), pa je dodao i super-baku aktivisticu:

"Mary Jo Laupp, a 51-year-old grandmother living in Fort Dodge, Iowa, appears to have played a central role in encouraging people to go to Trump's website, register to attend the event -- and not attend..."

Sad milijunčić izgleda manje nevjerojatno, zar ne? Da se Vlasi ne dosjete čiji je TikTok i koji drugovi bi najviše profitirali da Trump izgubi.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
BarbaVeli kaže...
Ovaj čin rezerviranja ulaznica i onda nepojavljivanja pokazuje razinu demokracije u SAD-u. I to je vodeća demokracija? Od tolerancije za političkim protivnicima ni "T".

 O kakvoj toleranciji pričaš? Trump vulgarno vrijeđa i oponente u vlastitoj stranci, a još gore u protivničkoj, pokušava otežati glasanje, poziva Ukrajinu i Kinu da mu pomognu u izborima, prihvaća rusku pomoć, a sad se zgražamo nad hrpom apolitičnih klinaca koji su izveli jednokratni prank i pritom možda spasili koji život, jer dvorana u jeku pandemije nije bila dupkom puna?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Visak kaže...
BarbaVeli kaže...
Ovaj čin rezerviranja ulaznica i onda nepojavljivanja pokazuje razinu demokracije u SAD-u. I to je vodeća demokracija? Od tolerancije za političkim protivnicima ni "T".

 O kakvoj toleranciji pričaš? Trump vulgarno vrijeđa i oponente u vlastitoj stranci, a još gore u protivničkoj, pokušava otežati glasanje, poziva Ukrajinu i Kinu da mu pomognu u izborima, prihvaća rusku pomoć, a sad se zgražamo nad hrpom apolitičnih klinaca koji su izveli jednokratni prank i pritom možda spasili koji život, jer dvorana u jeku pandemije nije bila dupkom puna?

 Za razliku od CHAZ-a, tamo zabrinutosti za Covid-a nema niti je iciji zivot ugrozen.

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Visak kaže...

O kakvoj toleranciji pričaš? Trump vulgarno vrijeđa i oponente u vlastitoj stranci

Meni je Ted Cruz politicki i zivotni idol.

 

Trump mu je redom rekao da mu je zena ruzna i da je Cruzov caca ubio Kennedya, ali ovaj mu i dalje cisti supak jezicnom tehnikom.

 

Dapace, nekidan je usao u krvolocni fajt rjecima sa 70-godisnjim Ronom Perlmanom, pa mu je alfa-mejlovski, pravomuski zaprijetio da ce ga Jim Jordan pobijediti u hrvanju. Jer se tako odrasli muskarci ponasaju - kad ti netko uvrijedi predsjednika koji ti je zenu nazvao ruznom i uvrijedio oca onda se sa penzicima na twitteru obracunavas tako da pozivas jaceg kolegu.

 

Nikad u zivotu nisam vidio da osoba moze sa uzitkom progutati toliko ponizenja.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 12:55 (wyks).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
syncmaster245b kaže...

 Za razliku od CHAZ-a, tamo zabrinutosti za Covid-a nema niti je iciji zivot ugrozen.

 

 

 Da si pogledao sliku koju si stavio vidio bi da se radi o mladim ljudima na otvorenom koji nose maske, dok su kod Trumpa uglavnom stare prdonje bez maski u zatvorenom prostoru. Prilično različiti rizik po pitanju korone. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

Sorry, jesam na Jutarnjem ili Index.hr?

 

Ajde vise od***** s Trumpom i trubljenjem u MSM trubu. Koji god medij otvoris ista prica i narativ.

A znamo da ce dobiti izbore, jer drugi ishlapjeli djed voli da mu se: "djeca igraju s dlakavim nogama".

 

Ajmo vedrije teme.

 

Thx.

 
3 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Visak kaže...

 Da si pogledao sliku koju si stavio vidio bi da se radi o mladim ljudima na otvorenom koji nose maske, dok su kod Trumpa uglavnom stare prdonje bez maski u zatvorenom prostoru. Prilično različiti rizik po pitanju korone. 

 

Nebitno.

WHO jos uvijek ne preporucuje odlazak na napucena mjesta niti velika okupljanja na kojima nije moguce drzati distancu jer rizik zaraze je jos uvijek velik, a kako vecina CHAZ-ovaca su mladi ljudi i  navecer velika vecina odlazi svojim kucama, to otvara vrata donosenja zaraze starijim ukucanima koji su najriskantnija skupina.

 

Neodgovorno i licemjerno.

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
10 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
syncmaster245b kaže...
Dr. Zoidberg kaže...
syncmaster245b kaže...

Znaci Juzna Koreja se mijesa u americke izbore, ili to sad nema veze jer je protiv Trumpa.

Kada je protiv njega, onda je to "prank".

 

Da se razumijemo, po meni Trump ne bi trebao imanti nista vise od standa sa limunadom, ali budimo iskreni, ovako otvoreno licemjerje se rijetko moze vidjeti.

 

 

Naime, zajednica fanova južnokorejske pop glazbe (k-pop) i američkih tinejdžera koji se zabavljaju ispunjavanjem raznih izazova na društvenoj mreži TikTok, pokrenuli su izazov. 

 

To ne mora značiti da ti imaju ikakve veze s južnom korejom izuzev slušanja njihove pop glazbe...

 

Koliko sam ja shvatio to su isto američani koji slušaju k-pop, "kpop stans"

  Kako se čini jutro nakon skupa, klinci su u svojem trolanju bili uspješni, uz malu pomoć svojih internetskih kolega iz Južne Koreje.

 

 

  a to je zaključak neinformiranog novinara koji isto nije shvatio kao ni ti, ovo što zoidberg govori

 

možeš to vidjeti u originalnom članku nytimesa, sandro si je dao slobodu da sam zaključi kako su kpop fanovi gotovo isključivo južnokoreanci

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 14:49 (Del_Boy97).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
syncmaster245b kaže...
Visak kaže...

 Da si pogledao sliku koju si stavio vidio bi da se radi o mladim ljudima na otvorenom koji nose maske, dok su kod Trumpa uglavnom stare prdonje bez maski u zatvorenom prostoru. Prilično različiti rizik po pitanju korone. 

 

Nebitno.

WHO jos uvijek ne preporucuje odlazak na napucena mjesta niti velika okupljanja na kojima nije moguce drzati distancu jer rizik zaraze je jos uvijek velik, a kako vecina CHAZ-ovaca su mladi ljudi i  navecer velika vecina odlazi svojim kucama, to otvara vrata donosenja zaraze starijim ukucanima koji su najriskantnija skupina.

 

Neodgovorno i licemjerno.

 

 Citiraš WHO po pitanju distance, a nebitno ti je što taj isti WHO radi razliku između nošenja i nenošenja maski i između otvorenih i zatvorenih prostora.

Toliko o licemjerju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Visak kaže...

 

 Citiraš WHO po pitanju distance, a nebitno ti je što taj isti WHO radi razliku između nošenja i nenošenja maski i između otvorenih i zatvorenih prostora.

Toliko o licemjerju.

 I dalje nebitno.

 

Mladi prosvjednici su rizik po zdravlje i ugrozavaju svoje roditelje.

Tko ce biti kriv kada se rasplamsa Corona u Seattlu? Trump?

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 16:13 (syncmaster245b).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Što smo mala djeca, pa je 'nebitno' postao nakakav argument?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

Spomenuta je američka BLM/antifa "krajina" u Seattleu, u kojoj je u zadnje vrijeme sve veselije. Evo "mladih ljudi na otvorenom":

 

https://twitter.com/realchrisrufo/status/1274585205261471744

 

Baš se ne pridržavaju socijalne distance, a? Više ranjenih u kasnijoj pucnjavi, jedan mrtav, jedan kritično. Lokalna lijeva luđakinja koja se naziva gradonačelnicom odbija ponovo uspostaviti javni red i mir, policija ne smije ništa, isti takav guverner šuti, ne diže narodnu gardu, ne čini ništa. Kako će, kad njihova Demokratska partija organizira i podržava cijelu stvar. Evo izviješća:

 

6/20/2020 Critical Incident Update

 

Djeluje nekako ironično na današnji dan, zar ne?

 

 

Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Uspješno političko trolanje američkih tinejdže
Meni ne djeluje ironicno, jer totalitarizam je bio prisutan i lijevo i desno. Biden i Demokratska stranka nisu otvoreno podrzali CHAZ vec pozvali na diskusiju u ime demokracije sto je potpuno normalno i vec trebalo biti obavljeno.

Hrpa idiota ne definira drustvo, a ljudi koji konstantno pokusavaju polarizirati nesto su zapravo i najveci problem.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 17:33 (Mitch).
16 godina
offline
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

Američki klinci pod kontrolom tiktok vlasti iz kine. Puni krug.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

Kak mi je fora vidjeti Dr3dda (potvrdeni pedo medo) i ostalu ekipicu kako cmolje i placu kada im cijelu filozofiju rasizma, nacionalizma i teorija zavjere rasturi par klinaca na drustvenoj mrezi. Oni placu od bijesa, ja placem od smijeha :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Uspješno političko trolanje američkih tinejdžera s

Danas Trump izdaje predsjednicki proclamation cime suspendira izdavanje zelenih karata, H1-B (highly skilled worker - oko 85000 ljudi dobije, obicno prednost imaju doktori i doktorati pa masters in science itd) i ostalih slicnih viza.

 

Inace, H1-B je jedan od najvecih sourcinga za najbolje zaposlenike Big Techa (FB, MSFT, Google, Apple, Twitter, Palantir...) i ovo je stravican propust njegove administracije gdje je prakticki stopirao odlijev (najboljih) mozgova kao paravan za nezaposlenost. Slazem se da treba sortirat svoje gradane prvo, ali ovo je ocito i napad na drustvene mreze poput TikToka...s kojima njegov sin i zet vode borbu vec godinama oko fact checkinga (koji njima naravno ne pase...)

 

Smijurija. Pocelo gorit pod nogama i sad radi stetu gdje god moze dok mu traje mandat. Makar ne bih se cudio da opet osvoji nategnuto na elektoralnim glasovima u stateovima gdje moze sirit dezinformacije..

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice