Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampanja M

poruka: 7
|
čitano: 3.747
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampanja M".
7 godina
protjeran
offline
Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampanja M

Cestitke Medi i lijepo je vidjeti bar lijepu gestu.

 

Takodjer kriticno gledam na njihova piva, koja su nekad pakirali u 0.5l, sad pune samo u 0.33l sa povecanjem cijene.

 

Sad, cijena i nije toliki problem, ali pivo se tradicionalno puni u 0.5l, ili toci na 1l (mass).

Fruteke mogu davati djeci, to ne pijem.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampan

Kak bi moj prijatelj rekel: to ni piva, to su kapi za oči !!!!

 

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Re: Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampan
Čitatelj kaže...

Cestitke Medi i lijepo je vidjeti bar lijepu gestu.

 

Takodjer kriticno gledam na njihova piva, koja su nekad pakirali u 0.5l, sad pune samo u 0.33l sa povecanjem cijene.

 

Sad, cijena i nije toliki problem, ali pivo se tradicionalno puni u 0.5l, ili toci na 1l (mass).

Fruteke mogu davati djeci, to ne pijem.

 Eh kad pijes ove domace :)

Recimo pive iz belgije su ti vecinom 0,33l jer em su jace (do 12-13%) i em su skupe(u usporedbi sa ovim nasima)

Meni to pase jer volim popit vise razlicitih piva, kad bi sve bile po 0,5l napio bi se ko krava, a to mi bas nije u interesu.

 

Zato mi i ovo pase kaj Medvedgrad pakira u 0,33l.
I drago mi je da se kod nas pokrenula ta craft scena jer ima stvarno dobrih domacih piva za popit. 
Da moram birat između žuje, kralovackog , pana i slicno presto bi pit lol.

11 godina
offline
Re: Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampan

Takodjer kriticno gledam na njihova piva, koja su nekad pakirali u 0.5l, sad pune samo u 0.33l sa povecanjem cijene...

 

Njihova "core" piva (Zlatni medo, Crna kraljica, Grička vještica, Dva klasa...) i dalje su pakirana u "muškoj" 0,5l boci. 

 

Ove "nove" (Ljeto u gradu, Crni Jack, Pivo svetog Martina, Vragec...) kuhaju se u bitno manjim količinama te su s toga skuplje i pakirane u malim bocama.

 

Nema tu neke zavjere.

7 godina
protjeran
offline
Re: Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampan
Santana kaže...

 Eh kad pijes ove domace :)

Recimo pive iz belgije su ti vecinom 0,33l jer em su jace (do 12-13%) i em su skupe(u usporedbi sa ovim nasima)

Meni to pase jer volim popit vise razlicitih piva, kad bi sve bile po 0,5l napio bi se ko krava, a to mi bas nije u interesu.

 

Zato mi i ovo pase kaj Medvedgrad pakira u 0,33l.
I drago mi je da se kod nas pokrenula ta craft scena jer ima stvarno dobrih domacih piva za popit. 
Da moram birat između žuje, kralovackog , pana i slicno presto bi pit lol.

 

Pijem uglavnom Njemacka i Austrijska piva, a kad sam u Hr, volim popiti domaca, jer nisam cesto u HR.

Broj 1 mi je Osjecko pivo, bilo crno, svjetlo ili crni radler, odlicna su sva tri.

Medo isto ima super pivo. Ali je glupo da zadnje 2-3 godine gricku i crnu kraljicu pakiraju samo u 0.33.

Kad je vani +40°, ta bocica od 0.33 se ugrije za 2min, dok boca od 0.5l zadrzava "cool faktor" bar 10min.

A nitko ne voli piti pisswasser.

 

klipan kaže...

Takodjer kriticno gledam na njihova piva, koja su nekad pakirali u 0.5l, sad pune samo u 0.33l sa povecanjem cijene...

 

Njihova "core" piva (Zlatni medo, Crna kraljica, Grička vještica, Dva klasa...) i dalje su pakirana u "muškoj" 0,5l boci. 

 

Ove "nove" (Ljeto u gradu, Crni Jack, Pivo svetog Martina, Vragec...) kuhaju se u bitno manjim količinama te su s toga skuplje i pakirane u malim bocama.

 

Nema tu neke zavjere.

 

Sta su u proceduri vracanja velike gricke i kraljice? Zadnje 3 godine, gdje god sam bio, samo sam malu dobio.

Vjerovatno pad prodaje, pa ih malo stislo. Tako i treba.

15 godina
offline
Re: Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampan
Čitatelj kaže...
Santana kaže...

 

 

Pijem uglavnom Njemacka i Austrijska piva, a kad sam u Hr, volim popiti domaca, jer nisam cesto u HR.

Broj 1 mi je Osjecko pivo, bilo crno, svjetlo ili crni radler, odlicna su sva tri.

Medo isto ima super pivo. Ali je glupo da zadnje 2-3 godine gricku i crnu kraljicu pakiraju samo u 0.33.

Kad je vani +40°, ta bocica od 0.33 se ugrije za 2min, dok boca od 0.5l zadrzava "cool faktor" bar 10min.

A nitko ne voli piti pisswasser.

 

klipan kaže...

 

 

Sta su u proceduri vracanja velike gricke i kraljice? Zadnje 3 godine, gdje god sam bio, samo sam malu dobio.

Vjerovatno pad prodaje, pa ih malo stislo. Tako i treba.

 Već nekoliko mjeseci je Grička u 0.5l pakiranju u kafićima i trgovinama, pričaš gluposti.

7 godina
protjeran
offline
Re: Uz besplatno pivo završena crowdfunding kampan

Mozda nisi procitao, ali nema veze, ponovit cu sam sebe:

 

"a kad sam u Hr, volim popiti domaca, jer nisam cesto u HR"

 

Obicno sam u Ozujku u HR, dakle bar 9 mjeseci nisam bio u Hr, i kad sam ja narucivao,

bile su samo frutek bocice.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice