Vip od danas i službeno postao A1

poruka: 59
|
čitano: 17.191
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vip od danas i službeno postao A1".
8 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Dead kaže...

Ne mogu otvoriti Moj A1 aplikaciju na iOS-u.

 I meni nije odmah radila kad sam joj napravio update ali sam je onda skroz izbrisao sa mobitela i opet je instalirao sa AppStorea i proradila je probaj tako.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 11:52 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Marko :D kaže...
R36 kaže...

Ovo da nas po brzinama sije BIH je običan bullshit.

Jebo te pa BIH nema 4G mrežu...još su na 3G.Pakete neću ni spominjati. 20KM sam plaćao 10GB tjedan dana.I onda opet sljedeći tjedan 20KM za 10GB na "3G".To je samo internet bez poziva i SMS.To je neka turistička tarifa.

A za 20KM mozes dobit u paketu 200min, 200SMS, 500MB. 

Što se tiče kućnog interneta - brzina im je do 4Mbps max - cast iznimkama.

BIH je u kurcu što se tiče interneta tj telekomunikacija.

 

Hrvatska je Las Vegas za BIH.

Koliko sam skužio čitajući po raznim forumima, 4G mreže u BiH neće biti sve dok ne ugase analognu televiziju. To se neće dogoditi još bar nekoliko godina; sve rokove za prelazak na DVB-T/T2 su prešli i tek su prošle godine pokrenuli testno emitiranje preko spomenute tehnologije.

Kada idem u BiH, obavezno stavljam mobitel u zrakoplovni način rada i spajam se isključivo na javne Wi-Fi mreže; cijene interneta dolje su u ogromne.

Mislim da Eronet ima u planu pustit 4G mrežu 2020 god.

 

Ma javne mreže su toliko opterečene u ljetnim mjesecima da nemam živaca na tome surfat. Ista priča i s kafičima.

 

Kažem da ja dajem 20KM za 10GB neta za 7 dana.

10 godina
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Rekli bi naši stari: isto sranje drugo pakovanje.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
R36 kaže...

Mislim da Eronet ima u planu pustit 4G mrežu 2020 god.

 

Ma javne mreže su toliko opterečene u ljetnim mjesecima da nemam živaca na tome surfat. Ista priča i s kafičima.

 

Kažem da ja dajem 20KM za 10GB neta za 7 dana.

4G mreža je trebala biti dostupna još ovog ljeta, no ništa od toga. 🙂

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 12:17 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Dead kaže...

Ne mogu otvoriti Moj A1 aplikaciju na iOS-u.

 Otpoji se s WiFi-ja i probaj preko mobilne mreže. Meni je tako proradila.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Čitatelj kaže...
Mary Sue kaže...

Čitatelju, ova bi te informacija mogla pogoditi. Nema aplikacije za mobilni Windows.

 Meni samo onda nije jasno kako ja koristim VIP aplikaciju na svom Windows telefonu.

 Kao korisnika Lumie 535 u A1 mreži zanima me što će mi njihova aplikacija???

Nisam ja ništa prčko.
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
AKosir1990 kaže...

 

Šta fali Homeboxu? Za razliku od bakra na kojem su nam porođajne muke trajale više od pola desetljeća, Homebox nam je konačno prerezao pupčanu vrpcu.

 Fali to što mogu imati samo 50 osnovnih programa, moraju mi instalirati sat. antenu a znamo svi kakve su naše 4g mreže...kažu do 114 Mbits a tijekom dana brzine nenormalno osciliraju. Ne mogu uzeti prošireni paket, ni bilo koji drugi. Tako kažu.

Onaj idiotski Bnet je doveo optiku do dvije kuće prije moje i tu je stao.

Što nisu iskablirali bar cijelu ulicu ?

Ima još deset kuća.

Bitno da su pokrili blizu mene solitere, tu je lova a nas u kućama tko y***.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
neaktivan
offline
Vip od danas i službeno postao A1

jel možda netko zna kakve su opcije da se sad kod ove promjene iskoristi nešto da raskinemmo ugovor za vip tv? već uzeli evo tv i sad dva plačam jer se ne mogu riješiti vip-a a ne želim im platiti k...a penale

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 13:44 (shimano).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1

been there done that. još čekam odgovor. ali sam napisao da kako koristim i mob na pretplatu i internet, želim bez penala. međutim, znajuči njih teško. no zato sam sad mislio iskoristiti eventualnu rupu s ovom promjenom jer mi nismo s a1 potpisali nego s vip. možda tu ima nešto, a možda ne, pa zato i pitam

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1

Bez obzira na to što su promijenili ime, ugovor s njima ne možeš raskinuti bez naknade.

8 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1

Ni korisnici Amisa nisu mogli kad je isti postao VIP, tako da čisto sumnjam da ćeš moći i ti.

7 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
shimano kaže...

been there done that. još čekam odgovor. ali sam napisao da kako koristim i mob na pretplatu i internet, želim bez penala. međutim, znajuči njih teško. no zato sam sad mislio iskoristiti eventualnu rupu s ovom promjenom jer mi nismo s a1 potpisali nego s vip. možda tu ima nešto, a možda ne, pa zato i pitam

 

I ti i svi ostali koji koriste neku uslugu ili uredjaj su potpisom ili početkom korištenja te usluge ili uredjaja pristali na uvjete poslovanja proizvođača, prodavatelja ili pružatelja te usluge ili uredjaja. To ti piše u ugovoru, na omotu sim kartice, na euli pri iinstalaciji nekog softvera ili stoji na njihovom službenom webu čime je zadovoljena zakonska norma jer ti si kao punoljetna i poslovno pravno sposobna osoba duzan se upoznati sa uslugom ili uredjajem kojeg ćeš kupiti ili koristiti.

 

A budi posve siguran da u tim uvjetima poslovanja uvjek piše da oni mogu kaj god hoće, od promjene imena, sjedišta do prodaje tvog duga ili potraživanja...

 

Zato zakon i maloljetnike smatra poslovno i pravno nesposobnima pa im mnoge stvari brani, a tebe kao punoljetnog smatra svjesnim i odgovornim za svoje postupke osim ako ti je pravomoćnim rješenjem nekih suda oduzeta ili smanjena pravna ili poslovna sposobnost no tada ti i tutora dodijele koji u tvoje ime čita prije nego nekaj potpiše ili počne koristiti .  

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Mislio sam se osvrnuti na ovu promjenu, ali toliko mi ih je žao da nemam srca.

VIP kad je došao bio je najbolji. Prva kompanija koja se prema kupcima ponašala kao u modernim zemljama. Kako su i u vipu s vremenom počeli zapošljavati rođake i rodbinu, spalo je na niske grane kao i sve kod nas. 

Ipak propasti neće, nama 80% ekonomije stvara država, a državi nije problem plaćati 600 kn za 5000 min prema A1 mreži, 0,91 kn za uspostavu poziva te 5000 poruka uz 1GB prometa prema www.a1.hr stranici. Daš gradonačelniku iphone za 1 kn i hopa svi u A1 mrežu. Tako i u t-com mrežu.

 

Osim u slučajevima kada usluga drugih nije dostupna, a govorim o mobilnoj i fiksnoj mreži, nam nikakvog ekonomski opravdanog razloga da netko bude na vip1 mreži ili ht-u. 

Za sve koji su na vipu ili t-comu, a ne rade za državu i mobitel im ne plaćaju oni koji rade za privatnike indirektno svojim porezom, mogu samo reći da imaju para i da im se živo lebe za ekonomičnost.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
sar007 kaže...

Mislio sam se osvrnuti na ovu promjenu, ali toliko mi ih je žao da nemam srca.

VIP kad je došao bio je najbolji. Prva kompanija koja se prema kupcima ponašala kao u modernim zemljama. Kako su i u vipu s vremenom počeli zapošljavati rođake i rodbinu, spalo je na niske grane kao i sve kod nas. 

Ipak propasti neće, nama 80% ekonomije stvara država, a državi nije problem plaćati 600 kn za 5000 min prema A1 mreži, 0,91 kn za uspostavu poziva te 5000 poruka uz 1GB prometa prema www.a1.hr stranici. Daš gradonačelniku iphone za 1 kn i hopa svi u A1 mrežu. Tako i u t-com mrežu.

 

Osim u slučajevima kada usluga drugih nije dostupna, a govorim o mobilnoj i fiksnoj mreži, nam nikakvog ekonomski opravdanog razloga da netko bude na vip1 mreži ili ht-u. 

Za sve koji su na vipu ili t-comu, a ne rade za državu i mobitel im ne plaćaju oni koji rade za privatnike indirektno svojim porezom, mogu samo reći da imaju para i da im se živo lebe za ekonomičnost.

 

 

 sve to stoji, ali alternative nema. Kojeg operatera izabrati? A1 je očajan, a ostali su još za klasu gori (kako samo uspiju bit gori?!). Nažalost, nije niti u drugim zemljama bolje, svuda muzu a usluga je loša. Profit, profit i profit, gazda hoće danas a ne sutra. Svi tako rade.
VIP je prosperirao dok su na čelu bili Nemšić i Magenschabova, a kasnije su došli ljudi kojima je najvažnije otić na dobru janjetinu.

14 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Šije nas BIH i Srbija ma i Etiopija i svi po brzinama na speedtestu. Prvi koji nam ruši prosjek i to debelo a kao imamo mi 4G je Tele2. Kad im to napišeš na Facebook onda spamaš i zabrane ti pristup komentiranju. Jadno.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Albanija 19 a mi 29. Da 4G my ass.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
jozef kaže...
sar007 kaže...

Mislio sam se osvrnuti na ovu promjenu, ali toliko mi ih je žao da nemam srca.

VIP kad je došao bio je najbolji. Prva kompanija koja se prema kupcima ponašala kao u modernim zemljama. Kako su i u vipu s vremenom počeli zapošljavati rođake i rodbinu, spalo je na niske grane kao i sve kod nas. 

Ipak propasti neće, nama 80% ekonomije stvara država, a državi nije problem plaćati 600 kn za 5000 min prema A1 mreži, 0,91 kn za uspostavu poziva te 5000 poruka uz 1GB prometa prema www.a1.hr stranici. Daš gradonačelniku iphone za 1 kn i hopa svi u A1 mrežu. Tako i u t-com mrežu.

 

Osim u slučajevima kada usluga drugih nije dostupna, a govorim o mobilnoj i fiksnoj mreži, nam nikakvog ekonomski opravdanog razloga da netko bude na vip1 mreži ili ht-u. 

Za sve koji su na vipu ili t-comu, a ne rade za državu i mobitel im ne plaćaju oni koji rade za privatnike indirektno svojim porezom, mogu samo reći da imaju para i da im se živo lebe za ekonomičnost.

 

 

 sve to stoji, ali alternative nema. Kojeg operatera izabrati? A1 je očajan, a ostali su još za klasu gori (kako samo uspiju bit gori?!). Nažalost, nije niti u drugim zemljama bolje, svuda muzu a usluga je loša. Profit, profit i profit, gazda hoće danas a ne sutra. Svi tako rade.
VIP je prosperirao dok su na čelu bili Nemšić i Magenschabova, a kasnije su došli ljudi kojima je najvažnije otić na dobru janjetinu.

 Upravo tako. Jagnjetina je najvažnija. No ako se pomirimo da je usluga loša kod svih, zašto plaćati skuplje. Ja sam u jednom trenutku prelomio i otišao na tele2 i sad kad nemam signala pomislim si, neka barem neimanje signala plaćam 169 kn, a ne 600 kn. Prošlo ljeto kad su turisti na moru banuli, po cijele dane nisam mogao otvoriti običnu stranicu iako imam neograničen internet po neograničenim brzinama (ako tako nešto uopće može postojati) pa sam uzeo vipov homebox tj. officebox da mogu koristiti internet i vidi kod njih isto. Plaćam 200 kn mjesečno da ne mogu ništa otvoriti i 169 kn za isto. 

Tako da kad mi nešto ne radi samo se opustim i znam da neću nasjesti na marketniške fore o plaćenim istraživanjima koja tvrde da je moja mreža bolja i da su mi kupci zadovoljniji. 

 

Tele2 nudi neograničeno, ja mjesečno natučem malo preko 20 GB i kad ne radi znam da je opet jeftinije.

13 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
"Za sve koji su na vipu ili t-comu, a ne rade za državu i mobitel im ne plaćaju oni koji rade za privatnike indirektno svojim porezom, mogu samo reći da imaju para i da im se živo lebe za ekonomičnost."

Onako usput, imam vip mobilnu, sta je tu tocno tako neekonomicno? :)
12 godina
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Pričate o problemima s Vipom na počecima kad su još svi u svijetu razvijali mobilnu komunikaciju.

 

Imam službeni mob na Vipu i nemam zamjerki. Zamjerka je jedino kolega koji je jako loše ispregovarao tarife za nas 500 koliko nas ima mob (nije u pitanju posao u državnoj službi ili sl.). 

 

Privatno imam mobilnu mrežu bonbon i također sam zadovoljan.

 

Doma imam Iskon i Homebox Vip. Kad vidim da ekipa pizdi na Tele 2 pokučni internet, ja s vip Homeboxom nemam nikakvih problema. Kod Iskona mi je brzina do 23mbps., na HomeBox-u mi je 40-50mbps.

 

Sad mi je stigla optika u kvart (Dubrava) i iskreno sam ugodno iznenađen što je VIP tj A1 uopće krenuo u tu investiciju s obzirom da Dubrava ima najgoru telekomunikacijsku infrastrukturu. Dečki su postavili kablove po stupovima i napravili centralu u mojoj ulici tako da je brzina max od 350-500 mbps. Ja sam prezadovoljan. Čekam samo da mi dozvole migraciju s hombox-a na Optiku.

 

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
"Pričate o problemima s Vipom na počecima kad su još svi u svijetu razvijali mobilnu komunikaciju."

Da, i meni je cudno ovo pljuvanje mobilnog vipa. Prosao sam pola jadrana ovo ljeto, otoci, trajekti, zaguseni repetitori sa milion turista, nikad problema , 4g svuda (b20).

Isto tcom na drugom mobu, ni sa njim problema.
14 godina
neaktivan
offline
Vip od danas i službeno postao A1

u zahtjevu sam naveo slabu sliku vip sat tv, promjene programa i obmana sa planet sportom, nestajanje slike na 24 sata bez da itko zna što je bilo. a da ne govorimo dobiti nekoga za upit pozivom. pa smo tad još htjeli i za drugi tv uzeti, ali nakon više od mjesec dana što nije došlo i nitko ne zna gdje je zapelo, povukli smo zahtjev i uzeli evo tv za drugi tv. samo dio toga..

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
shimano kaže...

u zahtjevu sam naveo slabu sliku vip sat tv, promjene programa i obmana sa planet sportom, nestajanje slike na 24 sata bez da itko zna što je bilo. a da ne govorimo dobiti nekoga za upit pozivom. pa smo tad još htjeli i za drugi tv uzeti, ali nakon više od mjesec dana što nije došlo i nitko ne zna gdje je zapelo, povukli smo zahtjev i uzeli evo tv za drugi tv. samo dio toga..

 I iskustva sa evo tv u usporedbi sa vip sat tv?

Bolje, gore, same shit?

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
shimano kaže...

u zahtjevu sam naveo slabu sliku vip sat tv, promjene programa i obmana sa planet sportom, nestajanje slike na 24 sata bez da itko zna što je bilo. a da ne govorimo dobiti nekoga za upit pozivom. pa smo tad još htjeli i za drugi tv uzeti, ali nakon više od mjesec dana što nije došlo i nitko ne zna gdje je zapelo, povukli smo zahtjev i uzeli evo tv za drugi tv. samo dio toga..

Svaki operater ima određeni postotak korisnika koji imaju probleme. Sad jel to 1-2-5% ne znam., ali nije 50%. 

Svaki proizvođać bilo čega ima barem do 2-5% proizvoda koji imaju određenu grešku.

 

Ne postoji savrešni proizvod ni proizvođać gdje su svi kupci/korisnici sretni.

 

Ja sam s H1 imao problema od kad ga je kupila Optima telekom i sva sreća da mi je ugovor bio pri kraju pa sam ga rasknuo., tj oni bez penala. Ja sam imao problema ali vjerujem da većina nema..., a tako je i s Vipom.

 

I što je najsmiješnije...starci su mi imali evo TV i imali su problema i rasknuli su ugovor jer programi nisu bili gledljivi....tako da. NEMA PRAVILA.

12 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Oldy kaže...
Šije nas BIH i Srbija ma i Etiopija i svi po brzinama na speedtestu. Prvi koji nam ruši prosjek i to debelo a kao imamo mi 4G je Tele2. Kad im to napišeš na Facebook onda spamaš i zabrane ti pristup komentiranju. Jadno.

 

Oldy kaže...
Albanija 19 a mi 29. Da 4G my ass.

 Da sam zaposlen u Tele 2 na ove statistike bi ti odgovorio da je očito Tele 2 zaslužan da imamo samo 12% sporiji internet od tehnološki najrazvijenije zemlje na svijetu :)

Statistika je stvarno kurva.

6 godina
protjeran
offline
Vip od danas i službeno postao A1

sinoc dobio poruku na teveu (nije niti smart tv, nego neki obicni fullhd), i da kliknem ok da procitam....procitao, ono najava da nude mukte ligu prvaka...najradije bih ih odjebao sto se tice neta i samo zadrzao teve, ali stari nema volje osobno ic prominit...

žene ga vole
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1

evo mjesec dana Evo radi odlično. ma pakete fino u osnovnoj (70 kn) izabrao i 6 mj. hbo i cinemax džabe. a i paketi u tom osnovnom imaju osim sk1, sk3 i sk 2 što vip nema. pa hrpa dokumentarnih, što vip ima manje puno. i još cinestare sve plus ovi klasični besplatni. a plus toga Evo mogu i bez pretplate imati, a pakete mijenjati besplatno svaki mjesec. tako da.. samo sad moram i taj shity vip plaćati još 1.5 godinu. jer ne dam im pare za ništa pa bar za drugi tv. ma sam sam kriv, nisam znao da je Evo ovakav pa sam poletio na vip kao da spojim mob i internet. e da, i službu je brže dobiti, ali još bolje uz jedno stiskanje broja. dok da bi nekoga dobio u vipu moraš proći kroz vatrene obuće i onda ti kaže ne znam

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
14 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
shimano kaže...

evo mjesec dana Evo radi odlično. ma pakete fino u osnovnoj (70 kn) izabrao i 6 mj. hbo i cinemax džabe. a i paketi u tom osnovnom imaju osim sk1, sk3 i sk 2 što vip nema. pa hrpa dokumentarnih, što vip ima manje puno. i još cinestare sve plus ovi klasični besplatni. a plus toga Evo mogu i bez pretplate imati, a pakete mijenjati besplatno svaki mjesec. tako da.. samo sad moram i taj shity vip plaćati još 1.5 godinu. jer ne dam im pare za ništa pa bar za drugi tv. ma sam sam kriv, nisam znao da je Evo ovakav pa sam poletio na vip kao da spojim mob i internet. e da, i službu je brže dobiti, ali još bolje uz jedno stiskanje broja. dok da bi nekoga dobio u vipu moraš proći kroz vatrene obuće i onda ti kaže ne znam

 bojim se da niti oni neće još dugo imati sve te programe, pitanje do kad imaju ugovor. Bar ti je slika vjerojatno bolja (zbog manje kompresije) i nemaš ugovornu obavezu (ili imaš?). Kako nisi imao Sportklub na VIP/A1? Ja imam svih 6, ali čini mi se da nisu svi HD.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
BlueMax kaže...

Prekrižio sam ih kad mi je iz mjeseca u mjesec stizao sve veći račun za mobitel koji je stajao u ladici i nije se koristio. Onda su to moje "dugovanje" prenijeli na odvjetnički ured koji ga je proslijedio reketašima. Njihov napad uspješno sam odbio, nisu se javljali 2 godine a onda su mi sjeli na račun. Kad sam tužio i njih i odvjetnički ured odustali su od dugovanja.

Da mukta sve dijele od njih ne bi uzeo ništa.

 Ne kužim, šta misliš da ti drugi operateri ne bi to isto napravili? To je više stvar u kakvom vremenu živimo.

 

Kažem jer je mom frendu t-com napravio slično.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Jakovp kaže...
Ne kužim, šta misliš da ti drugi operateri ne bi to isto napravili? To je više stvar u kakvom vremenu živimo.

 

Kažem jer je mom frendu t-com napravio slično.

 Na T-comu sam od Croneta tj. početka mobilnog telefoniranja u Hrvata. Oni tu i tamo pokušaju provući već plaćen račun, bez ikakvih ranijih upozorenja pošalju mi opomenu pred tužbu zbog dugovanja od 1,27kn kojeg ni sami ne znaju objasniti, naplaćuju dane kad zbog njihove greške nisam mogao koristiti njihove usluge... daleko od toga da su idealni.

 

No kod VIP-a mi se dogodilo nešto što kod T-coma nije dogodilo evo već 20 godina. Ljude koji ne uče na vlastitim iskustvima smatram neinteligentnima. Tuđe iskustvo je također poučno no nikad ne znaš je li ti ispričao baš sve.

 

Dakle, VIP pretplatu uzeo sam samo za razgovore s jednom kolegicom, starijom arhitekticom. U to vrijeme pozivi među različitim mrežama bili su veoma skupi a žena je baš voljela pričati. Naletio sam na VIP ponudu u kojoj si uređaj mogao platiti odmah ili na rate a pretplata je bila nekih 90kn i uključivala je dosta razgovora i SMS-ova (ne mogu se sad sjetiti koliko) prema VIP mreži a usluge van VIP mreže plaćale su se dodatno. U toj tarifi mi je i internet (da, bilo ga je i na glupim telefonima) bio jeftiniji nego na T-comu pa sam taj mobitel koristio isključivo za razgovore s jednom osobom, provjeru i pisanje brzih mailova te igranje Wormsa.

 

Ispočetka su stizali normalni računi, tipa 120-130kn a onda su počeli rasti. Kad sam zatražio objašnjenje nisu mi ga dali. A onda sam prestao raditi s tom arhitekticom i taj mobitel spremio u ladicu računajući kako ću platiti još par puta po tih 90kn koliki je iznos pretplate do isteka ugovora i gotovo. Međutim računi koji su stizali nakon toga su bili čak i veći nego ranije. Znači mobitel koji stoji ugašen u ladici, na neki njima poznat način, je uspio nabiti po 100kn dodatnih mjesečnih troškova. Nazvao sam ih i rekao im da ću platiti preostale rate + sve one usluge koje mi dokažu da sam koristio a ako budu inzistirali na iznosima koje su mi slali na računima da ću ih tužiti za pokušaj prevare. Rečeno mi je da moraju preispitati cijeli slučaj i da će me obavijestiti.

 

5 godina nakon toga javlja mi se odvjetnički ured koji traži kompletan iznos računa + kamate za 5 godina uz prijetnju sjedanja na račun i pljenidbu imovine. A onda se njima javio jedan drugi odvjetnički ured i sve je zaboravljeno. Čak i one rate koje sam trebao platiti a nikad nisam.

 

Ne kažem da mi se ovakvo nešto nikada neće dogoditi u T-comu ali do sad nije i stvarno ne bi prešao na VIP da je trostruko jeftiniji.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice