Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobivaju

poruka: 9
|
čitano: 3.091
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobivaju ".
10 godina
offline
Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobivaju

:)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobivaju

Kod bilo koje normalne firme bi se besplatna zamjena i popravak dijela s greškom podrazumijevao, ali sad je Apple ispao velikodušna dobričina koja će zamijeniti ekrane s greškom o svojem trošku...

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
8 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobivaju

Apple kad god ima neki serijski problem uvede program zamjene i "ne ispada dobričina" nego ovi nemaju o čemu pisati pa iz toga rade vijest. Što se tiče podrške za takve stvari Apple je tu dosta korektan. Ovih "poštenih firmi" koje spominješ da to rade bez pogovora je sve manje, a sve je više problema i sve će i ti uredno naplatiti.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobiv
Applov program zamjene je najveće sranje koje su potrošači ikad doživjeli.
Izbace na tržište novi macbook i dan prije službene prodaje već se prijenosnik nalazi na popisu programa zamjene (tipkovnica). Doslovno svim kupcima novog (a i starijih) macbooka apple hračka u usta takvim potezom znajući da ljudima prodaju smeće i umjesto da porade na kvaliteti, oni rade na marketingu kojega svi hipsteri puše.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobiv

Jesi korisnik Apple proizvoda kad već to komentiraš?

 

A što se tiče famoznih problema sa tipkovnicama ja ih nikad nisam imao u ovih 3 godine, a prilično puno tipkam. S druge strane, frend je kupio HP EliteBook, nakon malo više od godinu dana tipkovnica počela štekati, pola tipki prestalo raditi i naravno da HP to ne priznaje i da je mora sam zamijeniti. Baš sam googlao za te HP-ove i to je isto serijski problem koji se javlja učestalo. I bolje je imati aktivan program zamjene u trenutku izlaska proizvoda (ista tipkovnica je na prijašnjim modelima) nego je sam morati zamijeniti jer tvoj pošteni proizvođač ne priznaje kvar. 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobiv
Podravka je kupila oko 100 komada elitebook-a (do sada) i ni jedan nije imao problem. Apple ti vec nekoliko godina uvaljuje jedno te istu falshnu tipkovnicu za ciji su problem svjesni, znaci nekoliko godina za redom serijski problem i oni su kao posteni jer ti u servisu mjenjaju za istu koja ce poceti stekat kad tad. Problem macbook tipkovnica me podsjeca na noa mobitele iz hangara - iznimka je ispravan uredjaj, a ne neispravan. Posten proizvodjaj serijski problem rjesava na nacin da povuce kompletnu seriju, ispravi gresku i ponovo pusti u prodaju. Najbolji primjer ti je samsung sa note serijom ili fold, a komotno su mogli svima mjenjat dokle ide i kupce pravit idiotima (ili im reci da krivo drze/koriste).
14 godina
offline
Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobivaju

Ako apple nudi zamjenu za novi uređaj to jedino znači da su gadno zajebali stvar i da je masa ljudi obuhvaćena.

A u zadnje vrijeme jako često gadno zajebavaju stvar, bandgate, macbook tipkovnice, kako stvarno žalosno varaju kupce koji dođu u njihov servis ($470 jer je kabel iz baterije u matičnu bio napola ukopčan).

Uglavnom, tko prati Louis Rossmann-a znat će sve, da ti pozli.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobiv

Ne mijenjaju uređaj nego ekran. Svejedno, nabijem ih. Priznaju grešku na npr. v2 sata kojeg je većina ljudi bacila u smeće do sada jer je zamjena ekrana skoro 2000kn.

6 godina
offline
Vlasnici Apple Watcha 2. i 3. generacije dobivaju

bo, ja do sada imao brdo macova ni jedan nije krepao... go figure...

 

Ovo za tipkovnicu je sranje jer se kroz generacije vuce, ali jebiga, valjda ce jednon je napraviti kako treba... (iako sam negdje procitao da odustaju od te butterfly tipkovnice) ma...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice