Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pametn

poruka: 9
|
čitano: 2.691
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pametn".
16 godina
neaktivan
offline
Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pametn

I taman dok se dobezeš do mjesta neko ga drugi uzme. Odlična je ovo stvar, ali trebalo bi da omogućava da rezervišeš mjesto i da onda bez jurnjave odeš i parkirao.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pa
Eh, da je još smisliti aplikaciju koja objavljuje gdje je zrak čist od hadezenjara... i eto nas, za 100 godina opet ko Švicarska.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pametn

Tako se rješavaju prioriteti, neka je nešto pametno i u Vukovaru, ne samo u Zagrebu.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pametn

Hmmm kako prvi u HR! pa u SK vec 2 godine u Rimskoj i na trgu ima Smart Parking, sa broj slobodnih parking

mjesta i placanjem putem aplikacije:

https://sisakportal.hr/smart-parking-sisak-pokazivaci-slobodnih-mjesta-web-shop-parkirne-karte/?cbg_tz=0

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pa
Čitatelj kaže...

Hmmm kako prvi u HR! pa u SK vec 2 godine u Rimskoj i na trgu ima Smart Parking, sa broj slobodnih parking

mjesta i placanjem putem aplikacije:

https://sisakportal.hr/smart-parking-sisak-pokazivaci-slobodnih-mjesta-web-shop-parkirne-karte/?cbg_tz=0

 

 Dan za danom potvrdujes da bas ne citas s razumijevanjem ili selektivno citas. Lijepo pise vec u samom naslovu "Vukovar među prvima...", a to ne znaci prvi.

7 godina
protjeran
offline
Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pametn

Da, medju prvima... u zadnjih par godina!

 

Znas sta je medju prvima? To je kad si u top 3, ali u istom krugu,

danu, tjednu, mjesecu, godini... a sta je ovo? Medju prvima... u 21. stoljecu?

 

Meni to zvuci kao "otkrili smo toplu vodu, medju prvima!"

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pa
Antiseptik kaže...
Eh, da je još smisliti aplikaciju koja objavljuje gdje je zrak čist od hadezenjara... i eto nas, za 100 godina opet ko Švicarska.

 Kako misliš opet? 

14 godina
protjeran
offline
Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pametn

Hoce bit i na cirilici?

Moj PC  
9 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Vukovar među prvima u Hrvatskoj uveo sustav pa
mat kaže...

I taman dok se dobezeš do mjesta neko ga drugi uzme. Odlična je ovo stvar, ali trebalo bi da omogućava da rezervišeš mjesto i da onda bez jurnjave odeš i parkirao.

 a kako ćeš ga rezervirati na ulici? To još nisam vidio no znam za mjesta po zatvorenim parkinzima po drugim gradovima gdje rezerviraš točno određeno mjesto, poput Barcelone gdje imaš točno mjesto koje rezerviraš putem aplikacije i sve garaže su na jednom mjestu pa ti je lako odabrati gdje želiš parkirati ovisno o tome kuda ideš. Naravno, tamo to funkcionira putem registracije pa ti je to još lakše jer ti se otvara rampa automatski u tom slotu koji si rezervirao...to bi i naši mogli praktički odmah uvesti samo da se netko dosjeti da to upogoni jer imaju sve preduvjete.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice