Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr

poruka: 14
|
čitano: 2.966
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr".
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr

Zanimljivo, malo čudna izbočina od kamere, al sve u svemu jako zanimljivo.

Cijenu nebum komentirao

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Sn
Fino izgleda... Straznji ekran sluzi tocno cemu? Za animacije punjenja baterije i kod slikanja selfija?
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Sn
Hornet_93 kaže...
Fino izgleda... Straznji ekran sluzi tocno cemu? Za animacije punjenja baterije i kod slikanja selfija?

 Pogledaj video pa budeš skužio

15 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr

zgodno je to izvedeno ali za tu lovu si kupim ženu u kini i još ponegdje (i još dobim telefon i toster kao miraz) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr

Lijepo

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2020 9:56 (Blue2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Sn
Ajar kaže...

zgodno je to izvedeno ali za tu lovu si kupim ženu u kini i još ponegdje (i još dobim telefon i toster kao miraz) 

 A, Ukrajinke više nisu dobre ?

 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Sn
mGT kaže...
Ajar kaže...

zgodno je to izvedeno ali za tu lovu si kupim ženu u kini i još ponegdje (i još dobim telefon i toster kao miraz) 

 A, Ukrajinke više nisu dobre ?

 

 to je najam (lizing/pušing) pa izađe i skuplje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr

Recenzija mobitela ili guzice Kim Kardashian?

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr

Djeluje kao fora gadget, ali osobno bih prije uzeo foldable nego wraparound display. Taj "šav" stakla sa strane mi djeluje malo čudno.

 

Također, malo mi je čudno da nisu za ove "tipke" sa strane koristili dodir i gestu. Za zaključavanje bi bilo dovoljan jedan dodir, a umjesto da se traži i stisne tipka za volume, moglo bi se samo napraviti gestu za gore ili dolje i bez stiskanja i nagađanja gdje je "tipka". 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr

Telefon djeluje fora na prvi pogled, no ne vidim da bi donio neke praktične koristi za tu cijenu. Pretpostavljam da je tu glavna publika tech entuzijasti sa viškom novaca.

 

Realno gledano na tržištu telefona godinama se nije desilo ništa bitnije, sve su to neki inkrementalni pomaci ili koncepti koji nikad neće postati mainstream. Jedinu perspektivu možda ima foldable Z serija jer vidim da ima dosta hipstera koji se na to pale, a fold modeli nisu za mase nego za likove koje više pali vidjeti takav komad hardvera nego zgodnu ženu.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Sn
footballer kaže...

Djeluje kao fora gadget, ali osobno bih prije uzeo foldable nego wraparound display. Taj "šav" stakla sa strane mi djeluje malo čudno.

 

Također, malo mi je čudno da nisu za ove "tipke" sa strane koristili dodir i gestu. Za zaključavanje bi bilo dovoljan jedan dodir, a umjesto da se traži i stisne tipka za volume, moglo bi se samo napraviti gestu za gore ili dolje i bez stiskanja i nagađanja gdje je "tipka". 

Ima geste za sidebar, barem sam gledao negdje video gdje se baš može zaključati, pojačati slajdanjem i slično. Jako fora i efektno.

 

Sam uređaj je čisti koncept i uzeo bi ga čisto jer izgleda mrak i trenutno je porpilično jedinstven. Uz to ima dobar hardware, kamere... tako da nije čisto za ukras.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Sn

Evo, baš mi je maloprije žena rekla da joj iz T-Coma nude 1000 kn popusta na Z flip i njoj se jako sviđa. Onak, da, to i je ženski mobitel... 

Gledam te!
15 godina
offline
Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Snapdr

Ova Alpha od Xiaomia mi je pre predobro dizajnirana, konačno nešto novo i inovantno. Mada kada bi se stavio uspravno podsjeća me na DVD :-D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix Alpha konceptni smartphone sa Sn
Kao koncept djeluje jbno samo što nije praktičan.
Izgrebeš ga prvim stavljanjem u džep, nedaj Bože da ti padne i ode mali kredit u vijetar, display nije u komadu .......
Dok god to nebu pravo staklo...Iako svi znamo da će staklo uvijek biti staklo, a staklo puca. (Pa daj je Gođilla 4000)
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice