Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman

poruka: 55
|
čitano: 18.155
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman ".
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
MasterOfDisaster kaže...

Pa šta onda LG nije naravio takav TV i dao u prodaju. Naznake postoje da su radili takav TV, ali ga nikada nisu dovršili. Da je sve tako jednostavno kako ti tvrdiš onda bi odavno LG napravio i ponudio takav TV. Nije sve tako jednostavno kako izgleda, a Kinez je na kraju ipak prvi napravio takav TV, pa im na tome ipak treba čestitati, da je bio neko drugi, a ne Kinez sipao bi hvalospjeve (priznaj duboko u sebi da sam tu upravu).

 ti si u prvom postu ispolitizirao temu bez potrebe....

što se čudiš kada se jave ljudi koji ne misle poput tebe...

 

nikada nisam volio "isključive" ljude.

a, opet, tko mene pita za mišljenje. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
HCMAA kaže...
Ako pas iziđe kad mačka uđe, neće biti svađe.(Kineska)

 mačka može ući kada hoće a jadnoga ćuke ni nema jer je na roštilju (starija kineska) 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
5 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
Dex.pwn kaže...
Čekamo Apple da otkrije ovo

 

11 godina
offline
Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman

Svaki vid konkurencije je dobrodosao. 

Zanima me dali je ovo wrgb oled LG Displaya ili je u pitanju njihov vlastiti rgb oled panel...... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
samopolako kaže...
MasterofDisaster
Pa daj pogledaj svoju prvu recenicu, prvog posta, ispod teme.

Dakle nisu prvi napravili, panel je
LG -ev, to su cinjenice. Žrtva si Kineskog marketinga i antiamericke kampanje, kojom se bombardiraju prostori ex.YU.
Isti oni iz koih je mnogima san odselit u Irsku,Švedsku, Norvešku,Kanadu,SAD, Njemačku a gle čuda, nikom u Kinu ili Rusiju.

 Mislim da je ipak u pitanju da ima dosta "komsija" na bug forumu. Kod njih je ruska propaganda dosta jaka. Nisam bas upoznao puno mrzilaca zapada u Hr.

10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman

Glupi Hrvati se svađaju da li je gora Amerika ili Kina 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
Mačka koja mijauče...nije dovoljno kuhana
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
6 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
#texas.bug

Nemoj da ti dođemo u Texas:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
HCMAA kaže...
Mačka koja mijauče...nije dovoljno kuhana

Ali Kinezi jedu pse - Yulin fest

 

Hm, ipak imam nešto protiv Kineza...

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman

Dakle, ovaj ekran izgleda super, ali mislim da bi me iritiralo da uvijek vidim nešto u pozadini, mada mi nešto nije sasvim jasno, pošto kažu da ekran postane neproziran kada radi a u videu se vidi iza ekrana, pa sada, tko tu koga....jeli. Što se tiče kineza i komunizma, to u Kini nije komunizam, jer prema definiciji komunizma nema izrabljivanja čovjeka od strane drugog čovjeka, nema bogataša, sve se dijeli i svatko dobije prema potrebi ( i komunizma zapravo nije nikad i nigdje zapravo ni bilo (osim prvobitne zajednice), mada su neki tvrdili da je kod njih komunizam)... Da je valjao (komunizam), opstao bi a ovo što kinezi zovu komunizmom zapravo je crno robovlasništvo, ali nije moje da im zbog toga sudim. I da, kinezi su mnoge ideje pokrali od drugih, ali i drugi su im to omogućili kada su svu bitniju proizvodnju prebacili u Kinu, pa se sada nemamo što žaliti. Kinezi rade za kako se kaže kikiriki, a europski i američki radnici žele poštenu plaću. Kapital ide tamo gdje su mu troškovi manji a zarada veća a to je Kina. Nitko od velikih lovaroša nije gledao dobrobit svoje zemlje i svojih radnika, nego isključivo i jednino svoju vlastitu dobit, a ostale tko jebe. Ako im je sada krenulo loše sami su si krivi zbog svoje nepromišljenosti i kratkovidnosti. Kinezi su samo iskoristili priliku koja im se pružila. I uspješno proizvode ono što svijet želi, jeftinije od bilo koga drugoga, a svatko voli dobro i jeftino.....

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 20:20 (učo).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
zd1400rt kaže...
Dex.pwn kaže...
Čekamo Apple da otkrije ovo

 

 Zamislite scenarij.

Apple napravi ogroman event, nitko ne zna što će biti.

A kad tamo, otkrivanje PROZIRNOG TV-a od 75" ili 85"!

Odličan dizajn, luda najava! Naravno, potpuna smart povezanost sa njihovim mobiteima, satovima..

Pa mislim da ne bi bilo portala koji ne bi o tome pričao, ili poznate osobe (pogotovo u USA) koja ga ne bi imala u sobi već slijedeći mjesec.

 

A očito smo se složili da je ovo potpuno nepotreban gadget i da ne treba nikome :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
učo kaže...

Dakle, ovaj ekran izgleda super, ali mislim da bi me iritiralo da uvijek vidim nešto u pozadini, mada mi nešto nije sasvim jasno, pošto kažu da ekran postane neproziran kada radi a u videu se vidi iza ekrana, pa sada, tko tu koga....jeli. Što se tiče kineza i komunizma, to u Kini nije komunizam, jer prema definiciji komunizma nema izrabljivanja čovjeka od strane drugog čovjeka, nema bogataša, sve se dijeli i svatko dobije prema potrebi ( i komunizma zapravo nije nikad i nigdje zapravo ni bilo (osim prvobitne zajednice), mada su neki tvrdili da je kod njih komunizam)... Da je valjao (komunizam), opstao bi a ovo što kinezi zovu komunizmom zapravo je crno robovlasništvo, ali nije moje da im zbog toga sudim. I da, kinezi su mnoge ideje pokrali od drugih, ali i drugi su im to omogućili kada su svu bitniju proizvodnju prebacili u Kinu, pa se sada nemamo što žaliti. Kinezi rade za kako se kaže kikiriki,

ma otkud vam to?

 

prosječna neto plaća kineska je prešla 700 $ ....

 

i to u mojoj (US) korporaciji koja radi madrace, nikakav high tech...

 

da ima razlike među provincijama, ima... ali i u RH je prosjek ZGa i ostatka nesrazmjeran...

 

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman

Pretvarate tech najavu u smijesno politicko prepucavanje.... 

 

Kao sto sam napisao vidio sam prije par godina prozirni oled u zivo i to moze imat svrhu kod nekakvih promo panela za marketing na recimo aerodromu isl ali za koristit to svakodnevno doma nema nikakvog smisla. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre

Gledao sam malo po netu i pronašao da kinezi imaju plaće koje se polako približvaju europskim, a da je u zadnjih 11 godina plaća išla gore oko 300%. Kada sam čitao o Foxconnu i njegovom odnosu prema radnicima prije par godina, to mi je vjerovatno ostalo u podsvijesti i nisam ni znao da su kinezi otišli toliko naprijed, tako da stricu Juri zahvaljujem na upućivanje na pravu stazu. To znači da im je proizvodnost u odnosu na naše radnike ogromna kada mogu držati niže cijene od ostalih svjetskih proizvođača.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre

gle oni imaju 8 satno radno vrijeme, ali...

 

hrpa radnika je iz okolnih gradića/sela koji ni uz najmodernije vlakove ne mogu za manje od 2-3 sata doći na posao (i isto toliko za povratak) pa ima onda tvornica "dopušta"  spavanje (imaju sobe za radnike) koju naplaćuju - dodatnim radom 3-4 h....

 

ili početnici, mladi ljudi, ako ne dobiju takve uvjete, se voze (prijevoz gradski/prigradski je jeftin) preko noći i spavaju u vlaku...

Ju je je? Je ju je!
11 godina
online
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
Živila radna klasa, doli izrabljivanje!!!
(nemojte mi zamjerit, počeo sam ponovo gledat naše malo misto, pa me malo ponijelo) :)))
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
učo kaže...

Gledao sam malo po netu i pronašao da kinezi imaju plaće koje se polako približvaju europskim, a da je u zadnjih 11 godina plaća išla gore oko 300%. Kada sam čitao o Foxconnu i njegovom odnosu prema radnicima prije par godina, to mi je vjerovatno ostalo u podsvijesti i nisam ni znao da su kinezi otišli toliko naprijed, tako da stricu Juri zahvaljujem na upućivanje na pravu stazu. To znači da im je proizvodnost u odnosu na naše radnike ogromna kada mogu držati niže cijene od ostalih svjetskih proizvođača.

Proizvodnost neminovno raste, no njihova najveća prednost je masovnost i "dresirani" menatalitet tako da se od njih može dobiti relativno kvalitetna radna snaga (npr., za razliku od Indije i afričkih zemalja).

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
Dead kaže...
neampojma kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Opa kinezi. Gle, kako to da kinezi nisu nešto ukrali nego prvi u svijetu napravili (ha jel kužite sarkazam). Ekipa mrzitelja Kine na aparatima.

Morao sam to na ovaj način prokomentirati, jer u zadnje vrijeme same teme gdje je Kina jedino zlo, em komunizam, em sve kradu, em nam žele uzeti sve naše podatke, a zapad same dobrice, sve pošteni ljudi i ne žele nam zlo, ništa od navedenog ne rade, dapače žele nam pomoći, a pogotovo nas žele obraniti od Kine velikog zla čovječanstva

 

Nemoj mo se varati, jedni i drugi su isti, koji mi ponude nešto bolje i jeftinije uzet ću od njih, jel i jedni i drugi znaju kad smo gaće promjenili, a zaboli me za to, koga smeta nek se zakopa u bunker i tamo neće biti siguran.

 

Kini čestitam na stvarnom tehnološkom napretku koji je za nas korisnike isključivo pozitivna stvar, što je veća konkurencije to i više cijene padaju.

 

Zadrti zapadnjaci nek malo olabave, loše im je to za živce, još će Kinezi čuda napraviti, tek su krenuli.

 

 baš mi danas pričaju da je auto prešao preko kineskog mobitela i nije mu ništa bilo, zamisli kako bi to završilo prije 10 godina 

Dead kaže...

Ne razumin, koji će mi penis prozirni televizor?

 pa da ne zauzima prostor, samo rokneš umjesto prozora 

 Dvije tisućite kupio sam Ericsson T28s, preklopni mobitel kojem je glavna fora bila da preživljava automobilsko gaženje. Neuništiva spravica.

 Suza suzu stiže. Ne mogu iskopat punjač. T39m- prvi mob s bluetooth podrškom. Povremeno još znam to upogoniti na mjestima di je signal slab.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
Toliko govana imam iza televizora da baš to želim gledati: rupu od bužira, antenu, rupe od starog televizora, paučinu, Android box... Morao bi stavit kalendar od Lidije Bačić da to sve sakrijem a TV platio 46 000 kuna
 
5 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
dax-lax kaže...

 Suza suzu stiže. Ne mogu iskopat punjač. T39m- prvi mob s bluetooth podrškom. Povremeno još znam to upogoniti na mjestima di je signal slab.

 Uuuuu...

TP4056 sa zaštitom (DW01 i twin MOSFET) 

Thats my man...

Inače, i ja sam uvijek lemio na kontakte baterije, ali tak usereš kontakte pa počne zajebavat nakon nekog vremena.

Kupi malo veće krokodilke od ovih klasičnih za elektroniku i zalemi na njih žicu od tvrdog bakra (1,5 mm2 ili manje) i onda stisneš krokodilku na bateriju, a žicu nariktaš da ima kontakt, super funkcionira, bez tragova...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 12:40 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
Savjetom si me podsjetio da imam vanjski punjač za baterije s direktnim kliznim opružnim kontaktima. Samo po vodilici + i - namjestiš ovisno gdje ti je kontakt na bateriji, a bateriju uhvati u nosač koji se rastegne. Doduše, t28 batka ima kontakte na unutarnjoj strani, pa je malo teže namjestiti. I sad ti reci da možemo bez kine
14 godina
protjeran
offline
Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman

-

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman
 
0 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spreman

Evo još malo informacija...

 

Svakako zanimljiv koncept, a moguća je primjena i kod drugih uređaja.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio prvi prozirni televizor spre
mzopg kaže...

 

Svakako zanimljiv koncept, a moguća je primjena i kod drugih uređaja.

 Kod drugih uređaja definitivno!

Nešto čemu je cilj prenjeti informaciju (ili reklamu, kak to već danas ide).

 

Ali Tv kod kojeg je poanta gledati čim bolju sliku bez distrakcija... ne znam..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice