Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 28 ur

poruka: 15
|
čitano: 6.121
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 28 ur".
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 28 ur

Fino, no Redmi 5 je tu, a gdje je Redmi 5 Plus?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2
Mi max 3 nema ni na listi a dobio ota update prije sluzbenog updata.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 28 ur
Moj PC  
7 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2
Neki šum u komunikaciji je očito prisutan. Lista s te objave je potpuno drugacija i izostavlja neke kljucne modele i flagshipe (npr. Mi8/Mi9). Svi ti modeli su opet navedeni u listi na MIUI sajtu, koju je pejstao Anarchy.
A jednostavno nema smisla da stari Mi Max 2 dobije update, a da ga ne dobije Mi9.
 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2
Fali jedno 10ak Mi modela, ali to vjerojatno nisu dobro bugovci prepisali.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 28 ur

Imam Redmi Mi A2 Lite koji je zapravo rebrendirani Redmi 6 Pro za drugo tržište. Pa me zanima dal taj 6 pro na listi podrazumjeva i ovaj moj A2 lite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2
Jack Sparrow kaže...

Imam Redmi Mi A2 Lite koji je zapravo rebrendirani Redmi 6 Pro za drugo tržište. Pa me zanima dal taj 6 pro na listi podrazumjeva i ovaj moj A2 lite?

 A2 Lite mislim da ima Android one, to je čisti Android nadogradiv na sve nove verzije 2 godine (A2 ima čisti sigurno).

Tako da mislim da nema straha za nadogradnje, al nema MIUI.

15 godina
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2
EricCartman kaže...
Jack Sparrow kaže...

Imam Redmi Mi A2 Lite koji je zapravo rebrendirani Redmi 6 Pro za drugo tržište. Pa me zanima dal taj 6 pro na listi podrazumjeva i ovaj moj A2 lite?

 A2 Lite mislim da ima Android one, to je čisti Android nadogradiv na sve nove verzije 2 godine (A2 ima čisti sigurno).

Tako da mislim da nema straha za nadogradnje, al nema MIUI.

 da je čisti je Android. I moram priznati da je prejebeno tako je radi poprilično brzo. Samo me zanimalo jer nisam znao da 6 Pro ima Miui, mislio sam da je isto Android One pa ima opcija za miui ili da će forsati to sad.

 

Upravo danas mi bila neka nadogradnja neka mala ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 22:39 (Jack Sparrow).
8 godina
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2

Potpisujem, također imam A2 Lite (Android One) i brz je, ne usporava se, stalni sigurnosni itd apdejti. Već dugo nisam bio toliko zadovoljan glupim tulifonom.

Hint: ja sam uz svoj dobio zaštitnu naljku od kaljenog stakla (i silikonsku zaštitnu navlaku). Uspio sam je potrgati :) pa sam uzeo zamjensku na Aliju, mislim da su dvije u paketu bile 1$. Doista štiti ekran a kad se pohaba ili pukne, jeftinjara za zamijeniti.

12 godina
offline
Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 28 ur

Max 2 na popisu a Max 3 nije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2
Max 3 davno na miui 11 😁
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2
Za sad ovi modeli...
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 28 ur

Stigao MIUI 11 za Mi 9T.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 28 ur

Ne zna se kad kreće faza 2?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi priprema MIUI 11 Global Stable ROM za 2

Hm, u ovom Bugovom clanku stoji: "Izdavanje nadogradnji odvijat će se u četiri vala, prvi počinje za koji dan – 22. listopada 2019., drugi od 4. do 12 studenog, treći od 13, do 29. studenog, četvrti ujedno i posljednji od 18. do 26. prosinca 2019. godine."

Ali koliko je sad sve to tacno je upitno, jer na tom istom clanku nema ovih telefona koji su navedeni na oficijelnoj MIUI strani. A na oficijelnoj MIUI strani nema termina nego samo za prvu fazu. Valjda da spojimo te 2 objave. :D

Kako god, evo covjek je dobio update za Mi9T, koji se nalazi na MIUI listi, ali ne i na ovoj Bugovoj (mislim da je njihova sa MIUI launch eventa).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice