Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

poruka: 34
|
čitano: 11.383
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion ".
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

i na RN5 piše da ima CA ali ne radi na 800+1800 zato pitam jer to što piše nije isto i u stvarnosti zato trebam potvrdu nekog ko ima RN6. 4G i 4G+ razlika 4G+ radi na dvije frekvencije istodobno i brzine DL su teoretski duplo veće

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 14:00 (DDavorin).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp
DDavorin kaže...

i na RN5 piše da ima CA ali ne radi na 800+1800 zato pitam jer to što piše nije isto i u stvarnosti zato trebam potvrdu nekog ko ima RN6. 4G i 4G+ razlika 4G+ radi na dvije frekvencije istodobno i brzine DL su teoretski duplo veće

 Možda i naši trgovci muljaju.

 

Sve u svemu, nije onako kako piše. 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šampion

 

Kada ću kupovati novi mobitel, zasigurno ću imati ovaj brend  i model u najužem izboru. Među prvih pet.

Dođe do 300 eura, a nudi puno za te novce, kako i naš Denis piše. Najbolji omjer uloženog i dobivenog.

Cam je posebno ubojita.

 

Samo me brine kaj se ljudi izvan urbanih sredina žale da pada signal, a meni je podosta važno kada sam na viksi da se mogu preko hotspota spajati na net. Al' vele ljudi po komentarima da flopa.

Al, hvala bluBear na linku što je dao za provjeru kako radi 4G.

 

Lajkam mobitel i recenziju od Denisa za isti.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 20:00 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB - Još bolji šamp

I ima ko 4G+?

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 18:27 (DDavorin).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice