Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

poruka: 22
|
čitano: 5.756
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi se serijom videa izruguje notchu".
16 godina
offline
Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

Aaa, u epizodi 2 sa zubarom očekivao sam da mu greškom izvadi zub, ono nist :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

Ne znam da li je problem u meni, ali ovo uopće nije smiješno. Ako je to sve što su mogli smisliti onda trebaju novi tim za marketing

 
22 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
Ismijavaju notch, a u zadnjih godinu dana izdali nekoliko mobitela s njim.
 
10 0 hvala 0
Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

A zašto mislite da se izruguje notchu? Na temelju čega ste u videu zaključili da se šaomi izruguje notchu?

 

 

Moj PC  
1 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

A zašto mislite da se izruguje notchu? Na temelju čega ste u videu zaključili da se šaomi izruguje notchu?

 

 

 Ili si ćorav, ili ajme...

13 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
Great Scott! kaže...
Ismijavaju notch, a u zadnjih godinu dana izdali nekoliko mobitela s njim.

 

I sad ja cekam novi Redmi Note bez noča...7-ica ga ima a izgleda i 8-ica... ma nabijem njih i amere na q...

Nemreš kupit više normalni mobitel za 200-300€..

8 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
Great Scott! kaže...
Ismijavaju notch, a u zadnjih godinu dana izdali nekoliko mobitela s njim.

 Meni se reklama sviđa ali je malo prekratka, I ne smatram to ismijavanjem, više kao upoznavanjem da postoji nesto puno bolje od notcha. Ovo je odlična reklama da malo spusti apple  :D

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
Xidrus kaže...

Aaa, u epizodi 2 sa zubarom očekivao sam da mu greškom izvadi zub, ono nist :(

Nešto kao ovo? :)

 

8 godina
offline
Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

Dobro, ovo je too much... :D čak i za komšije :)

 

Ne znam, kaj bi ja sad trebao prodati svoj Mi A2 Lite (i kupiti novi Huawei? ) zbog notcha? Notch je bezvezz, ali ga ignoriram.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
Natcho noch instalirati i bok..
Poco F1
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
Great Scott! kaže...
Ismijavaju notch, a u zadnjih godinu dana izdali nekoliko mobitela s njim.

Ne ismijavaju. Samo kažu da bi ste trebali baciti vaš mobitel s notchom i kupiti novi bez notcha.

42
15 godina
offline
Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

neznam sto se cudite pojavi da neki proizvodac ismijava nesto sto je i sam koristio(ili ne koristio). to su svi radili, pa kolko je proizvodaca ismijavalo apple zato sto nema utor za sd karticu, pa su onda i ostali poceli to izbacivat. kolki su ismijavali apple kad je izbacio 3.5mm, sad ne mozes vise nac mobitel s 3.5mm utorom. to je sve normalna pojava. xiaomi sad ocito radi na mobitelima vise klase bez notcha(mislim da jos nisu nasli savrsenu formulu al se trude) i naravno ismijavat ce ostale, jace konkurente zbog toga. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
mar123 kaže...

neznam sto se cudite pojavi da neki proizvodac ismijava nesto sto je i sam koristio(ili ne koristio). to su svi radili, pa kolko je proizvodaca ismijavalo apple zato sto nema utor za sd karticu, pa su onda i ostali poceli to izbacivat. kolki su ismijavali apple kad je izbacio 3.5mm, sad ne mozes vise nac mobitel s 3.5mm utorom. to je sve normalna pojava. xiaomi sad ocito radi na mobitelima vise klase bez notcha(mislim da jos nisu nasli savrsenu formulu al se trude) i naravno ismijavat ce ostale, jace konkurente zbog toga. 

 Ili kako se Apple sprdao s proizvođačima mobitela većih od 4" :) 

15 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

Tocno, znaci nista novo u industriji. 

16 godina
offline
Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

Imam Mi 8, s ogromnim notchem, ali sam se relativno brzo navikao, mobitel je generalno dobar pa mu se prasta notch.

Medjutim, i dalje ne mogu shvatiti likove kojima je notch bio "feature" a ne nedostatak, koji su se furali na to i preferirali mobitele s notchem. 

Mislim da ce se smijati sami sebi kada zazive pravi full screen telefoni.

 
2 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
knight kaže...

Imam Mi 8, s ogromnim notchem, ali sam se relativno brzo navikao, mobitel je generalno dobar pa mu se prasta notch.

Medjutim, i dalje ne mogu shvatiti likove kojima je notch bio "feature" a ne nedostatak, koji su se furali na to i preferirali mobitele s notchem. 

Mislim da ce se smijati sami sebi kada zazive pravi full screen telefoni.

Kada je notch dosao bezel je bila alternative, ne full screen. Mislim da je smijesno praviti se kao da su ljudi govorili da je notch feature u odnosu na full screen 

14 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
@zorAanidolazim... odi u Trst, Trst je nas.
14 godina
offline
Xiaomi se serijom videa izruguje notchu

Um... Ok?

 

IT me iznevjeri
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
d0nkey kaže...
knight kaže...

Imam Mi 8, s ogromnim notchem, ali sam se relativno brzo navikao, mobitel je generalno dobar pa mu se prasta notch.

Medjutim, i dalje ne mogu shvatiti likove kojima je notch bio "feature" a ne nedostatak, koji su se furali na to i preferirali mobitele s notchem. 

Mislim da ce se smijati sami sebi kada zazive pravi full screen telefoni.

Kada je notch dosao bezel je bila alternative, ne full screen. Mislim da je smijesno praviti se kao da su ljudi govorili da je notch feature u odnosu na full screen 

 A šta je notch nego bezel? Apsolutno mi je lakše provariti par milimetara bezela na rubovima (a i praktičnije je u korištenju) nego notch + 2mm manji bezel.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
BlueMax kaže...
d0nkey kaže...
knight kaže...

Imam Mi 8, s ogromnim notchem, ali sam se relativno brzo navikao, mobitel je generalno dobar pa mu se prasta notch.

Medjutim, i dalje ne mogu shvatiti likove kojima je notch bio "feature" a ne nedostatak, koji su se furali na to i preferirali mobitele s notchem. 

Mislim da ce se smijati sami sebi kada zazive pravi full screen telefoni.

Kada je notch dosao bezel je bila alternative, ne full screen. Mislim da je smijesno praviti se kao da su ljudi govorili da je notch feature u odnosu na full screen 

 A šta je notch nego bezel? Apsolutno mi je lakše provariti par milimetara bezela na rubovima (a i praktičnije je u korištenju) nego notch + 2mm manji bezel.

Notch nije bezel, notch je između bezel I full-screen. Uzmi smartphone s bezelom gore, pa onda pretvori dio bezela gdje nema ništa funkcionalno u ekran, to daje notch.

 

Reci da je bezel praktičnije je absolutno smiješno. Notch pretvara dio mobitela koji ništa ne radi u ekran, naravno da je to praktičnije. Jedino da iz nekog razloga držiš mobitel na vrhu dok je upaljen ekran, tada bi mogao vidjeti kako ti smeta notch na mobitelima, ali fakat lol ako to je to razlog. Ako nije, de reci, na koji način je praktičnije bezel?

 

Edit:notch je bezel, ali bezel je praktičnije of notcha? 😂. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 11:56 (d0nkey).
9 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
Uvijek mi je bila misterija zašto je notch problem. Imaš ekran i iznad njega neiskorišten prostor. Neko iskoristi dio tog prostora (evo kod mene je tu sat, notifikacije, mreža, baterija, wifi) i to je problem? Naravno, uklanjanje notcha je korak naprijed ali i sam notch je bio korak naprijed.
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi se serijom videa izruguje notchu
d0nkey kaže...

 

Edit:notch je bezel, ali bezel je praktičnije of notcha? 😂. 

 Jednako je nepraktičan, a odvratan. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice