Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brendom

poruka: 15
|
čitano: 6.598
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brendom".
14 godina
offline
Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brendom

Još da dizajn nije za curice...

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
Fakat...Amazfit GTR puno bolje izgleda. Doduse, to je fitness watch, ali kako god.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
Dali standardna verzija ima neku zaštitu na staklu ili s eza to mora kupiti kaljeno staklo? 🤔
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brendom

Meni je dizajn ok, pogotovo ova siva metalna verzija, jos da cijena bude do 200$ odmah

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brendom

Nadao sam se izdržljivijoj bateriji.

Možda bez SIM kartice može izdržati nekoliko dana.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
Ovo kopiranje postaje besmisleno.
Zar stvarno ne mogu platiti poštenog dizajnera i izbaciti nešto originalno? Ajde još da su ponudili barem nešto inovativno i drugačije ili da je barem značajnije jeftiniji i bolji.
Možda Google malo pokrene fitbit pa napokon dobijemo i neku bolju konkurenciju Apple Watchu koji trenutno dominira tržištem pametnih satova
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
6 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
Jabuka
píng guŏ
苹果
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
Tau kaže...
Ovo kopiranje postaje besmisleno.
Zar stvarno ne mogu platiti poštenog dizajnera i izbaciti nešto originalno? Ajde još da su ponudili barem nešto inovativno i drugačije ili da je barem značajnije jeftiniji i bolji.
Možda Google malo pokrene fitbit pa napokon dobijemo i neku bolju konkurenciju Apple Watchu koji trenutno dominira tržištem pametnih satova

Da su bar kopirali neki dizajn koji valja. I ovo i Apple watch izgledaju bez veze na muskoj ruci. 

Daleko bolje bi bilo da su kopirali sami sebe

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 12:17 (knight).
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brendom

Kad više misli zaživiti taj wifi ax standard.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brendom
Moze li mi netko objasniti sto toliko ne valja u cetvrtastom dizajnu? Zasto bi sada pametni sat morao biti okrugao? Valjda je poanta da forma prati funkciju, a ne obrnuto (limitiranje funkcija da se uklope u dizajn) Stari mehanicki satovi su bili okrugli s razlogom, a na pametnim satovima je puno bolje da imaju vecu povrsinu za prikaz informacija. Jedino sto mi se ne svida kod dizajna je sto ima preostre rubove, mogli su to malo zaobliti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
kerum kaže...
Moze li mi netko objasniti sto toliko ne valja u cetvrtastom dizajnu? Zasto bi sada pametni sat morao biti okrugao? Valjda je poanta da forma prati funkciju, a ne obrnuto (limitiranje funkcija da se uklope u dizajn) Stari mehanicki satovi su bili okrugli s razlogom, a na pametnim satovima je puno bolje da imaju vecu povrsinu za prikaz informacija. Jedino sto mi se ne svida kod dizajna je sto ima preostre rubove, mogli su to malo zaobliti.

 

Meni ne smeta četvrtasti dizajn nego to što izgleda kao nakit za mlade cure. Kao npr. nissan juke u odnosu na nissan qashkai. Juke je za mlade cure, qashkai za žene.

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
a7 jezgre, ovo ce bit pojam brzine...
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
kerum kaže...
Moze li mi netko objasniti sto toliko ne valja u cetvrtastom dizajnu? Zasto bi sada pametni sat morao biti okrugao? Valjda je poanta da forma prati funkciju, a ne obrnuto (limitiranje funkcija da se uklope u dizajn) Stari mehanicki satovi su bili okrugli s razlogom, a na pametnim satovima je puno bolje da imaju vecu povrsinu za prikaz informacija. Jedino sto mi se ne svida kod dizajna je sto ima preostre rubove, mogli su to malo zaobliti.

 

Ne znam, mene licno cetvrtasti dizajn smartwatcha podsjeca na umanjeni telefon i to je ono sto mi smeta.

Sat je pola dizajn, pola funkcija tako da je potrebno napraviti dobar kompromis, a kada je smartwatch u pitanju tu se barem da napraviti user interface da ne dodje gubitka funkcije.

Ali sto rece Ezio, nije samo problem u cetvrtastosti. Jednostavno je nekako umanjen, zenskast. :) Bez uvrede vlasnici, to je stvar individualnog ukusa i samo iznosim svoje misljenje. 

 

Btw, mene ovi smartwatchevi sa "dan-dva baterijom" svakako ne privlace.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brend
knight kaže...
kerum kaže...
Moze li mi netko objasniti sto toliko ne valja u cetvrtastom dizajnu? Zasto bi sada pametni sat morao biti okrugao? Valjda je poanta da forma prati funkciju, a ne obrnuto (limitiranje funkcija da se uklope u dizajn) Stari mehanicki satovi su bili okrugli s razlogom, a na pametnim satovima je puno bolje da imaju vecu povrsinu za prikaz informacija. Jedino sto mi se ne svida kod dizajna je sto ima preostre rubove, mogli su to malo zaobliti.

 

Ne znam, mene licno cetvrtasti dizajn smartwatcha podsjeca na umanjeni telefon i to je ono sto mi smeta.

Sat je pola dizajn, pola funkcija tako da je potrebno napraviti dobar kompromis, a kada je smartwatch u pitanju tu se barem da napraviti user interface da ne dodje gubitka funkcije.

Ali sto rece Ezio, nije samo problem u cetvrtastosti. Jednostavno je nekako umanjen, zenskast. :) Bez uvrede vlasnici, to je stvar individualnog ukusa i samo iznosim svoje misljenje. 

 

Btw, mene ovi smartwatchevi sa "dan-dva baterijom" svakako ne privlace.

Posteno, mogu to razumijeti. Kod mene je svrha sata 100% funkcija, a 0% modni detalj. To i je razlog zasto sam prestao nositi sat cim sam dosao u posjed prvog mobitela. Jednostavno mi nije dovoljno da kupim i brinem se o jos jednom uredaju, a taj ima jedno jedinu funkciju (pokazivanje sati) koju ionako imam na mobitelu. Sada mi je uredaj na ruci ponovno zanimljiv koncept jer ispunjava puno vise funkcija (ok kojih su neke ekskluzivne za smartwatch).

 

Takoder smatram da je baterija najveca boljka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 14:59 (kerum).
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Watch, prvi pametni sat pod Mi brendom

Ima li neko xiaomi mi watch color? Mogu li se nakako ubacivati custom lica za sat. Na internetu ne pronalazim nikakvo objasnjenje ni izvor faceova

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2021 15:34 (abyssis).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice