Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

poruka: 63
|
čitano: 11.890
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja ".
14 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Nije mi baš jasno kako radi?

Kad dođeš ispod njega baca crveno svjetlo na tebe ako detektira da si na mobu ili?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Baca crveno svjetlo na pod.

Samo bi ja okrenuo da baca zeleno kad je u stvarnosti crveno.

 
29 2 hvala 2
16 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
EZY-E kaže...

Nije mi baš jasno kako radi?

Kad dođeš ispod njega baca crveno svjetlo na tebe ako detektira da si na mobu ili?

 Prekine ti signal na mobitelu, pa moras dignut glavu i pogledat svijet oko sebe

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
online
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Znači, umjesto da nas prirodna selekcija riješi gluposti, mi glupost još potičemo.. ali hej, na gluposti se zarađuje..

Svemir.
 
28 3 hvala 1
14 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
BlueMax kaže...

Baca crveno svjetlo na pod.

Samo bi ja okrenuo da baca zeleno kad je u stvarnosti crveno.

 

PaleRider kaže...

Znači, umjesto da nas prirodna selekcija riješi gluposti, mi glupost još potičemo.. ali hej, na gluposti se zarađuje..

Nacisti su ubijali židove. Vi bi danas one sa mobitelima. Evolucija.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

I ja bih, mirne duše, pustio da prirodna selekcija odradi svoje. (A nisam nacista)

morrisoN
 
26 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
morrisoN kaže...

I ja bih, mirne duše, pustio da prirodna selekcija odradi svoje. (A nisam nacista)

 

Takvo razmišljanje je nehumano, bahato i primitivno. 

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
"Hrvatska udruga menadžera sigurnosti" ,bog te dragi ko su pak sad ti ?
Apropro semafora, šteta kaj te ne pogodi lopticom u glavu, to bi bilo efikasnije.
 
22 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
To je valjda kao sto su cistacice sanitarni menadžeri. Barem nisu napisali sa đ...
Nego, cudi me kako to da se ne zove pametni semafor?
9 godina
neaktivan
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Nije mi jasno kako se ovaj semafor bori protiv gledanja u mobitel kad on ustvari upravo to omogućava.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
23 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Dodat će još neki senzorčić ili mikrokontroler i bit će to pametni semafor. Kao one "pametne klupe" hahaha. A udruga kao udruga konferencije, okrugli stolovi, kavice, team buildig....itd....
 
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Ma, i ovako je pametniji od većine koja nosi smartfon... koji je pametniji od nositelja.
Dodavanjem senzorčića i/ili mikrokontrolera biti će u rangu akademskih građana ;)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 15:59 (Antiseptik).
9 godina
neaktivan
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Tipka:"jebem ti mater i ovim semaforima sad mi svijetli u mobitel." 

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
PaleRider kaže...

Znači, umjesto da nas prirodna selekcija riješi gluposti, mi glupost još potičemo.. ali hej, na gluposti se zarađuje..

 

Nekom će se lim i šajba sjebat, pa eto.

12 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Ezio kaže...
BlueMax kaže...

Baca crveno svjetlo na pod.

Samo bi ja okrenuo da baca zeleno kad je u stvarnosti crveno.

 

PaleRider kaže...

Znači, umjesto da nas prirodna selekcija riješi gluposti, mi glupost još potičemo.. ali hej, na gluposti se zarađuje..

Nacisti su ubijali židove. Vi bi danas one sa mobitelima. Evolucija.

 Ne bi ih ja ubijao, sami bi se ubijali.

Ako ćemo iskreno, ne bi volio da ih se gazi zbog vozača koji će budalu do kraja života nositi na savjesti.

8 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Koliko zombija vidim svaki dan na cesti, za ne povjerovat. Hoda po pješačkoj stazi i zalijeće se u ljude jer mora gledat u svoj dumbpfone. Još mi je bolje kad mi se netko hvali koliko je tisuća kuna potrošio na dumbphone i onda gleda  neke retardirane videe na tome cijeli dan.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Naravno da je prvi u Europi kad ostale zemlje nemaju "memadzere za sigurnost" koji poticu buljenje u mobitel i nepaznju. Only in Croatia *facepalm*
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Naravno da je prvi u Europi kad ostale zemlje nemaju "memadzere za sigurnost" koji poticu buljenje u mobitel i nepaznju. Only in Croatia *facepalm*
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Zasto semafor uopste. Neka pjesaci paze juri li auto cestom koju prelaze. Ako ne paze...pa prirodna selekcija. I milion drugih primjera "bespotrebnih" sigurnosnih mjera.

Koji ste vi pametnjakovici.
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Ne kužim na koju foru su došli do zaključka da ovakav semafor treba?

Ima neka statistika koliko pješaka pogine na pješačkom prijelazu jer gleda u ekran??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Ma ja mislim da neće oni primjetiti ni to svjetlo
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Jos jedno besmisleno trosenje novaca opravdano "sigurnoscu"....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
Čim vidim "grad zagreb potrosio" pretpostavljam da bi svakoj budali trebalo biti jasno da je netko od mafijaške ekipa našmrkanog mrknuo popriličan novac. Nažalost to nije svakoj maloumnoj budali jasno, pa se našmrkani na svakim izborima nanovo zaokružuje ili je posrijedi još gora retardirana varijanta "nemam za koga glasat, pa ne izlazim na izbore". Samo naprijed ovčice...
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Da,semafor se ne bori protiv gledanja,ali ga potiće!

Isto tako,već spomenuti nacin prirodne selekcije nije pravedan,jer u takvim slucajevima nahebe uvjek vozać.

Ako debila zgazis,kriv si svakako!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
O bože dragi... Pa zar je to moguće? Pretvaramo se u Amerikance. Zar je stvarno potrebno zbog gluposti pojedinaca izmišljati ovakve gluposti? Stvarno smo jedina životinjska vrsta koja samovoljno uništava genski bazen i time se ponosi i to predstavlja kao brigu i nešto pozitivno... Da ne bi ispalo da smo svi tu bez mane, dogodi se i meni koji put da se zabuljim u mobitel, ali toliko da na pješačkom ne staneš ili se samo uputiš preko zebre... Pa zar ti ljudi pored toga što im mozak ne radi, nemaju ni uši? Vjerojatno su im slušalice upaljene na max pa ne čuju ni svoje misli. A za ove koji spominju naciste, zar je moguće da ostvarenje filma "idiocracity" stavljate na istu razinu sa zločinima nacista i sličnih? Svaka čast ekipa... Svaka čast.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
DuxCro kaže...

Koliko zombija vidim svaki dan na cesti, za ne povjerovat. Hoda po pješačkoj stazi i zalijeće se u ljude jer mora gledat u svoj dumbpfone. Još mi je bolje kad mi se netko hvali koliko je tisuća kuna potrošio na dumbphone i onda gleda  neke retardirane videe na tome cijeli dan.

 

"MobiZombiji" su stara stvar. Novost su "RomoZombiji".
Otkad je Tcom dovukao i naprodavao onih šaomi romobila, ima ih posvukud, ko smrdljivih martina ove jeseni.

Em piče i rinzolima i cestama, em bulje u mob.

8 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja
Ovo uspoređivanje onih koji grde ljude koji po ulici hodaju s mobiltelima s nacistima posve promašeno. I ja bih pustio da auti gaze oni koji su toliko nepamentni i primitivni da moraju hodati po ulici slušajući i gledajući mobiltel. Zašto je uporedba stakvih s Židovima u Trećem Reichu promašena? Zato što Židov ne može biti ne-židov, on se ne može odreći svoje vjere i narodnosti baš i da hoće (tj. ništa mu se to kod Hitlera ne bi kontalo). Oni koji neprimjereno koriste mobitel zloupotrebljavaju svoju slobodu (neodgovorni su), a bi si mi drugi, odgovorni, morali plaćati za njihovu neodgovornost! Mogli bismo isto tako ukinuti kazne za prekoračenje brzine, nevezanje pojasom i sl.
 
7 1 hvala 0
6 godina
offline
Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gledanja

Koja paljba po pjesacima, a vozaci radi upravo isto, oces u voznji oces dok stoje na semaforu. Jos su pametnjakovici autoindustrije odlucili maknut sve moguce gumbe u autu tako da i dok ne tipkas po mobitelu tipkas po ekrancini da si namjestis radio

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
bruno1026 kaže...
Čim vidim "grad zagreb potrosio" pretpostavljam da bi svakoj budali trebalo biti jasno da je netko od mafijaške ekipa našmrkanog mrknuo popriličan novac. Nažalost to nije svakoj maloumnoj budali jasno, pa se našmrkani na svakim izborima nanovo zaokružuje ili je posrijedi još gora retardirana varijanta "nemam za koga glasat, pa ne izlazim na izbore". Samo naprijed ovčice...

 Pa cuj kolega posto je doticni vec 20 god glavni klaun u cirkusu zvanom zagreb zasto si iznenaden.

 Ljudi su oduvijek voljeli cirkuse jos kad imas tako dobrog klauna kako ne rasprodati karte ( zaokruziti ) :)

14 godina
offline
Re: Zagreb dobio semafor koji se bori protiv gleda
njuznjuz kaže...

Koja paljba po pjesacima, a vozaci radi upravo isto, oces u voznji oces dok stoje na semaforu. Jos su pametnjakovici autoindustrije odlucili maknut sve moguce gumbe u autu tako da i dok ne tipkas po mobitelu tipkas po ekrancini da si namjestis radio

 Pa za vozace je predvidjena kazna, a onda bi tako trebalo i pjesake kaznjavat koji neoprezno prelaze cestu buljeci u mobitel, a ne ih jos tapsat, kao "sve je ok, evo napravili smo vam i specijalni semafor da ne morate dizati glavu" 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 8:32 (CalvinRi).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice