Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

poruka: 20
|
čitano: 8.729
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi".
14 godina
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

Već ju dugo koristim svakodnevno i ocjenjujem aplikaciju sjajnom. Ipak, imam dvije ozbiljne primjedbe: prvo, starija inačica imala je opciju pretraživanja po kategori, pa si tako mogao uključiti da ti se prikažu, recimo, samo serije i dokumentarci. To nova inačica nema. Riječ je o "novoj" inačici koja je aktualna nekih godinu ili više.

Drugo, aplikacija više nije podržana na LG smart TV-u što držim velikim gubitkom. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
BarbaVeli kaže...

Drugo, aplikacija više nije podržana na LG smart TV-u što držim velikim gubitkom. 

Od kad!? Zadnji put kad sam švrljao po tome sve je još radilo OK (prije cca 3-4 mjeseca).

Deckard
12 godina
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

Ima li netko preporuku za DNS ili drugu metodu za zaobilazenje regionalnih limita ove aplikacije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
deckard kaže...
BarbaVeli kaže...

Drugo, aplikacija više nije podržana na LG smart TV-u što držim velikim gubitkom. 

Od kad!? Zadnji put kad sam švrljao po tome sve je još radilo OK (prije cca 3-4 mjeseca).

 I meni još uvijek radi sve normalno na LG TV-u. Jučer koristio.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
5 godina
protjeran
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
Pretpostavljam da je mislio na WebOS 1.4 i 2 (a ne 3 ili 4) ... na kojima je stara aplikacija radila. Nova, a lošije izvedena (i vizualno i tehnički), iz samo HRT-u poznatih razloga, ne radi na starijim verzijama WebOSa.

A što reći o samoj aplikaciji, a da se uhljebe previše ne iznervira? Ništa. Mislim, ništa dobroga. Netko je na HRT-u prespavao i dio 21. stoljeća i umjetnost zvanu dizajn.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 10:04 (Antiseptik).
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

Na mom Philipsu 65" ne radi jer ne prepoznaje preglednik, a drugi ne mogu instalirati. Na mobitelu, laptopu i tabletu radi bez greške, ali sa mobitela ili tableta ne mogu emitirati na TV, mada youtube mogu. Stvar je stvarno dobra i dosta puta me "spasila" kada nisam imao vremena ili volje taj tren pogledati neku emisiju na TV ili radiju, pa sam to riješio unutar 3 dana. Sviđa mi se količina emisija koje se mogu naknadno pregledati u videoteci i fonoteci. Više ne moram snimati serije tipa Hrvatski kraljevi, Republika i slično jer ih uvijek mogu naći u videoteci i pogledati kada god želim. Mislim da sam među prvima instalirao HRTi, čim se pojavio i odonda ga koristim.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 10:21 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

Kod mene aplikacija uredno radi na LG 50UH635V.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

želim ali to neće imati nikakve veze s hrt-om ili neakvim aplikancijama ili čak televizorom. uvijek postoji "alternativna medicina". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

Možemo li mi koji ne plaćamo pretplatu koristiti Hrti.... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal

Možeš, znam iz prve ruke ;)

5 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
HTV..did mi umre i 3 miseca plaća pretplatu...tek nakon toga su obavili proceduru brisanja iz reketa...po uzoru na Cosa Nostra jedini način da izađeš iz njihova zagrljaja je da umreš i onda im smrtovnicu pošalje da te maknu sa reket liste

Više htv po glavi stanovnika ima zaposlenih nego bbc...A skoro sve što valja na htv-u...je proizvod TELEVIZIJE ZAGREB...u doba mraka
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
Ok app, često koristim. Gledao sam dokumentarac o srebru nogometne repke, trenutno gledam Zakon!, a i Novine S2 i S3 ću tu pogledati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
@ Hexfire

Za Novine nemam što reći osim da se radi o vrhunskoj seriji, pače, seriji na svjetskom nivou. Ali Zakon, Zakon mi je misterija. Zakon je tako dobra, a opet tako podcijenjena serija da je to za ne vjerovati.
Pis on ju :P
13 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
BarbaVeli kaže...

Već ju dugo koristim svakodnevno i ocjenjujem aplikaciju sjajnom. Ipak, imam dvije ozbiljne primjedbe: prvo, starija inačica imala je opciju pretraživanja po kategori, pa si tako mogao uključiti da ti se prikažu, recimo, samo serije i dokumentarci. To nova inačica nema. Riječ je o "novoj" inačici koja je aktualna nekih godinu ili više.

Drugo, aplikacija više nije podržana na LG smart TV-u što držim velikim gubitkom. 

Ja također imam dvije primjedbe;

  1. Android aplikacija se često ruši, pogotovo kod castanja i rotiranja mobitela u vodoravni položaj. 
  2. Manjak stranog sadržaja; domaćih serija i filmova ima, ali volio bih vidjeti strane serije i filmove koje emitiraju na kanalima.

 

Imam LG Smart TV s webOS ThinQ AI i također ne pronalazim HRTi aplikaciju. Na početku sam mislio da je nema, ali onda sam je pronašao na Google-u. Ako sam dobro skužio, problem je to što nije ažurirana od 2018. godine, pa automatski ne podržava ni noviji webOS. Netko bi ih trebao kontaktirati da je nadograde; glupo je da aplikacija radi na starijim televizorima, a na novijima ne.

 

Zbog toga moram sadržaj gledati preko Chromecasta, ali to je daleko od nekog rješenja jer se aplikacija, kao što sam već napisao, često ruši.

deckard kaže...
BarbaVeli kaže...

Drugo, aplikacija više nije podržana na LG smart TV-u što držim velikim gubitkom. 

Od kad!? Zadnji put kad sam švrljao po tome sve je još radilo OK (prije cca 3-4 mjeseca).

Ne znam otkad, ali moj TV ima webOS ThinQ AI (instalirana sva ažuriranja, kupljen 12./2019.). HRTi nema u trgovini aplikacija, ne pronalazi ništa. Pokušao sam mijenjati regije na Njemačku, Austriju i UK – ništa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 16:43 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
Antiseptik kaže...
@ Hexfire

Za Novine nemam što reći osim da se radi o vrhunskoj seriji, pače, seriji na svjetskom nivou. Ali Zakon, Zakon mi je misterija. Zakon je tako dobra, a opet tako podcijenjena serija da je to za ne vjerovati.

Ok je Zakon. Propustio sam ga kad se emitirao pa sad nadoknađujem. Zdravko i gradonačelnik su odlični likovi. Vrhunski odglumljeni.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

ZAKON je zakon!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
#šteta što nisu stavili ne cenzurirani verziju...ali ipak je to previše za jedan HTV...ZAKON je jedna od rijetkih pogodaka a da nije iz mraka izašlo
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
9 godina
offline
Re: Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše mal
Ne radi mi na linux mint , ni na jednom pretraživaču. Samo windows.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi

Na LG televizoru nemam zvuka preko optičkog izlaza (na DACu piše 'No signal'). Preko TV zvučnika i HDMI-ja ima zvuka. Također i aplikacija MyTuner nema zvuka samo preko optičkog izlaza. Ostale aplikacije (Deezer, Soptify, YT) rade i preko optičkog.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Želite opet pogledati Gruntovčane ili Naše malo mi
Hrt nakupina smradova i uhljeba... 21 stoljece ne zelim placat preplatu za nesto sto nikad ne gledam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice