Život developera u Fiveu i Nanobitu, dvije domaće

poruka: 5
|
čitano: 5.300
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Život developera u Fiveu i Nanobitu, dvije domaće ".
10 godina
offline
Život developera u Fiveu i Nanobitu, dvije domaće

Petric, hvala na još jednoj divnoj emisij sa divnim gostima.

 

Ljudi koji su uspjeli. Iz našeg malog Hrvatistanarokaju na svjetskom tržištu. Totalno kao da su ovi ljudi i njihova razmišljanja iz nekog drugog svijeta, s obzirom na sve ovo negativno oko nas.

Velika prilika za rast. Kako za same kompanije(Five&Nanobit), tako i za one koji rade rade za njih ili će tek početi uskoro...

 

Zanimljive firme za profesionalni razvoj pojedinca. Ove companije jednostavno rasturaju i rokaju na najjače na svjetskom tržištu. One same po sebi su brand za profesionalace koji žele iz HR otići u bijeli svijet.

Ovo što se tiče fakulteta, eh da ne određuje profesionalca diploma, nego on sam sebe sa svojim znanjem.

 

Što se tiče stjecanja novih znanja, jedan profać sa FER-a je rekao svojedobno da su inzenjeri radnička klasa 21.stoljeća. Radi se o profesoru B.Jerenu. Stoga kao i nekad tako i sada možemo napisati da je u radu spas.

Uglavnom ove su companije perspektivne i poželjene za rad svakome ICT profesionalncu. Čovjek koji ulaže u sebe, ako trenutno i nije stručni kadar za te firme, može svojim napretkom postati.

Dečki su dali super input za buduće eventualne zaposlenike...


Uklopiti se u kulturu companije, znači da čovjek mora u neku ruku biti vojnik te firme. Nema ne mogu, neću, ne da mi se, nego mora znati reći što može, koliko mu treba i najvažnije ne smijee pokazivati ego. Ego ostavite doma. Hoću, znam, mogu, idemo....To su prave ključne riječi za svaku firmu....

 

Odlična emisija sa odličnim gostima (Luka&Alan) sa odličim vodiitelom drPetricom.
Ja sam uživao.
BUG, nadmoćno!!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Život developera u Fiveu i Nanobitu, dvije domaće

Osvrt na BUG epizodu. Dečki su vrlo informativni, pričljivi i ljubazni, prizemni, mislim da su oni pravi svijetli primjer hrvatskog IT sektora i ljudi koji rade u njemu.

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Život developera u Fiveu i Nanobitu, dvije domaće

Smanjite glazbu kad netko priča (uvodna scena s Alanom).

Nope.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Život developera u Fiveu i Nanobitu, dvije domaće

Dost dobar intervju.

 

Trebao ih je Petric pitat tko im kripma kablove? I tako te nekakve interne zezancije.. Developeri baš i nisu za taj dio zainteresirani :D

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Život developera u Fiveu i Nanobitu, dvije dom
nitro_vip kaže...

Trebao ih je Petric pitat tko im kripma kablove?

 Nemoj više, molim te. Pukla sam od smijeha.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice