Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

poruka: 19
|
čitano: 11.807
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet".
11 godina
neaktivan
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

[offtopic]

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 21:45 (marin_sagovac).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Dva puta sam procitao tekst ali nikako da shvatim sto je autor hteo reci. Sa citanjem sam veoma ok. Cak bih rekao da fantasticno citam i izmedju redova, ali ovaj tekst...

 

Koji su to potencijalni kradljivci?

Jeli ovaj tekst o potencijalnim kradljivcima?

Od kada se muzika krade? Sustina muzike je da se cuje. Ljudi pevaju i urlicu muziku jer sama sustina je da se cuje sto dalje. Muzika se ne sapuce, prema tome i ne krade. Aku su stavili album besplatno onda je sam komentar/tekst, besmislen jos vise, (ako je moguce takvo sto).

 

Jeli ovaj tekst o "velikom" potezu U2a?

Nit su prvi nit su zadnji. I drugi to rade ali tise.

Jeli autor toliko odusevljen ovime pa je eto morao na sav glas?

 

Za moju generaciju U2 su toliko ispuhani da se ne da opisati. Bar mene nece preokrenuti, u to sam siguran, ama bas nicime. Ovo je samo spoj Apple snobizma i ocajnog Bona, jer ga niko vise ne uzima za ozbiljno. Moguce je da ovakav tekst vidim u teen magazinu od teen novinarke ali od autora koji je, (ako se ne varam), stariji od mene, nisam.

 

Ahtung Baby je bio zadnji album pre no sto su poceli da se ponasaju bahato ko begovi. Sve posle toga se zove "stara slava".

 

Ali, natrag na tekst. Kraj teksta, (zakljucak?), je veoma ocajan. Dali nas autor poziva da se nag.., da se pokorimo ako Bono - car to pozeli na koncertu jer nam je eto dao besplatan album? Nije to lepa poruka ako je cela poenta i zam zakljucak to. Takav tekst cak ni fanboji ne pisu jer se iz svemira vidi da je tekst "loaded".

 

Moje originalno pitanje koje je pokrenulo moju lenju malenkost da napise ovaj komentar: O cemu je ovaj tekst?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 22:18 (Solo).
 
14 3 hvala 0
15 godina
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Čitam da ustvari nije U2 dao album, već je Apple kupio "besplatno" davanje korisnicima iTunesa.

 

Tako da je Bono-hole ustvari izbjegao mogućnost flopa albuma na slobodnom tržištu, jer nitko ne kupuje albume, još manje U2 albume, te je izbacio nepouzdanog middle-mana (kupca) i odmah preuzeo ono što je jedino bitno - zadovoljavajuću sumu.

Nagađa se da je suma tolika da će zbog poreza na dobit morati po drugi put seliti Bend, ovaj put na neki tropski-još-(tax)-djevičanski otok.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

bas su bezobrazni U2-ovci nema ga na dezzeru ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 22:57 (4mal).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet
marin_sagovac kaže...

Hrvoje, šokirao bih se što si propustio kada si me trebao pozvati na jedan mali razgovor. Nije te zanimalo. Evo samo da znaš 350 strana C++ i GUI-a library sam pisao od nule i istestirao.

 

Nažalost, žao mi je što si imao lošu komunikaciju sa mnom.

Off topic, ali koliko je to "350 strana C++ i GUI-a library"?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 22:57 (ajch).
16 godina
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Da... ono što ljudi žele jest besplatan album za slušanje (pa i streaming je OK, jer ljudi ne žele "posjedovati" glazbu, nego biti u mogućnosti slušati ju kad god to požele) , a ako je dobar, platit će se karta za koncert i bend će nešto zaraditi. Ne moraju svi imati privatne mlažnjake.

Inače, ovaj snobizam sa FLAc vs. 320 kbit mp3 (aac) neću niti komentirati, prodavanje banana hifi kompanija neukim ljudima.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Novi U2 ne želim čuti ni usput - nakon POP-a o njima više ne vrijedi razmišljati.

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet
Father_Dougal kaže...

Da... ono što ljudi žele jest besplatan album za slušanje (pa i streaming je OK, jer ljudi ne žele "posjedovati" glazbu, nego biti u mogućnosti slušati ju kad god to požele) , a ako je dobar, platit će se karta za koncert i bend će nešto zaraditi. Ne moraju svi imati privatne mlažnjake.

Inače, ovaj snobizam sa FLAc vs. 320 kbit mp3 (aac) neću niti komentirati, prodavanje banana hifi kompanija neukim ljudima.

na prosječnoj opremi se ČUJE kad ide FLACa kad mp3...

16 godina
offline
Re: Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet
zlatkor kaže...

na prosječnoj opremi se ČUJE kad ide FLACa kad mp3...

Možemo dogovoriti javno ABX testiranje, ako želiš :)

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet
rashomon kaže...

Novi U2 ne želim čuti ni usput - nakon POP-a o njima više ne vrijedi razmišljati.

 

Upravo tako...nakon Pop-a, oni ni za mene više ne postoje. Kao da je neki drugi bend.

14 godina
offline
Re: Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet
Father_Dougal kaže...

Da... ono što ljudi žele jest besplatan album za slušanje (pa i streaming je OK, jer ljudi ne žele "posjedovati" glazbu, nego biti u mogućnosti slušati ju kad god to požele) , a ako je dobar, platit će se karta za koncert i bend će nešto zaraditi. Ne moraju svi imati privatne mlažnjake.

Inače, ovaj snobizam sa FLAc vs. 320 kbit mp3 (aac) neću niti komentirati, prodavanje banana hifi kompanija neukim ljudima.

ja imam oko 500 originalnih cd-a i 30 i nešto lp ploča,zašto jer želim maximalnu kvalitetu zvuka,probao sam dezeer i to nije to kao što mi mp3 i flac nisu za ozbiljno slušanje glazbe ni za maximalno u živanje u glazbi

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 19:59 (blackalbum).
13 godina
neaktivan
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Nisam davno komentira  jer mi se nije dalo logirati, ali moram. O čemu vi raspravljate? Nekom je draži jedan album nekom drugi. Meni osobno ima i više dobrih stvari na novijim albumima, ali to je sve stvar ukusa. Nadalje ove sve rasprave s formatima. 128kbps je ok, ali u usporedbi s 320kbps ja čujem razliku. Između FLACa i 320kbps ne baš. Ne tvrdim da je nema, sigurno je ima i više je bolje. Ali i to je samo stvar ukusa. Neko je zadovoljan s 128kbps a nekom ni 320kbps nije dosta. I onda jedan drugoga napadte oko gluposti. Jedan skida film s torenta u dvd rip verziji drugi želi blu ray rip i iz toga zaključuje da ovaj prvi ne vidi dobro? To samo govori da svi imamo različite ukuse i standarde. Možda ovaj prvi nema flat net ili ima mali stari monitor nikakve rezolucije, ili mu se ne čeka toliko da se skine film.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 20:29 (axos).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Tko jebe jutu. Njih je ionako pregazilo vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Da album od U2-a na poklon.. Koji cirkus.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

moj IMO best of-

 

80tih johusa tree

90tih Zooropa 

00tih HTDAAB 

 

sve iza je jaoooo jako lose i prekomercijalno {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 16:56 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Za raju koja voli čuti zvuk a nema više gramofone i gdje kupiti ploča.

 

24/92 .wav vinil ripovi - itekako se čuje razlika u odnosu na 320/Flac - i digitala je dobila dušu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2014 0:35 (rashomon).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet
rashomon kaže...

Za raju koja voli čuti zvuk a nema više gramofone i gdje kupiti ploča.

 

24/92 .wav vinil ripovi - itekako se čuje razlika u odnosu na 320/Flac - i digitala je dobila dušu.

70 dB S/N, wow & flutter, padanje frekvencijskog odziva sa svakom reprodukcijom... da, to je ta duša :)

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
14 godina
online
Re: Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet
rashomon kaže...

24/92 .wav vinil ripovi - itekako se čuje razlika u odnosu na 320/Flac - i digitala je dobila dušu.

Naravno da se čuje razlika kada su vinyli i drukčije producirani, master im je drukčiji, u 90% slučajeva. Da je ista, teško bi čuo razliku.

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Besplatni U2 album i pizza za cijeli svijet

Koga briga za te iscijedjene rokere. :-) Da je Boga, na iTunesu bi se besplatno mogao skinuti novi album Aphex Twina, a ne ta pi_darija od benda koji po nicemu vise nije zanimljiv. 

Da je danas živ imao bi 169 godina.
Moj PC  
1 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice