Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

poruka: 13
|
čitano: 10.587
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i ".
16 godina
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

Trebalo mi je šta... nekih 5 sekundi da vidim da naplaćuju ulazak na app.net, ne hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

@Podnar... Rhino nije jedini takav. Twitter, bez obzira sto je toliko dugo na trzistu i dalje vuce smijesne bugove tipa random unfollowanje. 

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

Postovani gospodine Podnar,

 

kad bi mi namjera bila svadjati se s vama priupitao bih vas da li vi sad radite samopromociju tako sto ste odlucili kritizirati jedan domaci proizvod i tim, jer da ste rekli nesto pozitivno citanost bi vam bila daleko manja?

 

Umjesto toga reci cu da AppNet Rhino ima dovoljan broj funkcionalnosti da bi bio minimum viable product. Do sad smo dobili velik broj komentara od kojih su neki kao sto vi navodite negativni, ali dobili smo i dosta pozitivnih komentara i sugestija koje funkcionalnosti korisnicima najvise trebaju, te cemo se na njih orijentirati. Trenutno postoji nekolicina klijentskih aplikacija koje su u razvoju i koje su se do sad razvijale 2 tjedna duze od AppNet Rhino app, pa stoga nude vise funckionalnosti. Za prikaz realnog stanja koja aplikacija ima koje opcije bi trebalo uzeti 20.8. kada je ova aplikacija poslana na review, a ujedno bi trebalo pogledati i sto je u tom trenutku bilo omoguceno kroz App.net-ov API. AppNet Rhino se razvija i dalje i do kraja tjedna ce se poslati update na review, ja iskreno vjerujem da cemo u utrci klijentskih aplikacija i dalje voditi jer slusamo korisnike i dodajemo opcije koje oni smatraju potrebnima.

 

Dok svjetski poznati portali pisu o tome kako je ova aplikacija pomogla App.net-u u ostvarivanju jos jednog milestone-a, u domacim komentarima se vide kritike koje je ocigledno lakse napisati nego da bi se nekog pohvalilo. AppNet Rhino je proizvod koji je napravljen planski, napravljen je brzo jer je tim ljudi koji je radio na njemu sposoban, prva verzija nema puno naprednih opcija, ali znamo zasto smo to napravili na taj nacin i znamo sto zelimo postici s ovim proizvodom.

 

U svakom slučaju, zahvaljujem na vašem komentaru i ovim putem vas pozivam da i dalje pratite razvoj aplikacije, ako ni zbog cega drugog - zbog novinarske znatizelje i profesionalnosti.

 

Lijep pozdrav,

 

Goran Vuksic

Planet 1107

 
6 3 hvala 0
15 godina
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

Podnar, koliko ja znam, i nije toliko domaci :)

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

Fali u članku nekakav kontekst, zašto bi netko morao ili želio koristiti baš ovu društvenu mrežu i baš ovaj klijent za nju? Ovako samo popljuvati nečiji softver, niti je jasno zašto, a niti je lijepo...

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

Ovo ti nije trebalo... Toliko sam čekao novi Osobni stav od sječnja i na kraju se u njemu pojavi pljuvanje domaćeg tima i domaće aplikacije. Nisi se zapitao, ovo što je kolega rekao, kakav je AppNet-ov API bio tada kada je aplikavija izašla?

@tnakir Ne samo to, meni twittovi nestaju magijom... {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

Molio bih cijenjene sudionike rasprave da komentiraju sadržaj teksta, a ne osobu kolumnista, a posebice da ne pokušavaju "psihologizirati" po forumu jer će biti kažnjeni. 

 

 
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i
Pola vas nije skuzila sto je covjek htio reci, a to je da su decki izbacili aplikaciju bez featurea i punu bugova, eto, samo da budu prvi. To sto su decki Hrvati je samo dodavanje soli na ranu.
Rvat katolik!
 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glav
Bitanga kaže...

Tražit ću od Bug CEO-a očitovanje o ovim današnjim brisanjima komentara.

Već si ga dobio.

Drago kaže...

Molio bih cijenjene sudionike rasprave da komentiraju sadržaj teksta, a ne osobu kolumnista, a posebice da ne pokušavaju "psihologizirati" po forumu jer će biti kažnjeni.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

Nisam koristio aplikaciju pa nemam neki stav o njoj. Ono što mi se čini je da je ista poprilično naljutila autora osobnog stava jer nisam navikao na ovakav stil pisanja s njegove strane (sve kolumne čitam redovito, uključivo i Tup Pogled i Vrdelju, mada me igre uopće ne zanimaju). Ne vidim razlog zašto kritiku ne primiti muški i pokušati popraviti stvar. Prava i argumentirana kritika je 100 puta boolja od uvlakačkog tapšanja jer te ista tjera da ispraviš greške i budeš bolji.

Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 22:27 (mario.L_hr).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glav
KIKI3ooo kaže...

U pravu si. Problem je samo u tome što je kritika stavljena na Bug Online a ne u jedan dobronamjerni email - wtf?

Gle i na to treba gledati pozitivno. Sama aplikacija je dobila prostora i puno više ljudi će joj pristupiti i isprobati da bi vidjelo o čemu se radi (mislim na regiju). Tih pet minuta treba iskoristiti i popeglati što se popeglati da pa će i Podnar promjeniti ploču.

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i
bez komentara, prosudite sami
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Rhino: App.net aplikacija kojoj nedostaje glava i

Ekipa na forumu je zapravo licemjerna.

 

Kad im najdrazi developeri izbace igru koja se rusi, koja je buggava, koja ima losu grafiku, a da ne spominjem drvlje i kamenje koje se bacalo na MassEffect3 zbog "pogresnog kraja" onda je u redu kenjati po njima.

Medjutim, ako Hrvati izbace losu aplikaciju (ne ulazim u to je li Rhino los ili ne, nisam ga isprobao, zapravo kritiziram forumase i govorim opcenito o HR developerima) onda su svi koji ih kritiziraju (iako to moze biti konstruktivna kritika) piz.duni i namjerno sabotiraju hrvatsku privredu i hrvatske developere.

 

Mi Hrvati. Katolici.

Rvat katolik!
 
14 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice