Što smo željeli, a nismo dobili?

poruka: 18
|
čitano: 11.898
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što smo željeli, a nismo dobili?".
12 godina
protjeran
offline
Što smo željeli, a nismo dobili?

Ja zelim:

Volan G25! barem neki polovan(nebi se bunio)

g25 g25
 

tako kad izade Ocolus rift

(final ver) da prodam pravi auto i napokon se vozim u Lamborghiniju/Ferrariju{#}LP

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 13:27 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Što smo željeli, a nismo dobili?

Sram vas bilo Bugovci ! jedino Petric je najskormniji od vas svih tu i ima realan dar

a Davor najrazmazeniji , odi si sam napravi coffy {#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 14:25 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što smo željeli, a nismo dobili?

kad vidim ove želje, sjetim se one: idealisti su se snašli materijalno. meterijalisti - idealno {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Što smo željeli, a nismo dobili?

Drago jedini izabrao kao prava muškarčina.

Budući da i ja imam soft spot za replike oružja, potpuno ga razumijem. {#}{#}

 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
4mal kaže...

Sram vas bilo Bugovci ! jedino Petric je najskormniji od vas svih tu i ima realan dar

a Davor najrazmazeniji , odi si sam napravi coffy {#}{#}

 

Pa i radim :) Štoviše, volim ručno raditi espresso. I frothati mlijeko. Čak i zrna meljem sam! Ali da bi mi kroz tjedan super došao strojček koji to kvalitetno zna napraviti bez moje pomoći, da ne moram krmeljav i u gaćama u 6 ujutro paradirati u kuhinji, definitivno bi :) Tim više što onda i žena želi kavu prije posla, tak da svako jutro moram raditi dvije, pa na kraju samo na kuhanje kave potrošim 20 ranojutarnjih minuta. S tim na umu, Arist nije samo želja, nego praktički elementarna životna potreba! :)))

Selling doors, door to door.
10 godina
neaktivan
offline
Što smo željeli, a nismo dobili?

Ja želim jahtu od 30 metara punu kurvi i kokaina.

 
19 0 hvala 2
13 godina
offline
Što smo željeli, a nismo dobili?

A gdje je mir u svijetu?

Stručnjak za odmaganje...
 
3 2 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
Davor kaže...
4mal kaže...

Sram vas bilo Bugovci ! jedino Petric je najskormniji od vas svih tu i ima realan dar

a Davor najrazmazeniji , odi si sam napravi coffy {#}{#}

Pa i radim :) Štoviše, volim ručno raditi espresso. I frothati mlijeko. Čak i zrna meljem sam! Ali da bi mi kroz tjedan super došao strojček koji to kvalitetno zna napraviti bez moje pomoći, da ne moram krmeljav i u gaćama u 6 ujutro paradirati u kuhinji, definitivno bi :) Tim više što onda i žena želi kavu prije posla, tak da svako jutro moram raditi dvije, pa na kraju samo na kuhanje kave potrošim 20 ranojutarnjih minuta. S tim na umu, Arist nije samo želja, nego praktički elementarna životna potreba! :)))

Niste čuli?


Pa u Švedskoj je Artist odnedavno i ljudsko pravo garantovano zakonom!

13 godina
neaktivan
offline
Što smo željeli, a nismo dobili?

Mir na svijetu...

...Ubuntu mobitel/tablet(10")

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?

Evo Davore Arist je u preorder 399$, a regularna cijena je 699. 

16 godina
moderator
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
4mal kaže...

Sram vas bilo Bugovci ! jedino Petric je najskormniji od vas svih tu i ima realan dar

a Davor najrazmazeniji , odi si sam napravi coffy {#}{#}

 

Kako to misliš da je Petric najskromniji? Pa njegova želja je, 2,5 puta skuplja od Grdijeve, duplo skuplja od moje itd....
...
16 godina
moderator
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
Miro kaže...
4mal kaže...

Sram vas bilo Bugovci ! jedino Petric je najskormniji od vas svih tu i ima realan dar

a Davor najrazmazeniji , odi si sam napravi coffy {#}{#}

 

Kako to misliš da je Petric najskromniji? Pa njegova želja je, 2,5 puta skuplja od Grdijeve, duplo skuplja od moje itd....

Da, ali je moja želja REALNA... {#} Doduše, nije se ostvarila... {#}

drpetric
14 godina
offline
Što smo željeli, a nismo dobili?

Ja želim:

uredski stolac DxRacer 

i Logitech z906  

 

 

naravno, želja se nije ostvarila. {#}

 

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 23:28 (Bernard Huky Hux).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
mario.L_hr kaže...

A gdje je mir u svijetu?

mir u svijetu ("ic oke"), čak i na sniženju, košta više od EUR 1000. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
Davor kaže...

 

Pa i radim :) Štoviše, volim ručno raditi espresso. I frothati mlijeko. Čak i zrna meljem sam! Ali da bi mi kroz tjedan super došao strojček koji to kvalitetno zna napraviti bez moje pomoći, da ne moram krmeljav i u gaćama u 6 ujutro paradirati u kuhinji, definitivno bi :) Tim više što onda i žena želi kavu prije posla, tak da svako jutro moram raditi dvije, pa na kraju samo na kuhanje kave potrošim 20 ranojutarnjih minuta. S tim na umu, Arist nije samo želja, nego praktički elementarna životna potreba! :)))

Potrošenih 20 min. za osmjeh na ženinom licu je sitnica a za sve ostalo tu je Master... {#}

Iza svake nasmješene i zadovoljne žene stoji veliki muškarac ili ti ga muškarćina. {#}

16 godina
moderator
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
Tiby kaže...

Potrošenih 20 min. za osmjeh na ženinom licu je sitnica a za sve ostalo tu je Master... {#}

Iza svake nasmješene i zadovoljne žene stoji veliki muškarac ili ti ga muškarćina. {#}

 

E moj Tiby, solidno si me uvaljao... gospođa je maločas došetala do mene s otvorenim tvojim postom na mobitelu i izrazom lica koji mi je dao do znanja da ću se u narednim danima morati još više potruditi oko jutarnje kavice... {#}  {#}

Selling doors, door to door.
16 godina
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
Davor kaže...
gospođa je maločas došetala do mene s otvorenim tvojim postom na mobitelu i izrazom lica koji mi je dao do znanja da ću se u narednim danima morati još više potruditi oko jutarnje kavice... {#}  {#}

It's morning, use the morning wood.

U can't go wrong with that. ;)

12 godina
offline
Re: Što smo željeli, a nismo dobili?
Davor kaže...

E moj Tiby, solidno si me uvaljao... gospođa je maločas došetala do mene s otvorenim tvojim postom na mobitelu i izrazom lica koji mi je dao do znanja da ću se u narednim danima morati još više potruditi oko jutarnje kavice... {#}  {#}

{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice