Ulaganje u sigurnost

poruka: 4
|
čitano: 8.230
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ulaganje u sigurnost".
15 godina
offline
Ulaganje u sigurnost

tako je to, djeco. kad u gimnaziji sjedite u prvoj klupi (do prozora) onda postanete računalnoprotuvirusnozaštitni stručnjak i kolumnist u BUG-u i dovedu vas pred kraljicu koja vam da kocku šećera (ak stanete na zadnje noge i isplazite jezik). kad sjedite u zadnjoj klupi (sredina), u istom razredu, onda ... onda ništa {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ulaganje u sigurnost

Kakav je ovo članak???

NHF ali nešto gluplje na bugu nisam nikada pročitao. A čitam stvarno sve!

Ovo je nekakav hibrid između promo članka i maila upućenog nekom dobrom kolegi. A da ne govorim kako se radi o 16 rečenica (ako sam dobro izbrojao).

Čitam njegove kolumne "od stoljeća sedmog" i ovo nije smjelo ugledati svijetlo dana...

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ulaganje u sigurnost

Dobro jasno je da je riječ o reklami, malo je nespretno izvedena ali idemo dalje. Najviše mi se sviđa to što na njihovim stranicama ne možeš saznati odakle je to poduzeće, kontakt podatke, bilo što o firmi. Link About Us nema baš ni jednu korisnu informaciju o tom poduzeću, a kamoli da govori nešto "O njima".

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ulaganje u sigurnost

Poanta, hackiraj im stranicu, dobiješ ponudu za posao :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice