[Procjena] Procjena - Corsair Hydro H50

poruka: 7
|
čitano: 1.706
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
[Procjena] Procjena - Corsair Hydro H50

Zanima me koliko bih mogao dobiti za ovo vodeno hladjenje.

 

http://www.corsair.com/hydro-series-h50-cpu-cooler.html

Može se montirati na soket 775, 1156, 1155, 1366, i AM2/3

 

I zanima me kakva je situacija s garancijom ako netko možda zna (ili da pitam direktno dućan).

Svugdje gdje sam gledao piše 2 godine (a uskoro će imati i 3 godine starosti). Nisam dobio ovjereni garantni list, na računu piše trajanje garancija razno-raznih stvari. Navedeno je ovo:

Jamstvo: 5 godina - HDD SCSI, Corsair.

Po tome ima još 2 godine garancije, iako nigdje drugo na net unisam našao ništa duže od 2 godine.

Racun Racun
13 godina
offline
[Procjena] Procjena - Corsair Hydro H50

Njegova garancija je 2 godine, znači nema je više. Neznam u kakvom je stanju hladnjak, ako je sva oprema tu i ako radi kako treba ja bih rekao 250 kn, pokušaj na njuškalu za koju kunu više

16 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena - Corsair Hydro H50

Hladnjak je 100% OK, prošle sedmice mu je došl zamjena.

Mislim da ga za 250 kuna neću prodavati. Radije ga dam prijatelju u zamjenu za picu i piće. 

Hvala na procjeni.

12 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Procjena - Corsair Hydro H50

Ja bih procjenio na max 300 kn. {#}

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Procjena - Corsair Hydro H50
striko kaže...

Hladnjak je 100% OK, prošle sedmice mu je došl zamjena.

Mislim da ga za 250 kuna neću prodavati. Radije ga dam prijatelju u zamjenu za picu i piće. 

Hvala na procjeni.

Onda ga daj i rijesio si i sebe i nas tezih muka...{#}

 

Vise od 300 kn ovdje tesko da ces dobit...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 14:33 (Tomo53nja).
16 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena - Corsair Hydro H50
Tomo53nja kaže...
striko kaže...

Hladnjak je 100% OK, prošle sedmice mu je došl zamjena.

Mislim da ga za 250 kuna neću prodavati. Radije ga dam prijatelju u zamjenu za picu i piće. 

Hvala na procjeni.

Onda ga daj i rijesio si i sebe i nas tezih muka...{#}

 

Vise od 300 kn ovdje tesko da ces dobit...{#}

Gle, nešto si pogrešno shvatio.

Bitnije mi je bilo vidjeti da li mi vrijedi garancija ili ne. To ću još vidjeti, ako mi na drugom forumu odgovori Iggy, ali svejedno ću sutra navratiti do jednog prijatelja odvjetnika da pošalje dopis u dućan.

Nije mi nikakva čežnja prodavati nešto čemu je istekla garancija i natezati  se s dječicom za par kuna. Radije neću prodavati i ostavit ću da stoji u ormaru. Ili, u ovom slučaju, dat ću prijatelju.

A što se tiče ovog nesretnog foruma i prodaje ovdje, definitivno mi njuškalo izgleda sve bolje. Prodavao sam od prekjučer 2 diska od 500 GB ovdje, sa fer cijenom (220 kn jedan, 400 oba) i ovdje su mi se samo javljali filozofi i šaljivi tipovi tipa "dam ti 350 za oba i budi sretan što si i toliko dobio". A pristojni ljudi na njuškalu su dali po 250 kuna za svakog. 

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Procjena - Corsair Hydro H50
striko kaže...

Gle, nešto si pogrešno shvatio.

Bitnije mi je bilo vidjeti da li mi vrijedi garancija ili ne. To ću još vidjeti, ako mi na drugom forumu odgovori Iggy, ali svejedno ću sutra navratiti do jednog prijatelja odvjetnika da pošalje dopis u dućan.

Nije mi nikakva čežnja prodavati nešto čemu je istekla garancija i natezati  se s dječicom za par kuna. Radije neću prodavati i ostavit ću da stoji u ormaru. Ili, u ovom slučaju, dat ću prijatelju.

A što se tiče ovog nesretnog foruma i prodaje ovdje, definitivno mi njuškalo izgleda sve bolje. Prodavao sam od prekjučer 2 diska od 500 GB ovdje, sa fer cijenom (220 kn jedan, 400 oba) i ovdje su mi se samo javljali filozofi i šaljivi tipovi tipa "dam ti 350 za oba i budi sretan što si i toliko dobio". A pristojni ljudi na njuškalu su dali po 250 kuna za svakog. 

Nisam nista pogresno shvatio,ako se nezelis tu zezat s prodajom i neznam ni ja cim daj ga prijatelju i svi sretni...

 

sto se tice diskova naisao si na krive ljude ocito,cijena od 220-250 kn je ok za diskove,250 kn na njusci je ok,ali ti moram reci da dns svaka kuna znaci pa tako i 30 kn,i nije tvoja cijena Bogom dana tako da se o njoj uvijek treba moc raspravljat i cjenkat,za mene to nije nikakvo cigancenje iil nesto,odi u neku drugu drzavu pa ces vidjet kako prodavac nikad nece dobit cijenu koju je on zatrazio striktno,inace ima drzava(ne mogu se sjetit ime) gdje ti trgovac nece prodat robu ako se ne cjenkas s njim za cijenu robe...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice