Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

poruka: 17
|
čitano: 20.326
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

Ekipa trebao bih pomoc oko Ripple-a.Otac mi je uzeo preko stranice best vouchers neki paket sa 100 ripplea za nekih 50 eura koje je platio kad mu je dosla kartica na kucnu adresu.Aktivirao sam kod sa kartice na njihovoj stranici https://thebestvouchers.com/HR/ ali ne mogu vidjeti koliko imam te valute u walletu.Tocnije na toj stranici nema nikakvih podataka gdje mogu provjeriti,pise samo da je kriptovaluta u sigurnom novcaniku i da ga mogu prebaciti u neki drugi.

 

Vaš gratis paket kriptovaluta je za sada u sigurnom novčaniku, ako ga želite prebaciti u svoj novčanik kliknite ovdje https://cryptoeddu.com i pređite na stranicu izdavača Edukacijskog Paketa.
Kako biste iskoristili Webinar https://cryptoeddu.com/webinarium
Pozor
Slanje kriptovaluta može biti rizično, provjerite točno gdje ih šaljete, u slučaju sumnje kontaktirajte stručnjaka.
Proces slanja u svoj novčanik se ne može vratiti.
Kako biste to učinili, morat ćete ispuniti verifikacijsku anketu i pripremiti između ostalog: Presliku osobne iskaznice, Dokument koji potvrđuje Vašu adresu prebivanja, npr. račun za struju, vodu, telefon

 

Ovaj tekst dobijem kad aktiviram kod sa kartice.Otiso sam na link te stranice ali ne kuzim kako prebaciti ripple na taj wallet.Ili ako postoji neki drugi sigurniji wallet da mogu prebacit.

Ako netko ima iskustva oko ovoga pa da me informira samo kako prebacit u neki wallet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

Evo sad sam malo istrazivo po forumima i izgleda da je Otac nasjeo na prevaru takozvanih paketa i da to uopce nisu kriptovalute.Rekao je da je to nasao na fejsu i da je razgovarao sa tim agentom ali da nije ostavljo nikakve podatke o kreditnim karticama vec je samo platio pouzecem kad je dosla ta kartica za aktivaciju.Poslao sam im email da ih upitam kako provjeriti koliko ripple-a imam u walletu ali mislim da nista od toga i da je izgubio 50 eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

E jebiga. Ali ajde, bar skolu niste preskupo platili.

 

Kriptovalute se ne kupuju preko nikakvih paketa ili vouchera,  nego direktno od mjenjacnica. Evo vam jedne provjerene domace stranice koja ima i fizicke poslovnice

https://bitcoin-store.hr.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)
Acex kaže...

Evo sad sam malo istrazivo po forumima i izgleda da je Otac nasjeo na prevaru takozvanih paketa i da to uopce nisu kriptovalute.Rekao je da je to nasao na fejsu i da je razgovarao sa tim agentom ali da nije ostavljo nikakve podatke o kreditnim karticama vec je samo platio pouzecem kad je dosla ta kartica za aktivaciju.Poslao sam im email da ih upitam kako provjeriti koliko ripple-a imam u walletu ali mislim da nista od toga i da je izgubio 50 eura.

Ajde javi ako nešto saznaš, mene isto poznanik gnjavi oko toga već neko vrijeme. Isto tako su mu prodali te nekakve kartice i priču o rippleu. On se nije snašao u tome, a na telefon su mu nešto izmuljali pa je meni donio da mu pogledam, ali ja sam vidio isto što i ti. Samo nekakve datoteke, prastare pdfove za download i redirekt na tu drugu stranicu (wallet) i to je to.

 

Fora je što su mu prvo prodali jedan "paket", pa su mu onda nudili drugi koji je još bolji, ali treba još malo skuplje platiti, pa je on i to platio... sve lijepo ide preko telefona gdje ga obrade i onda mu pošalju pouzećem te nekakve po meni bezvrijedne kartice. Ova druga skuplja otvara isti vrag kao i prva, tako da je to po meni čisti scam.

 

10 godina
offline
Re: Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)
mzopg kaže...
Acex kaže...

Evo sad sam malo istrazivo po forumima i izgleda da je Otac nasjeo na prevaru takozvanih paketa i da to uopce nisu kriptovalute.Rekao je da je to nasao na fejsu i da je razgovarao sa tim agentom ali da nije ostavljo nikakve podatke o kreditnim karticama vec je samo platio pouzecem kad je dosla ta kartica za aktivaciju.Poslao sam im email da ih upitam kako provjeriti koliko ripple-a imam u walletu ali mislim da nista od toga i da je izgubio 50 eura.

Ajde javi ako nešto saznaš, mene isto poznanik gnjavi oko toga već neko vrijeme. Isto tako su mu prodali te nekakve kartice i priču o rippleu. On se nije snašao u tome, a na telefon su mu nešto izmuljali pa je meni donio da mu pogledam, ali ja sam vidio isto što i ti. Samo nekakve datoteke, prastare pdfove za download i redirekt na tu drugu stranicu (wallet) i to je to.

 

Fora je što su mu prvo prodali jedan "paket", pa su mu onda nudili drugi koji je još bolji, ali treba još malo skuplje platiti, pa je on i to platio... sve lijepo ide preko telefona gdje ga obrade i onda mu pošalju pouzećem te nekakve po meni bezvrijedne kartice. Ova druga skuplja otvara isti vrag kao i prva, tako da je to po meni čisti scam.

 

 Nazalost jos nista nisam saznao.Danas ih je otac zvao ali javlja se samo sekretarica.Ja sam im jucer poslao mail preko svog email racuna ali su mi odgovorili da se moram javit sa onog emaila kojem su poslali ponudu.Kasnije sam poslao mail sa očevog racuna preko kojeg je uzeo tu ponudu i jos cekam odgovor.Njemu su cak nudili i nekog agenta da mu upravlja tim računom no to nije uzeo.Nije me htio pitat ništa oko ovoga nego je uzeo na svoju ruku ali dobro je pa nije platio jos i tog agenta.Pise na stranici da se unutar 14 dana moze vratiti sto sam mu i savjetovao ali sumnjam u to.Nadam se da vise ljudi nece nasjedati na ovakve prevare.On je to uzeo jer je u mlađim danima isto imao neke dionice pa je htio isprobat i ovo ali izgleda da se opekao.Cak ni na internetu i ostalim forumima nisam našao nista o toj stranici osim par ljudi gdje im se isto ovo desilo.

10 godina
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

Evo danas sam dobio odgovor od njih (slika dolje)

Otisao sam na te 3 stranice i registrirao se sa mailom koji sam i njima dao ali idalje ne mogu vidjeti koliko xrp-a imam(tocnije na računu ih nema nikako)

Na toj stranici koji su mi poslali mogu upisati taj kod koji sam dobio od njih na kartici ali kod naravno ne vrijedi.I njihova stranica sa koje mogu podici svoj bonus i prebaciti ga na drugi wallet sada ne radi.Ali na toj stranici imas samo opciju da podignes taj xrp koji si dobio ali nigdje ne pise koliko ga imas.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)
Acex kaže...

Evo danas sam dobio odgovor od njih (slika dolje)

Otisao sam na te 3 stranice i registrirao se sa mailom koji sam i njima dao ali idalje ne mogu vidjeti koliko xrp-a imam(tocnije na računu ih nema nikako)

Na toj stranici koji su mi poslali mogu upisati taj kod koji sam dobio od njih na kartici ali kod naravno ne vrijedi.I njihova stranica sa koje mogu podici svoj bonus i prebaciti ga na drugi wallet sada ne radi.Ali na toj stranici imas samo opciju da podignes taj xrp koji si dobio ali nigdje ne pise koliko ga imas.

To je sve što sam i ja uspio vidjeti. Upišem kod i dobijem ta dva pdf-a za download i to je to. Od rippla ni traga ni glasa.

Mislim da oni koriste tu platformu (best voucher) da bi im to bilo pokriće za varanje kupaca, tamo stave nekakva dva tri bezvezna pdf-a i to ljudima prodaju.

Taj link na wallet je besmislen jer tamo trebaš napraviti novi račun, a kako dobiti te ripple na njega je glavno pitanje.

3 godine
neaktivan
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

Bok,

 

Moj je tata isto uzeo Ripple preko te stranice best vouchers, pa me zanima da li ste saznali nešto novo ili je to klasična prevara.

 

Hvala

Lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)
brzi95 kaže...

Bok,

 

Moj je tata isto uzeo Ripple preko te stranice best vouchers, pa me zanima da li ste saznali nešto novo ili je to klasična prevara.

 

Hvala

Lp

 Ma ništa, koliko vidim prodaju maglu. Koriste best vouchers platformu za svoje prevare. Tamo u biti bilo tko može prodavati što želi... trebalo bi vidjeti uvjete korištenja platforme pa prijaviti ove prevarante, ali nažalost nemam vremena s tim se sad baviti.

15 godina
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

Jos jedna u nizu prevara, ne nasjedajte i nikako nemojte dalje pokusavat izvuč novac.

Obično znaju tražiti osobne podatke (scan osobne, potvrda o adresi) koji su sasvim dovoljni za krađu identiteta. I još dodatne uplate kako bi se 'došlo do uplaćenog novca'.

Nažalost puno ljudi se osječa loše i pokušava vratiti uloženo pa idu sve dublje i dublje... Moj savjet je sve daljnje takve stvari ignorirati. Ako vam se ovo dogodilo niste ni prvi ni zadnji i takvih predatora ce uvijek biti. Događa se stalno i svima tako da se ne brinite.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 19:37 (Dojitza).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

Kako je ripple porastao moglo bi im prisjesti. Do sada se ljudi nisu zamarali time, jer se radilo o malim param, ali, ako nastavi rasti...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)
A sta raste kad nisu nista ni kupili tj. dobili?
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)
R4zOR229 kaže...
A sta raste kad nisu nista ni kupili tj. dobili?

 Pa "raste" prevara... Sada je na policiji i sudstvu da to rijese.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 2:41 (SamoPitam3).
11 godina
offline
Re: Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)
SamoPitam3 kaže...

Kako je ripple porastao moglo bi im prisjesti. Do sada se ljudi nisu zamarali time, jer se radilo o malim param, ali, ako nastavi rasti...

 Ljudi su prevareni za isti iznos bez obzira koliko xrp vrijedio. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 8:26 (geronimo4661).
15 godina
offline
Re: Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)
geronimo4661 kaže...
SamoPitam3 kaže...

Kako je ripple porastao moglo bi im prisjesti. Do sada se ljudi nisu zamarali time, jer se radilo o malim param, ali, ako nastavi rasti...

 Ljudi su prevareni za isti iznos bez obzira koliko xrp vrijedio. 

 

 

 Upravo to, sumnja da je ikakav ripple ikad bio u igri

12 godina
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

i ja sam nasjeo na to još prošle godine

kupio paket za 280 kn,pouzećem

dobio karticu prijavio se i dalje sve isto kao u 

prethodnim postovima

agent zove dva tri puta tjedno sa fiksnog tel. 01 

ako hoćete objavim sve tel,e mailom svakodnevno

sve sam to blokrao jer nakon javljanja dobijete sekretaricu koja vas vodi

dalje 

prava firma vam se ne javlja sekretaricoom  i objašnjava vam što treba radit

uglavnom ISTO IME I PREZIME ,javlja se čak i sa austrijskog tel broja

kad sam sve brojeve blokirao,sad nazove sa privatnog broja

na početku sam ih e mailom pitao što,kako,gdje ali su uvije prebacivali

na drugi e mail,pa na novi email ...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 9:41 (valisaurea).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ripple best vouchers (pomoc oko walleta)

ovakve stranice koje nude kripto valutu, uglavnom iskoče kao reklama na fejsu ili na webu, treba spamati sa lažnim adresama i imenima.

ja jedan put napravio, naruči isto neki paket kripta, meni na mail došle neke gluposti al treba kod koji je poslan poštom sa otkupninom.

dao lažnu adresu i krivo ime pa su ti prevaranti bar imali troškove poštarine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice