5.25 na 3.5 ladica za SSD

poruka: 3
|
čitano: 2.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
2.5 na 3.5 ladica za SSD

Imam Zalman Z1 kantu i samo jedan mount za SSD disk a sad stavljam još jedan i nemrem nigdje naći ladicu za taj 5.25 slot. Dakle ne 3.5 koji je gore za DVD i sl. već onaj dole di idu klasični diskovi. Kupio sa 3.5 na 2.5 adapter i taj je preuzak, to nije to. Fractal design kučišta imaju one fenomenalne ladice koje se samo izvuku pritiskom sastrane i imaju rupe za ssd disk ali moj jeftinjak to nema jasno, pa sad tražim.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 11:30 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: 5.25 na 3.5 ladica za SSD
Ček, što tebi točno treba? 5.25" je DVD, 3.5" je HDD, a 2.5" je SDD i HDD za laptop.

Ako želiš staviti SSD na mjesto za HDD, onda bi ti taj trebao odgovarati, ali neka kućišta imaju svoje adaptore za staviti disk u utor, pa bi taj adaptor trebao monirati na 3.5 na 2.5 adaptor da bi se sve skupa moglo sklopiti.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
neaktivan
offline
Re: 5.25 na 3.5 ladica za SSD
MrBlc kaže...
Ček, što tebi točno treba? 5.25" je DVD, 3.5" je HDD, a 2.5" je SDD i HDD za laptop.

Ako želiš staviti SSD na mjesto za HDD, onda bi ti taj trebao odgovarati, ali neka kućišta imaju svoje adaptore za staviti disk u utor, pa bi taj adaptor trebao monirati na 3.5 na 2.5 adaptor da bi se sve skupa moglo sklopiti.

 MA da SSD moram staviti u 3.5 slot i imam te plastične dodatke sastrane sad sam se sjetio. Zato mi je i adapter prekratak. Hvala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice