Preporuka kućišta za upper mid range konfu

poruka: 7
|
čitano: 3.406
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Preporuka kućišta za upper mid range konfu

Nisam se već jako dugo bavio slaganje konfe za stolno računalo jer sam promjenio jedno tri laptopa zbog posla i seljakanja pa nisam baš u toku sa tzv gaming tržištem. Moja filozofija je jednostavna, ne slažem konfu za hard core gaming, niti da mora biti najnovija tehnologija, ali ću izdvojiti dovoljno u bazne komponente da ih kasnije mogu nadograditi prema potrebi. Želja/potreba mi je upper mid range komponente, znači ništa low budget, ali ni ništa high end. Za početak mi treba preporuka za mid ili full tower kućište bez napajanja i pod obavezno bez tone led osvjetljenja, što manje kričavo i što više opcija za stavljanje komponenti/hlađenja. Idem na clean look, da je uredno posloženo... Buđet za kućište je 750 kn top, samo ispod. Prijedloge, linkove, savjete, sve prihvaćam na razmatranje. Hvala. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preporuka kućišta za upper mid range konfu
Žbuksi Solid kaže...

Nisam se već jako dugo bavio slaganje konfe za stolno računalo jer sam promjenio jedno tri laptopa zbog posla i seljakanja pa nisam baš u toku sa tzv gaming tržištem. Moja filozofija je jednostavna, ne slažem konfu za hard core gaming, niti da mora biti najnovija tehnologija, ali ću izdvojiti dovoljno u bazne komponente da ih kasnije mogu nadograditi prema potrebi. Želja/potreba mi je upper mid range komponente, znači ništa low budget, ali ni ništa high end. Za početak mi treba preporuka za mid ili full tower kućište bez napajanja i pod obavezno bez tone led osvjetljenja, što manje kričavo i što više opcija za stavljanje komponenti/hlađenja. Idem na clean look, da je uredno posloženo... Buđet za kućište je 750 kn top, samo ispod. Prijedloge, linkove, savjete, sve prihvaćam na razmatranje. Hvala. 

 ovo

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka kućišta za upper mid range konfu

ovo

inace je bilo i skroz crni ali sve je rasprodano ... odlicno kuciste za airflow i jako dobre kvalitete

 

za 9 dana dolazi ovdje  ali je nekih 760kn sa dostavom  (101,76€)

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 19:03 (Giopriest).
6 godina
neaktivan
offline
Preporuka kućišta za upper mid range konfu

Meshify C Tempered Glass Dark Midi-Tower mi je bomba :D

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka kućišta za upper mid range konfu

da taj bim ti i ja preporucio

 

ovo

 

imaju i crno

16 godina
odjavljen
offline
Preporuka kućišta za upper mid range konfu

https://www.adm.hr/product.asp?product=ms-winston-kuciste-midi-tower&code=84215

 

 

Imam ga i rastura pogotovo kad pogledaš cijenu. Osim malo slabijeg unutrašnjeg lima kućište nam manu. Ne divljati prilikom ugradnje matične i sve 5....kablove položiš ko iz p....e i kad su najdeblji i najkruči u pitanju

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Preporuka kućišta za upper mid range konfu

MS neću više u životu uzeti, da je ne znam kako dobro po nekome. Bez uvrede ikome, meni se MS zamjerio i kučištem i napajanjem i miše i tipkovnicom.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice