Umro ventilator u kucistu cx 430

poruka: 7
|
čitano: 1.897
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Umro ventilator u kucistu cx 430

Pozdrav, danas ujutro mi je crkao ventilator u psu , tj bio je pri kraju jer se cuo kao da polijece avion i to u idleu. Izvadio sam ga i sad sam u potrazi za cheap ventilatorom od 12 v 0.3 a koji ima protok zraka 70.5 . Zanima me gdje to kod nas mogu kupiti? Nasao sam na ebeju nesto slično no dode 15 dolara a toliko ne vrijedi ni napajanje cijelo. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umro ventilator u kucistu cx 430

obiđi bilo koji pc servis i žicaj neispravno napajanje.. izvadiš-zamijeniš ili majstoru platiš piće.. vent ako bi se našao u prodaji je vjerojatno 20-50kn.. sve skuplje je besmisleno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Umro ventilator u kucistu cx 430

Ja sam iz prečkog, znate li ikoji servis u blizini? =)

15 godina
offline
Re: Umro ventilator u kucistu cx 430

a-em from kalifornija.. veri near by ti je Krakow-poland, .. (američki kriterij što je blizu)... -ili, upitaj se, možeš li nešto sam, npr prošetati kvartom i vidjeti trgovine-servise? Prečko, vemil-zatovren?, preko puta kvark-skladište/servis itd. uz bezbrojne trgovine koje imaju servis.. tržišni centar prečko sjevero-istok mala trgovina do lidla, pitaj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Umro ventilator u kucistu cx 430

Ma otkad je Vemil crko imam sam Centro i vemil mali prek ceste. Otici cu do Linksa ili Mikronisa.

15 godina
offline
Re: Umro ventilator u kucistu cx 430

-pa da.. jer taj dio grada je onak, svakih 27m neki pc shop.. :) baštijanova-felerovo, samo druga strana ceste. (no seljakaju se, ovtaraju-zatvaraju.. npr nije više kvark nego lab2000.. ali to je samo naziv firme, isto dvorište).

 

servisi..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 16:06 (ihush).
16 godina
online
Umro ventilator u kucistu cx 430

Meni je tako otišao ventilator u xfx pro 450W. Zamijenio sam ga s Arctic F12  3Pin. Prvo sam probao jedan drugi ventilator ali se on nije vrtio u idlu. Napajanje je isporučivalo 2.6V u počeku za ventilator što je njemu bilo pre malo.

F12 je u redu.

BF3 [G] Pamark
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice