Vodič za odabir kućišta izdvojena tema

poruka: 6.673
|
čitano: 1.393.737
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta
eVGA-011 kaže...

....

 dobro je kolega, što si se uspuhao 

znamo i mi koja je to firma i koliko su kvalitetni, samo smo komentirali da to kućište izgleda kao izlog za cipele, što i jest

a zanimljivo mi je i ovo rješenje bočnog nosača za 360mm radijator, pretpostavljam da vuče zrak kroz staklo 

13 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eVGA-011 kaže...

PC T70 Bench platforma od 120 eura

Niti do koljena PrimoChill Praxisu.

 

https://www.primochill.com/collections/wet-benches

 

Nema za naručiti nigdje osim direkt od proizvođača pa poštarina ubija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 18:46 (Valentin17).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
picajzla0707 kaže...

a zanimljivo mi je i ovo rješenje bočnog nosača za 360mm radijator, pretpostavljam da vuče zrak kroz staklo 

Da, taj prednji 360 je teška smijurija. Da mi je znat kako će on tu išta hladit. Ai ovi donji i gornji isto... Mislim, ima tu malo rupica za zrak, al to je goli ku**c - da prostiš - u usporedbi sa mesh panelom. Meni je sprijeda mesh na 240m radijatoru, kad upalim samo push ventilatore da pušu sa zatvorenim mesh panelom, i onda otvorim mesh panel, jedno 30% se poveća flow u kućište. A mesh je gol, bez filtera, samo mrežica sa rupicama... I svejedno, opet ima toliko utjecaja na flow da ga sreže za trećinu, po mojoj procjeni. Mogu zamislit koliko je u banani flow na tom lian li-u. Po meni - šminka.

 

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eywa33 kaže...

Hajde ti pokazi kako unutra idu 3*360 odjednom...

 

Vec sam rekao, 140mm rad/fanovi ne idu nigdje. Nema slajdove nego rupice za fanove/radove, a to je ono 2012 style...

 

Lian li se poceo probijat jako dobro, ali to u jednom trenutku znači da mora rezat cijene, kao sto je već poceo davat jeftinija kućišta... no s tim rezanjem i vecim demandom uvijek ide i pad kvalitete. ovako flimsy kostur svakako ide u prilog ovome sto govorim. pogledaj recenziju hw canucksa.

 

A sto se tice onda konkurencije, za jeftinije lian li kuciste vec možeš gledat jako dobre flagshipe ovih smeće brendova, tipa corsair, fractal i sl...

Kako NE ide treci... evo ovako...Pogledaj na slici i videces gde idu 3 komada. Treci ide na razlicito mesto na normalnoj ili ROG Edition...140 ne idu nigde, ali idu 120.3 tacnije tri komada po 360mm.

140.3 tj 420mm ne idu i to je po meni malecka mana jer su zadnjih godina izasli 140mm ventilatori jako dobri. EK Vardar EVO 2000 i CORSAIR ML140 PRO po meni najbolji ventilator na trzistu sada. Radi na 2000RPM necujno a to je za 140mm mnogo potiska. 

 

Smejurija ili ne 2/3 kucista zasniva svoj drugi radiator na takvoj opciji. Radiator koji duva vreli vazduh na komponente.

ROG Edition je oslobodjen toga. Njemu treci duva u zadnju komoru i stoji tamo a na njoj ima otvori i nazad mesta za 2x 80mm ventilatore.

Inace 2x 360 moze da ohladi sve sto ide u ovo kuciste a da napred na normalnoj ediciji gde je ovaj nosac uzme adapter 360mm na 420mm i da zakaci 3x 140mm da pravi protok i jedan na izlazu.

Mada je to totalno nepotrebno sa 2 360mm radiatora.

 

CORSAIR je nekada pravio normalna kucista dok je nudio samo 800D, 700D I 650D kao i 600T.

E onda je pocela komedija. Inace 2009-2012 CORSAIR je imao veoma cool modele isto su bili delovi aluminijum sako konstrukcija celik.

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 14:57 (eVGA-011).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Valentin17 kaže...
eVGA-011 kaže...

PC T70 Bench platforma od 120 eura

Niti do koljena PrimoChill Praxisu.

 

https://www.primochill.com/collections/wet-benches

 

Nema za naručiti nigdje osim direkt od proizvođača pa poštarina ubija.

 Ma to je ciganski vasar. Ja sam mislio da uzmem Primochill fitinge ali nisam siguran.

Imaju oni dobre stvari, ali ovo je klasican Bench table kakav imaju i drugi, to je mamac za prasinu.

Tu ti je za 3 meseca sto je u kucistu za godinu dana. Onaj se zatvara. Ovo je sabanija Primochill... ciganski vasar.

 

Gledaj sta je Benchtable...300 euro kosta. Microcool.

Pogledaj materijal, debljinu, uradjen je ekstra dobro.

 

Onda Caselabs S8S Edition. Nije onako veliki i glomazan kao Mercury S8 ali sve staje isto.

Ultra dobar, kosta 600euro u Evropi u Rumuniji, salju za 35 EURO po celoj Evropi.

 

Moj san jos uvek Caselabs S8S Gunmetal, da izgleda kao da ga komandir NATO baze poseduje.

Evo na trecoj slici u poredjenju sa proslim koji je preveliki. Oba se transformisu u Benchtable.

 

Kada bi pomahnitao i resio da zviznem 600e na kuciste sigurno bi bio Caselabs S8S Gunmetal.

Sada napamet bez gledanja mogu da ti kazem sve opcije kakve bi imao, Svaka stranica, svaki krov, opcije za radiator, gde ventilated gde Window, koja velicina Window.

Kakav drzac za HDD/SSD...Front Panel...

 

Sada da mi sve IT kompanije sveta ponude da izaberem samo jedan deo, za desktop, naravno neracunajuci  Intel Xeon od 5000 ili NVIDIA Volta V.

Izabrao bi Caselabs S8S Gunmetal. Nikakvu plocu, nikakvu graficku, procesor....nista, nista, S8S Gunemtal kao iz topa bih rekao.

 

Inace Caselabs ima predstavnistvo u Rumuniji, imaju neka pristupacna kucista za mATX, Mini ITX od 170-190 euro.

 

https://www.bestcases.eu/

 

Ja sam mislio da uzmem mozda ovaj za 250euro Bullet BH8. Pogledajte ga nije najvan uopste, malen je velicine CM HAF XB, onaj kockasti mali.

Samo sto u Bullet BH8 staje SSI-CEB maticna serverska. Jako dobro je osmisljen...

 

Ja sam vec kontaktirao  Rumune pre mesec dana, napravio nalog, pitao kada stize, nikada se ne zna, mozda je Bullet BH8 Destiny. Da zameni 650D.

Zato sto ima ono sto kuciste po meni nove generacije mora da ima. Da na prvi pogled bude kao mATX a da staje E-ATX opusteno i vodeno da ima opcije.

Mislim to je za mene, ne moze neko sa 4 grafike da razmislja isto.

 

Bullet BH8 Slika 4... 250 EURO u Evropi.

 

Ja sada da imam toliko kesa i da mi je konfiguracija neki i9-7980XE, i tako da menjam, da imam 2-3 kucista.

Odmah Lian Li PC-O11 ROG, Microcool Benchetto 101 i Caselabs S8S. Ne bi se mnogo biralo, gledalo, itd...

 

 

 

 

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 15:20 (eVGA-011).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
eVGA-011 kaže...

Kako NE ide treci... evo ovako...Pogledaj na slici i videces gde idu 3 komada. Treci ide na razlicito mesto na normalnoj ili ROG Edition...140 ne idu nigde, ali idu 120.3 tacnije tri komada po 360mm.

 

 Ima 3 pozicije za 360 rad. Ali ne idu sva tri odjednom. Pogledaj malo bolje. Ili jednostavno nađi neki setup koji to ima, ili neki službeni podatak. Ako idu sva 3 odjednom, onda moraju bit gadno tanki. 

 

https://www.reddit.com/r/watercooling/comments/6y8cu8/has_anyone_used_3_radiators_in_the_lian_li_pc011/

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 15:31 (eywa33).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Ne mora da budu tanki, naravno ne mogu EKWB Coolstream XE serija. Mada je ono po meni i ruzno. 8.5cm sa ventilatorima velicina.

Coolstream PE i SE mogu komotno.

Jedino sto se radiator stavlja ispred ovog nosaca vertikalnog a mozda i ventilatori.

 

Ima komotno mesta za Coolstream PE 360 sto maticna ide dotle gde su odstojnici, i onaj napred da se prebaci iza drzaca blize front panelu, a mozda cak i ventlatori.

 

Mada opasan je ovaj Caselabs Bullet BH8.

Pogledajte lik premesta hardware iz malog Coolermaster HAF XB u Bullet BH8.

CM HAF XB je cak malo veci od Bullet BH8 a ovaj prima SSI-EEB maticne.

BH8 ima rucke za nosenje i kanale unutra za LED strips kako bi lepse obasjavalo kuciste.

Staje 2x 280mm radiator sto je idealno za CPU+GPU watercooling. 

 

 

 

 

 

 

Da sada moram da se odlucim Lian Li PC-O11 vs Bullet BH8 to bi bilo tesko razmisljanje i nikada ne bi bih bio siguran da li sam izabrao pravi.

Velicina bi odlucila, manje ali nikada ne bih bio sasvim siguran. Veoma sam blizu sada kada mi stignU delovi za vodeno hladjenje uzmem Bullet BH8. 

Nema bolje kuciste u smislu velicina-opcije. U tom pogledu je najbolji. Biras drzac za 140.2 ili 120.2 radiator, nema ovaj moze da stane ovaj ne moze.

Dokupis deo posle pa zamenis ako zelis da menjas radiator.

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 9:05 (eVGA-011).
11 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir kućišta

Pitanje imam Phanteks Enthoo Evolv ATX sa stalkom i imam jedan vent iza jedan gore na sredini (to su stock ventovi od kucista btw)  i corsair h80i vodeno koje ima naprijed vent i iza ko sendvic,ali uzet nove RGB ventove pa me zanima kolko mi treba 140mm jel dosta dva za gore i jedan iza ili da idem na triple pack 120mm ? ventove od vodenog cu ostaviti stock znaci ukratko treba mi dva venta za vrh kucista i jedan iza koji baca van to sve 120mm ili 140mm ili gore 120m a iza samo 140mm? nadam se da vas nisam zbunio jako sa pitanjem 

 

 

Ove cu uzet pa mi samo treba broj kolko da ih uzemem i koje velicine 

 

https://www.amazon.de/Corsair-PC-Geh%C3%A4usel%C3%BCfter-separate-Lichtschleifen-Lighting/dp/B075VGN4M1/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1519939102&sr=8-1&keywords=corsair%2Brgb%2Bfans&dpID=51BJTPLJEsL&preST=_SY300_QL70_&dpSrc=srch&th=1

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 22:52 (Nvidia GTX 680).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

stigao meshify u mini verziji

megusta

sa dva 140mm ventilatora naprijed, nemaš brige

http://www.fractal-design.com/home/product/cases/meshify/meshify-c-mini

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 13:58 (matija656).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

ima u instaru ll120 s hub i nodeom za 750 kn...

btw jer valja sto thermal take 31 s tg i rgb ventovima dodje 800 kn u instaru...isplativa promjena s 500r carbide? kod ovog mi je fora vodoravna instalacija graficke

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 19:05 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Fora, ali jako podize temperature graficke jer je preblizu stakla pa jedva da moze normalno uzimati zrak. To je slucaj i kod vecine kucista s tom forom pa i npr. Fractal R6, cista estetika i zapravo vise namijenjeno vodenim hladjenima. Btw taj Thermaltake nema apsolutno nikakav usis, isto trend rgb kucista iz nekog razloga.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 3:06 (The_Fichek).
11 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

Koja bi mi bila onda alternativa? Ovaj ima dobar airflow sto imam..cak sam razmisljao da odem u novu formu s bocnom stranicom i da si povecam prozor..tj da odrezem ono izbocenje na 500r i stavim veci plexi zatamnjen...imaju cnc i laser za metal itd...ovaj sad mi je mali ....stavio sam sad plexi umjesto mesha...napravim taj prozor i kupim ll ventove s rgb ili ml mozda bolje...ako ce ml onda white led....

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Ne kuzim zakaj bi mijenjao, estetike radi ili mislis ubaciti nekakva vodena cudesa pa ti fali prostora u kucistu? ML od Corsaira su super ventovi. Steta sto nemaju LED verzije u double packu koji je dosta isplativ.

 

Za ambijent si umjesto preskupih RGB ventova mozes sredit nekaj s kakvom RGB LED trakom iza monitora ili takvo sto.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 14:58 (The_Fichek).
11 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

Mislio si promjenit case estetike radi...ali najjeftinija opcija ce mi bit povecat prozor...500r ima dosta mjesta to mi nefali...a led traku sam maknuo iz casea i zaljepio na zadnji rub novog stola..jer maticna svijetli pa eto...da rgb ventovi su skupi gledao ll120 s controlerom 750kn..toliko me dodju i ml...makar bi meni bijeli pasali najvise..steta sto nema duo pack 

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Pogledaj si sharkoon tg5 sa bijelim ili narancastim Led fanovima.

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Preskup je to sport po meni za malo bljestavila u kucistu, ne znam. LL nazalost nisu isto sto i ML sto se performansi tice, pogledaj i usporedi reviewove na Thermalbench, ali nisu losi ventilatori. Sad sam malo bolje pogledao Thermaltake View 31 pa se prisjetio da ima s desne strane usis, slicno kao NZXT H440, zbog tisine sto i nije lose, no nekako je pretamno to staklo, slabo se RGB vidi u njemu.

 

A pazi ovo novo kucite u Casekingu: https://www.caseking.de/kolink-observatory-rgb-midi-tower-tempered-glass-schwarz-window-gekl-035.html Price/performance 5+ na papiru, makar bi trebalo biti malo teze od 6.8kg, ako je 1mm celik i 4mm kaljeno staklo. Za sad nema nijednog reviewa, tak da nemremo znati kolko lijepo svijetle ti ventovi.

Imas i ovo zanimljivo u Casekingu: https://www.caseking.de/phanteks-enthoo-pro-m-2x-halos-140mm-rahmen-rgb-led-schwarz-gabu-173.html Provjereni ventovi na razini Noctue sa gratis RGB Halosima od Phanteksa, samo sto treba modati nekakav bocni filter na prednju stranu. Usteda je 20 eura u odnosu na istu takvu verziju sa bijelom unutrasnjosti: https://www.caseking.de/phanteks-enthoo-pro-m-special-edition-tempered-glass-schwarz-weiss-geph-074.html

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 15:42 (The_Fichek).
11 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

Ja imam tamniji plexi...i svijetliji...i lijepse mi je s tamnijim plexijem....vidjeo uzivo tamniji i svijetliji tg...meni je zatamnjenije lijepse...najradje bi uzeo crystal 460 ali 2 much para....razmisljao i o phanteksu....da bar mogu napravit tg stranicu za carbide svoj nebih nista ni mjenjao

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Ako slucajno nekog imas u Njemackoj, trenutno Mindfactory na akciji ima Corsair 460X sa 3x120 RGB za 110 eura..

 

RGB kucista izlaze svako malo, strpi se, ak ti se ne da nista modati.

 

Sharkoon TG5 kaj ti je Roby preporucio je robustan, ak ti odgovaraju jednobojni ventovi, makar ne znam kolko su bucni.

 

Problem sa svim RGB ventovima je sto se vise fokusiraju na bljestavilo, nego perf. pa trazi reviewove i za modele ventova u kucistima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 16:03 (The_Fichek).
12 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir kućišta

Za sve ljubitelje mini itx kucista

, meni osobno ovo predobro izgleda.

 

lav1000 Ovo je savrseno za tebe i tvoje penzionersko kauc gejmanje u dnevnom. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 10:47 (war3_tft).
Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
war3_tft kaže...

Za sve ljubitelje mini itx kucista

, meni osobno ovo predobro izgleda.

 

lav1000 Ovo je savrseno za tebe i tvoje penzionersko kauc gejmanje u dnevnom. 

 Istina, ali jednog dana kad se smirim sa prčkanjem po kućistu svakih par dana 

13 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
war3_tft kaže...

Za sve ljubitelje mini itx kucista

I ne treba ga naručivati iz Amerike gdje te ubiju s dostavom i porezom.

12 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

Pozdrav, koje kuciste bi preporucili do tipa 400kn, moze novo, moze polovno.


Gledao sam Midi BITFENIX Nova, ne znam jel ok? Ako netko ima bolji prijedlog slusam :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: Vodič za odabir kućišta
mrbean kaže...

Pozdrav, koje kuciste bi preporucili do tipa 400kn, moze novo, moze polovno.


Gledao sam Midi BITFENIX Nova, ne znam jel ok? Ako netko ima bolji prijedlog slusam :D

Par prijedloga za novo:

 

https://www.nabava.net/kucista__300/thermaltake-kuciste-versa-u21-midi-atx__46439211

 

https://www.nabava.net/kucista__300/ms-kuciste-hulk-pro-midi-bez-napajanja__46313111

 

https://www.nabava.net/search.php?q=MS+FALCON

 

https://www.nabava.net/search.php?q=fractal+focus+g (imam ga za drugu konfu i po meni jako dobar izbor do 400 kn :) ako ti psu cover nije bitna stvar )

 

 

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
7 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir kućišta

DarthMarkus

modecom oberon, evo bliži se skoro pola godine da se družim s njim.... za tih 50ak eurića, eto vidjeli ste sto sam sve imao natrpano u njemu pola metra radijatora, bilo je i enthusiast preinaka, front mesh modding je napravljen, dobiješ 5°C manje gpu temperature, inače je stock airflow u banani

inače što se tiče ostalih funkcionalnosti meni je super, eto ako te što detaljnije zanima pucaj

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

Pozdrav, evo nakon 4 godine da i ja promijenim to kuciste u nesto puno kvalitetnije, gledam jedino u magazinrsu zbog paypal-a do negdje 330kn.

Volio bi da je sto prostranije, u buducnosti mjenjam cijeli socket (znaci sve ide van osim SSD-a i graficke), bilo bi lijepo da ima mjesta za neki cable management.

Gledao sam nesto tipa Zalman Z1 Neo, Zalman Z1, MS Cyclops V a mozda cak i BITFENIX Nova koja je nesto vise skuplja.

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
lav1000 kaže...

DarthMarkus

modecom oberon, evo bliži se skoro pola godine da se družim s njim.... za tih 50ak eurića, eto vidjeli ste sto sam sve imao natrpano u njemu pola metra radijatora, bilo je i enthusiast preinaka, front mesh modding je napravljen, dobiješ 5°C manje gpu temperature, inače je stock airflow u banani

inače što se tiče ostalih funkcionalnosti meni je super, eto ako te što detaljnije zanima pucaj

 

 Sad sam ga baš pogledao, identična šasija kao i ms cyclops i još mnoga druga kućišta samo je ovaj 170 kn jeftiniji :) Pa ko netko kupuje...

 

Jedina razlika je što modecom ima nešto bolji kavez za diskove, i na vrh stane 2x120 dok kod ms-a 1x140.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Jakovp kaže...
lav1000 kaže...

DarthMarkus

modecom oberon, evo bliži se skoro pola godine da se družim s njim.... za tih 50ak eurića, eto vidjeli ste sto sam sve imao natrpano u njemu pola metra radijatora, bilo je i enthusiast preinaka, front mesh modding je napravljen, dobiješ 5°C manje gpu temperature, inače je stock airflow u banani

inače što se tiče ostalih funkcionalnosti meni je super, eto ako te što detaljnije zanima pucaj

 

 Sad sam ga baš pogledao, identična šasija kao i ms cyclops i još mnoga druga kućišta samo je ovaj 170 kn jeftiniji :) Pa ko netko kupuje...

 

Jedina razlika je što modecom ima nešto bolji kavez za diskove, i na vrh stane 2x120 dok kod ms-a 1x140.

 Da su rijesili, a mogli su bez ikakvih problema,da na krov moze bar tanki radijator 240 bilo bi po meni kuciste iz snova za te novce

I treba paziti na napajanje, small form bi bilo idealno, ovo sam jedva nagurao, da nije modularno nebi bilo problem, ali ne moze se ugurati za ukopcanim kabelima, pa ti ostaje jedno 3 cm prostora izmedju napajanja i kaveza za diskove pa ti gađaj prikljucke u toj rupici...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 20:36 (lav1000).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Istina, trebali su staviti više mjesta za ventove na vrh i bolje riješiti prostor na dnu kućišta, ali za te pare i veliku većinu korisnika san snova :)

 

Evo meni sada u jednom (doduše sa skinutom prednjom maskom) radi threadripper sa custom loopom i 360mm radijatorom na usisu, još su dvije grafičke unutra, i sve temperature su super i nije glasno :) Ali da, još jedan vent na vrhu bi bio super!

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Ms titan pro je kaj se tice prostora najbolji po meni. Ima i podrsku gore naprijed 140mm ventove. Lako skidanje filtera itd

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
roby27 kaže...

Ms titan pro je kaj se tice prostora najbolji po meni. Ima i podrsku gore naprijed 140mm ventove. Lako skidanje filtera itd

 a niza cijena do 300kn ? da vidim malo recenzije na yt izmedju tog i titana

Battleog - 191silvinjo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice