[Kupovina] Laptop do 800 kn

poruka: 7
|
čitano: 3.339
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] Laptop do 800 kn

Pozdrav ljudi. Kupujem laptop, do 800 kn maximum, treba mi samo za fax. Na fb marketplaceu, njuškalu i letgo-u ljudi nemaju pojma niti šta prodaju pa sam od toga odustao. Jer 90% njih ne zna niti koje su komponente unutra, niti koliko inča ima ekran, apsolutna nula. Samo im je bitno "ej, ali ima ti instalirane win 10!!". Pa eto, ako ima netko nešto normalno za kolegu forumaša. :-)

10 godina
offline
Re: [Kupovina] Laptop do 800 kn
Ja koristim hp elitebook 2570p sa i5 procesorom. Laptop je stariji ali kad u njega stavis ssd i jos nesto rama, ova mala stvarcica postaje killer. Ne zaboravi da je ivy bridge i nakon 6 godina jos konkurentan. Sto je jos pohvalno, na njemu mi je instaliran macos koji radi jednako dobro kao na nekom Apple hardwareu. Mozda je nesto skuplji od 800kn ali se isplati. Zaboravi celerone, pentiume za tu lovu, nece ti se isplatiti. Eto potrazi njega, moja preporuka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 17:36 (Chico12).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Kupovina] Laptop do 800 kn

Ma hvala na preporuci, ali laptop mi je trenutno samo "nužno zlo" :-). Čak i ako je moguće i manje od 800 kn bi dao, ionako mi treba samo za pisanje radova, seminara i pokoja ppt prezentacija. Ništa više od toga, tako da mi jači laptop od toga ne treba. A ssd neću u njega stavljati, niti ga ikako nadograđivati, jer kažem, nije mi potrebno, za ostalo imam PC ionako. Ali hvala svejedno!

12 godina
offline
Re: [Kupovina] Laptop do 800 kn
Ja sam ovo ljeto kupovao polovni laptop i i mogu ti samo reći "good luck"
Ljudi iz nekog razloga cijene stare laptope kao da su od zlata. Za drloge od 7-8 godina s athlonima i pentiumima traže po 1500 i više kuna.

Preko 2000kn se već da naći ok ponuda ali ispod toga katastrofa.
5 godina
offline
Re: [Kupovina] Laptop do 800 kn
starvinmarvin kaže...

Ma hvala na preporuci, ali laptop mi je trenutno samo "nužno zlo" :-). Čak i ako je moguće i manje od 800 kn bi dao, ionako mi treba samo za pisanje radova, seminara i pokoja ppt prezentacija. Ništa više od toga, tako da mi jači laptop od toga ne treba. A ssd neću u njega stavljati, niti ga ikako nadograđivati, jer kažem, nije mi potrebno, za ostalo imam PC ionako. Ali hvala svejedno!

 Tebi bi dobro dosla neka krntija na kojoj XP radi. Malo para, ali za to sto ti treba i vise nego dovoljan.  Samo tesko je pronaci nesto ispravno. Imam ja jedan takav (neki celeron dualac gore, staro mozda i desetak godina), ali nije na prodaju.

Dusu dalo za pisanje seminara, prezentacije, skeniranje (pogotovo za lide skener koji imam, a nema novijih drivera od onih za XP), printanje i igranje poneke prastare igrice, a ne bi dobio niti 500 kuna za njega. Vise mi vrijedi, cak i kada stoji nego pare koje bi dobio za njega.

5 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] Laptop do 800 kn

Za 800kn ako nadjes 15 inca, dual core i 2gb rama...polovno... mozes biti sretan... ispod toga ja ne bi ni davao pare jer ne vrijedi.

 

Edit.Evo malo sam pronjuskao

https://www.njuskalo.hr/lenovo-prijenosnici/lenovo-thinkpad-t520i-8gb-ddr3-intel-i3-oglas-27009405

Ovakvu priliku neces nac, ako je ispravan kupuj dok ga nije prodo

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 23:11 (sks78).
11 godina
offline
[Kupovina] Laptop do 800 kn

Pozdrav

Je si li išta našao?

Javi mi se u inbox ako želiš!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice