Dimenzije TV-a?

poruka: 6
|
čitano: 10.597
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dimenzije TV-a?

Zanima me sad kod ovog TV-a

http://www.sony.hr/view/ShowProduct.action?product=KDL-32W4000&productsku=KDL32W4000K&site=odw_hr_HR&pageType=TechnicalSpecs&imageType=Main&category=TVP+32-40+Sony+BRAVIA+TV

 

U specifikacijama pišu dvije vrste dimeznija "Dimenzije" i "Dimenzije kučišta" e sad šta je tu šta?

 

Koje su one "prave" od ruba do ruba mislim? Da znam oće mi stat TV u mjesto za TV u ormaru.

 

A ovo dalje što piše "

Analogni tuner za zemaljske programe

 - DA

"

 

Da li to znači da sad jednostavno mogu i dalje gledat TV s ovom običnom antenom. Kod mene nema digitalnog signala, sam analogni. Ovo znači da TV prima i taj analogni jelda?

 

 

Hvala puno!!!

 

 

živili


"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell."
Gray Fox (Frank Jaeger)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dimenzije TV-a?

Meni izgleda kao da su te specifikacije napisane samo prema politici "pokaži da ima što više", a ne "daj pametne informacije". Pa vidi samo koliki je prostor za "izbornik s više jezika"! Bugarski? DA! Katalonski? DA! Češki? DA! Švedski? DA!!! Wtf?!?

 

Mislim da ćeš ih morati ići pitati da ti razjasne. Ovo s dimenzijama još nekako se može i prokužiti proučavanjem brojki, ali ovo s tunerima ne shvaćam:

 

Analogni tuner za zemaljske programe? Da.

Digitalni tuner za zemaljske programe MPEG2? Da.

Digitalni TV kabelski tuner? Da.

TV tuner MPEG4? Da.

 

Po ovom što su napisali ispalo bi da ima četiri tunera, po mojoj logici sve to što piše su dva tunera.

 

Ali vidi sad dalje:

 

Broj tunera? Jedan!

 

Ja nisam tehničke struke i možda mi promiče neki detalj, ali koliko ja shvaćam stvari ovdje nešto ne štima.

 

EDIT: To s tunerima je u rubrici "podešavanje"... modža hoće reći da je jedan tuner koji podešavaš da radi za ovo ili ono?!

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.5.2008 11:12 (Bert).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dimenzije TV-a?

Ima RF ulaz pa možeš gledati program preko obične analogne antene.

 

Što se tiče dimenzija, mislim da pod "Dimenzija kućišta" misle na dimenziju kutije u koju je upakiran TV, ako sam to dobro pohvatao iz svih navedenih dimenzija.

 

Uglavnom, uzmeš najveće navedene mjere i vidiš da li ti odgovara...

 

Pozdrav.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dimenzije TV-a?
ferovca1 kaže...

Ima RF ulaz pa možeš gledati program preko obične analogne antene.

 

Što se tiče dimenzija, mislim da pod "Dimenzija kućišta" misle na dimenziju kutije u koju je upakiran TV, ako sam to dobro pohvatao iz svih navedenih dimenzija.

 

Uglavnom, uzmeš najveće navedene mjere i vidiš da li ti odgovara...

 

Pozdrav.

 
To sam i ja mislio. Da je to dimenzija kutije (ovaj veći broj).
Problem je što mi stane ako gledam ove brojek pod "Dimenzije", inače ne stane:-)

"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell."
Gray Fox (Frank Jaeger)
16 godina
offline
RE: Dimenzije TV-a?

Zovni ih telefonom, neka ti provjere prije kupnje...

 

Pozdrav.

16 godina
neaktivan
offline
Dimenzije TV-a?

Morat ću ja to "lično" provjerit:-)

 

btw koji je glavni zastupnik Sonya u HR?


"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell."
Gray Fox (Frank Jaeger)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice