Koji LCD TV preporučujete za kupnju?

poruka: 12
|
čitano: 10.717
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Koji LCD TV preporučujete za kupnju?

Gledao sam LG 32LC51 i slika je fenomenalna, a pored te je bio mislim LG 32LC52 i slika je dosta lošija.

Preporučujete li možda koju drugu firmu?


Zao, ružan, naoružan
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji LCD TV preporučujete za kupnju?

Bolje ti je uzet Sharp, Sony ili Panasonic nego LG.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji LCD TV preporučujete za kupnju?

Prvo reci kolko para. Onda ćeš vidjet kolko muzike ćeš dobiti. :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji LCD TV preporučujete za kupnju?

Do recimo do 6000-7000 kn. Ne treba mi neka velika televizija.


Zao, ružan, naoružan
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji LCD TV preporučujete za kupnju?
Captain Mitchel kaže...

Bolje ti je uzet Sharp, Sony ili Panasonic nego LG.

    Imam pitanje vidim da se kužiš , ja sam nedavno kupio TV lCD, još  gledam preko SKART-a, od starog TV-a, pa me zanima kako da poboljšam sliku, jer još nisam kupio neki drugi kabel, Pa me zanima za šta služi Y,Pb,Pr, dal se preko toga spaja da se dobije  bolja kvaliteta slike ili preko onog drugog HDMI.  TV je LG37LY95 FULL HD.  Neki savjet bi stvarno dobro došao, pošto sam ja slab na to polju.  Još nešto, kućno kino je Genius SW-HF5.1 5000 , (kupio po bug-ovoj, preporuci best buy) ono je priključeno preko DVD-a  a, isto DVD ide preko SKART-a  u TV. Pa me zanima kako ga još mogu spojit na TV, da ide direkno šta bi mi trebalo od dodatnog kabla.   HVALA!!!
16 godina
offline
RE: Koji LCD TV preporučujete za kupnju?
HDMI kablom spoji kućno kino i TV. Dobit ćeš najkvalitetniju sliku.

Cijene HDMI kabla su ti dosta visoke. Oko 100 kn da se ne iznenadiš.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji LCD TV preporučujete za kupnju?
MariusEight kaže...
HDMI kablom spoji kućno kino i TV. Dobit ćeš najkvalitetniju sliku.

Cijene HDMI kabla su ti dosta visoke. Oko 100 kn da se ne iznenadiš.
 Hvala na inOsmijehformaciji.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji LCD TV preporučujete za kupnju?
Moraš paziti koju vrstu HDMI kabela kupuješ, što ovisi što spajaš. Odguglaj si HDMI i odaberi članak s wikipedije. Npr. LCD koji podržava prikaz 30 bitnu boju treba biti povezan s Blu ray diskom putem kabela koji je građen po HDMI 1.3 specifikaciji.... PS3 podržava HDMI 1.3....
16 godina
neaktivan
offline
Koji LCD TV preporučujete za kupnju?

samo nemoj SAMSUNG!! Ja ga imam i jako sam se razočarao u sliku koje je upscalana.. HD super izgleda, slika koja dolazi s DVD-a može proći, ali slika TV programa (digitalna) HRT, RTL, nova, discovery...  je za k***c.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.3.2008 9:46 (Seabro).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji LCD TV preporučujete za kupnju?

Po mom mišljenju je najbolji philips ja sam zadovoljan slika je odlična, izgled, sve. Za 4500kn već možeš kupiti odličan LCD od 82cm.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji LCD TV preporučujete za kupnju?

U jebiga to isto nisam znao, otišao u electroshop i kupio HDMI kabel, nisam imao poima da ih ima više , spojim na ps3 prefectno radi i tako se i vidi, Max tv ne reagira (a kupio isključivo da gledam max tv) sad mi kaže danas jedan čovjek, da on čuo da ti u t-comu znaju te izlaze blokirat, kaže da je on imao nekih problema, da ne radi niti utor za karticu niti USB, pa kaže da oni to blokiraju (bolesnici) pa neznam sad dal to može biti uzrok, zašto se ništa ne dešava kad spojim HDHI kabel na Max tv.Mršti se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji LCD TV preporučujete za kupnju?
Seabro kaže...

samo nemoj SAMSUNG!! Ja ga imam i jako sam se razočarao u sliku koje je upscalana.. HD super izgleda, slika koja dolazi s DVD-a može proći, ali slika TV programa (digitalna) HRT, RTL, nova, discovery...  je za k***c.

 Nemoj ti meni protiv SamsungaNamigiva!        Ma sa LG, Samsungom i Panasonikom nemožeš fulat.

bobo desmra
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice