Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.313
|
čitano: 14.082.373
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

Ima za stream

instalirao sam ju ali ne znam kako uvesti video file s vanjskog diska, jer ili sam glup ili ne može.

 

 ucini si uslugu i instaliraj serviio , na TV nista ni ne moras instalirat . Radi za pet . Evo ti detaljno kako se postavlja  .

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 18:02 (error_666).
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Osim Plexa imaš taj Serviio, open-source Universal Media Server i LG Smart Share koji je vjerojatno najbolja kombinacija budući da imaš LG televizor.

 

Anđeo bez falinge kaže...

instalirao sam ju ali ne znam kako uvesti video file s vanjskog diska, jer ili sam glup ili ne može. 


Malo sam te pogubio. Zašto disk spajaš s PC-om kada imaš dva USB-a na tom televizoru. LG bi trebao automatski prepoznati USB disk odmah kada ga uključiš ili ga možeš naknadno odabrati pod "Photo i Video".

 

Plex koji si ti instalirao je DLNA DMR 'Digital Media Renderer' server koji ti omogućava da streamaš sliku sa tvog televizora (Live feed, nisam siguran da mu je svrha da čita video sa USB-a koji je removable device tj. sad me vidiš a sad ne i to streama. Samo zamisli da u USB slučajno staviš stick na kojem imaš kućni uradak a televizor bez pitanja streama u mrežu sve što nađe na tom disku ). Ono što je sigurno je da ni televizor ni taj Plex kojeg si instalirao ne mogu upravljati podacima drugog kompjutora na mreži, oni samo poslože ono što im je ponuđeno i eventualno pristupe IMDB-TheTVDB-OpenSubtitles&Co podacima.

 

Taj LG tvornički ima ugrađen DLNA DMC 'Digital Media Controller' klijent koji može pristupati bilo kojem DLNA DMR serveru na tvojoj mreži bez potrebe da išta instaliraš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 23:31 (Leon4rdo).
 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ljudi, treba mi mala pomoc.

 

Kupujem didi srot televiziju do 2500 kuna al htio bi ipak cut neki best buy za taj range. Ne treba mu smart, zivi cijeli zivot na 4:3, al svejedno da osjeti masivni upgrade i solidnu televiziju, a gledat ce i razni gosti koji dodu. Htio bi nesto oko 42-43 incha, gledam ove neke random philipse i lgeve izgledaju solidno al ne znam nista o slici dok ih ne vidim uzivo. Pomagajte :D

 

Puno vam hvala <3

 

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 

error_666 kaže...

 

 ucini si uslugu i instaliraj serviio , na TV nista ni ne moras instalirat . Radi za pet . Evo ti detaljno kako se postavlja  .

 

Leon4rdo kaže...

Osim Plexa imaš taj Serviio, open-source Universal Media Server i LG Smart Share koji je vjerojatno najbolja kombinacija budući da imaš LG televizor.

 


Malo sam te pogubio. Zašto disk spajaš s PC-om kada imaš dva USB-a na tom televizoru. LG bi trebao automatski prepoznati USB disk odmah kada ga uključiš ili ga možeš naknadno odabrati pod "Photo i Video".

 

Plex koji si ti instalirao je DLNA DMR 'Digital Media Renderer' server koji ti omogućava da streamaš sliku sa tvog televizora (Live feed, nisam siguran da mu je svrha da čita video sa USB-a koji je removable device tj. sad me vidiš a sad ne i to streama. Samo zamisli da u USB slučajno staviš stick na kojem imaš kućni uradak a televizor bez pitanja streama u mrežu sve što nađe na tom disku ). Ono što je sigurno je da ni televizor ni taj Plex kojeg si instalirao ne mogu upravljati podacima drugog kompjutora na mreži, oni samo poslože ono što im je ponuđeno i eventualno pristupe IMDB-TheTVDB-OpenSubtitles&Co podacima.

 

Taj LG tvornički ima ugrađen DLNA DMC 'Digital Media Controller' klijent koji može pristupati bilo kojem DLNA DMR serveru na tvojoj mreži bez potrebe da išta instaliraš.

 Dečki, hvala  svima na trudu.

Ovih se dana nisam mogao ozbiljno time pozabaviti jer su došli "eksperti" u našu firmu koji su nam utopili nešto opreme pa sad zbog njihove stručnosti (oni su trebali sve napraviti) radim od 7 do 20h.

Kupili smo nove servere, nova računala, hrpu drugih sranja treba napraviti a opet sve padne na legina i moja leđa.

Normalno da se u javnim firmama prekovremeno ne plaća jer je tako po Kolektivnom ugovoru.

Radiš za kralja i otadžbinu.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...

 

Malo sam te pogubio. Zašto disk spajaš s PC-om kada imaš dva USB-a na tom televizoru. LG bi trebao automatski prepoznati USB disk odmah kada ga uključiš ili ga možeš naknadno odabrati pod "Photo i Video".

 Ne, nisam spajao disk s PC-om već sam samo ta dva filma probao na VLC playeru na kompu.

Tamo rade bez mane.

Prepozna ga, bez brige.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ComeAtMe kaže...

Pozdrav ljudi, treba mi mala pomoc.

 

Kupujem didi srot televiziju do 2500 kuna al htio bi ipak cut neki best buy za taj range. Ne treba mu smart, zivi cijeli zivot na 4:3, al svejedno da osjeti masivni upgrade i solidnu televiziju, a gledat ce i razni gosti koji dodu. Htio bi nesto oko 42-43 incha, gledam ove neke random philipse i lgeve izgledaju solidno al ne znam nista o slici dok ih ne vidim uzivo. Pomagajte :D

 

Puno vam hvala <3

 

 

 

 Iz iskustva ti mogu reći da kupiš onaj najveće dijagonale koji možeš za te novce, stariji ljudi će cijeniti veću sliku zbog slabijeg vida.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ekipa uzimam veci TV dijagonala 55” koji bih trebao zamjenit trenutni smart TV 40” Samsung serije 6(nezz sad tocni model) star mozda 2 godine.
Tv mora bit HDR 4K,cijena do nekih 8000 kn +/-, prvenstveno sluzi za gledanje 1080 i 4 K filmova i HD programa,KODI..
U nekoj ludoj ideji sam se mislio protegnut do “povoljnog” LG OLEDA ali otom potom,jel ima sta dovoljno dobro?
VA ili IPS?? koji ima bolju sliku.
Htpc ce bit izvor filmova,KODI ..
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
ComeAtMe kaže...

Pozdrav ljudi, treba mi mala pomoc.

 

Kupujem didi srot televiziju do 2500 kuna al htio bi ipak cut neki best buy za taj range. Ne treba mu smart, zivi cijeli zivot na 4:3, al svejedno da osjeti masivni upgrade i solidnu televiziju, a gledat ce i razni gosti koji dodu. Htio bi nesto oko 42-43 incha, gledam ove neke random philipse i lgeve izgledaju solidno al ne znam nista o slici dok ih ne vidim uzivo. Pomagajte :D

 

Puno vam hvala <3

 

 

 

 Iz iskustva ti mogu reći da kupiš onaj najveće dijagonale koji možeš za te novce, stariji ljudi će cijeniti veću sliku zbog slabijeg vida.

 Ja imam suprotna iskustva, do 40" im je OK a preko im ne godi jer previse moraju sarati ocima po ekranu i dolazi do zamora ociju kod starijih osoba. Mada, opcenito, zavisi i koliko su udaljeni od televizora i malo je glupo pricati samo o velicini televizora a ne uzeti u obzir udaljenost gledanja TV-a.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Naravno, ali nece samo on to koristit. Mislim da je 42 do 43 tamam za tu udaljenost. Ali zanima me sta ljudi kupuju do 2500 ovdje,  koji su konkretno dobri modeli sto se tice slike i dodatnih opcija a ne samo velicine. 

 

Hvala unaprijed :D

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...


Zašto disk spajaš s PC-om kada imaš dva USB-a na tom televizoru. LG bi trebao automatski prepoznati USB disk odmah kada ga uključiš ili ga možeš naknadno odabrati pod "Photo i Video".

 

Plex koji si ti instalirao je DLNA DMR 'Digital Media Renderer' server koji ti omogućava da streamaš sliku sa tvog televizora (Live feed, nisam siguran da mu je svrha da čita video sa USB-a koji je removable device tj. sad me vidiš a sad ne i to streama. Samo zamisli da u USB slučajno staviš stick na kojem imaš kućni uradak a televizor bez pitanja streama u mrežu sve što nađe na tom disku ). Ono što je sigurno je da ni televizor ni taj Plex kojeg si instalirao ne mogu upravljati podacima drugog kompjutora na mreži, oni samo poslože ono što im je ponuđeno i eventualno pristupe IMDB-TheTVDB-OpenSubtitles&Co podacima.

 

 

Kaj nije cijela problematika to što mu tv neće puštati videe s usba?

 

Drugo, ne razumijem ovaj dio sa streamanjem sa tv-a na mrežu. Plex na TVima nije server već klijent koji streama s PC-a, i meni osobno daleko najjednostavnije rješenje.

Fino u qbitttorentu namjestiš da ti pokrene Filebot skriptu koja automatski unpacka i renamea filmove/serije/glazbu, skine subtitlove, prebaci u folder koji odrediš i javi Plexu da proskenira library. Dakle, nakon što staviš torrent na skidanje ne moraš doslovce ništa dodatno napraviti. Plex brine o formatima i što TV može/ne može progutati, što ne može transkodira.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Chronosus kaže...

 

 Kaj nije cijela problematika to što mu tv neće puštati videe s usba?

 

Drugo, ne razumijem ovaj dio sa streamanjem sa tv-a na mrežu. Plex na TVima nije server već klijent koji streama s PC-a, i meni osobno daleko najjednostavnije rješenje.

Fino u qbitttorentu namjestiš da ti pokrene Filebot skriptu koja automatski unpacka i renamea filmove/serije/glazbu, skine subtitlove, prebaci u folder koji odrediš i javi Plexu da proskenira library. Dakle, nakon što staviš torrent na skidanje ne moraš doslovce ništa dodatno napraviti. Plex brine o formatima i što TV može/ne može progutati, što ne može transkodira.

 Hvala i tebi na trudu iako se nisi meni obratio.

Mene jedostavno jebe što WeB Os nema "izbor" kao Android,  MX player koji guta što god mu staviš u labrte.

Što ja imam čekati transkodiranje, prijavljivanje, zajebancija s PC-om. ?

Želim jednostavnou stvar.

Tutnem mu HEVC, želi da mi pročita film i amen. Ne zanima me stream s PC-a i slične bedastoće.

Znam to sve napraviti ali ne želim.

Zašto taj player na WEB OS većinu HEVC fileova čita a neke ne ?!

To je sukus svih problema.

U drugoj sobi imam Mecool media player na tv-u koji iste filmove s MX playerom čita bez beda.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

trilema... 

 

50uk6950

49uk7550

49sk8100

 

nekako ciljam 49uk7550 ali bi volio cuti komentare... 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nisu ti baš nekakvi LG modeli osim 49sk8100

Ako ti nije hitno pričekaj studeni 5 godina garancije i niže cijene....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 15:59 (Anđeo bez falinge).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
Chronosus kaže...

 

 Kaj nije cijela problematika to što mu tv neće puštati videe s usba?

 

Drugo, ne razumijem ovaj dio sa streamanjem sa tv-a na mrežu. Plex na TVima nije server već klijent koji streama s PC-a, i meni osobno daleko najjednostavnije rješenje.

Fino u qbitttorentu namjestiš da ti pokrene Filebot skriptu koja automatski unpacka i renamea filmove/serije/glazbu, skine subtitlove, prebaci u folder koji odrediš i javi Plexu da proskenira library. Dakle, nakon što staviš torrent na skidanje ne moraš doslovce ništa dodatno napraviti. Plex brine o formatima i što TV može/ne može progutati, što ne može transkodira.

 Hvala i tebi na trudu iako se nisi meni obratio.

Mene jedostavno jebe što WeB Os nema "izbor" kao Android,  MX player koji guta što god mu staviš u labrte.

Što ja imam čekati transkodiranje, prijavljivanje, zajebancija s PC-om. ?

Želim jednostavnou stvar.

Tutnem mu HEVC, želi da mi pročita film i amen. Ne zanima me stream s PC-a i slične bedastoće.

Znam to sve napraviti ali ne želim.

Zašto taj player na WEB OS većinu HEVC fileova čita a neke ne ?!

To je sukus svih problema.

U drugoj sobi imam Mecool media player na tv-u koji iste filmove s MX playerom čita bez beda.

 

 A čuj, moj Samsung nativno čita 10bitne HEVC 4k HDR filmiće al iz nekog razloga nisu stavili podršku za interne titlove. Sve je to na kraju krnje.

Ak "nabavljaš" filmove prek kompa tak i onak se moraš zajebavati s prebacivanjem, spajanjem, odspajanjem. Ali ako tebi tako odgovara, valjda netko s LGem ima rješenje.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Web os 3.5 media player cita sve do sada skinu preko 20 filmova u hevc formatu i sve radi nez greske
Samsung S8+
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tako isto i kod mene na verziji 3. Bez problema i preko USB-a , i preko media servera .  nikakva transkodiranja ,prebacivanja i pm nisam morao raditi ni za jedan film .

Nisam primjetio nijedan problem na LG media playeru , ni sa  video formatima a ni sa titlovima , cita i vanjske i unutarnje . jos samo  da ubace podrsku  za   Bluray ISO  :D 

zaista za sada  nemam potrebu za nekim vanjskim playerom , osim kad gledam BR ISO naslove .  

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 18:12 (error_666).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ComeAtMe kaže...

Naravno, ali nece samo on to koristit. Mislim da je 42 do 43 tamam za tu udaljenost. Ali zanima me sta ljudi kupuju do 2500 ovdje,  koji su konkretno dobri modeli sto se tice slike i dodatnih opcija a ne samo velicine. 

 

Hvala unaprijed :D

 Tesko je naci nesto dobro u toj velicini za taj novac, vecinom je izbor VoX, Vivax, Fox, Philips, itd... Mozda ovaj:

https://www.nabava.net/televizori/lg-43lk5000pla-televizor-cijena-43-110-cm-led-full-hd-62088311

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pasko kaže...
Web os 3.5 media player cita sve do sada skinu preko 20 filmova u hevc formatu i sve radi nez greske

 Ključni dio rečenice sam boldao.

zamolio bih ekipu koja je na THR-u i IPT-u da skinu dva filma u HEVCU koja meni ne rade.

Poslat ću vam brojeve torrenta pa kome se da, neka isproba.

još sam na poslu u gužvari do petka i nikako se ne stignem time pozabaviti.

dođem kući krepan i psa otjeram u pm...

ili da ih dignem na neki share servis. Nisu preveliki.

nisam više u toku s tim, brišu li ih i te stvari.

 

piše da google drive i one drive daju 15 GB free, e sad provjerava li se sadržaj nemam sad vremena proučavati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 7:12 (Anđeo bez falinge).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
pasko kaže...
Web os 3.5 media player cita sve do sada skinu preko 20 filmova u hevc formatu i sve radi nez greske

 Ključni dio rečenice sam boldao.

zamolio bih ekipu koja je na THR-u i IPT-u da skinu dva filma u HEVCU koja meni ne rade.

Poslat ću vam brojeve torrenta pa kome se da, neka isproba.

još sam na poslu u gužvari do petka i nikako se ne stignem time pozabaviti.

dođem kući krepan i psa otjeram u pm...

ili da ih dignem na neki share servis. Nisu preveliki.

nisam više u toku s tim, brišu li ih i te stvari.

 

piše da google drive i one drive daju 15 GB free, e sad provjerava li se sadržaj nemam sad vremena proučavati.

 

Možda jednostavnije da napraviš log s mediainfom pa se već vjerojatno odrediti koji dio bi ga mogao zezati.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

Nisu ti baš nekakvi LG modeli osim 49sk8100

Ako ti nije hitno pričekaj studeni 5 godina garancije i niže cijene....

 

ovako po spec mi se cini da je 49uk7550 kao 'okrnjena' jeftinija verzija SK8100, naravno ne ista ali isto ima nano cell i slicne đinđe...

I believe Wi can Fi...
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Chronosus kaže...

 

Možda jednostavnije da napraviš log s mediainfom pa se već vjerojatno odrediti koji dio bi ga mogao zezati.

 Na prošloj stranici sam napravio dva loga od dva filma i oba imaju container za HEVC d3g. Našao sam na webu da ga taj kontajner nešto zeza. link na post

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=570&jumpto=5716415&sort=asc&view=flat

Striko2009 kaže...
ovako po spec mi se cini da je 49uk7550 kao 'okrnjena' jeftinija verzija SK8100, naravno ne ista ali isto ima nano cell i slicne đinđe...

 Tako nešto.

Dobar je tv ako ti odgovara IPS.

Nije ni savki VA panel bez obzira na kontrast bolji od svakog IPS-..

Po toj logici bi svaki VA panel 55" koji košta 5t kn trebao biti bolji od IPS-a 55" koji košta 10t kn. Nije to baš tako jednostavno...

Danas tu IPS-u dosta pomaže tehnologija a opet, stvar je od modela do modela.

Najlakše je kihnuti novce (tko ima ili kome se daje taj novac za televizor) i kupiti OLED ili neki monstruozni Sony s MVA panelom za 10 t kn.

 

napisao sam već da sam prezaposlen no, vjerojatno ću sljedeći tjetan stavi slikice od Lg 701v.

Kako će to izgledati i kako će prikazati kontraste, boje, stvarno ne znam.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 11:25 (Anđeo bez falinge).
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

realno, ips ili va nije mi toliko bitno a ni ukucanima, samo gledam da kupim tv koji ce me sluziti min 5g ako ne i duze...

sad imam LD650 koji ulazi u osmu godinu i bez falinge je 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

 Na prošloj stranici sam napravio dva loga od dva filma i oba imaju container za HEVC d3g. Našao sam na webu da ga taj kontajner nešto zeza.

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=570&jumpto=5716415&sort=asc&view=flat

 

d3g nije container nego release grupa koja radi encode filmova. Container je mkv.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Chronosus kaže...
d3g nije container nego release grupa koja radi encode filmova. Container je mkv.

 nemam sad vremena tražiti link ali su na Lg forumu EU lijepo napisali da je d3g neka vrsta containera za HEVC.

to je ekstenzija, znam što, no tamo isto svašta baljezgaju...

znam sve containere pa me je i to zbunilo, ali, evo, ako znaš nekakav (već sam napisao) video share da ti uploadam jedan od ta dva filma s tom ekstenzijom pa pokušaj.

sretno....

nema virusa, sve clean...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
Chronosus kaže...
d3g nije container nego release grupa koja radi encode filmova. Container je mkv.

 nemam sad vremena tražiti link ali su na Lg forumu EU lijepo napisali da je d3g neka vrsta containera za HEVC.

to je ekstenzija, znam što, no tamo isto svašta baljezgaju...

znam sve containere pa me je i to zbunilo, ali, evo, ako znaš nekakav (već sam napisao) video share da ti uploadam jedan od ta dva filma s tom ekstenzijom pa pokušaj.

sretno....

nema virusa, sve clean...

 

Ekstenzija ti je .mkv, a ne .d3g. Ja nemam LG tak da nema tu pomoći. Iz infa se ne da niš pametno zaključiti. Možda najjednostavnije probati skinuti drugu verziju filma, al u svakom slučaju čini mi se da ovo nije više rasprava za ovu temu. Možda da zaključimo da ako želite gledati Avengerse možda bolje kupiti neki drugi TV :D

7 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A što mislite... da li se isplati uzeti:

 

Sony XF9005 65"  ili 

Sony XE9005 65"  

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ljudi,

 

Tražim TV do 3500kn, jedino je bitno da je 50" pa me zanimaju vaše preporuke u tom cjenovnom rangu.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Blader kaže...

A što mislite... da li se isplati uzeti:

 

Sony XF9005 65"  ili 

Sony XE9005 65"  

 

 

 Pa ak je cijena slična valjda noviji, iliti XF?

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Chronosus kaže...

 

Ekstenzija ti je .mkv, a ne .d3g. Ja nemam LG tak da nema tu pomoći. Iz infa se ne da niš pametno zaključiti. Možda najjednostavnije probati skinuti drugu verziju filma, al u svakom slučaju čini mi se da ovo nije više rasprava za ovu temu. Možda da zaključimo da ako želite gledati Avengerse možda bolje kupiti neki drugi TV :D

 rugaj se ti.

Baš mi se gleda taj blesasti film....

dobro si rekao.

treba prekiniti razgovor jer nitko ne želi skinuti te filmove a ljudi su i na godišnjem, ma, skontat ću ja to kad budem dobar s vremenom , pa javim....

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Zvonimir Zubić kaže...

Pozdrav ljudi,

 

Tražim TV do 3500kn, jedino je bitno da je 50" pa me zanimaju vaše preporuke u tom cjenovnom rangu.

 iskreno.....

teško je naći nešto "normalno" te veličine, u tom cjenovnom rangu.

Obiđi trgovine pa ako se tebi nešto svidi, kupi.

Što reći.....

bez ljutnje ili što bi rekli NHF

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 14:33 (Anđeo bez falinge).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice