Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.105.195
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ta cjena je odlična! 6500 - 10% na newsletter - 1500 (cca) za sat = 4350 ako nisan negdi pogrješija . Još je bolji deal za 65" (uzeo kolega) ispalo ga 8500 KN

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 12:50 (nani).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
croGOREatia kaže...

Pozz ekipa moze pomoc!
Tražim nesto veličine 43",za gledanje tva, filmova eh kako mi se ne da ga uvijek spaja na laptop a imam netflix, ništa ekstra, također bi volio da ima netflix
Cijenovni rang cca 3000-3500 ako se nade sta za tu cijenu

 Za takve pare svakako taj model Philipsa:)

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-43pus6703-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-67325891

 

I test tog modela.

 

https://www.whathifi.com/philips/50pus6703/review

https://www.trustedreviews.com/reviews/philips-6753

 

Ili za nešto malo više para još bolji model..

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-43pus7303-televizor-cijena-24-61-cm-43-110-cm-led-ultra-hd-62102031

 

Ili još nešto od toga.

 

https://www.nabava.net/televizori/samsung-ue43nu7192-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-62020811

 

https://www.nabava.net/televizori/lg-43uk6950-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-62088431

 

 

 

 

 

 Mene pati aplikacija HBO GO. LG televizori ju, uglavnom, imaju, ali za ostale nisam siguran, a volim koristiti HBO datoteku jer je praktična.  Kako je s ostalim markama televizora? Može li se ta aplikacija naknadno uploadirati na TV?

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 12:58 (tomislav10).
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
nani kaže...

Ta cjena je odlična! 6500 - 10% na newsletter - 1500 (cca) za sat = 4350 ako nisan negdi pogrješija . Još je bolji deal za 65" (uzeo kolega) ispalo ga 8500 KN

Kako se prijaviti na SD newsletter. Kliknem ali mi samo refresha stranicu :S

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ma zvao oko njuzletera ih ali ništa sad sam na e-mail..

 

ali pazite kad ga i aktivirate: -10% je samo na Webshop narudžbe s jednokratnim plaćanjem!

 

Također, ukoliko nema (a trenutno nema) žutog gumba "Kupi"  - NE MOŽE se niti kupiti niti naručiti, jer artikal nije na stanju!

 

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 13:51 (Stric_Jura).
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Znači skoro sto posto uzimam 55q6fn, ali sad sam skužio da nema audio jack izlaz.

Zna li netko jesu li ove slušalice kompatibilne sa tim samsungom?

https://www.mall.hr/prijenosne-slusalice/sony-slusalice-wh-ch700n-bluetooth-nfc-plave?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click&tab=reviews

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
PetarG kaže...

garfield1 prije dvije godine uzeo sam međuostalim i na tvoju preporuku 43pus6501. Prije nekoliko dana pojavilo se zatamnjenje duž cijelog ekrana u gornjem dijelu širine cca 15 cm. U čemu bi mogao biti problem? ili je kako kažu po forumima phillips teški shit koji ne može trajati ni dvije godine

Najvjerovatnije je problem sa panelom. Ili sa samim pixlima ili sa osvetljenjem panela. Baš sam oko toga upozorio prije nekog vremena.. Jer danas više nema toliko problema sa matičnim pločama, pločama napajanja itd.. več sa panelima..

I to važi za sve proizvođače, jer ionako uglavnom koriste svi iste panele. Tako, da je Philips Shit kao što si napisao baš nije na mjestu:)) Danas nema garancije kako dugo, če panel da ti radi..Pa možeš uzet i najbolji LCD televizor, pa se ti može pokvarit i poslije par mjeseci, ima i takvih primjera.. Ako imaš još garanciju pozovi servis, pa ga daj na servis..  Na tom forumu, je uzelo različite Philips televizore barem 30 ljudi za koje znam, pa mislim, da nije još jedan napisao, da se mu što pokvarilo..Danas moraš imet sreče, pa svejedno koji televizor kupiš jel to Panasonic, Sony itd.. A evo ovdje je jedan baš jučer napisao iz drugog foruma oko Philipsa.

 

 

 

 http://shrani.si/f/3r/Jr/42kFRyAE/untitled.png

 

 

 

 Sorry što sam dva puta postao, nemoj ništa shavtiti osobno. Izgleda da ja nemam sreće, prije phillipsa dva Samsunga isto tako nakon dvije godine, a prije toga CRT Panasonic isto dvije godine...Koju preporuku imaš za Phillips od novih modela? Gledam još Samsung Q6 iili LG SK8500

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
cizma kaže...

Znači skoro sto posto uzimam 55q6fn, ali sad sam skužio da nema audio jack izlaz.

Zna li netko jesu li ove slušalice kompatibilne sa tim samsungom?

https://www.mall.hr/prijenosne-slusalice/sony-slusalice-wh-ch700n-bluetooth-nfc-plave?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click&tab=reviews

 

 

 Što bi rekao @ihush ima tu više parametara.

No, teoretski svaki bluetooth treba raditi sa svakim uređajem, no jesu li kompatibilni........... najbolje je nazvati Samsung hr  i pitati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
PetarG kaže...
garfield1 kaže...
PetarG kaže...

garfield1 prije dvije godine uzeo sam međuostalim i na tvoju preporuku 43pus6501. Prije nekoliko dana pojavilo se zatamnjenje duž cijelog ekrana u gornjem dijelu širine cca 15 cm. U čemu bi mogao biti problem? ili je kako kažu po forumima phillips teški shit koji ne može trajati ni dvije godine

Najvjerovatnije je problem sa panelom. Ili sa samim pixlima ili sa osvetljenjem panela. Baš sam oko toga upozorio prije nekog vremena.. Jer danas više nema toliko problema sa matičnim pločama, pločama napajanja itd.. več sa panelima..

I to važi za sve proizvođače, jer ionako uglavnom koriste svi iste panele. Tako, da je Philips Shit kao što si napisao baš nije na mjestu:)) Danas nema garancije kako dugo, če panel da ti radi..Pa možeš uzet i najbolji LCD televizor, pa se ti može pokvarit i poslije par mjeseci, ima i takvih primjera.. Ako imaš još garanciju pozovi servis, pa ga daj na servis..  Na tom forumu, je uzelo različite Philips televizore barem 30 ljudi za koje znam, pa mislim, da nije još jedan napisao, da se mu što pokvarilo..Danas moraš imet sreče, pa svejedno koji televizor kupiš jel to Panasonic, Sony itd.. A evo ovdje je jedan baš jučer napisao iz drugog foruma oko Philipsa.

 

 

 

 http://shrani.si/f/3r/Jr/42kFRyAE/untitled.png

 

 

 

 Sorry što sam dva puta postao, nemoj ništa shavtiti osobno. Izgleda da ja nemam sreće, prije phillipsa dva Samsunga isto tako nakon dvije godine, a prije toga CRT Panasonic isto dvije godine...Koju preporuku imaš za Phillips od novih modela? Gledam još Samsung Q6 iili LG SK8500

 Pa nema nikakvog problema..Ti si napisao svoje iskustvo a ja sam ti samo odgovorio.. Što se tiče kojeg Philips modela 2018 neznam za koliko para tražiš..?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
cizma kaže...

Znači skoro sto posto uzimam 55q6fn, ali sad sam skužio da nema audio jack izlaz.

Zna li netko jesu li ove slušalice kompatibilne sa tim samsungom?

https://www.mall.hr/prijenosne-slusalice/sony-slusalice-wh-ch700n-bluetooth-nfc-plave?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click&tab=reviews

 

 

 Što bi rekao @ihush ima tu više parametara.

No, teoretski svaki bluetooth treba raditi sa svakim uređajem, no jesu li kompatibilni........... najbolje je nazvati Samsung hr  i pitati.

 Hvala ti!

Znači trebale bi raditi, nisu baš totalni šrot ^^'

Još da mi Cansee potvrdi da funkcionira gledanje videa preko stranica tipa roosterteeth.com, i podržava li taj samsung hbo go...mislim da ga uzimam, bez obzira dobijem li sat ili ne.

Jer ako se gleda uloženo/dobiveno računica, mislim da bolje nemogu dobiti ništa.

7700-600 voucher=7100,00 kn, ne vjerujem da će sony 55xf9005 ili neki oled pasti na tu cijenu ^^'

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
cizma kaže...

 Hvala ti!

Znači trebale bi raditi, nisu baš totalni šrot ^^'

 

 ne yebi.

sluške su mrak dobre

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hvala za Sony XE / XF razlike.

A koje bi bile između Samsunga 55Q6FN i 55NU8002?

Za prvog već znamo svi, QLED, Gear 3 sat itd - i nema ga na skladištu.

No kaj je s drugim?
Košta manje, također nema Dolby Vision i Atmos, daje manje vrijedni (Fit Pro 2) sat i ima ga na skladištu.

Tehnikalije se čine slične, no sigurno ima razlika.
Ali kojih?
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
cizma kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
cizma kaže...

 

 Hvala ti!

Znači trebale bi raditi, nisu baš totalni šrot ^^'

Još da mi Cansee potvrdi da funkcionira gledanje videa preko stranica tipa roosterteeth.com, i podržava li taj samsung hbo go...mislim da ga uzimam, bez obzira dobijem li sat ili ne.

Jer ako se gleda uloženo/dobiveno računica, mislim da bolje nemogu dobiti ništa.

7700-600 voucher=7100,00 kn, ne vjerujem da će sony 55xf9005 ili neki oled pasti na tu cijenu ^^'

 

ako je to ovo, onda sve radi ko sat 

 

e al za hbo go ne znam, to nemam

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 17:10 (Cansee).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Cansee kaže...
cizma kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
cizma kaže...

 

 Hvala ti!

Znači trebale bi raditi, nisu baš totalni šrot ^^'

Još da mi Cansee potvrdi da funkcionira gledanje videa preko stranica tipa roosterteeth.com, i podržava li taj samsung hbo go...mislim da ga uzimam, bez obzira dobijem li sat ili ne.

Jer ako se gleda uloženo/dobiveno računica, mislim da bolje nemogu dobiti ništa.

7700-600 voucher=7100,00 kn, ne vjerujem da će sony 55xf9005 ili neki oled pasti na tu cijenu ^^'

 

ako je to ovo, onda sve radi ko sat 

 

e al za hbo go ne znam, to nemam

 

 Hvala tiii!!!!

Kupujem odmah, sada, palim auto i idem naručiti u poslovnicu😁

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
PetarG kaže...

garfield1 Pozdrav, prije dvije godine kupio sam 43pus6501 međuostalim i na tvoju preporuku. Prije par dana pojavilo se zatamnjenje duž cijelog gornjeg dijela ekrana (vidi foto)..Što bi mogao biti problem? Ili su phillips TV kao što pričaju na forumu tako loši da ne traju više od dvije godine

 Philips je tesko sranje i preplaceni kineski otpad. Ako vec hoces kineza imas duplo boljih kineskih televizora za manje novaca.

8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samsung ima u svojoj trgovini hbo go aplikaciju, dakle svi modeli od 2016,taj mi je predzadnji, dakle i ovaj 7402 ovogodišnji ima. 

Samsung ovogodišnji nema izlaz za slušalice, ne čita divx i dts sound fileove. 

Sony nema, tj andoid hbo go apk. 

Također iako ima bluetooth, ne možeš spojiti slušalice, tipkovnicu možeš... Model we806

Ta dva tv a imam za druge ne znam 

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Armor kaže...
Hvala za Sony XE / XF razlike.

A koje bi bile između Samsunga 55Q6FN i 55NU8002?

Za prvog već znamo svi, QLED, Gear 3 sat itd - i nema ga na skladištu.

No kaj je s drugim?
Košta manje, također nema Dolby Vision i Atmos, daje manje vrijedni (Fit Pro 2) sat i ima ga na skladištu.

Tehnikalije se čine slične, no sigurno ima razlika.
Ali kojih?

I mene to zanima...

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kupljeno, sat ću teško dobiti ali on je manje bitan. Samo tko će sada dočekati 15.-16. 😅

Ali dobro, izdržati ću valjda haha.

Trebam kupiti neki malo niži stolić za njega i ove Bluetooth slušalice i ko Bog 😊

 

I vidim da dinamo vodi, ma di'š bolje 😁

 

Hvala svima koji su mi pomogli oko odabira, svaka vam dala, vode iz bokala 

 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir


To je identičan Tv...q6 ima nešto širi raspon boja za HDR.

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-q6fn-vs-samsung-nu8000/623/586#usage*

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 19:43 (Crt True Colors).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

poz ljudi, trebala bi mi pomoć u vezi kupnje novog TV-a.

Dijagonala da bude manja od 110cm

tv ce uglavnom bit spojen na kompjuter na kojen cu pustat serije filmove i sto vec ne. Mozda i zaigran nesto.

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-led-tv-prijemnik-40mu6402?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click&tab=reviewsšto je crt true co9lors predložio mi izgleda super, no ima li nešto malo veće  u <3.5k kn cijenovnom rangu - ILI da samo zgrabim ovoga jer koliko mi čini da je cijena inače 4600kn?

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 19:59 (Cropinky).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
cizma kaže...

Kupljeno, sat ću teško dobiti ali on je manje bitan. Samo tko će sada dočekati 15.-16. 😅

 1. ... U periodu od 05.09.2018 do 14.10.2018 svi kupci Samsung televizora ostvarit će pravo na poklon sukladno tipu Samsung televizora koji su kupili u naprijed navedenom periodu.

 3. UVJETI ZA REGISTRACIJU

Pravo na registraciju i sudjelovanje u ovoj promotivnoj akciji, pod uvjetima navedenim u ovim Uvjetima, imaju svi kupci koji na području Republike Hrvatske kupe Samsung QLED i UHD televizor isključivo kod sljedećih Samsung partnera: SVIJET MEDIJA, ELIPSO, SANCTA DOMENICA, EMMEZETA, RONIS, TEHNOMAG, HARVEY-NORMAN, MOBILMEDIA, GRAĐA.

 

postano prije dva dana: stranica / pdf

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2018 19:54 (Leon4rdo).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...
cizma kaže...

Kupljeno, sat ću teško dobiti ali on je manje bitan. Samo tko će sada dočekati 15.-16. 😅

 1. ... U periodu od 05.09.2018 do 14.10.2018 svi kupci Samsung televizora ostvarit će pravo na poklon sukladno tipu Samsung televizora koji su kupili u naprijed navedenom periodu.

 3. UVJETI ZA REGISTRACIJU

Pravo na registraciju i sudjelovanje u ovoj promotivnoj akciji, pod uvjetima navedenim u ovim Uvjetima, imaju svi kupci koji na području Republike Hrvatske kupe Samsung QLED i UHD televizor isključivo kod sljedećih Samsung partnera: SVIJET MEDIJA, ELIPSO, SANCTA DOMENICA, EMMEZETA, RONIS, TEHNOMAG, HARVEY-NORMAN, MOBILMEDIA, GRAĐA.

 

postano prije dva dana: stranica / pdf

 Trebaš priložiti fiskalni račun, a ja imam samo predujam. Ali budem probao, app 😅

Ali hvala na savjetu!

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Cropinky kaže...

poz ljudi, trebala bi mi pomoć u vezi kupnje novog TV-a.

Dijagonala da bude manja od 110cm

tv ce uglavnom bit spojen na kompjuter na kojen cu pustat serije filmove i sto vec ne. Mozda i zaigran nesto.

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-led-tv-prijemnik-40mu6402?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click&tab=reviewsšto je crt true co9lors predložio mi izgleda super, no ima li nešto malo veće  u <3.5k kn cijenovnom rangu - ILI da samo zgrabim ovoga jer koliko mi čini da je cijena inače 4600kn?

 Ja bi ti svakako preporučio taj bolji model Philipsa:)

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-43pus6703-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-67325891

 

Ili još bolji model.

https://www.makspro.hr/led-tv-philips-43pus7303.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crt True Colors kaže...


To je identičan Tv...q6 ima nešto širi raspon boja za HDR.

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-q6fn-vs-samsung-nu8000/623/586#usage*

Q6 ima 10bit panel a NU8002 ima 8bit+FRC. Gledajući jednog pored drugog u dućanu nafrljene i u "torch" modu, boje na Q6FN mi izgledaju življe, onako baš qledovski.

Deckard
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jučer smo kupili sony kd43xe7077 i kod prikaza crne boje na ekranu uočili smo na bočnoj lijevoj strani(kad gledaš u TV) bijelu sjenu koja se proteže nekih 10ak cm od dna prema vrhu. Nekad je manje vidljiva ali sad kad znamo da je tamo čini nam se da je non stop prisutna i bode u oči. Da li netko zna o čemu bi mogla bit riječ i dal da ju vraćamo u trgovinu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...

Q6 ima 10bit panel a NU8002 ima 8bit+FRC. Gledajući jednog pored drugog u dućanu nafrljene i u "torch" modu, boje na Q6FN mi izgledaju življe, onako baš qledovski.

 

Naravno da će biti življe - usporedba. Quantum Dot tehnologija mu omogućuje da prikaže širi spektar boja (95% vs 85% DCI-P3).

 

Edit. Podatak o 4.000:1 statičnom kontrastu za Q6FN je vjerojatno krivo upisan i trebao bi biti isti kao i na NU8000.

 

@Nessy 

problem kod umetanja panela u okvir televizora. Sad kada si to primjetio, bolje je da ga vratiš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 8:05 (Leon4rdo).
 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo zvao sam Samsung, pravio se malo glup i uputili su me na istu stranicu kao i ti Leonardo. 

Poslao sam mail, isto se pravio glup i uvrijeđen, pa ćemo vidjeti šta će biti od toga 😅 

Odgovor bi trebao dobiti do 9.10.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nessy kaže...

Jučer smo kupili sony kd43xe7077 i kod prikaza crne boje na ekranu uočili smo na bočnoj lijevoj strani(kad gledaš u TV) bijelu sjenu koja se proteže nekih 10ak cm od dna prema vrhu. Nekad je manje vidljiva ali sad kad znamo da je tamo čini nam se da je non stop prisutna i bode u oči. Da li netko zna o čemu bi mogla bit riječ i dal da ju vraćamo u trgovinu?

Možda je sadržaj na TV-u prikazan u omjeru 4:3. Pa je automatski dodan crni rub. Jesi u postavkama postavio aspect ratio na Auto? Je li na svim programima takva slika?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nije mi jasno da mogu stavit tako ruzne nogice na tv Q6 ili recimo xf9005....a to me bas iditira,sad uzmes tv i stalno ih moras gledat...da sony nije mogao ostavit kao na XE....ili nu 8002 super postolje..

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
karlito13 kaže...

Nije mi jasno da mogu stavit tako ruzne nogice na tv Q6 ili recimo xf9005....a to me bas iditira,sad uzmes tv i stalno ih moras gledat...da sony nije mogao ostavit kao na XE....ili nu 8002 super postolje..

 

kod mene na stalku baš odgovaraju te za q6, odlično izgledaju, al ok svako ima svoj ukus

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

yo bećari

Trebao bih novi TV, veličine 50-55 inča te da je 4k ako je moguće uglavit u to :D

cijene do nekih 4700hrk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice