Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.313
|
čitano: 14.081.647
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pegaz2507 kaže...
@pixel
Ispravi me ako grijeaim ali ja mislim da nema za 2500kn receiver koji podrzava hdr passthrough.
To su receiveri koji imaju vec i wifi i lan i ko zna kakve điđemiđe a ti kostaju od 3000 pa na vise.
Bolje da kupi nekakav entry 5.1 yamahu ili bilo koji pa posalje zvuk preko hdmi arc iz televizora na receiver.
Ali opet ispravi me ako grijesim.

 Ovako nesto:

 

https://www.ronis.hr/av-receiver-pioneer-vsx-330-k/VSX%2D330%2DK/product/

 

https://www.ronis.hr/av-receiver-denon-avr-x540bt/AVR%2DX540BT/product/

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Razmisljam se o ovome Denon resiveru

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima i ovakovih stvari, AV Bundle radio pojačalo Yamaha HTR-2071 BL + zvučnici Dali Zensor 1 crni:

 

https://www.sancta-domenica.hr/bundle-radio-pojacalo-yamahar-s202d-bl-zvucnici-dali-zensor-1-crni.aspx

 

EDIT: što je najbolje, u recenziji zvučnika malo niže na strani, tip predloži Denon za pojačalo ;-)

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 19:59 (Mad Ant).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koja je shema sa popustom za SD u West Gateu? Kad se to može ocemivati? Malo sam googlao ali nisam ništa nasao.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Izgleda da o ovaj denon podržava hdr.
Bio si u pravu.
Bitno je da se kupi onaj koji ima i hdr propusnost jer ima ih koji podrzavaju 4k ali ne i hdr pa onda moras sliku slat direkt u tv a zvuk s tv-a hdmi-arcom prema receiveru.
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

Ima i ovakovih stvari, AV Bundle radio pojačalo Yamaha HTR-2071 BL + zvučnici Dali Zensor 1 crni:

 

https://www.sancta-domenica.hr/bundle-radio-pojacalo-yamahar-s202d-bl-zvucnici-dali-zensor-1-crni.aspx

 

EDIT: što je najbolje, u recenziji zvučnika malo niže na strani, tip predloži Denon za pojačalo ;-)

 

ovo je dobra stvar samo sto je ovo stereo pojacalo a ne AV reciver, ali ima slicnih bundleova sa AV + zvucnici

 

recimo ovaj 

 

https://www.sancta-domenica.hr/av-bundle-radio-pojacalo-yamaha-htr-2071-bl-zvucnici-dali-zensor-1-crni.aspx

 

ja imam zensor 3 zvucnike i odlicni su, skoro da sub niti ne treba...

I believe Wi can Fi...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
IxyCRO kaže...

Koja je shema sa popustom za SD u West Gateu? Kad se to može ocemivati? Malo sam googlao ali nisam ništa nasao.

 Meni je lik rekao prvi put početak 11. Mjesecaba drugi put samo u 11. Mjesecu... tak da nemam pojma. I da rekao je da pratimo stranicu i fb da će objavit

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...
Mad Ant kaže...

Ima i ovakovih stvari, AV Bundle radio pojačalo Yamaha HTR-2071 BL + zvučnici Dali Zensor 1 crni:

 

>cut<

 

EDIT: što je najbolje, u recenziji zvučnika malo niže na strani, tip predloži Denon za pojačalo ;-)

 

ovo je dobra stvar samo sto je ovo stereo pojacalo a ne AV reciver, ali ima slicnih bundleova sa AV + zvucnici

 

recimo ovaj 

 

https://www.sancta-domenica.hr/av-bundle-radio-pojacalo-yamaha-htr-2071-bl-zvucnici-dali-zensor-1-crni.aspx

 

ja imam zensor 3 zvucnike i odlicni su, skoro da sub niti ne treba...

 Istina, krivo sam pejstao s202D model, misleći na 2071 koji je HDR 4K i sve điđe.

 

Zensor 1 i 3 jako dobri za te novce, iznimno dobar zvuk. Još za full kino štih dodaš i neki sub. Kolega je ove godine kupio takav bundle 2071 sa Zensor 3 za cca 5000kn.

 

Jedino nema kabela za zvučnike u bundleu (!)

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 21:49 (Mad Ant).
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vezano za atmos i truehd zvuk na mom qledu, skinuo sam samplove na svoj prastari HTC M8 i putem miracasta zvuk se reproducira na TV-u. U postavkama se pali dolby digital i zvuk prolazi, znači yaay 😅

Isto tako i DTS,x,HD,ma preko miracasta se reproduciraju.

 

E sada, u nekom prilagođenom obliku ali se svejedno reproduciraju, što je svakako dobra vijest, i zaslužuje još jedan yaay ^^'

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
Striko2009 kaže...

 Istina, krivo sam pejstao s202D model, misleći na 2071 koji je HDR 4K i sve điđe.

 

Zensor 1 i 3 jako dobri za te novce, iznimno dobar zvuk. Još za full kino štih dodaš i neki sub. Kolega je ove godine kupio takav bundle 2071 sa Zensor 3 za cca 5000kn.

 

Jedino nema kabela za zvučnike u bundleu (!)

 

Ako uzima zensor3, za pocetak su sami sebi dovoljni, bass driver ima sasvim dovoljno snage da zatrese sobu i bez suba 

Ja sam dodao E9-F i sad se pol zgrade trese u toj kombinaciji 

I believe Wi can Fi...
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@deckard kakav je zvuk na LG C8?

 

Planiram ubosti neki soundbar ili 2.1 s pojačalom ali tek iduće godine, pa bi htio znati šta me čeka 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Meni je dobar zvuk na C8.Ja razmisljan o kupovini onog Denon resivera i Zensor3 sta vi mislite o toj kombinaciji

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Daddyss kaže...

Meni je dobar zvuk na C8.Ja razmisljan o kupovini onog Denon resivera i Zensor3 sta vi mislite o toj kombinaciji

Sa Denon resiverom nemozes pogresit. Jos da dodas koju stotina kuna vise i kupis jaci model bilo bi jos bolje. Sad, sve ovisi o potrebama i prostoriji, mada bi uvijek dodao koju kunu vise i uzeo jaci model jel to ne kupujes svaki mjesec pa ni godinu.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koji jaci model 550 ili?

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

Ima i ovakovih stvari, AV Bundle radio pojačalo Yamaha HTR-2071 BL + zvučnici Dali Zensor 1 crni:

 

https://www.sancta-domenica.hr/bundle-radio-pojacalo-yamahar-s202d-bl-zvucnici-dali-zensor-1-crni.aspx

 

EDIT: što je najbolje, u recenziji zvučnika malo niže na strani, tip predloži Denon za pojačalo ;-)

 Ne bih to uzeo za kucno kino, zvucnici ok, pojacalo ne

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Daddyss kaže...

Koji jaci model 550 ili?

Gledao sam onaj X1400. On je na snizenju dosta posto je izaso koliko vidim X1500. Ali opet kazem sve ovisi o potrebama tvojima. Recimo ovaj 540 je 5.2 dok je ovaj x1400 7.2 kanalni.

Inace ti je Pixel sve ljepo objasnio par postova iznad u svezi tih resivera i zvucnika. Ja osobno bi jedino smanjio izbor na Marantz, Denon i Onkyo sto se tice AV resivera :)

Osobno koristim Denon X1000 kojeg imam par godina i komplet 5.1 JBL zvucnika i to je to. Nema greske :) Samo sto on nema podrsku za 4k i hdr i tak to jel je stariji. Mozda bi i meni bilo vreme da uz kupnju novog 4k tv-a uzmem i novi resiver.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
IxyCRO kaže...

@deckard kakav je zvuk na LG C8?

Planiram ubosti neki soundbar ili 2.1 s pojačalom ali tek iduće godine, pa bi htio znati šta me čeka 

Nemam pojma, zvuk vozim preko ARC-a na vanjski AV rec pa telku nisam ni čuo kako zvuči. Kažu na rtingsu da je iznadprosječan.

Deckard
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deckard kaže...
IxyCRO kaže...

@deckard kakav je zvuk na LG C8?

Planiram ubosti neki soundbar ili 2.1 s pojačalom ali tek iduće godine, pa bi htio znati šta me čeka 

Nemam pojma, zvuk vozim preko ARC-a na vanjski AV rec pa telku nisam ni čuo kako zvuči. Kažu na rtingsu da je iznadprosječan.

 Ja sam kratko isprobao dok nisam sve pospojio, ok je zvuk za neobavezno korištenje. bolji od dosta drugih koje sam čuo, ali ja sam naviknut na daleko bolje pa mi to niakko ne bi bilo zadovoljavajuće za filmove ili igre

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hvala na odgovoru!

Nije mi jasno koja je razlika između Philips serije 7500 i 7800?
Možda odaberem 50" TV zbog nekih poloca na zidu, pa vidim da je ovaj :

 

LED TV Philips 49PUS7803, Android, ambi3 - 4999,00 kn 

 

Na akciji sada.
Ako može neki komentar da li je OK za tu cijenu?

Hvala

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
M1G kaže...

Hvala na odgovoru!

Nije mi jasno koja je razlika između Philips serije 7500 i 7800?
Možda odaberem 50" TV zbog nekih poloca na zidu, pa vidim da je ovaj :

 

LED TV Philips 49PUS7803, Android, ambi3 - 4999,00 kn 

 

Na akciji sada.
Ako može neki komentar da li je OK za tu cijenu?

Hvala

 

Evo usporedbe te dvije serije.

 

https://www.philips.hr/etc/philips/b2c/compareproducts.html?locale=hr_HR&catalog=CONSUMER&ctn=49PUS7803/12,49PUS7503/12

 

Osobno bih išao na Samsung, SONY ili TCL prije nego na Philips

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
zuper kaže...
Kaiserex kaže...

Dečeci,

 

Imam nekoliko modela koje sam stavio u uži izbor i to 65" osim OLED-a koji bi bio 55", pa molim ako Vam nije problem roknuti anketu koji je po Vama najbolji i zašto ( naravno OLED je tu car, nema se šta, ali zaista hoću 65" tako da sam na 97% za 65" ) - da vidim kak dišete. Unaprijed hvala!

 Uzmi 65" Sony. Jest da bi OLED dao bolji kontrast, dublju crnu, ali XF9005 je fantastičan FALD LCD i sigurno nećeš biti razočaran slikom. 10" je velika razlika i povećava doživljaj gledanja i po meni je to bolji kompromis u odnosu na OLED. 

65XF9005 je minimum 13K-14K pa nisam siguran da mu je to opcija. Jedino ako i kada se ostvari onih 20% popusta u SD west gate pa to spusti cijenu na cca 10960 kn:)

 Da, ali ja tražim 2017 model, XE9005 koji se može naći za cca. 10.999Kn - vrlo vjerovatno i tu mogu dodatno spustiti za 10% tako da to bi mi bilo idealno. Podigao sam letvicu na 10.000Kn, max 11.000Kn

Pixel kaže...
zuper kaže...
Kaiserex kaže...

Dečeci,

 

Imam nekoliko modela koje sam stavio u uži izbor i to 65" osim OLED-a koji bi bio 55", pa molim ako Vam nije problem roknuti anketu koji je po Vama najbolji i zašto ( naravno OLED je tu car, nema se šta, ali zaista hoću 65" tako da sam na 97% za 65" ) - da vidim kak dišete. Unaprijed hvala!

 Uzmi 65" Sony. Jest da bi OLED dao bolji kontrast, dublju crnu, ali XF9005 je fantastičan FALD LCD i sigurno nećeš biti razočaran slikom. 10" je velika razlika i povećava doživljaj gledanja i po meni je to bolji kompromis u odnosu na OLED. 

 Ako nisi pretjerano sitničav i osjetljiv na poznate mane lcd-a, bolje je uzeti veči ekran, konačno se dobije bolji dojam s večim tvom, a ovaj sony je solidan tv.

Idealno veči oled :) 

 Da, XE9005 je zaista idealan ako ga nađem, a kaj se tiče veličine ekrana uzeti ću 65" za IPS ili VA, a 55" za OLED, ali više naginjem 65" i da ne uzmem OLED (B8) iako je na mall.hr sad za 10.999Kn tak nešt, kaj je super cijena :-D Ne znam budem videl...al da, oću kino efekt  

http://mygt540.com/
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...

Evo usporedbe te dvije serije.

 

https://www.philips.hr/etc/philips/b2c/compareproducts.html?locale=hr_HR&catalog=CONSUMER&ctn=49PUS7803/12,49PUS7503/12

 

Osobno bih išao na Samsung, SONY ili TCL prije nego na Philips

 
Nisam baš u toku, ali Philips mi je drag radi Ambilight-a! 
Važno mi je da je TV android, radi Kodi-a i IPTV pay liste!
Koliko vidim Samsung nije android?

Znači TCL su ok? Cijena je stvarno dobra! AKoji model 40-50" je najbolji?

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
M1G kaže...
ParaNO1d kaže...

Evo usporedbe te dvije serije.

 

https://www.philips.hr/etc/philips/b2c/compareproducts.html?locale=hr_HR&catalog=CONSUMER&ctn=49PUS7803/12,49PUS7503/12

 

Osobno bih išao na Samsung, SONY ili TCL prije nego na Philips

 
Nisam baš u toku, ali Philips mi je drag radi Ambilight-a! 
Važno mi je da je TV android, radi Kodi-a i IPTV pay liste!
Koliko vidim Samsung nije android?

Znači TCL su ok? Cijena je stvarno dobra! AKoji model 40-50" je najbolji?

Kod TV-a bi ti trebao najbitini biti panel i kvaliteta slike  što se tiče ambilighta imaš za 150 kn led trake s daljincem i svaki tv ti može biti osvjetljen kao i ovaj. Ako baš želiš Andorid onda je opet po meni Sony bolji izbor. Osobno ne volim Android na TV-u ali ako je to must have onda Sony ili TCL.

 

https://www.links.hr/hr/led-tv-49-tcl-u49c7006-dvb-t2-c-s2-android-tv-ultra-hd-4k-smart-tv-wifi-energetska-klasa-a-gratis-voice-daljinski-750100211

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
M1G kaže...
ParaNO1d kaže...

Evo usporedbe te dvije serije.

 

https://www.philips.hr/etc/philips/b2c/compareproducts.html?locale=hr_HR&catalog=CONSUMER&ctn=49PUS7803/12,49PUS7503/12

 

Osobno bih išao na Samsung, SONY ili TCL prije nego na Philips

 
Nisam baš u toku, ali Philips mi je drag radi Ambilight-a! 
Važno mi je da je TV android, radi Kodi-a i IPTV pay liste!
Koliko vidim Samsung nije android?

Znači TCL su ok? Cijena je stvarno dobra! AKoji model 40-50" je najbolji?

 Def onda TCL 49c7006 ako želiš Android TV...Ili opcija sa nekim Samsungom, Sonyem ili LG, pa nabaviti Android Box :)

Iskreno - Philips se i prodaje samo zbog Ambilighta hahah, rađe posegni za nečim kvalitetnijim, nego za ambilightom.

 

Ja se nećkam između tog TCL 49c7006 i Samsunga 43NU7402, i stvarno neznam hah

8 TCL 49c7006
5 Samsung 43NU7402
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...

Kod TV-a bi ti trebao najbitini biti panel i kvaliteta slike  što se tiče ambilighta imaš za 150 kn led trake s daljincem i svaki tv ti može biti osvjetljen kao i ovaj. Ako baš želiš Andorid onda je opet po meni Sony bolji izbor. Osobno ne volim Android na TV-u ali ako je to must have onda Sony ili TCL.

 

https://www.links.hr/hr/led-tv-49-tcl-u49c7006-dvb-t2-c-s2-android-tv-ultra-hd-4k-smart-tv-wifi-energetska-klasa-a-gratis-voice-daljinski-750100211

 Samo sto nije uopce ista stvar... te trake su fiksno osvijetljenje i ne mijenjaju se u skladu sa slikom, sto je glavna poanta ambilighta... To je eventualno neka jadna zamjena za Ambilight.

 

BTW, mislim da 2023. istjece patent za Ambilight pa ce vjerojatno svi proizvodaci isti tren pocet to uvodit, osobno jedva cekam :) i onda ce odjednom postat super i trenutnim haterima kladim se...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 10:21 (Minneyar).
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Javili mi ukućani da mi je stigao poklon sat s3 frontier.

Prednaručio sam Samsung qled 04.10. 

Potvrdni mail sam dobio 12.10.

Tv je stigao 15./16.10. 

I danas sam dobio sat 13.11.

 

Eto, nadam se da će i ostaloj ekipi uskoro stići ^^

 

A shield tv ima na amazon.De za 200€+20€ vat i dostava u hrvašku, znači čekam BF i/ili CM

A plejku ću pričekati 2020. da izađe Ps5 😅

 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Minneyar kaže...
ParaNO1d kaže...

Kod TV-a bi ti trebao najbitini biti panel i kvaliteta slike  što se tiče ambilighta imaš za 150 kn led trake s daljincem i svaki tv ti može biti osvjetljen kao i ovaj. Ako baš želiš Andorid onda je opet po meni Sony bolji izbor. Osobno ne volim Android na TV-u ali ako je to must have onda Sony ili TCL.

 

https://www.links.hr/hr/led-tv-49-tcl-u49c7006-dvb-t2-c-s2-android-tv-ultra-hd-4k-smart-tv-wifi-energetska-klasa-a-gratis-voice-daljinski-750100211

 Samo sto nije uopce ista stvar... te trake su fiksno osvijetljenje i ne mijenjaju se u skladu sa slikom, sto je glavna poanta ambilighta... To je eventualno neka jadna zamjena za Ambilight.

 

BTW, mislim da 2023. istjece patent za Ambilight pa ce vjerojatno svi proizvodaci isti tren pocet to uvodit, osobno jedva cekam :) i onda ce odjednom postat super i trenutnim haterima kladim se...

Jedno je ambilight ali ako ti je to kod TV-a najbitnije onda uopće nema rasprave o modelima.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Cadus kaže...
M1G kaže...
ParaNO1d kaže...

Evo usporedbe te dvije serije.

 

https://www.philips.hr/etc/philips/b2c/compareproducts.html?locale=hr_HR&catalog=CONSUMER&ctn=49PUS7803/12,49PUS7503/12

 

Osobno bih išao na Samsung, SONY ili TCL prije nego na Philips

 
Nisam baš u toku, ali Philips mi je drag radi Ambilight-a! 
Važno mi je da je TV android, radi Kodi-a i IPTV pay liste!
Koliko vidim Samsung nije android?

Znači TCL su ok? Cijena je stvarno dobra! AKoji model 40-50" je najbolji?

 Def onda TCL 49c7006 ako želiš Android TV...Ili opcija sa nekim Samsungom, Sonyem ili LG, pa nabaviti Android Box :)

Iskreno - Philips se i prodaje samo zbog Ambilighta hahah, rađe posegni za nečim kvalitetnijim, nego za ambilightom.

 

Ja se nećkam između tog TCL 49c7006 i Samsunga 43NU7402, i stvarno neznam hah

 Samo dodatni info koji sam dobil od cure u Pevecu vezano za TCL televizore a koja se začudo i kuži, a njezin komentar ide ovako nekako: "izbjegavati u širokom luku, jako puno povrata, blesiranje matrice kaj god to značilo, softwareske greške, velika neujednačenost kvalitete panela, kvaliteta kontrole na niskoj razini, velika lutrija kaj budeš dobil, NE TCL" Tu bi vrlo vjerojatno i sigurno Hisense bil puno bolji izbor od kineza....

http://mygt540.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kdokma kaže...
Kaiserex kaže...
ParaNO1d kaže...
deckard kaže...
ParaNO1d kaže...

Ovo je tlocrt stana tj dnevnog boravka. Je li 55" dovoljna dijagonala za ovakav prostor? 

Kod mene je slična udaljenost telke od mjesta s kojeg uglavnom gledam (ravno ispred, nešto ispod 3 metra, udaljenost je naravno veća prema stranama trosjeda). Već sedmu godinu 55", skroz ok. Želja je bila 65" pošto se gledaju samo filmovi, serije i nešto nogometa, pa za letterboxane filmove da se pojača kino efekt. Serije i nogomet u 16:9 aspektu mi je sasvim ugodno za gledati na 55". Pa sam radije opet išao na 55" (ali oled) nego na 65" led i s obzirom na veliku razliku cijene 55" i 65" oleda te realni rizik od burnin-a.

Slično razmišljanje kao i moje. Ne znam još hoće li biti kutna ili dvosjed/trosjed. Tako da ni udaljenost nije poznata sad točna. Mislim da će ići 55" pa kako bude samo zbog razlike u cijeni na 65". Trenutno doma imam 49" i zadovoljan sam. A gledam s nekih 2,7 m udaljenosti.

 Da, bolje jebeni 55" nego mediocre 65" i to stoji jer sam i ja u maloj nedoumici, ali pošto ću također biti na nekih do 3m udaljenosti od telke 97% uzimam 65". Kvragu uzimam za slijedećih 5 do 7 godina...pričekati svakak crni petak ili božić... Ak je cijena problem 65" Hisense u7a se čini kao cool kupovina za cca. 7.500kn ili manje .. Imaju ga par forumaša i kažu da je i više nego solidni... A i recenzije su 8 od 10 na avs forumi..  

 A jesi išao pogledati uživo te televizore, zanima me tvoj dojam uživo za taj Hisense?

 Još nisam ali imam u planu ići u Elipso pogledati Hisense U7A, ćemo-ćete-će jel :-D

http://mygt540.com/
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
M1G kaže...
ParaNO1d kaže...

Evo usporedbe te dvije serije.

 

https://www.philips.hr/etc/philips/b2c/compareproducts.html?locale=hr_HR&catalog=CONSUMER&ctn=49PUS7803/12,49PUS7503/12

 

Osobno bih išao na Samsung, SONY ili TCL prije nego na Philips

 
Nisam baš u toku, ali Philips mi je drag radi Ambilight-a! 
Važno mi je da je TV android, radi Kodi-a i IPTV pay liste!
Koliko vidim Samsung nije android?

Znači TCL su ok? Cijena je stvarno dobra! AKoji model 40-50" je najbolji?

 Ja bi ti svakako preporučio veoma dobar model Philipsa 7503:) Model 7803 veličine 49" ima IPS panel, pa je možda za filmove, serije itd.. nešto bolji model 7503. Ali imata oba jednak Chipset, slikovni procesor, daljinski upravljač itd..Jedino ima model 7503 nešto bolji zvuk. Pa razlika je i u okviru i postolju televizora.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice