LCD Samsung 5series - titlovi

poruka: 27
|
čitano: 29.763
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Kad na televiziji gledam filmove preko USB-a (prijenosni HDD ili USB stick) titlovi budu u redu sve do otpilike pola filma, a tad jednostano nestanu. Je li potrebno nesto namjestiti ili je to tako?

Titlovi su ispravni jer rade normalno na kompjuteru i na prijenosnom DVD Player-u.

 

 

EDIT: model je 530 37” LCD TV

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 18:58 (g520).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Nitko?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi

Pozdrav!

Imam isti model samsung televizora i  riješio sam problem. Otišao sam na stranicu www.samsung.com i upisao model lcd samsung.

Sa lijeve strane dobiješ firmware za nadogradnju novijeg datuma, konkretno 16.10.2010. pazi da točno prepišeš iz televizora verziju softvera da znaš koji ćeš skinuti. Napravio download i u kompjutoru odzipao datoteku, zatim ju stavio na usb i pokrenuo nadogradnju. Ne diraj ništa dok sve ne završi i tv će sam restartati i upaliti se. To je to, meni titlovi sada ispravno rade.

Pozdrav

14 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi
GIDRA500 kaže...

Pozdrav!

Imam isti model samsung televizora i  riješio sam problem. Otišao sam na stranicu www.samsung.com i upisao model lcd samsung.

Sa lijeve strane dobiješ firmware za nadogradnju novijeg datuma, konkretno 16.10.2010. pazi da točno prepišeš iz televizora verziju softvera da znaš koji ćeš skinuti. Napravio download i u kompjutoru odzipao datoteku, zatim ju stavio na usb i pokrenuo nadogradnju. Ne diraj ništa dok sve ne završi i tv će sam restartati i upaliti se. To je to, meni titlovi sada ispravno rade.

Pozdrav

Je li mi možeš dati link stranice sa koje si downoad-ao, jer sam ja skinuo sa samsung.hr, i kad stavim USB (sa novim firmware-om), piše sa na USB-u nema ništa.

13 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

http://www.samsung.com/hr/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=02010100&prd_mdl_cd=&prd_mdl_name=LE32C530F1W&prd_ia_sub_class_cd=P

 

ovo je link za tvoj model lcd samsunga - Podrška za LE32C530F1W

 

ovaj firmware trebaš skinuti:

T-MSX5DEUC-2005.4

dobit ćeš exe file zatim ćeš ju odzipati i to prenesi na usb, na tv pronađi nadogradnju on će sam naći mapu potvrdi i sačekaj da to odradi

zatim sam restarta tv i kad se sam upali onda provjeri titlove.

pozdrav

 


ako je riječ o istom modelu tv onda tako napravi.

ali za svaki slučaj provjeri svoju verziju softvera na tv

 

moja verzija softvera je bila prije nadogradnje:

T-MSX5DEUC-1002.1

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 23:39 (GIDRA500).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Evo uspio sam, puno hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi
Pozdrav, kupio sam Samsung LCD-LE32C530 i također imam problem s titlovima kad filmove gledam preko USB-a (.avi, .mkv). Problem je u tome što su titlovi premali. Na daljinskom ima opcija povecavanja i smanjivanja titlova, ali to ne pomaze jer su titlovi svejedno premali.
Prilikom gledanja (isti film i titlovi) preko DVD-a, nema tih problema, titlovi su normalne velicine.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi
Jedno pitanje samo, što serija 5 ima USB port sa kojeg se može gledat filmove, znam da ima onaj servisni za update?
13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi

Na LCD ne možeš više ništa napraviti. Ako ti se da možeš avi. i mkv. datoteke konvertirati meni u super programu:

ConvertXtoDVD 4 koji ti nakon učitanja video file automatski učita i titlove, čak i možeš i odabrati menu.

avi veličine 700MB konvertira u 2GB i dobiješ DVD super kvalitete,i dobiješ veće titlove.

13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi

Tako je ima usb sa kojeg možeš gledati DVD, avi, mkv, jpeg, mp3 itd.

13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi
GIDRA500 kaže...

Tako je ima usb sa kojeg možeš gledati DVD, avi, mkv, jpeg, mp3 itd.

 

Eh, ja imam LE40B530, ne mogu nista gledat...

13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi

Koliko  sam vidio po tehničkim podacima tvog lcd on nema usb port.

13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi
Ima, otraga, samo je isključivo za software update, možda bi se i dalo zmućkat nešto tako da promjenim firmware ali nisam siguran da li uopće ima dekoder u sebi tako da to ne dolazi u obzir... Preostaje mi jedino kupit bolje kućno kino sa usb portom i onda preko HDMIa gledat na TVu...
13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi
GIDRA500 kaže...

http://www.samsung.com/hr/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=02010100&prd_mdl_cd=&prd_mdl_name=LE32C530F1W&prd_ia_sub_class_cd=P

 

ovo je link za tvoj model lcd samsunga - Podrška za LE32C530F1W

 

ovaj firmware trebaš skinuti:

T-MSX5DEUC-2005.4

dobit ćeš exe file zatim ćeš ju odzipati i to prenesi na usb, na tv pronađi nadogradnju on će sam naći mapu potvrdi i sačekaj da to odradi

zatim sam restarta tv i kad se sam upali onda provjeri titlove.

pozdrav

 


ako je riječ o istom modelu tv onda tako napravi.

ali za svaki slučaj provjeri svoju verziju softvera na tv

 

moja verzija softvera je bila prije nadogradnje:

T-MSX5DEUC-1002.1

 

na samsungovoj stranici moguća je nadogradnja za T-MSX5DEUC-2007.4, ne vidim nigdje za T-MSX5DEUC-2005.4.

 

molio bih pomoć (link), gdje da skinem firmware za 2005.4.

 

hvala.

13 godina
neaktivan
offline
RE: LCD Samsung 5series - titlovi

Trenutno stranica nije dostupna zbog tehničkih razloga na dan 20.01.2011

ako još nisi uspio naći firmware ja ti ga mogu poslati na email ili skype..

13 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

imam problem kupio sam lcd tv samsung LE32B530, i nikako ne mogu da gledam slike filomove, a televizija podrzava to ???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Imam novi SAMSUNG LE32C530

Imam veliki problem sa titlovima pa vas molim za pomoc.
Na komjuteru mi sve ispavno radi titl - od početko filma do kraja,  ali kada taj isti film sa titlovima prebacim na USB flash stick, prilikom reprodukcije na televizoru jedno vrijeme sve ispravno radi, a onda odjednom nestane titl. Nepovratno. Nekad se to dogodi nakon pola sata nekad nakon sat, nema pravila.
Pokušala sam izbrisati taj titl i snimiti novi ali ne pomaze. Opet film krene i ima titl do te neke određene scene na kojoj se prekida. I tako na svim filmovima.
Probala sam i na drugi USB ali sve je isto.

Za početak moram naglasiti da usb direktno spajam na televizor.

Ti isti titlovi uredno rade na komjuteru kada provjeravam da li je sve u redu i ispravo prate izgovoreni tekst

 

NASTAVAK....
danas sam skinula potpuno isti film, ali na drugom mjestu i sasvim drugi titl - opet prekida. Ne baš na potpuno istoj sceni nego 10 sekundi poslije - to se dogodi nakon sat vremena filma.

Tako je slucaj i sa drugim filmom, također prekine, ali oko 10 sekunda prije nego sta me prekinilo jucer - potpuno isti film skinut na drugom sajtu, sa drugim titlom - to se dogodi nakon pola sata vremena filma

Zvala sam Samsung operatere i rekli su mi da imama najnoviju verziju FIRMWARE tako da ne postoji mogućnost nadogradnje koja bi mi mozda rjesila problem kao sto ste predlagali

 

HELPPPPPPP

 

Šta još mogu da napravim??????????

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Isti sam problem imao i ja.

Skinuo sam novi Firmware, sada sve radi u redu.

 

Ovdje nađi svoj model televizora i download-aj.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Pozdrav! Ja imam plasmu LG i isto mi ne učitava titlove..a na računalu učitava..možda netko zna kako to riješitit

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Dali itko ima iskustva sa titlovima kod samsungove serije 6 ??

Stavim ih na disk, isto se zovu kao i film sa ekstenzijom srt i nece cita

 

Savjet????

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Bok,

 

Evo kpil sam prije par dana ovu telku LE37550 ali nemogu nikako natjerati da mi se titlovi prikazuju kad pustim film preko harda usb spojen molim vas pomoć!!!!

 

hvala

 

frz
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LCD Samsung 5series - titlovi

E drug ja ti imam rjesenje za LG ,samo sto treba da uradis jeste da:mora ti naziv prevoda  biti isti kao i naziv filma ,znaci samo kopiras naziv filma u naziv prevoda i to je to,uz napomenu da prevodi moraju da budu srt. file

10 godina
neaktivan
offline
Re: LCD Samsung 5series - titlovi
E drug ja ti imam rjesenje za LG ,samo sto treba da uradis jeste da:mora ti naziv prevoda biti isti kao i naziv filma ,znaci samo kopiras naziv filma u naziv prevoda i to je to,uz napomenu da prevodi moraju da budu srt. file
10 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

koje su radnje da mi samsung plasma cita titlove??? hvala!!

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Molim Vas za pomoć u vezi  titlova na TV

 

Kupio sam

Samsung LED TVUE48J6202AKXXH 

Spojim li hard ili USB pun filmovima 

kad tamo od 3 filma samo 1 ima dobar titl

(iako svi imaju tilove)

ove titlovi koje i mogu pročitati nemaju slova č.ć,đ

Molim za pomoć 

HVALA

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Molim Vas za pomoć u vezi  titlova na TV

 

Kupio sam

Samsung LED TVUE48J6202AKXXH 

Spojim li hard ili USB pun filmovima 

kad tamo od 3 filma samo 1 ima dobar titl

(iako svi imaju tilove)

ove titlovi koje i mogu pročitati nemaju slova č.ć,đ

Molim za pomoć 

HVALA

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LCD Samsung 5series - titlovi

Podesi encoding.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice