LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.000.793
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
LG G2 tema

 

 

http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

 

http://mob.hr/lg-g2-recenzija/

 

 

Evo i uputa za rootanje kolege bender_007:

 



ROOTANJE LG G2
Slike 1 do 5 prikazuju proces rootanja.

Fajl "tr.apk" je u paketu.



INSTALACIJA TWRP (CUSTOM RECOVERY)
Slike r1 do r4 opisuju proces instalacije recovery'a.
fajl AutoRec.apk je u paketu.

Fajl je na nasem jeziku.

1. instalirati tr.apk
2. pokrenuti i rootati
3. instalirati autorec.apk
4. pokrenuti, dati dozvole, odabrati da zelis flashati i klik na flashati.
5. to je to, sad ako je rom na internoj memoriji klik na "u recovery"

Ukoliko zelite poslije instalirati rom ili mod onda

1. ugasiti uredjaj
2. drzati power + tipku za stisavanje dok se ne pokaze lg logo
3. kratko pustiti (doslovno kratko, dovoljno je samo pustiti na tren)
4. nastaviti drzati power i tipku za stisavanje dok se ne pokaze reset menu.
5. u reset menu 2-3 put potvrditi s "power"
6. sad smo u recovery.


____________________________

ZIP fajl sadrzi SVE potrebne fajlove za rootanje i instalaciju custom recovery'a(u slucaju novosti kod twrp'a--znacajnije novosti--biti ce i nadogradnja)

Sadrzan je TowelRoot (isprobana metoda)
Sadrzan je AutoRec za nasu verziju, na nasem jeziku.

Ubuduce cu sve sto izbacujem samo na nasem jeziku plasirati, nemam previse volje na xda se zezati.

Sadrzane su i slike instalacije.

 

LINK 

 

md5: 436c594f0d0d02bb81b917975f090e6e 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2014 19:40 (lllnuclearlll).
Moj PC  
6 0 hvala 8
14 godina
offline
LG G2 tema

I mene zivo zanima, gledam bas da si uzmem novi mob jer je iphone4 dao svoje a zapeo mi za oko lg g2.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Isprobao. Dosta dobar mobitel, baterija odlicna, jako brz. E sad mene je jako iritiralo onaj settings menu koji je nabacan i toliko nelogicnosti po meni ima. Nekome ce se svidjeti nekome ne, LG-jev UI takodjer dosta cudan i to mi se ne svidja kod mobitela. Na tipke se lagano naviknes(hardwerske) koje se nalaze sa straznje strane. Knock on tj odnoso dva puta kucnes po ekranu i on se upali zgodna fora, ali nakon par dana dosadi. Naravno na njega mozete instalirati CM i rokat stock. Sve u svemu jako mocan mobitel s time da je UI po meni odvratan :) ima na yt dosta recenzija pa to mozete vidjeti, nekome se i svidi mozda.

HTC Desire --> iPhone 4s --> HTC OneX --> SGSNII --> iPhone 5 --> SGSS4 --> HTC One --> iPhone 5s/Note3(prodan:)
14 godina
offline
LG G2 tema

Da a mislio sam ga root-at  , jos se dvoumim izmedu njega i sg4. Hardwerski me dosta privlaci g2.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2013 21:17 (toninho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
toninho kaže...

Da a mislio sam ga root-at  , jos se dvoumim izmedu njega i sg4. Hardwerski me dosta privlaci g2.

Pa mislim da tu nema dvojbe :) G2 je em mocniji em noviji. E sada, za S4 podrska za custom romve ce biti dosta duga. imas stvarno odlicnih ROM-ova koji odlicno rade. Imas i AOSP koji znaci ima sve potrebne driver tako da ce ti sve raditi, uostalom postoji i S4 google edition, ali Samsung je uveo ovo s*anje koje se zove KNOX sto znaci ukoliko slucajno flashas preko odina neku verziju ili sluc nesto zeznes bit ce ti flag promjenjen iz 0x0 u 0x1 sto znaci da trajno gubis garanciju. Citao sam par ljudi koji su stavili npr. CM na G2 i radi im odlicno, baterija takodjer drzi kao stock. Moj glas ide G2 :)

HTC Desire --> iPhone 4s --> HTC OneX --> SGSNII --> iPhone 5 --> SGSS4 --> HTC One --> iPhone 5s/Note3(prodan:)
14 godina
offline
LG G2 tema

Da, ima novu verziju cpu-a , gledo sam na ytu za bateriju da je zvijerska, dizajn mi je savrsen. U pocetku su mi one tipke bile malo cudne ali nakon sta sam gledo ustvari dosta dobro izgleda. 

To sa knox-om sam procito ali vjerujem da ce u buducnosti doci neki zaobilazni put.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
toninho kaže...

Da, ima novu verziju cpu-a , gledo sam na ytu za bateriju da je zvijerska, dizajn mi je savrsen. U pocetku su mi one tipke bile malo cudne ali nakon sta sam gledo ustvari dosta dobro izgleda. 

To sa knox-om sam procito ali vjerujem da ce u buducnosti doci neki zaobilazni put.

Pa postoji zaobilazni put. Ne kupiš Samsunga pa nek sami sebe *araju u *upe ;)

11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ja ga vec neko vrijeme pokusavam nabaviti u nekom ducanu kod nas (ne kod operatera) ali u 32gb verziji :)

Ne znam koliko je 16 gb dovoljno na ovakvom mobitelu pa ako neko ima iskustva? Navodno je od 16gb samo 10 free pa ne znam da li je to dovoljno ??

 

Osobno imam iphone 4 sa 16gb i savrseno mi je dovoljno... Imam preko 3000 slika na njemu,nesto videa i 30ak aplikacija. Muziku,filmove i igre bas ne rokam po mobu pa ne znam da li mi je onda za slike,aplikacije i pokoji video dovoljan model od 16gb ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G2 tema
Nema kod nas g2 sa 16 gb samo 32 gb model
prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G2 tema

Ja sam bas gledao u ekupi samo neznam jel to 16 ili 32gb model?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=lg+g2

 

Na nabavi net su zapravo skoro svi 16 gb modeli... Ovi od 32 gb su 4500 kn sto je 700-800 kuna skuplje od modela od 16 gb... I to neopravdano :)

 

Samo me zanima da li je dosta 16 gb (tj 10gb free na mobitelu) za aplikacije,slike i pokoji video - bez igrica i ne znam sam cega...  ? : ) Bilo bi super da podijeli netko tko ima 16 gb model iskustva :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G2 tema

 

Evo fine cijene

http://www.ditech.at/item.do?kurzbez=ABV503063

 

Pa valjda možeš sam procjenit koliko ti je dosta. Za aplikacije/igre je i više nego dovoljno... A sad sve zavisi jel želiš na mobu držat kompletne albume slika i cijelu kolekciju glazbe ili ne...

 

Ja recimo ne držim to na mobitelu nego slike redovito prebacujem na komp i organiziram si ih tamo, a muzike mi je sasvim dovoljno cca 700-1000 pjesama što je 3-4GB...

 

Također video na ovom uređaju zauzima puno, pogotovo ako snimaš u 60FPS, ali ja to opet prebacim sve na računalo tak i tak...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 17:44 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Znaci smatras da je onda dovoljan i model od 16 gb ? Ja ne namjeravam imat vise od 10-15 pjesama gore,ali sam naviko imati fotoalbume, stila par tisuca slika... A video mi nije ni tolko bitan,to se lako moze prebacit ako koji i snimim :D
Ufff 3000 kuna je fakat deal na ovaj mob... Jedino ne znam da li mogu od njih uzeti virman ikako, vrlo vjerojatno ne.. Jer mob moram na firmu uzet pa pravdat trosak..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
Silphy kaže...

Znaci smatras da je onda dovoljan i model od 16 gb ? Ja ne namjeravam imat vise od 10-15 pjesama gore,ali sam naviko imati fotoalbume, stila par tisuca slika... A video mi nije ni tolko bitan,to se lako moze prebacit ako koji i snimim :D
Ufff 3000 kuna je fakat deal na ovaj mob... Jedino ne znam da li mogu od njih uzeti virman ikako, vrlo vjerojatno ne.. Jer mob moram na firmu uzet pa pravdat trosak..

A meni je 10-12GB sasvim dovoljno, nekom nije ni 64 dosta, sve zavisi o navikama, najbolje vidi koliko si trošio do sad.

 

Ako misliš dobit povrat poreza, ne možeš... Za ostalo ti ne znam, ali po uređaj moraš u austriju jer ditech nema dostavu. Do Graza možeš busom za 100kn povratna...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 18:05 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Wannabe Samsung

S obzirom da ga imam zadnjih par dana, reko da napišem koji dojam..

 

Na prvi pogled, prekrasan komad hardvera, ekran preko gotovo cijele predjne površine, minimalistički dizajn.. pravo iznenađenje..

 

Kutija je danas već klasična jabučarska, znači da ćete je morat okrenut naopačke da izvadite mobitel jer nema šanse da negdje prste zabodete. Paket sluški, usb kabal, adapter za punjenje, dikoja uputa i iglica za vađenje ladice za nano micro sim karticu.

 

Nakon par sekundi okretanja kutije, konačno kad sam ga izvadio i odlijepio onih 567 naljepnica sa svih strana, mogao sam ga pošteno primiti. Mogu slobodno reći da je ovo jedan od najljepših, ako ne i naljepši plastični mobitel ikad napravljen. Minimalizam sa svih strana. Ekran gotovo da se stopio sa rubovima, rubovi su taman dovoljno oštri da se osjeti kvaliteta izrade. Glossy plastika je danas nešto kao zaštitni znak Samsunga i ne razlikuje se nešto previše ni na LGu. Na leđima se nalaze 3 tipke koje bi bile jedine na cijelom uređaju.

Imam osjećaj kao da je cilj cijelog mobitela bio napraviti bolji Galaxy S4, u svakom mogućem pogledu... no malo više o tome u daljem tekstu.

 

S obzirom da sam došao sa Notea2, mobitel se čini iznimno lagan, i uporabljiv. Bez ikakvih problema dolazim do svakog ugla i baratanje s jednom rukom je na razini jednog S4 i Onea bez razmišljanja. U svakom slučaju bolje nego na Xperiji Z1 ili Z. O Note seriji da ne pričam, od jedinice do trojke, bez razmišljanja.

Iako malo na čudnom mjestu, na tipke se naviknete nakon dan-dva korištenja, tako da ni one ne predstavljaju neki problem.

 

Ekran je ono što dominira cijelim uređajem i mogu reći da je stvarno dobar. Mada su boje dosta nerealne i previše satuirane, čak i više nago na Noteu2 (koristio sam Perseus kernel koji je tu napravio vrhunsku kalibraciju), ali i to je samo jedan od svih sitnih detalja kojim LG nastoji preoteti kupce Samsungu jer je očito to publika na koju cilja. Kutevi gledanja su odlični, golim okom usporedni s S4 i Oneom, opet znatno bolji nego na Z1 ili Z. Na suncu je zaslon dovoljno svijetao rekao bi, vidljivost je sasvim solidna, ništa za pretjeranu pohvalu, ali nije nečitljiv.

 

Što se tiče softvera, osjećam se koda sam odabrao neku temu za Samsungov TW, možda više kao MOD jer količina detalja koji se mogu podesiti je čak na većoj razini nego kod Samsunga. Tu su čak i sve one sitnice poput "smart stay" "smart watch (il kako se zovu već)" smart .. bla bla... mini aplikacije..

Jednostavno se na prelasku sa Notea2 osjećam skoro ko doma. Čak vam LG nudi i one 3 tipke (Home, back i menu) da rasporedite redom kojim želite, pa i da ih postavite baš kao na Samsungu. AcuWeather widget je isti kao na Samsugu (mada je samo widget i može ga bilo tko imat, shvaćate poantu), hrpa sitnica od brisanja aplikacija do postavljanja nečega.. Quick memo aplikacija.. qslide... Čak i tipkovnica izgleda dosta kao na Noteu, mada je malo lošija varijanta (mala space tipka) i rado bi pogasio neke sitnice na njoj, no nije baš sve moguće... I moglo bi se reći da su oba Androidi pa zato imaju toliko sličnosti, ali ima tu više od toga.

Sve je prepuno animacija rekao bi i dosta su se na to usredotočili. Od preklapanja raznih poput harmonike i nekih sfera, pa do gašenja sa "crt off" efektom i slično. Imali su namjeru ubacit ama baš sve što im je palo napamet. No s obzirom na procesor, zašto ne?

Sve u svemu, radi dosta glatko i nisam primjetio neke poteškoće u radu osim na nekim djelovima, al o tome još kasnije...

 

Filmići izgledaju sjajno, od youtuba do čega sve ne.. muzika je amo reć solidna, možda zvučnik nije baš najbolji, al služi svrsi (osim toga tko još sluša muziku na takvom zvučniku?)..

 

Kamera, meni najzanimljiviji detalj ovog mobitela i ostao sam možda malo razočaran.. Ne toliko kvalitetom slike, koja je stvarno dobra, pa ni kvalitetom videa koji je na razini bez greške već brzinom sučelja. Tražilo je stvarno usporeno do bola, nešto što bi očekivao od starih Nokia ili slično, al ne na S800..

Bacio sam se malo u potragu i čini se da će past koji MOD sa xda pa ću priopćiti stanje nakon modanja.

 

Stanje baterije nisam u mogućnosti ocjeniti jer ga imam prekratko, ali čini mi se da je ko na Noteu2 - znači odlično.

 

Najveća mana mobitela i vjerojatno jedina zbog koje će odletit prije nego je došao je 16GB memorije, bez mogućnosti proširivosti memorijskim karticama! Uređaj mi se toliko svidio i ukoliko uspijem negdje nać onaj od 32 GB, probat ću se zamjeniti jer meni je dostupnih 10-11, premalo..

 

Za neka viša pitanja pitajte, možda sam bio malo štur, al šta je tu je. {#}

 

Eh da, šta mislim da li se isplati uzeti ga prije nego Z1 ili S4? Ukoliko je 32GB verzija, definitivno - da ;)

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 17:55 (EchoOne).
 
4 1 hvala 8
12 godina
offline
Root LG G2

Što se roota tiče, on je dosta jednostavan, no ako nemate drivere, stvara jednu izrazito neugodnu nervozu sa blagim pritiskom u prsima..

 

Da se ne patite ko što sam se ja patio zadnjih pola sata brat bratu, prvo odite OVDJE i instalirajte drivere na vaš komp jer ovi koji se instaliraju s mobitela i sa windows updatea ne valjaju ništa.

 

Dalje skinite OVAJ zip file i raspakirajte ga negdje na komp. Na mobitelu morate upaliti USB debugging u developer options (ukoliko ih nemate, about phone.. build number pritisnite cca 10 puta zaredom).

 

Sada spojite mobitel na komp, pričekajte vjerojatno još koju proceduru instaliranja drivera, pa u onom raspakiranom zipu nađite root.bat i pokrenite ga (možete prije toga provjeriti da li je sve dobro spojeno tako da stisnete shift+desni klik miša u folderu di su vam fajlovi za root, i onda open cmd - utipkajte "adb devices", trebao bi se pojaviti neki uređaj, pretpostavka je da je to G2 iako piše nešto čudno).

 

U međuvremenu će vam reć da ištekate mobitel, isključite usb debugging, pa uključite ponovo i još jednom spojite uređaj na komp.. napravite to i tjt više manje, rootali ste G2.

 

P.s. Ako vam se pojavi neki daemon.. bla bla bla - znači da vam driveri fale ili nisu dobro instalirani pa ponovite postupak instalacije drivera (ja sam se s tim patio pola sata).

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
 
2 0 hvala 3
12 godina
offline
TWRP Recovery

Za instalaciju recoverya, prvo rootajte kako sam gore rekao, a onda pošto imate sve drivere i ostalo, možete skinuti OVAJ file, raspakirat ga i pokrenut recovery.bat file.

 

Nakon toga odaberete internacionalnu verziju (barem je ta moja D802 oznaka), i čarobnjak više manje sve napravi sam uz možda jedan yes/no

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Echo - sto tocno ne valja kod kamere? Jer na video reviewima dobro sve izgleda i uopce nemam dojam da je spora ? :/

A i web browsanje odlicno brzo radi ako je suditi po reviewima.. Pa me malo cudi sad tvoj osvrt :D U svakom slucaju nemre biti sporije od iphone 4 :) ?

 

i btw sto se dobije sa tim rootanjem ? Jel to nuzno potrebno i da li se gubi garancija ili se moze nesto shebati?

Nikad nisam imao android pa mi je ovo novost..

 

Mislim da sljedeci tjedan idem u kupovinu jer mi mob stvarno fantasticno izgleda, i iskreno se nadam da ce 11 gb bit cisto dovoljno posto mislim samo slike imat na njemu (one bi vecinu mjesta trebale zauzet)..

Za sada mi je 16 gb na iphoneu i vise nego dosta a stvarno imam preko 3000 slika i videa i podosta aplikacija...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
Silphy kaže...

Echo - sto tocno ne valja kod kamere? Jer na video reviewima dobro sve izgleda i uopce nemam dojam da je spora ? :/

A i web browsanje odlicno brzo radi ako je suditi po reviewima.. Pa me malo cudi sad tvoj osvrt :D U svakom slucaju nemre biti sporije od iphone 4 :) ?

 

i btw sto se dobije sa tim rootanjem ? Jel to nuzno potrebno i da li se gubi garancija ili se moze nesto shebati?

Nikad nisam imao android pa mi je ovo novost..

 

Mislim da sljedeci tjedan idem u kupovinu jer mi mob stvarno fantasticno izgleda, i iskreno se nadam da ce 11 gb bit cisto dovoljno posto mislim samo slike imat na njemu (one bi vecinu mjesta trebale zauzet)..

Za sada mi je 16 gb na iphoneu i vise nego dosta a stvarno imam preko 3000 slika i videa i podosta aplikacija...

Što se tiče kamere ja sam vidio po nekim revieowima da preeksponira, pogotovo se vidi na bijeloj boji to, no ništa strašno, a i HDR to može rješit...

 

Ja čekam KitKat za G2, onda ću ga vjerojatno i kupiti, kad se bude mogao nać po 2500-2600, sad se već može nać za cca 2900-3000kn na njuškalu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 14:52 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Silphy kaže...

1. Echo - sto tocno ne valja kod kamere? Jer na video reviewima dobro sve izgleda i uopce nemam dojam da je spora ? :/

A i web browsanje odlicno brzo radi ako je suditi po reviewima.. Pa me malo cudi sad tvoj osvrt :D U svakom slucaju nemre biti sporije od iphone 4 :) ?

 

2. i btw sto se dobije sa tim rootanjem ? Jel to nuzno potrebno i da li se gubi garancija ili se moze nesto shebati?

Nikad nisam imao android pa mi je ovo novost..

 

3. Mislim da sljedeci tjedan idem u kupovinu jer mi mob stvarno fantasticno izgleda, i iskreno se nadam da ce 11 gb bit cisto dovoljno posto mislim samo slike imat na njemu (one bi vecinu mjesta trebale zauzet)..

Za sada mi je 16 gb na iphoneu i vise nego dosta a stvarno imam preko 3000 slika i videa i podosta aplikacija...

1. Da me nebi krivo shvatili, kamera je fenomenalna što se slika tiče. Par sitnih zamjerki na kameru se može ispraviti flešanjem jednog moda kamere (baš za G2) sa xda developersa. Slike više ne variraju toliko kvalitetom gdje jedna ispadne fenomenalno a druga osrednje.. čisto softverske naravi par sitnica, hardver je vrh.

Ono što je mene malo smetalo je sporost tražila (ono kad upalite kameru pa gledate na ekranu što kamera vidi). Daje otprilike 10-15 fps, tako se brži pokreti ne vide baš na ekranu, pogotovo u loše osvjetljenim uvjetima, tada je i ispod 10 fps..

Ako nađem neki drugi mobitel kojim bi mogao nekako snimiti ekran dok upalim kameru, mogao bi demonstrirati..

 

2. rootanjem se u EU ne gubi garancija, evo pročitaj što sam napisao.. uglavnom koristim ga da maknem sve one reklame iz aplikacija, ubacim koji mod u softver, kasnije možda čak i neki ROM.. titanium backup da vratim sve aplikacije i postavke sa prošlih mobitela..

 

3. svatko zna koliko mu mjesta treba, ja znam da je meni tih 11 na raspolaganju premalo.. ostalo mi je trenutno 5 GB, a nisam još krenuo ni slikat ni snimat ništa kako spada...

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
14 godina
offline
Re: LG G2 tema

Ja sam flashao CM  10.2 stable jer 11.0 jednostavno ne ide preko TWRP-a.

Bitno mi je bilo maknut bloatware,a i volim cisti google android....

Sve fino i glatko radi,cak se i quick remote moze flashat,kamera brze fokusira,baterija kao na stock,soft tipke sam maknuo sa GMD Auto hide aplikacijom jer me u igrama zivciraju.

Radi i knock on na svim launcherima koji podrzavaju gesture...ma milina kako super radi.

Vjerujte mi ovaj mob vrijedi svake lipe jer nije skup kao S4 ili iPhone 5s,ali je u mnogim stvarima i bolji od njih...

Kupio 32 gb verziju na mobileshop.eu i ima slobodno oko 25 gb..

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2013 11:54 (vepar).
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
vepar kaže...

Ja sam flashao CM  10.2 stable jer 11.0 jednostavno ne ide preko TWRP-a.

Bitno mi je bilo maknut bloatware,a i volim cisti google android....

Sve fino i glatko radi,cak se i quick remote moze flashat,kamera brze fokusira,baterija kao na stock,soft tipke sam maknuo sa GMD Auto hide aplikacijom jer me u igrama zivciraju.

Radi i knock on na svim launcherima koji podrzavaju gesture...ma milina kako super radi.

Vjerujte mi ovaj mob vrijedi svake lipe jer nije skup kao S4 ili iPhone 5s,ali je u mnogim stvarima i bolji od njih...

Kupio 32 gb verziju na mobileshop.eu i ima slobodno oko 25 gb..

E to je majka.. 32 GB je već nešto, a ne ja tu sa 16 se patim, i od toga slobodno 11 u vrh glave.

 

Što se soft tipki tiče, ja sam ih narikto da mi zauzimaju koliko i tekst ispod ikona otprilike. Znači kako piše dole ispod ikona "Phone" "Messages" tolike veličine su mi i soft tipke, tako da ne smetaju..

 

I daj jedno pitanje kad ga već imaš, jel bi mogao probati hill climb racing kako ti radi? Začudo, igra mi šteka koda imam Galaxy Fame il neku trkeljiju.. :S

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
14 godina
offline
Re: LG G2 tema

Bas sam isprobao i sve ok.nista ne trza...

 

Meni je  problem sto u nekim igrama touch ne reagira uvijek na vrijeme,a vidim na xda da nisam jedini.malo je to bolje na CM-u,ali je primjetno i dalje.naprimjer Subway surfers,Sonic Dash,Dead Trigger....

Nije to precesto,ali s vremena na vrijeme  i bas me nervira.valjda ce na KitKat-u bit bolje....{#}

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
vepar kaže...

Bas sam isprobao i sve ok.nista ne trza...

 

Meni je  problem sto u nekim igrama touch ne reagira uvijek na vrijeme,a vidim na xda da nisam jedini.malo je to bolje na CM-u,ali je primjetno i dalje.naprimjer Subway surfers,Sonic Dash,Dead Trigger....

Nije to precesto,ali s vremena na vrijeme  i bas me nervira.valjda ce na KitKat-u bit bolje....{#}

Možda je do LGa i njihovog softvera.. I čini mi se da ću svoj morat mjenjat jer mi se baterija pokazala lošijom nego većini ljudi na xda. Vidim da nisam jedini s takvim problemom, ali jedva 2 sata screen on i nakon nekoliko dana je razočaravajuće.

Vidim da neki imaju i po 6 sati screenona, a ja 3 puta manje..

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2013 14:43 (EchoOne).
14 godina
offline
Re: LG G2 tema

Obavezno na servis....ja bez nekih problema imam 5-6 h screen on....naravno kad igram ili koristim gps nema sanse....

Baterija je u banani i salji ga na servis....

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
vepar kaže...

Obavezno na servis....ja bez nekih problema imam 5-6 h screen on....naravno kad igram ili koristim gps nema sanse....

Baterija je u banani i salji ga na servis....

Danas sam ga ispraznio do nule skroz, napunio do vrha, greenify pola aplikacija šta ne koristim na dnevnoj bazi baš, isključio sam wifi location services i izbrisao weather aplikaciju (power hog je baš ono) pa ako ne vidim do sutra neki značajan napredak, idem ga sutra/preksutra zamjenit za drugi novi naravno.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
offline
LG G2 tema

Tko ima zakljucanog LG G2 (znaci ovi koji ga uzmu u TELE2 imaju zakljucan...)

 

 

1. cellunlocker.net - cijena oko 9 dolara, dodje za 5 minuta
2. Unlockcode247.com - cijena 1.99 dolara, dodje za par sati

ja
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...

Tko ima zakljucanog LG G2 (znaci ovi koji ga uzmu u TELE2 imaju zakljucan...)

 

 

1. cellunlocker.net - cijena oko 9 dolara, dodje za 5 minuta
2. Unlockcode247.com - cijena 1.99 dolara, dodje za par sati

 

Pa po njuškalu vidim da u TELE2 prodaju otključane hmm

12 godina
offline
LG G2 tema

Ne znam kako i zasto, mislio sam i ja da su otkljucani ali sam na netu, neki forum, nemam pojma pronasao jos ljudi koji govore da je locked.

 

Uglavnom 1.90 $ je unlock :), nije problem.

 

Jel se serijski broj iznad lg znaka na poledjini skida ili ? izgleda mi jako nestabilno pa..

 

Uglavnom onaj knock on..on radi ponekad, ponekad ne radi pa moram buditi uredjaj na power.

ja
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...

Ne znam kako i zasto, mislio sam i ja da su otkljucani ali sam na netu, neki forum, nemam pojma pronasao jos ljudi koji govore da je locked.

 

Uglavnom 1.90 $ je unlock :), nije problem.

 

Jel se serijski broj iznad lg znaka na poledjini skida ili ? izgleda mi jako nestabilno pa..

 

Uglavnom onaj knock on..on radi ponekad, ponekad ne radi pa moram buditi uredjaj na power.

Meni uglavnom dobro radi.knock on nekad zeza,ali knock off nikad...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice