LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.000.839
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozdrav.

 

Imam problem sa LG G2. Odjednom je prestao da radi wi-fi, znaci radi 2 sec pa se pogasi pa se opet upali i sve tako naizmjenicno. Imam verziju od 32GB i napravio sam factory reset i dao mi je poruku o nedostatku memorije, a imam 25GB slobodno. Probao sam jos par puta factory reset i na sve te greske sad mi daje gresku o google plaz service-ima, a kada probam uci u google play dok je ukljuen wi-fi daje mi poruku da nije instaliran, dok normalno udje dok je wi-fi pogasen.

Bilo kakava pomoc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
LG G2 tema

Jel naručivao ko nedavno bateriju za G2? Na xda sam vidio da je ebay pun nekih kineskih baterija koje nemaju ni pola od deklariranog kapaciteta, a neke Polarcellove koje su navodno dobre ne mogu naći.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G2 tema

Momci, zna li netko di uzet kabel od punjača za G2, ne radi punjenje, proba s drugim punjačem, nije do njega, nego do kabela. Javlja sporo punjenje. I kad ga spojim preko USB-a na komp javlja not recognized device, proba sve, ne ide.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Hej! Imam problem nakon updatea na lollipoop. knock off radi, ali knock on ne radi. ne znam u čemu je kvaka. Da li je netko imao sličan problem i ako netko zna kako riješiti ovo bio bi stvarno zahvalan :) jer bez te opcije lg g2 je izgubio dušu :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
magnifico kaže...

Hej! Imam problem nakon updatea na lollipoop. knock off radi, ali knock on ne radi. ne znam u čemu je kvaka. Da li je netko imao sličan problem i ako netko zna kako riješiti ovo bio bi stvarno zahvalan :) jer bez te opcije lg g2 je izgubio dušu :D

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

nije pomoglo nažalost.

10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozdrav ljudi! Dobio sam nedavno izuzetno uščuvan LG G2, radi brzo i fluidno, ali problem je što je to model D800 od AT&T, a oni koriste drugačije LTE bandove od nas ovdje u HR pa mi ne radi 4G, radi samo 3G. Zanima me da li se to može riješiti zamjenom nekog komada hardwarea, ako da- koliko bi to otprilike koštalo i isplati li se uopče?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G2 tema

Pozdrav,

da li je tko imao problem da mu na LG G2 prikazuje da su priključene slušalice, a ustvari nisu,

a to rezultira što mobitel tada isljuči mikrofon i slušalicu tokom razgovora, te je jedini način kako se može razgovarati kada se uključi vanjski zvučnik (speakerphone).

 

Odnio sam mobitel kod servisera, i kaže da ne može naći problem, a on smatra da je greška negdje na matičnoj ploči.

Softverski problem definitivno nije jer se niti nakon vraćanja na tvorničke postavke mobitel jednako ponaša prikazujući ikonu spojenih slušalica.

 

Moram napomenuti da mobitel nije gotovo nikada koristio slušalice, nije pao u vodu, niti bio izložen vlagi, a niti prašine nije bilo unutra da se to ispuše zrakom ili usisa usisavačem.

 

Da li netko imao sličnih iskustava?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Rođak imao isti problem, problem je hardverske prirode, i mislim da tu nema pomoći osim zamjene matične ili eventualno tog konektora.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Bog,

riknuo mi je ekran nakon pada mobitela, odnosno pola ekrana mi je crno po vertikali, touch mi radi normalno.

Da li postoji neki program koji bi mi pokazivao sliku ekrana na kompjuteru - kao extended monitor da mi olakša izradu backupa aplikacija?

Poprilično je teško manevrirati po okranu vrteći ga livo-desno.

Pomalo, šegavo i vajka!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice