LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.109.973
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
crosebo kaže...

Je rijesen problem izostravanja ?

Takvih problema nikad nisam imao. Text je izoštren čisto normalno!

13 godina
offline
LG G3 - rasprava

kakve vi nosace za auto imate?

 

gledam ovog

 

http://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Holder-Windshield-Mount-Bracket-for-Iphone-5-S4-mobile-phones-360-/141189959518?pt=US_Mounts_Holders&hash=item20df93cf5e

 

ima ga frend i dobar je i dosta cvrst...trebalo bi biti ok...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G3 - rasprava

4K heat test: LG G3, Samsung Galaxy Note 3, S5, Sony Xperia Z2

 

Šta mislite tko je izašao kao pobjednik? ... s najmanjim grijanjem ... iznenađenje?!

 

Link: 

 
2 2 hvala 1
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Za koliko se moze nac dobar tempered glass? Ja sam nasa 3 x milo 0.3mm za 19$

 

sent via LG G3
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
Moby-Split kaže...

Za koliko se moze nac dobar tempered glass? Ja sam nasa 3 x milo 0.3mm za 19$

 

 

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Hardness-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-LG-G3-New-/301195456869?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item4620a5f165

 

 

Ovo je jedan od poznatijih proizvodjaca.

 

Imao sam ga na Nexusu 5 i nemam zamjerki, puko mi je nakon 10 dana s tim da je dobio dosta udaraca, uglavnom zastitio je ekran. Vrlo lako se lijepi, bez mjehurica, osjecaj kad tipkas je identican ko da tipkas na originalnom staklu.

http://isvijet.com.hr
13 godina
offline
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Edge kaže...
Moby-Split kaže...

Za koliko se moze nac dobar tempered glass? Ja sam nasa 3 x milo 0.3mm za 19$

 

 

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Hardness-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-LG-G3-New-/301195456869?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item4620a5f165

 

 

Ovo je jedan od poznatijih proizvodjaca.

 

Imao sam ga na Nexusu 5 i nemam zamjerki, puko mi je nakon 10 dana s tim da je dobio dosta udaraca, uglavnom zastitio je ekran. Vrlo lako se lijepi, bez mjehurica, osjecaj kad tipkas je identican ko da tipkas na originalnom staklu.

Zahavljuem, ja sam naručio danas pa javim što i kako :)

16 godina
offline
LG G3 - rasprava

Još jedna sitnica me zanima, da li se kod naših operatera nudi D855 model (sa FM radiom)? Da li ste vi koji ste ga tako kupili dobili taj model?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
Dardevil kaže...

Još jedna sitnica me zanima, da li se kod naših operatera nudi D855 model (sa FM radiom)? Da li ste vi koji ste ga tako kupili dobili taj model?

Ja sam kupio taj model i ima FM radio sad samo neznam dali nasi operateri nude taj model posto sam ja svoj preko amazona kupio...bila neka akcija za svaki kupljen lg g3 dobijes gratis lg g watch :D

10 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

kakva je ova europska verzija sto se tice ovog gasenja mobitela bez ikakvog razloga??telefon je super,planiram da ga kupim,ali strah me kako sam cuo za ovo pregrijavanje i pogotovo gasenja,ko bi jos dao pare za nesto sto se gasi svako malo.ides na poso ujutro alarm nezvoni telefon se ugasio,ili ocekujes vazan poziv,to mi stvarno glupo sto su ga ikako dali u prodaju ako se to desava,jer nije ni on jeftin bas

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
sizy kaže...

kakva je ova europska verzija sto se tice ovog gasenja mobitela bez ikakvog razloga??telefon je super,planiram da ga kupim,ali strah me kako sam cuo za ovo pregrijavanje i pogotovo gasenja,ko bi jos dao pare za nesto sto se gasi svako malo.ides na poso ujutro alarm nezvoni telefon se ugasio,ili ocekujes vazan poziv,to mi stvarno glupo sto su ga ikako dali u prodaju ako se to desava,jer nije ni on jeftin bas

odlicna. mobitel mi je u cetvrtak stigao i odma sam dobio dva nova update-a...prvi se odnosio na bateriju i kameru, a drugi se odnosio na taj bug sto se mobitel sam od sebe gasi i jos neka optimizacija sucelja sto se onog laga tice i mobitel evo vec 3 dana radi ko svicarski sat. Ni jednom se nije ugasio, nema trzanja u samom sucelju tako da preporuka svima koji moze odvojit kes lovu da si tako nabavi mobitel (ja sam osobno uzeo zlatni, 32 gb verziju). Jos sad cekam da mi stigne wifi punjas u ono futrola sa onim krugom.

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
TyMac kaže...
sizy kaže...

kakva je ova europska verzija sto se tice ovog gasenja mobitela bez ikakvog razloga??telefon je super,planiram da ga kupim,ali strah me kako sam cuo za ovo pregrijavanje i pogotovo gasenja,ko bi jos dao pare za nesto sto se gasi svako malo.ides na poso ujutro alarm nezvoni telefon se ugasio,ili ocekujes vazan poziv,to mi stvarno glupo sto su ga ikako dali u prodaju ako se to desava,jer nije ni on jeftin bas

odlicna. mobitel mi je u cetvrtak stigao i odma sam dobio dva nova update-a...prvi se odnosio na bateriju i kameru, a drugi se odnosio na taj bug sto se mobitel sam od sebe gasi i jos neka optimizacija sucelja sto se onog laga tice i mobitel evo vec 3 dana radi ko svicarski sat. Ni jednom se nije ugasio, nema trzanja u samom sucelju tako da preporuka svima koji moze odvojit kes lovu da si tako nabavi mobitel (ja sam osobno uzeo zlatni, 32 gb verziju). Jos sad cekam da mi stigne wifi punjas u ono futrola sa onim krugom.

znaci to je to..hvala ti na odg..ti rece sda si preko amazona uzeo telefon,jeli to evropska verzija ili?

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
sizy kaže...
TyMac kaže...
sizy kaže...

kakva je ova europska verzija sto se tice ovog gasenja mobitela bez ikakvog razloga??telefon je super,planiram da ga kupim,ali strah me kako sam cuo za ovo pregrijavanje i pogotovo gasenja,ko bi jos dao pare za nesto sto se gasi svako malo.ides na poso ujutro alarm nezvoni telefon se ugasio,ili ocekujes vazan poziv,to mi stvarno glupo sto su ga ikako dali u prodaju ako se to desava,jer nije ni on jeftin bas

odlicna. mobitel mi je u cetvrtak stigao i odma sam dobio dva nova update-a...prvi se odnosio na bateriju i kameru, a drugi se odnosio na taj bug sto se mobitel sam od sebe gasi i jos neka optimizacija sucelja sto se onog laga tice i mobitel evo vec 3 dana radi ko svicarski sat. Ni jednom se nije ugasio, nema trzanja u samom sucelju tako da preporuka svima koji moze odvojit kes lovu da si tako nabavi mobitel (ja sam osobno uzeo zlatni, 32 gb verziju). Jos sad cekam da mi stigne wifi punjas u ono futrola sa onim krugom.

znaci to je to..hvala ti na odg..ti rece sda si preko amazona uzeo telefon,jeli to evropska verzija ili?

Nema na cemu. Da to je europska verzija, imas i hrv jezik u njemu. Naravno mobitel je otkljucan tako da ces na njega prvi odma dobit update a ne kao kod brendiranih mobitela preko operatera sto ide prvo preko operatera pa dok on da zelene svjetlo itd.

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
TyMac kaže...
sizy kaže...
TyMac kaže...
sizy kaže...

kakva je ova europska verzija sto se tice ovog gasenja mobitela bez ikakvog razloga??telefon je super,planiram da ga kupim,ali strah me kako sam cuo za ovo pregrijavanje i pogotovo gasenja,ko bi jos dao pare za nesto sto se gasi svako malo.ides na poso ujutro alarm nezvoni telefon se ugasio,ili ocekujes vazan poziv,to mi stvarno glupo sto su ga ikako dali u prodaju ako se to desava,jer nije ni on jeftin bas

odlicna. mobitel mi je u cetvrtak stigao i odma sam dobio dva nova update-a...prvi se odnosio na bateriju i kameru, a drugi se odnosio na taj bug sto se mobitel sam od sebe gasi i jos neka optimizacija sucelja sto se onog laga tice i mobitel evo vec 3 dana radi ko svicarski sat. Ni jednom se nije ugasio, nema trzanja u samom sucelju tako da preporuka svima koji moze odvojit kes lovu da si tako nabavi mobitel (ja sam osobno uzeo zlatni, 32 gb verziju). Jos sad cekam da mi stigne wifi punjas u ono futrola sa onim krugom.

znaci to je to..hvala ti na odg..ti rece sda si preko amazona uzeo telefon,jeli to evropska verzija ili?

Nema na cemu. Da to je europska verzija, imas i hrv jezik u njemu. Naravno mobitel je otkljucan tako da ces na njega prvi odma dobit update a ne kao kod brendiranih mobitela preko operatera sto ide prvo preko operatera pa dok on da zelene svjetlo itd.

aha super,evo sad mi je pao neki teret sa mene hehe definitivno cu ga uzeti

14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Dardevil kaže...

Još jedna sitnica me zanima, da li se kod naših operatera nudi D855 model (sa FM radiom)? Da li ste vi koji ste ga tako kupili dobili taj model?

Da iz Tcoma ima FM radio.

10 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

ljudi na xda forumu citam pisu da poslje ovog 10g update-a telefon se vise negasi,nego se restarta sada,dali se to i vama desava koji ste odradili update 10g

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Meni nije ni prije, a ni sada

sent via LG G3
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Moby-Split kaže...

Meni nije ni prije, a ni sada

Također, nit se gasi nit se grije, ja nemam nikakvih problema, ponekad štucne malo ali me to ne brine, da sam htio apsolutnu fluidnost uzeo bi htc

13 godina
offline
LG G3 - rasprava
Evo moje kratke recenzije maske Ringke Max
Masku i screen protector (invisible defender 3+1) sam platio oko 190kn. Maska je iznutra gumirana a ovaj bijeli dio je brušena plastika. Mob malo teže ulazi u masku al to i treba bit tako da u slucaju pada mob neizleti iz maske. Gornji i donji dio maske je guma tako da se ublaži pad na kuteve. Maska iznutra ima nekakvu mrežu koja ublažava pad. Sa prednje strane je izbocena mozda 1,2mm tako da stiti i ekran u slucaju pada direktno na ekran. Znam da nije jeftina al po meni vridi. Nakon urban armor gear i puregear dualtek na s4 mislim da je i ova maska u samom vrhu. Screen p mi je isto odlican jer kao da ga i nema i maska ima mjesta od ruba zastite. Evo i par slika iste
Maska i mob na vaganju, 200g
sent via LG G3
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2014 19:27 (Moby-Split).
 
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

Kod mene nakon zadnjeg updatea baterija shooow... Uz isto koristenje kao i prije updatea sad mi baterija traje cijela dva dana a prije jedva do navecer. Ugasio mi se samo jednom kad sam ga donijela doma i od onda vise nikada.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava

Update mi za sada ne nudi (niti OTA, miti preko LG PC suites) 10g, pa sam i dalje na 10e.

Gašenja su potpuno neredovita - sad zadnja 3 dana sve OK.

Zato cu pricekati sa flashem njemačkog 10g

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
dabar39 kaže...

Update mi za sada ne nudi (niti OTA, miti preko LG PC suites) 10g, pa sam i dalje na 10e.

Gašenja su potpuno neredovita - sad zadnja 3 dana sve OK.

Zato cu pricekati sa flashem njemačkog 10g

po mom misljenju redovno ili neredovno sam problem gasenja telefona je problem,nije ovaj telefon tako jeftin,nesto kao lag i slicno moze proci,ali gasenje ili restartovanje uredaja to je za mene glupost dati pare...ova njemacka verzija 10g je bila juce sam cito negdje na forumu isto pisali su o tome

12 godina
offline
LG G3 - rasprava

Malo ekipa na xda forum filozofira. 10g riješava problem gasenja...sto i je bio najveci problem.Ako gledamo broj prodanih G3 i broj G3 koji su se gasili dodemo do zanemarivog broja uredaja s tim problemom.

Sad odjedamput im se vise ne gasi nego resetira.,i opet manji broj uredaja od ovog broja koji su se gasili.

 

Jedina zamjerka na G3 je baterija koja traje manje od G2,al ajde zbog ovako fenomenalnog ekrana i to se da pregrmit.

Takoder najvece pregrijavanje se javlja kad surfas na 4G mrezi,ali opet nista strasno.

Citam da se ekipi One plus One zagrije na 50 stupnjeva sto je stvarno puno naspram max Lg G3 od 41 stupanj nakon 45min surfanja na 4G mrezi.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - rasprava

ma taj 1+1 citao sam masu toga i problema o njemu da sam odustao od kupnje...

 

mene sad zanima sta je na kraju istina: da li se rijesio problem gasenja? jel jos uvijek ima problem kod jutarnjeg alarma?

 

dolazi mi ovih dana 2/16 verzija + 32gb karticu cu uzeti...volio bi da se ne dogadaju gasenja po noci, po danu ajde jos, dok ne rijese, ali po noci :/

 

i niste mi odg: da li tko ima nosac za auto i koji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
RuskeGTT kaže...

ma taj 1+1 citao sam masu toga i problema o njemu da sam odustao od kupnje...

 

mene sad zanima sta je na kraju istina: da li se rijesio problem gasenja? jel jos uvijek ima problem kod jutarnjeg alarma?

 

dolazi mi ovih dana 2/16 verzija + 32gb karticu cu uzeti...volio bi da se ne dogadaju gasenja po noci, po danu ajde jos, dok ne rijese, ali po noci :/

 

i niste mi odg: da li tko ima nosac za auto i koji?

Napisao sam ti u prethodnom postu da 10g rijesava problem gasenja...ako ga uopce tvoj verzija ima sto cisto sumnjam.

Nema nikavih problema s alarmom.

 

Uzmes univerzalni nosac za auto - nista posebno.Barem tako ja imam.

13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Jel tko stavljao navigaciju?

sent via LG G3
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava

Ja sam dobio navigon predinstaliran, međutim ne radi, traži update i kada odem da ga updateam na store, javi da nije potržan za moj telefon, tako da sam deisntalirao, tcom 16gb,

 

lp

15 godina
odjavljen
offline
LG G3 - rasprava

Jedino što je kod G3 potencijalan problem odnosi se na nadogradnje. LG, koliko znam, nije obećao Android L kao HTC i Sony, a nije ni poznat po divnoj podršci na taj način. Bootloader je zaključan i nema službenog otključavanja kao opcije... Dakle, postoji hrpa problema s te strane.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 8:41 (Tonči).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Zoki B kaže...

Ja sam dobio navigon predinstaliran, međutim ne radi, traži update i kada odem da ga updateam na store, javi da nije potržan za moj telefon, tako da sam deisntalirao, tcom 16gb,

 

lp

Proba sam ja instalirat navigon europe 5.2.5 al nece

Sad neznam koja može. Zato pitam jel netko neku koristi

 

 

sent via LG G3
12 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Moby-Split kaže...
Zoki B kaže...

Ja sam dobio navigon predinstaliran, međutim ne radi, traži update i kada odem da ga updateam na store, javi da nije potržan za moj telefon, tako da sam deisntalirao, tcom 16gb,

 

lp

Proba sam ja instalirat navigon europe 5.2.5 al nece

Sad neznam koja može. Zato pitam jel netko neku koristi

 

 

Ja koristio google maps i to mi je  najbolja navigacija.Imam 5GB interneta pa moramo to nekako potrosit ☺.

Ako hoces skini si Navigon 5.2.0-zadnja verzija karti je na njemu.

Upisi na google - Navigon 5.2.0 apk i skini.Crackana je tako da ce ti 100% radit., jer je radila meni.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 9:30 (R36).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice