LG G7 ThinQ

poruka: 45
|
čitano: 21.918
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
LG G7 ThinQ

kao ljubitelj G serije od samih početaka..uskoro dolazi nova g serija - LG G7 ThinQ
sad sam vidio da ide predstavljanje 3.5. u NYC..bude bio kao neki pametni pojačan Ai kao kod V30 kaj su opet izbacili
mogo bi biti dobar all arounder

 

tu su predstavljene boje u kojima će dolazit a za ostale specke se nagađa..snapdragon 845..4 il 6 gb rama..i nadam se da će biti oled panel na njemu..a bumo vidli početkom 5. mjeseca kaj se nudi

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G7 ThinQ

Taman je danas bilo predstavljanje i cini se oke..bas sam dobro pročitao da ima sve kaj imaju današnji flagshipovi..pravi all-arounder ali kao da mu fali neka posebna privlacpriv kaj ima konkurencija .

Treba još pričekati testove pa mozda bude neka zvjer od mobitela .

 

Specke: 6GB RAM 128 GB memorije..micro sd..845 snapdragon

 

Specke G7

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2018 17:58 (guzda22).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G7 ThinQ
Dobar komentar..

Louder speaker but still mono.
RGBW but no 10-bit
16MP from tiny 1/3.09" sensor ...


LG, you can do better


Dodao bih još, mogli su veću bateriju stavit..
Ništa, idemo dalje, next please!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G7 ThinQ
Vrlo mala razlika u odnosu na V30, a koji ima dosta jeftiniju cijenu i bez notcha + OLED ekran. Neću ništa komentirati dok ne vidim konkretne detaljne testove, ali ovako na prvu nije da mi sline cure. Jako pozdravljam ostanak jacka. Vjerujem da će mu cijena biti adut, kao i prije sa LG mobitelom, a i znaju davati dobre promocije uz kupnju...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G7 ThinQ

Kak mono speaker kad je stereo? Jedan dolje kod utora za punjač, drugi gore kod prednje kamere, kao kod S9+.

 

Meni je G7 ok, ako bude cijena 6k i onakva akcija sa TVom kao sa G6 prošle godine budem ga uzeo u prednarudžbi. Ako ne, čekati dok S9+ padne na 500€ na njuškalu.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G7 ThinQ

po meni jedina smislena konfiguracija dual kamera

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
LG G7 ThinQ

Meni bas istekao ugovor kod VIP-a pa ako bude akcija kao prosle godine, onda uzimam. Iako mi je telefon malo previsok. Trebali su tih 5mm ici u sirinu a ne visinu. Ovo s extra bright ekranom je cisti shit. Ako ga drzis na toj postavici duze od 3min, telefon se pregrije. WTF? Isto i za power button. Pa ostavi ga zajedno s fingerprintom sta s**u sad??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G7 ThinQ

Ja ovaj LG više ne kužim.

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
LG G7 ThinQ

Meni osobno totalno nezanimljiv i dosadan mobitel. LG mi se cini da je ispao iz igre zadnjih godinu/dvije

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ
Pobudio je kod mene zanimanje kao i predstavljanje nove Lade Kaline ili kako se vec zove.
Jos vidim da je i senzor 16MP pa me nebi cudilo da je to onaj isti setup iz V30...mozda i bude OK mob u globalu, ali nije ono sto mene privlaci...vise me zanima OP6.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G7 ThinQ

Nema neki vau efekt..da sad moram da ga imam jer je čudo.  Može ga jedino cijena spasiti. Ako bude solidna cijena..bit ce dobar all arounder.. inače ovak..nemam razloga ga mijenat s G6. 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ
MARKOZD15 kaže...

Meni osobno totalno nezanimljiv i dosadan mobitel. LG mi se cini da je ispao iz igre zadnjih godinu/dvije

Ma svi ovogodišnji top model mi nisu zanimljvi.

 

S9/S9+ isti kao S8/s8+, LG G7 ništa specijalno, Sony XZ premium (dizajn katastrofa), Huawei P20/P20 Pro nešto novo ali ne dovoljno.

 

Jedini mob koji mi je zanimljiv je Note 8 zlatni. Da nema Pixela, Note 8 zlatni bi odmah kupio.

 

Ne vidim ni jedan trenutno mob zbog kojeb bi mijenjo Pixel 2 XL.

9 godina
offline
LG G7 ThinQ

danas sam imao prilike se malo igrat sa g7..i prilično je oke mob..možda sam slab na G seriju..al mislim da ću si ga uzet kad dođe..taman mi pretpalta ističe i mogao bi izbor past na njega..nije neš poseban..al me nekak osvojio
mali dojmovi..unaprijeđena g6..prednja kamera je jako dobra..tu se vidi napredak..meni osobno i g6 radi slike..tak da u nekom malom roku koliko sam ga ''testirao'' nema mi neke pretjerane razlike u odnosu na prethodni model..onaj notch mi se sviđa..može se sakrit..promjenit stil..i ekran je fkt dobar na suncu..dobro leži u ruci..i baš fino izgleda..nema neku veliku prednsot nad ostalima..al kao neki all-arounder je mobitel vrhunski 
jedina mana koja bi ga mogla kod nas pokopat je cijena..trebala bi biti oko 6 soma kuna..da je to malo jeftinije..dobro bi se prodavao

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ
guzda22 kaže...

danas sam imao prilike se malo igrat sa g7..i prilično je oke mob..možda sam slab na G seriju..al mislim da ću si ga uzet kad dođe..taman mi pretpalta ističe i mogao bi izbor past na njega..nije neš poseban..al me nekak osvojio
mali dojmovi..unaprijeđena g6..prednja kamera je jako dobra..tu se vidi napredak..meni osobno i g6 radi slike..tak da u nekom malom roku koliko sam ga ''testirao'' nema mi neke pretjerane razlike u odnosu na prethodni model..onaj notch mi se sviđa..može se sakrit..promjenit stil..i ekran je fkt dobar na suncu..dobro leži u ruci..i baš fino izgleda..nema neku veliku prednsot nad ostalima..al kao neki all-arounder je mobitel vrhunski 
jedina mana koja bi ga mogla kod nas pokopat je cijena..trebala bi biti oko 6 soma kuna..da je to malo jeftinije..dobro bi se prodavao

 Kad ce biti u prodaji kod nas?

9 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ

a sredina/kraj 6. još se točno ne zna

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G7 ThinQ
Baš pogledao Flossyev "real review", konačno dobar flagship iz LG-a. Kameru je poprilično nahvalio.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G7 ThinQ

G7-ica došla u vip..4359 bez tarife..nije loša cijena..ak mi dobro izbacuje 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ
guzda22 kaže...

G7-ica došla u vip..4359 bez tarife..nije loša cijena..ak mi dobro izbacuje 

 Uz M tarifu na 24mj. 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
LG G7 ThinQ
Bit će opet jako podcjenjen. Senzor kamere je opet stariji, nije rang Pixela ili Samsunga, ali slike nisu loše i wide kamera je po meni zanimljivija nego 2x zoom. Ekran je LCD, ali je odličan za svoju vrstu i najbolje čitljiv na suncu. Baterija naizgled mala, ali po raznoraznim testovima izdrži dan korištenja. Zvučnik iako mono je iznimno glasan i stavljenjem na podlogu još izraženiji. A tu je i quad DAC sa 3,5mm priključkom. Sad je skup, al će mu past cijena na jesen kao i inače sa LG telefonima. Recimo G6 je sada 300€ na njemačkom Amazonu, eBayu
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G7 ThinQ

G6 je kada je izašao bio midrange uređaj, G7 mi je još bezvezniji, tutnuli su gore notch, stajling 0 bodova, i cijena 6k kn. Oneplus 6 za 3500kn i Mi8 za 3000kn su komparabilni, ali skoro duplo jeftiniji telefoni od njega, koji čak imaju određene prednosti. G7 će naspram ta dva uzeti samo oni tvrdokorni LG fanovi, neinformirani ljudi, i oni koji bi si nogu odrezali prije nego da ih vide sa kinezom. 

HTC, LG i Sony već godinama nisu izdali primamljivi uređaj, a cijene im nisu kao kod kineza koji su ih stigli hardverom, softverom i sada i kamerama. V30tkama cijene krešu 35% u americi samo da se prodaju. I što su poduzeli oko toga sa G7?

1. dali mu najblesavije ime ikada

2. iskopirali samsungovu tipku za asistenta i appleov notch

3. stavili mediokritetan senzor kamere

4. nabili cijenu da bude u konkurenciji

5. softverski su napravili 0 pomaka

6. baterija je mediokritetna at best

7. mono zvučnik koji prekrijem dlanom čim ga primim horizontalno

 

Što je, je zvučnik je glasan, ekran je bright as fck, te je bomba za glazbu, ali kompletno uređaj je korak u krivom smjeru. Ne mislim da će imati velike gubitke jer nisu uložili puno u njega. Ok ajde imaju V seriju koja je daleko zanimljivija od G serije, ali najave ju potkraj godine, bude dostupna u 10 država (karikiram), te dođe u ruke korisnika kada samsung već ima novi flagship sa boljim komponentama i ekranom i marketingom. 

 

Mene osobno ne dira to previše sve jer ga jednostavno neću kupiti, ali mi je žao što takva tvrtka poput LG-a ne može smisliti nešto dobro a izlazi im mobitel 3-4 mjeseca nakon samsungovog flagshipa.

 

 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ

Mobitel je lijep, jedino notch može smetati onima kojima inače smeta. Opet, da se isključiti i dobiješ za površinu notifikacijske trake više ekrana.

Oneplus 6 nije sigurno 3500kn, a još manje je Mi8 3000kn i nisu komparabilni kao kompletni uređaji. Cijenu G7 uspoređuj kad ga budeš mogao kupiti ovdje za keš (njuškalo) isto kao što te navedene možeš kupiti samo i isključivo za keš i ništa više. 

Ako bude, kao inače G seriji, pala cijena nakon par mjeseci onda će ovo biti best buy. 


Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 19:29 (Abalo).
11 godina
offline
LG G7 ThinQ

Tjedan od izlazka mi8 je 3100 i kusur. Plus cashback. Mi6 imaš stalno vouchere za 20eura ili studentski popust od 5%

Lg u startu 6k kod nas, nema smisla

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ

Možeš li mi molin te dat link gdje je Xiaomi Mi8 3100kn + cashback? 

11 godina
offline
LG G7 ThinQ
To stvarno možeš sam. Cashback vrijedi za sve kupovine tog tipa, ne moram te posebno linkati. Na aliju je bio tipa 3150kn kada sam gledao u ponedjeljak/utorak. Uopće nije poanta to. Poanta je što LG ne poduzima ništa dok im propada mobilna industrija. Oni u 2017/2018 prodaju mobitele sa 800x480 zaslonima za cijenu redmi notea 4... Vidi interes forumaša!
Htc U12 i LG G7 tema imaju mizeran interes od par članova i mene koji sere po njima. Vidi temu OP6 i Mi8. Ljudi otvaraju oči, LG, sony i HTC iz mjeseca u mjesec padaju udjelom u smartphone svijetu, dok Xiaomi bez konkurencije hara Europom bez službene dostupnosti tu. Relevantni u svijetu ostaju apple, samsung, xiaomi, oneplus i huawei. Ostatak je ili preskup za ono što nudi ili je bezličan as fck ili je downright kineski šrot. G7 da košta kao Mi8 bi bio best buy. Ovako je preskupa smjesa svega bez identiteta.
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ
Cek malo, usporedjujemo cijene svakojakih online servisa sa cijenom kod nas u ducanu? :-\

BTW ja bas gledam ubosti V30, po skoro svemu mi je bolji od G7 jer me selfie cam nimalo ne zanima. Od ostalih mi nitko ne shmeka, ni S9 ni kinezi koji kostaju jos vise ako imaju sve kao i V30...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 9:32 (Mad Ant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G7 ThinQ

Ja za tu cijenu ne mogu naći, stvarno te molim da mi pošalješ link s cijenom koju si naveo i ja ću ga odmah naručiti. Počeli smo pričat o cijenama navedenih uređaja, a ne o LG kao mobilnoj kompaniji. Općenito ako već pričaš o nečemu navedi točno primjere. Koji je točno to LG smartphone s 800x400 rezolucijom?

Tu se slažem oko problema oko LG mobilne kompanije. Zbog svih tih problema koje imaju zato ova G serija ima veliki pad cijene nakon samo par mjeseci od izlaska. Danas se G6 može naći za 300-350eura dok S8 ne možeš ispod 400eura, ako i toliko. Smiješno je uspoređivati pojedine brandove prema podacima popularnosti kod nas. Van Hrvatske, a pogotovo Europe lista popularnosti je totalna drugačija. 

Primjer je Oneplus 6 koji je hit kod nas, općenito Europi i istoku dok na američkom tržištu će proć nikako jer ne može pod Sprint i Verizon operatere.  Xiaomia nema na američkom tržištu, Huawei nije popularan...itd

 

Ljudi otvaraju oči na midrange i lowrange uređaje, a ne toliko na flagship uređaje. Tržište se mijenja iz još jednog razloga jer se smartphone tehnologija mijenja u vidu da midrange i lowrange može obavljat sve ono šta i flagship samo ne toliko kvalitetno. Prije to nije bio slučaj. Xiaomi tu dolazi na svoje i Huawei Lite verzije. Primjer Honor serija dođe već 3600kn+. Samsungovi midrange telefoni koštaju previše za ono šta nudi konkurencija, pa su opet popularni kod nas jer je to Samsung.



13 godina
offline
LG G7 ThinQ

Ima li ga uopće kod nas u prodaji, bilo slobodno bilo kod operatera kojeg ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G7 ThinQ
Stvarno nitko više ne kupuje LG mobitele. Pogledao sam nekoliko recenzija i nije loš koliko ga neki žele prikazati. Najveća sumnja mi je baterija, ali po većini korisnika je iznenađujuće dobra. Ne odlična, ali dovoljna za 1 dan umjereno do jačeg korištenja. Kamera definitivno nije top, ali je vrlo dobra za nekog tko ne gleda do najsitnijeg detalja. Video mu je kao i kod V serije odličan, zvuk također. A wide kamera mi se čini korisnijom nego 2x zoom. Malo mi je na početku zasmetalo što koristi IPS, ali radi se o možda najboljem LCD-u, iznimnog kontrasta i svijetline.
Cijena vani mu se sada kreće 570-600€, ako padne tamo u 9. mjesecu na 500€, možda se ohrabrim pa uzmem iz znatiželje da vidim jel opravdano izostavljen, dijelom nostalgije (fenomenalan G2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G7 ThinQ

Kad bi barem zvuk bio vrh kakvim ga prikazuju. Max volume je mizeran, problem je bio na V20, na G6 sam isto to skužio, a kako čitam i na G7 ista stvar. Čovječe, stave vrh DAC unutra i ograniče volume na glasnoću nižu od Qualcommovog defaultnog DAC-a... Jest da je za slušanje doma super, ali na mobu slušam glazbu u javnom prometu ili vani gdje mi uvijek falilo glasnoće. HTC one serija je tu bila vrh

Cijena će svakako pasti zbog nedostatka interesa ikakvog što me veseli kao kupca :D

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G7 ThinQ

Vidim da V30 i G7 imaju kvalitetne mikrofone, barem na papiru, 24/192 kaj je brutalno. 

 

Dal recimo moja Xperia Z3 može tak snimat ali sa eksternim mikrofonom i dal on poveća i bitrate ili je potrebno instalirati neki drugi video recorder na android?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice