LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

poruka: 293
|
čitano: 96.912
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ove godine je "GODINA IZNENAĐENJA" !!!!! 

Tko bi očekivao DVA nova LG V30 modela gadgeta ?!?! 

Moram priznati da me Plus model vrlo zanima! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/lg_v30_could_cost_700_a_plus_model_will_launch_simultaneously-news-26708.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Samo Barca!

13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Još malo novijih lijepih vjestica o skorom dolasku killer-a svega na tržištu smartphone gadgeta !!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/lg_v30_leaks_refuse_to_stop_as_another_render_surfaces-news-26795.php

LINK; http://mob.hr/lg-v30-procurio-sluzbeni-render/

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 12:40 (ATJLučko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Zanimljivo, cijena običnog modela je manja nego što je G6 imao kad je izlazio. Mada mislim da mu neće cijena tak brzo padat. Al opet, jedva čekam da izađe da vidim kameru, mora bit brutalna s ovim otvorom s obzirom da su u LG-u i s najvećim sranjem sposobni izvući maksimum.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Bit će to zvijer od mobitela, al pitanje dali će doći u Europu poučeni sa V20 koji nije uopće službeno došao. Nadam se da to neće biti slučaj sa V30.

LG zapostavlja Europsko tržište jer se tu najslabije prodaje, na žalost, a opravdanja za to baš i nema (nećemo se sada hvatati bootloop-a jer je to stvar prošlosti, a i svi su bili u garanciji i dobili nove uređaje ili popravljene).

LG rastura u SAD-u i Aziji, ovo dalje je jad i bijeda. Pa LG G6 je zadnji predstavljen i distribuiran upravo u Europi - tek sam ga uspio dočekati u prednarudžbi sredinom 05/2017, a npr. u Australiji se počeo prodavati u 03/2017.

Ako mob bude dolazio u Europu i RH ne vjerujem da će doći prije Božića. Taman kao divan dar

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
MasterOfDisaster kaže...

Bit će to zvijer od mobitela, al pitanje dali će doći u Europu poučeni sa V20 koji nije uopće službeno došao. Nadam se da to neće biti slučaj sa V30.

LG zapostavlja Europsko tržište jer se tu najslabije prodaje, na žalost, a opravdanja za to baš i nema (nećemo se sada hvatati bootloop-a jer je to stvar prošlosti, a i svi su bili u garanciji i dobili nove uređaje ili popravljene).

LG rastura u SAD-u i Aziji, ovo dalje je jad i bijeda. Pa LG G6 je zadnji predstavljen i distribuiran upravo u Europi - tek sam ga uspio dočekati u prednarudžbi sredinom 05/2017, a npr. u Australiji se počeo prodavati u 03/2017.

Ako mob bude dolazio u Europu i RH ne vjerujem da će doći prije Božića. Taman kao divan dar

Neka ti smjernica vodilja bude informacija da je predstavljanje 31 kolovoza u Europi, čini mi se ili u Njemačkoj na onom sajmu ili moguće u Barceloni, ali je SIGURNO na našem terenu, što uvelike sugerira kompletnu dostupnost na našem području !!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Bomba, šta drugo reći. V30 će imati 32-bit Advanced Hi-Fi Quad DAC powered by ESS Technology's SABRE ES9218P i sve u suradnji sa B&O Play + slušalice od B&O Play - LINK.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
MasterOfDisaster kaže...

Bomba, šta drugo reći. V30 će imati 32-bit Advanced Hi-Fi Quad DAC powered by ESS Technology's SABRE ES9218P i sve u suradnji sa B&O Play + slušalice od B&O Play - LINK.

 Super ako bude na svim modelima, a ne samo u specificno odredjenim regijama.

 

I stvarno bi bilo super kad bi se mogao lakse nabaviti u EU, osobno su mi i prijasnja dva modela bila vrh

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Crucifixion kaže...

 Super ako bude na svim modelima, a ne samo u specificno odredjenim regijama.

 

I stvarno bi bilo super kad bi se mogao lakse nabaviti u EU, osobno su mi i prijasnja dva modela bila vrh

Da, nadam se da tu neće zahebat kao sa G6.

13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
MasterOfDisaster kaže...

Bomba, šta drugo reći. V30 će imati 32-bit Advanced Hi-Fi Quad DAC powered by ESS Technology's SABRE ES9218P i sve u suradnji sa B&O Play + slušalice od B&O Play - LINK.

I sada ti budi pametan, gdje uložiti dugoročno svoje novce?!?! 

 

Makar, LG V30 je jedan "od najprvih" za uzeti u obzir  !!!! 

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Evo ga. 
Chipset: Qualcomm Snapdragon 835
Display: 6.0-inch 18:9 QuadHD+ OLED FullVision Display (2880 x 1440 / 538ppi)
Memory: 4GB LPDDR4x RAM
Storage: 64GB UFS 2.0 ROM (V30) or 128GB UFS 2.0 ROM (V30+), microSD (up to 2TB)
Rear cameras: 16MP Standard Angle (F1.6 / 71°) / 13MP Wide Angle (F1.9/ 120°)
Front camera: 5MP Wide Angle (F2.2 / 90°)
Battery: 3,300mAh
Operating System: Android 7.1.2 Nougat
Size: 151.7 x 75.4 x 7.3mm
Weight: 158g
Network: LTE-A 4 Band CA
Connectivity: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac / Bluetooth 5.0 BLE / NFC / USB Type-C 2.0 (3.1 compatible)
Colors: Aurora Black, Cloud Silver, Moroccan Blue, and Lavender Violet
The phone has IP68 certification (water and dust resistant) and is MIL-STD 810G compliant.
It also features voice recognition (for unlocking using a combination your voice and user-defined keywords),
face recognition (for unlocking using the front facing camera), a fingerprint sensor, and wireless charging.

LG V30 LG V30
Win 10 Pro, F Secure Safe, Hitman Pro, OpenDNS
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Nautilus kaže...


Display: 6.0-inch 18:9 QuadHD+ OLED FullVision Display (2880 x 1440 / 538ppi)

Ono što je "najbitnije" - OLED - prvi mob sa OLED ekranom i još bi si uzeo sa plavom bojom. Jao sad bi G6 zamjenio sa V30. Eh, al sam skroman

 

Po meni top 2 moba za uzeti su LG V30 ili Huawei Mate 10. Ne znam kojega bi prije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 9:32 (MasterOfDisaster).
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Kad stiže u prodaju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Glavni senzor kamere (znaci onaj 16MP) je Sony IMX 351 velicine 1/3.1...znaci jos manji od onoga u LG G6 i sa jos vise mega pixela pa su tako pojedinacni pixeli jos manji...onaj sekundarni senzor za drugu kameru (wide angle) je 13MP koji je velicine 1/3 sa pixelima velicine 1.0um.

Inace isti senzor kamere je i u novom Asus Zenfone 4 Selfie Pro, a HTC U11 ju koristi za selfie kameru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 12:12 (ocean77).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
1samek kaže...

Kad stiže u prodaju?

U rujnu bi trebao doći na svijetsko tržište, a kod nas ne vjerujem da će doći prije kraja 10. mjeseca, a najvjerojatnije u 11. mjesecu. Kod nas LG podosta kasni sa izdavanjem top modela, a neki nikada ni ne dođu kao V20.

14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
ocean77 kaže...

Glavni senzor kamere (znaci onaj 16MP) je Sony IMX 351 velicine 1/3.1...znaci jos manji od onoga u LG G6 i sa jos vise mega pixela pa su tako pojedinacni pixeli jos manji...onaj sekundarni senzor za drugu kameru (wide angle) je 13MP koji je velicine 1/3 sa pixelima velicine 1.0um.

Inace isti senzor kamere je i u novom Asus Zenfone 4 Selfie Pro.

Opet ti sa hebenom kamerom, pa nije cijeli mob samo kamera, niti je to najvažniji element (tebi možda je, ali većini nije toliko bitan što se zumanja i ostalih sranja tiče). Ti ideš od teme do teme i samo maltretiraš ostale o kamerama uređaja koju nisu dovoljno dobre za tebe. Gle shvatili smo nema te kamere koja će tebe zadovoljit. Dobro, ajde HTC M10 je tvoj car - svi smo to shvatili.

10 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ovo je forum, a ja sam temu nadopunio informacijama koje jos nisam nasao u predhodnim postovima tako da ne vidim nikakav problem.

Ti kao da si jucer prvi puta dosao na forum i ne shvacas kako on funkcionira...napisao sam konstruktivan post sa novim informacijama vezanim za kameru, a LG V30 je uglavnom najveci naglasak stavio upravo na kameru koja bi mu trebala biti "best selling point" i naravno da svatko tko cilja na kameru treb a znati ove kljucne informacije.

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
ocean77 kaže...

Glavni senzor kamere (znaci onaj 16MP) je Sony IMX 351 velicine 1/3.1...znaci jos manji od onoga u LG G6 i sa jos vise mega pixela pa su tako pojedinacni pixeli jos manji...onaj sekundarni senzor za drugu kameru (wide angle) je 13MP koji je velicine 1/3 sa pixelima velicine 1.0um.

Inace isti senzor kamere je i u novom Asus Zenfone 4 Selfie Pro, a HTC U11 ju koristi za selfie kameru.

 Di si našao te podatke za kameru?

13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 15:12 (ATJLučko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
zvonac kaže...
ocean77 kaže...

Glavni senzor kamere (znaci onaj 16MP) je Sony IMX 351 velicine 1/3.1...znaci jos manji od onoga u LG G6 i sa jos vise mega pixela pa su tako pojedinacni pixeli jos manji...onaj sekundarni senzor za drugu kameru (wide angle) je 13MP koji je velicine 1/3 sa pixelima velicine 1.0um.

Inace isti senzor kamere je i u novom Asus Zenfone 4 Selfie Pro, a HTC U11 ju koristi za selfie kameru.

 Di si našao te podatke za kameru?

 

Dpreview.

 

https://www.dpreview.com/news/8011829122/lg-launches-v30-with-super-wide-angle-and-advanced-video-features

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 16:48 (ocean77).
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Despite the small sensor size, the LG V30 captures very good low-light photos. In the preliminary tests with the main rear camera, I shot low-light photos with the LG V30, the iPhone 7 Plus and the Galaxy Note 8. The LG V30 shot photos that could be comparable to the iPhone 7 Plus pictures. That’s not the worst place in the world to be since the iPhone 7 is in our Top 5 best phone cameras.:-)

Vidit cemo na kraju kakav ce bit v30, djeluje ok mob..
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
zvonac kaže...
Despite the small sensor size, the LG V30 captures very good low-light photos. In the preliminary tests with the main rear camera, I shot low-light photos with the LG V30, the iPhone 7 Plus and the Galaxy Note 8. The LG V30 shot photos that could be comparable to the iPhone 7 Plus pictures. That’s not the worst place in the world to be since the iPhone 7 is in our Top 5 best phone cameras.:-)

Vidit cemo na kraju kakav ce bit v30, djeluje ok mob..

 

 

Prestao sam biti naivan i idealizirati stvari i ne svidja mi se sto igraju na kartu fotica (jos od G4), a s druge strane ubacuju ovakve komponente.

Opet ce upregnuti SW odjel da kompenzira sve slabosti hardwarea iako bi mi bilo draze da idu sa vrhunskim hardwareom poput Pixela i HTC-a.

LG mi je bila jedna od najdrazih marki, a sam imao G2, G3, G4 i V10 koji su svi odreda odlicni i u globalu mi se svidjaju njihovi mobiteli, UI im je i dalje broj 1 samo sto su nakon G5 krenuli nekim cudnim putem.

Ovaj V30 je sto se ekrana, dizajna, procesora i jos nekih stvari tice vrhunski mob, ali na zalost opet su stedili na pogresnom mjestu...djaba blenda f/1.6 kada su uspjeli nadmasiti sve ostale sa velicinom senzora i ponuditi najmanji i vratiti nas negdje u 2012 kada je to bilo uobicajeno.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 19:17 (ocean77).
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
MasterOfDisaster kaže...
Nautilus kaže...


Display: 6.0-inch 18:9 QuadHD+ OLED FullVision Display (2880 x 1440 / 538ppi)

Ono što je "najbitnije" - OLED - prvi mob sa OLED ekranom i još bi si uzeo sa plavom bojom. Jao sad bi G6 zamjenio sa V30. Eh, al sam skroman

 

Po meni top 2 moba za uzeti su LG V30 ili Huawei Mate 10. Ne znam kojega bi prije.

 Ima nas vise . Meni se cini da ce upravo tako i biti . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
12 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

I koja je cijena na kraju za evropsko trziste? hoce li doci u evropu i hoce li biti opet onih retardiranih ogranicenja po regijama

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Utvaram si da je ovo obećavajuća vijest, pa makar ako i pretvorimo $ u € !!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/lg_v30_will_probably_cost_749-news-27084.php

ATJ Lučko
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...

Utvaram si da je ovo obećavajuća vijest, pa makar ako i pretvorimo $ u € !!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/lg_v30_will_probably_cost_749-news-27084.php

 Ako tako bude vec se vidim do kraja godine kao vlasnika a G6 ide dalje ( ne nuzno u prodaju...moguce kao poklon ) . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Evo još jedan razlog, zašto je uzimanje ovog komada gadgeta u obzir dobar razlog za investiranje u budućnost 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/youtube_rolls_out_hdr_support_for_pixels_galaxy_s8_and_note8_lg_v30_and_sony_xperia_xz_premium-news-27180.php

ATJ Lučko
Moj PC  
1 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Nadam se da ovo na kraju nije istina i da ce ipak doci i do nas https://www.google.hr/amp/s/preporucamo.com/sto-trebate-znati-lg-v30/2017/09/04/amp/

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Ma tak su bili i za g6 rekli..pa je došao
V30 ziher dolazi kod nas ☺️
origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
13 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Meni baš se pokvario mob, lumia 1020, mislim da je ošla baterija. Sad gledam kaj uzet. Ovaj Note 8 i S8+ mi se sviđaju, a vidim i LG V30 čak bi bio bolji izbor ali taj LG nije još kod nas došao. Kaj stvarno mislite da bu došao? Se isplati čekat?

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 18:37 (montana).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice