LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

poruka: 293
|
čitano: 96.970
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Stigao je i u HT

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Čak ima i korektnu cijenu - novi ugovor ili produljenje ugovora uz Tarifu za mlade i mobitel košta 5840kn - manje nego u trgovinama, i još se dobije prijenosni zvučnik i powerbank (nije TV kao sa G6 no bolje nego ništa). Potpuno neočekivano i odlično. Jedva čekam da preko ljeta bude na njuškalu novi zapakiran sa 2g garancije za 500€

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Hacker002 kaže...

Čak ima i korektnu cijenu - novi ugovor ili produljenje ugovora uz Tarifu za mlade i mobitel košta 5840kn - manje nego u trgovinama, i još se dobije prijenosni zvučnik i powerbank (nije TV kao sa G6 no bolje nego ništa). Potpuno neočekivano i odlično. Jedva čekam da preko ljeta bude na njuškalu novi zapakiran sa 2g garancije za 500€

 Ne znam šta je tu korektno? Što bi trebali, biti skuplji nego u dućanu i još te ugovorno vezat uz preskupu tarifu? U Tele2 je 5200 bez opcije uređaj, što je opet previše...

16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

S obzirom da su im cijene uvijek veće nego u trgovinama, ovo je za mene korektno. Slažem se da je jadno, na ugovornu obvezu mobiteli bi trebali koštati pola cijene po kojoj se prodaju u trgovinama, ali dok god živimo u ovom u čemu živimo možemo zaboraviti ikakve normalne i racionalne poteze.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
protjeran
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Bude dobrih prilika kod operatera ali sve rjedje. Ja sam u vip-u uzeo u11 za 1400kn u tarifi M...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ima li kod kojeg operatera izložen V30 da se može isprobati, onako na "žici"? Ili možda u kojem većem dućanu tipa Elipso, Mobilmedia ili slično?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

imaš u Sancta Domenici u CCOW, vjerojatno i u ostalima u ZG

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
8 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
guzda22 kaže...

imaš u Sancta Domenici u CCOW, vjerojatno i u ostalima u ZG

 Hvala, provjerit ću. Htio bih ga naći da provjerim kako "diše".

16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ova tema je mrtva zadnja dva mjeseca, šta nitko nema V30?

 

Za one koji ga imaju, jedno pitanje što se tiče multitaskinga, tj držanja dva prozora odjednom otvorena. Trenutno imam G3 i na njemu mogu otvoriti dva prozora odjednom samo od nekih aplikacija koje su oni predodredili. Zanima me da li je i na V30 tako ili mogu staviti bilo koje dvije aplikacije (kao na Samsungu)? Jer gledam između V30, Note 8 i S9+ pa moram svašta uzeti u obzir s obzirom da su to mobiteli od 500 ili više eura. Kod V30 je veličina iznimno povoljan faktor, no "samo" 4GB RAM-a i loša prednja kamera mu ne daju bonuse. Note 8 sve odlično, jedino što je brutalno velik. S9+ je malo manji, no i dalje prevelik, uz sve ostalo pozitivno. Također, kod Samsunga me brine softver, nisam neki ljubitelj enormne količine bloatware-a kojega oni pakuju.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2018 15:55 (Hacker002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Hacker002 kaže...

Ova tema je mrtva zadnja dva mjeseca, šta nitko nema V30?

 

 

Dosao je prekasno kod nas po cijeni koja ocito nikome nije privlacna pa ih je vjerojatno zanemariva kolicina prodana.

 

12 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Preskupo je to, prekasno...

Baš gledam njušku

Inače mi je idealan mob ovo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ja sam ga uzeo cekam da mi ga dostave u Protisu na rate me izasao cca oko 4200+ kn.

Javim dojmove kada dode

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
toxic kaže...

Ja sam ga uzeo cekam da mi ga dostave u Protisu na rate me izasao cca oko 4200+ kn.

Javim dojmove kada dode

 To je ok cijena.. S obzirom kakva je bila prije cca 1-2mj..

16 godina
odjavljen
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Svoj G6 sam uz nesto nadoplate zamjenio za V30+ ..potpuno novi, zapakirani Morrocan Blue, prije nekoliko dana . Nije bas da sam se zabavio gnjaveci ga jer sam dosta na poslu...ali bude se vec . Cim se uhvati vremena postavim i koju sliku . 

Sad jos da se rijesim ovoih par maski za G6 kojke su dosle u medjuvremenu :) 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ovo cudi ima i bt 5.0 nije zanemarivo

 

http://www.amarinfotech.com/differences-comparisons-bluetooth-5-vs-4-2.html

ugl. jedva cekam dolazak jedni zbog cega se ne veselim je baterija..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

LG V30+ - mobitel je mrak. Fotke su solidne, aplikacija kamere je vrhunska. Baterija traje 2 dana.

Splitanje ekrana na dve aplikacije radi s bilo kojom aplikacijom. 

Prije sam imao Nexus 6 koji je glomazan. V30 mogu normalno držat u ruci i tipkati, zbog 2:1 omjera ekrana.

Jedini nedostatak je što mobitel ima mono zvučnik, kad upališ neki video, okreneš horizontalno, zvuk ti dolazi samo s jedne strane što je prilično jadno, ubija doživljaj gledanja. Navikao sam se na stereo zvuk na Nexus6-ici i vraćanje na mono je kao da si oglušio na jedno uho. 

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Evo došao mi je mob i koliko sam stigao vidjeti imam par stavki koje bih ja osobno napravio drugacije.

 

Prvo što mi se ne sviđa je što nema led notifikacije npr. moj stari xiamo iz 2014 to ima. Možeš za svaku aplikaciju nariktati kojom bojom da ti led (flash) svijetli ili titra to mi je must have.

Ovdje je to izvedivo iskljucivo ako ti je opcija lock screena na always on, dakel stalno vidis sat, datum bateriju o logicno je da onda pokraj toga bude i npr ikona poruke ako je nisi procitao.

 

Ono što je loše je što mi taj always on u nekorištenju iscicla 10% baterije u cca 8 sati, znam kada sam otišao spavati mob mi je bio na 83% ostavio sam ga preko noci i kad sam se probudio bio je na 71-72%.

 

Druga velika stvar je otisak prsta . Naime trazio me otisak samo za jedan prst i samo na njega mi unlocka screen. Na motoroli z me pitao za nekoliko prstiju i nekoliko kuteva i mogao sam otkljucati mob s bilo kojim svojim otiskom ovdje to jednostavno nije moguce.. (nasao )

Slow motion vidio je jednostavno ocajan (no to sam znao i prije kupnje) i ofc mono zvucnik + ajmo reci slabija baterija.

 

Sve ostalo je veliki plus, kamera je zaista vrhunska , wide snimanje i slikaje je fenomenalno, nocne slike su super kao i selfie kamera, snimanje zvuka fantaastcino . Dizajn mobitela izvanredan i po meni kvalitetan. Spojio sam 3.5 mm slušalice koje imam i kada se ukljuci hi fi dac to je dosta jako i cisto - ovdje sam ostao pafff..

Kod brzog punjenja mobitel se uopce ne zagrije, motorola mi je bila vruca.

Fotic/kamera ima hrpu modova itd... 

U hodu ako saznam neke nove informacije javim ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 9:39 (toxic).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Cudno za bateriju, a upravo je baterija jako hvaljena na V30, kolko sam citao iskustva korisnika..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
zvonac kaže...

Cudno za bateriju, a upravo je baterija jako hvaljena na V30, kolko sam citao iskustva korisnika..

 

 a to sam naveo ovako na prvu jer velim taj always on mi je preko noci iscripio nesto vise od 10% baterije vidjet cemo kako ce se dalje ponasati.

16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
na samsungu isto on screen troši oko 1% na sat vremena, tak da kontam da ti je to normalno, a preko noći nije ti ni potreban on screen
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Znači jedini nedostatak je mono zvučnik.. Nekako sam se krenuo lomit oko V30 i S9+

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Hacker002 kaže...

Znači jedini nedostatak je mono zvučnik.. Nekako sam se krenuo lomit oko V30 i S9+

 nije niti taj loš :)

usporedi si kako izgleda p oled nasprem samsungovog pogotov na dnevnom svijetlu ako ikako mozes..

16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Pati me veličina na S9+, mislim da je to ogromno za džep. Ali gledat ću da prije kupovine probam oba u ruci pa vidjeti stanje.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
15 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Hacker002 kaže...

Pati me veličina na S9+, mislim da je to ogromno za džep. Ali gledat ću da prije kupovine probam oba u ruci pa vidjeti stanje.

 Recimo ovaj lgv30 je 6" ekran ali je dimenzijama dost manji i tanji od mog 5,5" redmi note dvice. I to me odusevilo.

16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Pa da, 6" na 152mm, a S9+ je 6,2" na 158, što je sa trenutnih 146 sa G3 ogromna razlika

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Update oko baterije.

Dakle jucer sam ga na posao uzeo s nekih 70%, stalno sam se zezo s njime navecer jos skinuo pubg i igrao nekih 10 minuta na punjenje sam ga stavio s 20%.

Mislim da ce to biti vise nego dovoljno da izdrzi 1 dan zesceg koristenja tj 2 dana lakseg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Znači dosta si zadovoljan mobom? Kakav je ekran naspram Samsunga, jel dosta lošiji? Ako imaš vremena, uploadaj nekoliko fotki.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
zuper kaže...
Znači dosta si zadovoljan mobom? Kakav je ekran naspram Samsunga, jel dosta lošiji? Ako imaš vremena, uploadaj nekoliko fotki.

 budem, mislim da cu danas na autoshow pa cu slikati tamo i poslati ovdje

15 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Evo slike

Napomena sve su u HDR, sve na auto. Nisam stigao se baviti previse s foticem..

 

https://imgur.com/a/FKVoo

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2018 22:28 (toxic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Pa neloše fotke s obzirom da unutra slikano.
Prva pogotovo...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice