Pomoc kod Linux Minta

poruka: 4
|
čitano: 1.695
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pomoc kod Linux Minta

imam jedan problem oko wine-a,instalirao sam sa synaptica wine i problem je u tome kako da ga koristim,ako znate odgovor,recite

 

 

linux mint je baziran na ubuntu,tj. na debianu

 

 

slicno kao i za ubuntu mislim

 

Neodlučan


radim servere RPG za san andreas multiplayer
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pomoc kod Linux Minta
d.ban35-OKC kaže...

imam jedan problem oko wine-a,instalirao sam sa synaptica wine i problem je u tome kako da ga koristim,ako znate odgovor,recite

 

 

linux mint je baziran na ubuntu,tj. na debianu

 

 

slicno kao i za ubuntu mislim

 

Neodlučan


  Wine koristiš tako da upišeš u terminal: wine /put/do/exe/datoteke.exe i to je to. Mislim da možeš i iz grafičkog sučelja s onim "Open with..." > Wine. Alat za konfiguraciju wine-a zove se winecfg (ako slučajno imaš windowse na drugoj particiji, možeš "upgrade-at" wine tako da mu iskopiraš originalne Windows library-je... ali s time se mući samo ako neće nešto raditi s običnim postavkama).

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'

Two atoms bump into each other. One says 'I think I lost an electron!' The other asks, 'Are you sure?', to which the first replies, 'I'm positive.'
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoc kod Linux Minta
i svakak odma nakon instalacije wine-a pokreni winecfg iz terminala i samo lupi ok. to ce iskonfigurirat wine
16 godina
neaktivan
offline
Pomoc kod Linux Minta

ok,decki,hvala,radi hehe


radim servere RPG za san andreas multiplayer
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice