Ubuntu 7.10-8.04

poruka: 14
|
čitano: 2.699
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ubuntu 7.10-8.04

eo ljudi imam na kompu ubuntu 7.10 pa me zanima dali se sta pboljsalo dali se isplati updatat.


It*s our destiny
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubuntu 7.10-8.04

pogledao sam live verziju radi KDE i dosta dobro izgleda... za ostalo nisam kompetentan obzirom da koristim Fedoru... no općepoznato je da update-upgrade nije loš iako je dosta dobro izbjeći prvi dan nakon objave updatea (neovisno o OS-u)


gdje da potpišem
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubuntu 7.10-8.04
nema velikih razlika. sigurno ti bude super novi compiz i.. to je manje viase to. ostal razlike tesko da ce end user vidjeti. vise su unutra radili. nisu isli an nista revolucionarno zato jer je 8.04 lts.

meni recimo 8.04 lakse radi na kompu.
15 godina
neaktivan
offline
Ubuntu 7.10-8.04

ok updatat cu onda


It*s our destiny
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ubuntu 7.10-8.04

Aaaaaa, sto mi je digao zivac 8.04. Majko mila. Sve super prodje upgrade eeee onda stadose problemi iskakat. Pulseaudio radi k'o je** se men'. Zatim Compiz Fusion, pa ovaj prebuild *.deb paket mi se rusio cijelo vrijeme. Toliko me je iznerviralo da sam pola sistem buildao iz source, pocevsi od pulseaudioa, do Compiz Fusiona, mumblea, i da nenabrajam vise. Zatim su mi driveri od graficke osli kud i k**** pa naravno radi instalaciju opet ALI NE preko Restricted Drivers Managera.

 

Joj, jedva cekam da prodje 06 mjesec(matura, ima se za uciti poprilicno) da napokon uhvatim vremena i vratim se na Archa.

 

Nemojte mislit da pljujem po *ubuntu nego on je radjen da radi od prve, a meni radio od desete. Jest da vecinu ovoga stalno prolazim kod Archa, ali brate mili ovo je *ubuntu - distra na kojoj sve treba raditi od prve. Ljut, ljut sam na developere.


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ubuntu 7.10-8.04

ili necu hahah

vidjet cu jos druge komentarePlač


It*s our destiny
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubuntu 7.10-8.04
buky kaže...

ili necu hahah

vidjet cu jos druge komentarePlač


 Moj problem je vjerojatno izoliran, jer ja svoj sistem volim mucit na sve moguce nacine. Vjerujem da bi kod drugih normalno proslo. Nigdje na internetu nisam nasao slican problem mome stoga je ovo kao sto sam vec rekao izolirani problem. Npr, ja sam pulseaudio(savrseni audio server koji se sad pocinje koristiti u *ubuntuu - mozes reproducirati zvuk sa jednog kompa na drugom bez puno muke i jos stosta) na 7.10 kompajlirao iz source te je odatle vjerojatno dosao problem sa njime. Takodjer compiz fusion mi je bio kompajliran iz sourcea.

Pa najbolje ti je napraviti backup podataka i skini s interneta novi *ubuntu te ga sprzi za svaki slucaj ako upgrade neprodje dobro.

Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubuntu 7.10-8.04
ma pusti buky, tux slave nezna kaj radi:) on ti je jedan od onih koji si bas zele otezat zivot:) ako ti bude radiolive radit ce ti sve.
ja stvarno neznam kakav je gnome i kde, jer sam u gnome-u proboravil 10 min max, kde nisam ni diral, flux je moja sreca:) i super radi.
15 godina
neaktivan
offline
Ubuntu 7.10-8.04

ok onda cu updataj hahah


It*s our destiny
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubuntu 7.10-8.04
devil kaže...
ma pusti buky, tux slave nezna kaj radi:) on ti je jedan od onih koji si bas zele otezat zivot:) ako ti bude radiolive radit ce ti sve.
ja stvarno neznam kakav je gnome i kde, jer sam u gnome-u proboravil 10 min max, kde nisam ni diral, flux je moja sreca:) i super radi.
 Da je to samo otezat. Sam sebi priznam da nakon svakog veceg problema u kojemu skidam sve zivo i nezivo da sam uzivao. I mogu ti reci da stvarno uzivam kad nesto neradi, ali to uzivanje je prekomplicirano da ga opisem rijecima. Vjerojatno si osjetio nesto slicno.

Arch user, Don't Panic!!!
15 godina
neaktivan
offline
Ubuntu 7.10-8.04

samo tako decki


It*s our destiny
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubuntu 7.10-8.04
Tux Slave kaže...
devil kaže...
ma pusti buky, tux slave nezna kaj radi:) on ti je jedan od onih koji si bas zele otezat zivot:) ako ti bude radiolive radit ce ti sve.
ja stvarno neznam kakav je gnome i kde, jer sam u gnome-u proboravil 10 min max, kde nisam ni diral, flux je moja sreca:) i super radi.
 Da je to samo otezat. Sam sebi priznam da nakon svakog veceg problema u kojemu skidam sve zivo i nezivo da sam uzivao. I mogu ti reci da stvarno uzivam kad nesto neradi, ali to uzivanje je prekomplicirano da ga opisem rijecima. Vjerojatno si osjetio nesto slicno.

 nekoliko desetaka puta. dnevno:) obozavam to, cak a tek osjecaj koji se pojavi dok to ispravis.
nemogu rijecima opisati svoje zadovoljstvo doks am shavtil da sam cijeli svoj gui sam napisal. os svake akcije misa, tipkovnice. svakog menija. malo ljudi to shvaca.

i nogom u guzicu je korak naprijed
15 godina
neaktivan
offline
Ubuntu 7.10-8.04

svaka ti dala....................


Aj em IronMAn
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ubuntu 7.10-8.04

updato sam super radi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cool


Aj em IronMAn
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice