Memorija za laptop

poruka: 6
|
čitano: 3.086
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Memorija za laptop

imam laptop lg lw75 koji ima 1Gb RAM-a (2x512Mb) i grafičku karticu ati x700 128Mb. O ostalim specifikacijama neću govorit jer mislim da ovdje leži problem. Nedavno sam zvadio jednu pločicu RAM-a i ubacio jednu od gigabajt (Kingston na 533MHz - kao i moja matična). Nakon nekog vremena mi je crkla grafička.

Pitanje je: Da li je moguće da se poremeti rad grafičke kartice koja koristi glavnu memoriju računala (RAM) ako ubacimo RAM?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Memorija za laptop
dark_jackal kaže...

imam laptop lg lw75 koji ima 1Gb RAM-a (2x512Mb) i grafičku karticu ati x700 128Mb. O ostalim specifikacijama neću govorit jer mislim da ovdje leži problem. Nedavno sam zvadio jednu pločicu RAM-a i ubacio jednu od gigabajt (Kingston na 533MHz - kao i moja matična). Nakon nekog vremena mi je crkla grafička.

Pitanje je: Da li je moguće da se poremeti rad grafičke kartice koja koristi glavnu memoriju računala (RAM) ako ubacimo RAM?

Teoretski je nemoguće, ne vidim poveznicu oko memorije i pregaranja grafičkog adaptera. Jel imaš Tvout ako spojiš vanjski monitor na Vga izlaz? 
16 godina
offline
RE: Memorija za laptop

i fizički je nemoguce, sto posto potvrdjeno i sve rijeseno,  radi punom parm.

hvala na odogovoru.

btw imam tv-out

pozz

16 godina
neaktivan
offline
Memorija za laptop

Cijeli problem lezi u tome da je LG najbezveze marka.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Memorija za laptop

a ne bih bas tako rekao. laptop je strava i kad sam ga kupovao bio je 12000 kuna. a vrijedi sve do jedne.

 

16 godina
offline
RE: Memorija za laptop
bytecollektr kaže...

Cijeli problem lezi u tome da je LG najbezveze marka.

Cijeli problem leži u tome da ti pričaš gluposti, ali ako te to veseli, nitko ti neće zamjeriti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice