Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.197.223
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ekipa, jedna mala reklamica but... Ako nekom možda treba neka jednostavna drinking game aplikacija na Hrvatskom, dajte šansu mojoj izvedbi. 

Bez ljutnje za malu reklamicu 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Nema veze koju marku moba imas, ta app radi na svim mobacima.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Čitatelj kaže...

Ako imas OnePlus - dobijes originalnu Nokia kameru aplikaciju.

 Imsm huawei i pokusavam da skinem ali mi ponudi da skinem tipkovnicu? Jel moze pomoc?

Nađa
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

https://drive.google.com/uc?id=1Rbg48QlV_dF9v-u4OZSe6PMzoXZaJIVf&export=download

 

Klikni na ono plavo (ipak preuzmi) ili kak ti već piše.

 

 

Kruha i igala...
15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koja je po vama najbolja aplikacija za sigurne pozive odnosno enkripciju. Ako kupim npr dva jeftina shit smartphone-a i stavim npr red phone da li će pozivi biti sigurni. I da li je moguca enkripcija klasincnog poziva bez voip-a.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ako još uvijek šljaka onda ova:

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2562516

 

I to je općenito najbolja voip aplikacija ikad.

 Ali taj .apk koji je na dnu prvog posta, ne ova verzija na play storeu.

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 18:58 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, jučer sam nadogradio Android 8.0 na Samsungu S7 i nakon nadogradnje mi se otvaraju random spam web stranice. Zna netko kako to maknuti? 

Btw sve je legalno i pazim što radim na mobu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Jednostavno napravi reset na tvorničke (nemoj si zab napraviti backup podataka), ako to ne riješi problem onda problem leži dublje..

12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Probaj s malwarebyteom izgleda da si pobrao adware.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 10:26 (Frk).
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Obrisao sam Chrome i instalirao Chrome betu, za sad sve radi ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozz ekipa,

Molim vas info ako netko zna vezano za galaxy s9, pojavio se trokutić sa strelicama gore kod ikone za internet. Ne znam što je ni kako se gasi... hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Da nisi u romingu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Nisam u roamingu, u svojoj sam mreži...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Robs kaže...

Pozz ekipa,

Molim vas info ako netko zna vezano za galaxy s9, pojavio se trokutić sa strelicama gore kod ikone za internet. Ne znam što je ni kako se gasi... hvala unaprijed...

 Data saver mode

 

Ako izgleda ovako:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 18:28 (Avensac).
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

ako izgleda tako sa slike moguce. To je na oreu nova data saver ikona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav!

Imam Samsung J3 mobitel i u njemu 4 GB karticu.

Od aplikacija instaliranih imam samo Facebook,Messenger,Viber i Mpbz.

U zadnje vrijeme mi stalno javlja da nema dovoljno prostora za update!

Probao sam aplikacije prebaciti na SD karticu,no ne moze!Cistio sam chache i ostale YT preporuke...nema ploda.

Inace,godinu dana je mob radio bez problema,dakle nije do njega da nema snage/velicine za te aplikacije.

Reset moba mi je gnjavaza jer onda moram u banku da aktiviram Mpbz.

Moze li se to smece od podataka ikako ocistiti bez da vracam mob na tvornicke?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
zila kaže...

Obrisao sam Chrome i instalirao Chrome betu, za sad sve radi ok.

 koristi VIA browser ostalo je sve više manje smeće

12 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Planiram kupit Redmi 5 Plus te se prebaciti na Android s Windows 10 Mobilea. Zanima me dali postoji neka aplikacija koja sinkronizira muziku s OneDrive servisa kao što to radi Groove? Vidim da Groove prestaje s radom, a sinkronizacija muzike mi je jako važna.

Također me ista stvar zanima i za fotografije, dali postoji aplikacija za fotografije(kao na Windowsu 10) koja sinkronizira fotografije s OneDriveom?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Postoji one drive aplikacija za android

15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1 , i poprilično šteka u nekim situacijama. Napravio sam factory reset, poisključiovao sve što je nepotrebno jer po defaultu ima dosta zastarjelog Samsung bloatware na sebi. Htio bih ga osposobiti za gledanje filmova, youtubea i tu i tamo pokoju igru, no kako nije nešto hardverski jak zbog starosti pa da priupitam u ovoj temi jer nisam vičan tome. Da li postoji neki mod ili lite Andorid (kao npr. Win lite za PC) koji bi se mogao instalirati ili nešto slično da tablet  prodiše?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

za sve neslužbene ROMove idi na:

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-2

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Redmi 5 Plus - Kako prebaciti kontakte s Outlooka u njihovu aplikaciju? Traži neki vCard a iz Outlooka mogu samo izbaciti u Excel tablici.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Dex.pwn kaže...

Redmi 5 Plus - Kako prebaciti kontakte s Outlooka u njihovu aplikaciju? Traži neki vCard a iz Outlooka mogu samo izbaciti u Excel tablici.

 Misliš na softver za mail Outlook ili servis Outlook.com? Za Outlook 2016 (softver), ovdje imaš objašnjeno. Možeš i exportat sve kontakte u jednu csv datoteku što je objašnjeno ovdje. Ako misliš na Outlook.com (servis), mislim da tamo možeš samo exportat sve  kontakte u jednu .csv datoteku (comma-separated value, u Windowsima se defaultno otvara u Excelu). Većina aplikacija za kontakte na Androidu, pa vjerojatno i ona na tvom telefonu, podržavaju csv datoteke, pa ju jednostavno prebaci s računala na mobitel i otvori.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 11:39 (meme3).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ova app od Xiaomia ne podržava taj format
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koristim jednu torrent aplikaciju. Namjesteno je da se podaci spremaju na sd karticu od 64 gb. Problem je u tome sto ja imam zauzeto 30 gb a u torrent aplikaciji i u zip aplikacijama pise da je na kartici zauzeto sve. Znam da je to zbog torrent aplikacije jer me i na windows phonu isto tako zajebavala sa tim skrivenim fajlovima. Uglavnom jel ima neka aplikacija koja cisti ta sranja. U proslosti sam to rjesavao formatiranjem kartice na kompu.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pozzz
Ako može preporuka najbolje app za muziku poput Deezera. Bitno je da ima naš muzika (cijeli balkan) i da ima offline za slušanje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Garac24 kaže...
Pozzz
Ako može preporuka najbolje app za muziku poput Deezera. Bitno je da ima naš muzika (cijeli balkan) i da ima offline za slušanje.

 

Taman i meni treba, samo da nema reklama i da mogu s mobitela koristiti muziku

 

Btw. imam problem s određenim aplikacijama(Instagram npr.) da kad dobijem notifikaciju mobitel nit vibrira, nit zvoni, LED svjetlo ne radi itd... Dok vidim obavijest na zaključanom zaslonu i u akcijskom centru(ono što se spusti s vrha zaslona).

Kako popraviti to?

Notifikacija rade za Messanger recimo, mobitel zvoni sve kako bi trebalo(tj. kako sam odabrao).

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 23:49 (Dex.pwn).
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Garac24 kaže...
Pozzz
Ako može preporuka najbolje app za muziku poput Deezera. Bitno je da ima naš muzika (cijeli balkan) i da ima offline za slušanje.

 Sta fali deezeru??

9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Deezer je sam primjer. Samo sam tražio preporuku najbolje app s našom glazbom(balkan cijeli). Ako je to deezer nemam ništa protiv. Pretplata nije problem.
Da li je neko možda probao YT Music?
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2018 20:50 (Garac24).
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ahaa, sry. A ja koristim deezer koji mi je bolji od ostalih servisa (spotify, googla music, i ostale poznate) jer bas on ima najveci dio balkanskih pjesama, od onih starih za vrijeme bivse juge pa sve do danas.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice