Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.194.253
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel ima neki način da se sve fotografije prikazuju na početnoj stranici Google appa za slike? Naime, na početnoj stranici vidim samo slike/videe od kamere i SS-ove, dok Whatsapp, slike iz Lightrooma i sve ostale ne vidim. Moram otići u albume i od tamo ih otvoriti (i obrisati).

Doslovno mi je sve s brda s dola, kod WPa je bilo sve puno jednostavnije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Meni se na toj početnoj kratici "Photos" pojavljuju baš sve slike (cam,ss,wap,fb itd..).. Stisni one tri točkice u gornjem desnom kutu i pokušaj promijeniti Layout, nezz..

12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

I dalje isto.

7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Rađe si skini neku neku drugu galeriju, google photos je prekompliciran.

Ja sam odustao od njega, Simple gallery mi je najjači 

 

 

Kruha i igala...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kupio sam aplikaciju, sviđa mi se, jedino da se slike mogu podijeliti po mjesecima a ne po danima
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Veli moja gazdarica: jadan dex, sad nemre pratit kaj su ženske objavljivale na instaču po mjesecima, u svojoj organiziranoj offline kolekciji 

 

 

 

Kruha i igala...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Apl za gledat filmove s titlovima?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
10 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozz. Imam problem sa postavljanjem wallpapera na zakljucani zaslon, tj. nemogu nikako. Skinia sam prism live wallpaper iz trgovine play ali mogu ga postavit samo na radnu povrsinu, nema one opcije postavi na oba zaslona ili zakljucani zaslon.

U temama ga nema uopce. Taj prism wallpaper je u biti nekakav programcic s kojim mos podesit taj wallpaper, brzinu animacije i slicno.

Mobitel je honor play.

Na drugom mobitelu, samsung a5 radi sve normalno dok ovde nece na lock screen nikako.. fck emui 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Neki browser za scroolanje preko volume up-down? 

I <3
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Krivo
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 12:31 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
krokodil kaže...

Neki browser za scroolanje preko volume up-down? 

 Original MIUIu. Jedino ne znam dal se može odvojeno pronaći na netu.

Zbog postavki tipki za Tabove (dolje pokraj prsta, a ne gore na vrhu ekrana) i podešavanje početnog ekrana, na njega sam za stalno prešao s Chromea.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
mislim da to ima dolphin browser
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
CyberDemonVZ kaže...
krokodil kaže...

Neki browser za scroolanje preko volume up-down? 

 Original MIUIu. Jedino ne znam dal se može odvojeno pronaći na netu.

Zbog postavki tipki za Tabove (dolje pokraj prsta, a ne gore na vrhu ekrana) i podešavanje početnog ekrana, na njega sam za stalno prešao s Chromea.

 

Da, pitam za Xiaomi Mi8. od nadogradnje browser-a izgubila se ta mogučnost

I <3
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Meni je baš stigao novi update.

Pričekaj da i tebi stigne, možda je Bug...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pozz!
Ekipa dali treba stalno updatati aplikacije, posto svako par dana dodje neki update!?

Mislim na ove tipa: google, fb,yt, whatsapp,
kalendar,sat, itd!

Ne mislim na bankarske, vec ove obicne! ☺️

Jer na nekoj tjednoj bazi, barem ja, ne vidim da je apk nesto brza, bolja, lijepsa, itd!

Thx!
Odmori se u Istini!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

pa generalno i netriba za bilo koje aplikacije..  ja držim isključene sve opcije vezano za update aplikacija preko marketa, dakle automatsko ažuriranje, notifikacije o novim ažuriranjima i slično..

tu i tamo odem u library i provjerim jel ima novosti za instalirane aplikacije i to je to

9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Tako i ja, ugasim auto/update. Htio sam cuti i druga iskustva!

Nema potrebe da mi se 2 puta na tjedan updajtaju, ne vidim razlog! Tu i tamo neki minorni fix, stvarno ne vidim potrebu!

Jedino kazem, ove bankarske mora da su azurirane, da se ne desi da zagusim red na kasi, radi 5mb! ☺️

Odmori se u Istini!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozz. Moze pomoc? Kako stavit live wallpaper na lock screen, mobitel je honor play, android 9 emui. Htio bi stavit prism wallpaper koji sam dobia besplatno u trgovini play, a nemogu vec samo na radnu povrsinu. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jel ima neka dobra aplikacija s kojom bi mogo provjeriti detaljno kolko imam instaliranih aplikacija s google play storea. Prije sam ima titanium backup pa se preko nje lako moglo vidjeti, sad nemam root pristup.

Znači da vidim aplikacije sve koje sam skinuo sa storea, ne system i one preloadane koje su došle s uređajem.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
To vidis u samom google playu. Jest da imas i one neke sistemske ali valhda znas koje jesu koje nisu
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Koja je najbolja app za blokiranje reklama na android 8.0 koji nije rootan-an. Ako netko koristi neku takvu app, molio bi preporuku i savjet, iskustva..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

AdGuard. Radi na rootanom i unrootanom mobitelu (rootan S7 s Oreom 8.0 te ne rootan A5 2017 isto s Oreo 8.0) te uz Premium (čak i lifetime licenca je cheap af) blokira reklame unutar aplikacija.

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
midzan21 kaže...

AdGuard. Radi na rootanom i unrootanom mobitelu (rootan S7 s Oreom 8.0 te ne rootan A5 2017 isto s Oreo 8.0) te uz Premium (čak i lifetime licenca je cheap af) blokira reklame unutar aplikacija.

 Taj apk neradi ništa totalno je bez veze, program koji blokira reklame je Block This

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Play Store verzija nažalost nije ona koju spominjem. Spominjem verziju koju skidaš s AdGuard ofišl stranice te instaliraš naknadno. Vjeruj mi kad kažem da me je u zadnje 2.5 godine spasila od muke zvane in-app reklame na par uređaja koje koriste starci da ne pokupe smeće i reklame na lock screenu.

 

I da, spominješ apk koji nije updatean preko 2 godine, you troll

My website: https://idzan.eu | https://maskice.hr | https://najam-vozila.hr
12 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam čudne probleme. Recimo ako se s trgovine preuzima nešto, i ako ugasim trgovinu, preuzimanje stane.

Šta da uradim da se može skidati u pozadini?

Također nekim aplikacijama(recimo kako Outlook mail) ne dolaze notifikacije dok ne otvorim aplikaciju.

Na Messengeru više ne iskače balončić, a iskakao je prije.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozz, dali tko koristi samsung browser, bio mi je odlican do jutros, novi update mu je dosao i sad mi vise disconect pro ne blokira reklame na njemu. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Imaš AdGuard na Google Play-u, baš dodatak za Samsungov preglednik; on blokira oglase samo u tom i Yandexovom pregledniku. Verzija koja se skida s AdGuardove stranice blokira u svim preglednicima.

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Imaš AdGuard na Google Play-u, baš dodatak za Samsungov preglednik; on blokira oglase samo u tom i Yandexovom pregledniku. Verzija koja se skida s AdGuardove stranice blokira u svim preglednicima.

 Hvala  al problem je sta blokira i slike , recimo kad web stavi sliku s instagrama, neprikaze ju nego moras klikat na nju i uc u instagram da je vidis i tako neke sitnice. Disconect pro sam ubo kad je bio besplatan i savrseno radio do sad ovog updatea

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Zašto jednostavno ne skineš punu verziju AdGuarda?

 

Besplatna verzija blokira oglase unutar preglednika, a Premium blokira i u aplikacijama. Osim same mogućnosti blokiranja oglasa, također ima ugrađen i vatrozid (možeš uključivati/isključivati filtriranje za pojedine aplikacije, te im čak zabraniti pristup internetu), kao i mogućnost enkripcije kod DNS servera.

 

Nije to sve, ima toga još jako puno. Cijena, prava sitnica; 45.52 kn doživotna licenca za jedan uređaj. Postoje i načini da dobiješ licencu u potpunosti besplatno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 15:09 (Marko :D).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice