Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.192.654
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozz, imam problem sa supersport poker aplikacijom.. kada ju pokrenem i upisem podatke za prijavu daje mi poruku da provjerim internet vezu i pokusam ponovo. Kao da je aplikaciji onemogucen pristup internetu. Imam galaxy s9

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Bolje za tebe, sačuvati ćeš koju kunu :D

Jesi proba izbrisati memoriju i podatke aplikacije, reinstalaciju?
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
xDISORDERx kaže...
Bolje za tebe, sačuvati ćeš koju kunu :D

Jesi proba izbrisati memoriju i podatke aplikacije, reinstalaciju?

 😂

Ma jesam sve sam to probao, ali nece. Sve je bilo ok do update-a, od tad vise nece da radi. Sad nez jel problem u galaxyima s9, ili samo mom mobitelu, jer na ostalim mobitelima radi

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Mobitel je prepoznao potencijalan bakrot kod usera, mozes mu zahvaliti    

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Probaj pronaći apk od prošle verzije na internetu ili im napiši recenziju na market pa čekaj iduću verziju.. Mislim ako nisi dira ništa u postavkama za mrežu same aplikacije, onda nemam druge ideje
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
mile59 kaže...

friški sam korisnik androida pa trebam preporuku dobrog mobilnog browsera koji u sebi sadrži reading mode, kao što ga ima safari već implementiran u iPhoneima.. i po mogućnosti da mu je alatna traka i nove kartice na dnu, a ne vrhu ekrana kao na chromeu recimo..

 U chromu se moze moze namjestiti da ti je alatna traka dole i reading mode se isto moze namjestiti to sve u flagsima

Ides na chrome://flags i trazis

Chromeduet (za alatnu traku)

Reader mode triggering (za reading mode), koji ne radi za sve stranice.

 

Ako ti se ne da petljat po tome imas Edge od microsofta koji ima reader mode za altnu traku ne znam da li se moze staviti dole niti gdje je.

 

A ja koristim "Oh Web browser", alatna traka je dole, ima reading mode, ima dark mode, mozes spremiti stranicu u pdf izdanju,skinuti u html izdanju, imas opciju da ti stranice pokazuje automatski bez slika, ima integrirani adblock I tracker.

Jest da je prvih 7 dana besplatno za neke od tih fora opcija ali ja sam si platio jednom i odlican mi ne browser. Jos je sve dostizno jednom rukom.

14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
makaown kaže...

Mobitel je prepoznao potencijalan bakrot kod usera, mozes mu zahvaliti    

 Znaju da cu im uzet sve pare pa zato ne daju da igram 😁

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
zviznemte kaže...
mile59 kaže...

friški sam korisnik androida pa trebam preporuku dobrog mobilnog browsera koji u sebi sadrži reading mode, kao što ga ima safari već implementiran u iPhoneima.. i po mogućnosti da mu je alatna traka i nove kartice na dnu, a ne vrhu ekrana kao na chromeu recimo..

 

A ja koristim "Oh Web browser", alatna traka je dole, ima reading mode, ima dark mode, mozes spremiti stranicu u pdf izdanju,skinuti u html izdanju, imas opciju da ti stranice pokazuje automatski bez slika, ima integrirani adblock I tracker.

Jest da je prvih 7 dana besplatno za neke od tih fora opcija ali ja sam si platio jednom i odlican mi ne browser. Jos je sve dostizno jednom rukom.

 probao sam ovaj oh web browser, kombinirati ću ga sa operom, neke stvari su mi bolje tamo.. hvala na prijedlogu

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Danas su mi preko programa copy my data kopirali sadrzaj sa mog telefona na drugi jer sam ga htjela mjenjati.Posto ipak nisam promjenila recite mi sta se sve kopira jer ne znam da li je sadrzaj izbrisan sa tog telefona.Da li se kopiraju kontakti slike ili i dokumenti i ne znam sta jos
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Besana kaže...
Danas su mi preko programa copy my data kopirali sadrzaj sa mog telefona na drugi jer sam ga htjela mjenjati.Posto ipak nisam promjenila recite mi sta se sve kopira jer ne znam da li je sadrzaj izbrisan sa tog telefona.Da li se kopiraju kontakti slike ili i dokumenti i ne znam sta jos

 Jel to ova app? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediamushroom.copymydata&hl=en

 

Ako je, u opisu piše da se kopiraju:

* Contacts
* Calendar
* Photos
* Video

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Da to je ta aplikacija.Znaci dokumente i google fotografije ne kopira
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

a za koji k da ti kopiraju google fotografije, kada preuzmeš apk na novom mobitelu, ulogiraš se sa mail adresom i automatski će ti povući sve fotografije???

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Nisam rekla da su nego pitam da li mogu i da li su skinuli te dokumente na telefonu ili samo slike i videa
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Uzmes drugi telefon di su ti kopirali te podatke i pregledas da li imas sve
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Nemam proistup tom telefonu
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Danas mi se u statusnoj traci pojavila ikona za lokaciju. Ista je kompletno isključena i ni jedna aplikacija ne traži pristup istoj. Ponovno pokretanje uređaja ne pomaže jer se vraća i stoji u statusnoj traci i dalje.

 

Postoji li neki način da je maknem? Stvarno mi je počela ići na živce...

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi

A jel piše gore koja aplikacija traži pristup lokaciji?

Meni se isto tak pojavilo kad mi se google play services updateao, pa je probao odmah upaliti lokaciju.

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Da, Google Play Services se nalazi pod nedavni zahtjevi za lokaciju. Na Google Playu piše da je je ista aplikacija ažurirana 16.9.

 

 
 

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Nakon nešto manje od mjesec dana, uspio sam riješiti problem. Lokaciju sam postavio na visoka preciznost, te ponovno pokrenuo uređaj i ikona lokacije je nestala. Čudno...

 

Još da mi je znati kako isključiti automatsko uključivanje tamne teme na Google Play-u i ostalim aplikacijama... 🙄

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Marko, ne znam koji mobitel imaš ali meni pomaže ovo sa screenshotova,

znači u settings pod display imam opciju za uključivanje /isključivanje dark moda.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro je mobitel, Android Pie.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2019 17:39 (fromcelltohell).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Imam Sony Xperiju XA2 Ultra. Iako mi je Android Pie dostupan za preuzimanje i instalaciju, još uvijek sam na Oreu jer je Pie vrlo bugovit (bar kod Xperia). Gledao sam postavke prikaza, te postavke za developere, ali opciju za tamnu temu nemam. To je tek uvedeno u Pie...

15 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Imam Sony Xperiju XA2 Ultra. Iako mi je Android Pie dostupan za preuzimanje i instalaciju, još uvijek sam na Oreu jer je Pie vrlo bugovit (bar kod Xperia). Gledao sam postavke prikaza, te postavke za developere, ali opciju za tamnu temu nemam. To je tek uvedeno u Pie...

 

Nema ti druge nego se privići na tamne teme, jbg ;)

Tigar Krezumica
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ne smeta meni ta tamna tema na Google Playu već to što neke aplikaciju onda izgledaju čudno. Recimo, Outlook kada se pokreće ima veliku ikonu i crnu pozadinu, a aplikacija kada se otvori je bijela. Po danu, te crne pozadine nema i normalan je bijela. U postavkama postoji opcija da se odabere normalna i tamna tema, ali nema mi smisla svaki dan mijenjati tu postavku. Chrome je drugi primjer; navečer kada se aplikacija pali, pojavi se tamna slika i onda se upali bijeli Chrome. 

 

Glupo je što Google forsira i druge aplikacije u tamni način jer neke aplikacije to ne podržavaju, pa to ružno izgleda.

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

pa chrome ima tamni način rada.. ako ti ga nema u postavkama, moraš aktivirati flag, pa ti se pojavi opcija.. možeš birati između tamne i svijetle te autmatskog podešavnja po sistemskim posatavkama

15 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Evo ga, promijenio sam pod flags na dark mode, konačno i bug forum s tamnom temom na Androidu 😉
Jedino ne znam kako postaviti i header preglednika da je u dark modu 😂
Tigar Krezumica
15 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Al' mi je zato zeznulo boje na avataru i recimo thumbnail od screenshota mi je isto invertan, zanimljivo.

Edit : hah, sad sam uspio riješiti header preglednika i to OK izgleda, a forsirani prikaz web stranica u Dark modu sam isključio. Ipak je bolje čitati forum kad je svijetla pozadina. Lako potamnim zaslon da ne lupa u oči.
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2019 20:14 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Evo ga, ponovno se vratila ikona lokacije. Ja ne mogu vjerovati... 🤬

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2019 21:20 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pliz pomoć. Otišao buraz na kratko u tuđinu pa muku muči s TV programom.

Kako van Hrvatske gledati Max tv? (Ima pretplatu, aplikaciju.. bla bla, ali ne radi van hr)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 20:29 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Može kupiti neki VPN koji ima poslužitelje u Hrvatskoj, spojiti se i gledati normalno. Drugi način ne postoji...

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2019 11:00 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Može kupiti neki VPN koji ima poslužitelje u Hrvatskoj, spojiti se i gledati normalno. Drugi način ne postoji...

 Probao 7 VPNa, na svakome skuži da nije u HR... :/

Nije valjda da aplikacija koristi GPS, ili tak neke fore?

Ili su svi na crnoj listi?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice