Googleove aplikacije kažu da sam offline

poruka: 3
|
čitano: 1.123
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Googleove aplikacije kažu da sam offline

Ua zadnjih mjesec dana imam čudan problem. Mobitel je Xiaomi Mi6. Miui 11, Android Pie (iako se isto događalo i sa Oreom), stock.

 

Kada koristim mobitel preko mobilne mreže hrpa Google aplikacija (Youtube, Mape, YTMusic) mi kažu da sam offline. Kad se spojim preko wifija sve uredno radi.

 

Probao sam

- obrisati cache & data od svih problematičnih aplikacija + google play

- deinstalirati / instalirati problematične aplikacije

- resetirati APN u network settingsima

 

Ništa ne pomaže. Ne znam ima li to kakve veze, ali ovo mi se počelo događati nedugo nakon što sam uzeo Youtube premium account, ali šuperski, preko Indije...

 

Nisam još pokušao factory reset mobitela, to mi je zadnja opcija (ako je uopće i opcija) jer će bi trebat cijeli dan da vratim sve na mob, a za to trenutačno nemam ni volje ni vremena...

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Googleove aplikacije kažu da sam offline
tnakir kaže...

Ua zadnjih mjesec dana imam čudan problem. Mobitel je Xiaomi Mi6. Miui 11, Android Pie (iako se isto događalo i sa Oreom), stock.

 

Kada koristim mobitel preko mobilne mreže hrpa Google aplikacija (Youtube, Mape, YTMusic) mi kažu da sam offline. Kad se spojim preko wifija sve uredno radi.

 

Probao sam

- obrisati cache & data od svih problematičnih aplikacija + google play

- deinstalirati / instalirati problematične aplikacije

- resetirati APN u network settingsima

 

Ništa ne pomaže. Ne znam ima li to kakve veze, ali ovo mi se počelo događati nedugo nakon što sam uzeo Youtube premium account, ali šuperski, preko Indije...

 

Nisam još pokušao factory reset mobitela, to mi je zadnja opcija (ako je uopće i opcija) jer će bi trebat cijeli dan da vratim sve na mob, a za to trenutačno nemam ni volje ni vremena...

 Imas neki firewall za blokiranje appikacija da koriste internet preko mobilne mreze. Verovatno ugradjen u sistem ili cuvar podataka

15 godina
offline
Googleove aplikacije kažu da sam offline

Kad obrisem cache i data od aplikacija, rebootam mob onda radi neko vrijeme... I to samo google apps, chrome npr ulazi na net normalno...

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice