Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.074.613
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ivan(4) kaže...

Ove: https://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html?wid=4

 

Cena je malo visoka, barem su se ranije mogle naći do $15, ali izgleda da je nestašica (nigde ih nisam video na Aliju), a zvuče bolje od Youth, Colorful Fresh i ostalih kasnijih i jeftinijih varijanti.

 

EDIT: I na linku koji sam stavio je out of stock. 

 Ne proizvode se vise, zato ih nema, hibrid je nasljednik u seriji a piston 3 na ebayu su skoro sve kopije stoga oprez

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 11:06 (jaZey).
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Zna li netko gdje bi se bez carine mogao kupiti onaj baterijski Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver?

Usput da samo dodam kako se uskoro rastajem sa Mi Note Pro nakon dvije super godine, jer me firma počasila drugim uređajem. Stvarno ne mogu napisati ništa protiv osim što se kod surfanja malo više zagrije. Igrao nisam pa neznam. 

Samo super mišljenje i iskustvo sa/o ovom brendu

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
omomomomoomm kaže...

Isprike ispitujem a ne dajem bas puno informacija bas sam bedak. Stavio sa screenshot slusalica koje su mi zanmljive, najvise su mi zanimljive jer se na taj nacin stavljaju na uho pa ce mi tesko ispast sa uha na poslu jer sam 8 sati u pokretu, i svida mi se sto imaju ovu kao  zicu pa ih mozes samo spustiti na vrat. Ako ima nesto slicno za manje para moze prijedlog, nemora to biti bas xiaomi.

 Ima puno njih jeftinijih.

Imao sam dvoje.

Oboje sam presta koristiti. Loša kvaliteta izrade, gube signal na više od pola metra (kroz tijelo), kratko traje baterija.

Kasnije kupio Xiaomi i još imam.

 

Savjet, uzmi Xiaomi ili Meizu Ep 51 (ako još postoje. Ne drže se iza uha, ali ih hvale da ne ispadaju u sportu)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
omomomomoomm kaže...
floki26 kaže...
omomomomoomm kaže...

Neznam nisam siguran u to, narucio sam nedavno nesto za 30 dollara i vjerovao ili ne zavrsilo ma carini. 😊

 

kaj velite na xioami piston slusalice? Ima itko?

 https://www.gearbest.com/xiaomi-piston-_gear/

 

Molim te,probaj biti malo odredeniji,vidis koliko modela piston slusalica ima.Postaj link da vidim koje su to 27 $....pistonke su do max 20 $.Eventualno Hybrid Pro mogu biti iznad 25$

Isprike ispitujem a ne dajem bas puno informacija bas sam bedak. Stavio sa screenshot slusalica koje su mi zanmljive, najvise su mi zanimljive jer se na taj nacin stavljaju na uho pa ce mi tesko ispast sa uha na poslu jer sam 8 sati u pokretu, i svida mi se sto imaju ovu kao  zicu pa ih mozes samo spustiti na vrat. Ako ima nesto slicno za manje para moze prijedlog, nemora to biti bas xiaomi.

 

 https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

 

Moja preporuka je da ne eksperimentiras sa xy brendovima nego da ides na provjereno.Za par dolara manje bi se mogao razocarati.

A i mislim da je ovo super cijena,cak se nade ponekad i nize,prati kupone koje izbacuje XXX-Man za gearbest,znale su biti i po 17-18$ sto je super cijena.A taman da ih uhvatis i za ovih 22-23$,prolazis carinu bez problema.Ako naletim na neku akciju,posaljem ti link na PM

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Naruciti cu onda ove sa screenshota. Svidaju mi se,cijena nije pretjerana, koliko vidim po komentarima na ali expressu ljudi su uglavnom zadovoljni.  

PSN:Tomislav025
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Stigao Redmi plus :)
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
5 plus
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mi 7

Miui 9 - oreo

oled?

sd 845

6/8gb rama

3500mah baterija

2 straznje kamere

 Mi 6x

Surge s2

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 15:57 (Deutsch).
 
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Surge s2

 

Doslovno isto kao kirin 960.

Cromaki , da li ce xiaomi omoguciti treble na ovom uređaju? vjerujem da ce izaci sa oreom pa bi trebao biti omogucen

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Deutsch kaže...

 

Cromaki , da li ce xiaomi omoguciti treble na ovom uređaju? vjerujem da ce izaci sa oreom pa bi trebao biti omogucen

 Budem pitao ovaj tjedan pa javim kad dobijem informaciju.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav ljudi, hitno mi treba pomoć ako se netko susreo s istim problemom. Dakle, prije koji dan mi je stigao Redmi 4A naručen preko Honorbuya te imam već spominjani problem sa SIM karticom. Ukratko, uređaj uredno čita karticu, pokazuje pun signal, ali niti ja mogu nekoga nazvati niti netko može nazvati mene (kad ja zovem uopće me ne spaja, kad mene zovu kaže im da je uređaj ugašen ili tako nešto). MIUI verzija je Global stable 8.5.1.0 (MCCMIED). Čitam po njihovom forumu da se već događalo nekima, ali uglavnom se radi o Indijcima i nekom njihovom provideru, zanima me jel netko ovdje imao taj problem i ima li ikakvog rješenja? Isto tako postoji li šansa vraćanja uređaja, ima li netko iskustva s tim? S malim bugovima se mogu nositi i nisu mi problem, ali ako ne radi osnovna funkcija mobitela onda to stvarno nema nikakvog smisla.

 

Hvala unaprijed svima!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jesi li prvo probao napraviti osnovnu stvar - flashati drugi ROM preko fastboota?

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nisam probao ništa jer ništa slično nisam nikad radio, htio samo prvo vidjeti jel netko imao sličnih problema. Nisam nikad prije imao Xiaomi... Možeš li me uputiti na to o čemu pričaš? Hvala.

6 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dobio sam updejt na MIUI9 (Xiaomi Mi4), i sad pod temama ima tema pod nazivom Asphalt koju je potrebno downloadati.

Kad stisnem na download dobijem poruku "An error occurred, try again." - I tako već 3 dana.

Jel još netko ima taj problem?

 

Može li netko staviti neki alternativni download link na tu temu jer mi baš paše, tamna je i službena od strane Xiaomija pa znam da neće imati bugova.

http://dukedantalion.weebly.com/
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo probao sam vidjeti kako je kod mene i istu poruku dobijem...imas hrpetinu drugih tamnih.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ekipa, ima li tko iskustava s narudzbama Mi Notebook laptopa s Gearbesta?

 

Evo primjer ovaj Pro model: klik

 

Gledam na Gearbestu opcije skladista pa mi nisu jasne ove oznake skladista: China, HK , G-W-4G-W-16G-W-6 

 

Jel se tu radi o EU skladištima ili ipak ne? Vidim EU zastavu kad se bira shipping opcija, ali mozda su to bescarinske zone pa se carina ipak placa? Čak mi igra opcija slanja u Njemačku, ako bih tako izbjegao plaćanje carine..

 

GW6 i GW16 pise da ne shippaju u HR, ali recimo za GW4 pise da je shipping u HR oko 25$ (Priority Line - $25.93, Expedited Shipping $24.77).. 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav ljudi

 

Da li se ko susreo sa problemom kontakata na xiaomi mobitelima? 

 

Naime, mama mi ima redmi note 3 i znaju joj se izbrisati iz cista mira neki kontakti

 

Dok mi kum ima mi5 i spoji mu npr kontakt a i kontakt b u jedan kontakt ab sa jednim brojem

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Klikni imenik pa dugo drzi onu tipku sa tri crtice pa organiziraj kontakte
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
http://www.racunalo.com/xiaomi-oteo-krunu-samsungu-u-indiji/

U indiji xiaomi prestigo samsung, skupa cine preko 50% udjela. Applea nema u top 5 😁
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Narucio xiaomi power bank 2 10k mah s gearbesta 3.12.2017. jos nije stigao, nema uopce shipping track, prije 2 tjedna kontaktirao prodavaca, kaze bili praznici, guzva...ok sve je al evo skoro 2 mjeseca za dostavu. Jel to u redu, koliko cekat jos?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mojbananko kaže...
Narucio xiaomi power bank 2 10k mah s gearbesta 3.12.2017. jos nije stigao, nema uopce shipping track, prije 2 tjedna kontaktirao prodavaca, kaze bili praznici, guzva...ok sve je al evo skoro 2 mjeseca za dostavu. Jel to u redu, koliko cekat jos?

 Na e-bay temi dosta poruka o tome da ljudima kasne paketi naručeni prije nove godine.

 

Nakon 2 mj čekanja možeš otvoriti ticket, vjerojatno ćeš dobiti lovu natrag.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 15:05 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mojbananko kaže...
Narucio xiaomi power bank 2 10k mah s gearbesta 3.12.2017. jos nije stigao, nema uopce shipping track, prije 2 tjedna kontaktirao prodavaca, kaze bili praznici, guzva...ok sve je al evo skoro 2 mjeseca za dostavu. Jel to u redu, koliko cekat jos?

Ja sam isto tako naručio svoj isti mi bak (možda tjedan dana prije). Došao mi tamo u prvoj polovini ovog mjeseca. Paket išao valkom, tak da sam se načeko.

Ja sam dobio tracking number i pratio kak ide po Rusiji, Poljskoj, Kazahstanu i tim prostorima, možda gledaš na krive trackere.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bok ekipa! Došao mi je Mi Band 2 s Gearbesta, malo se duže čekalo ali se isplatilo :)

Stvarno je odličan, jedina mala zamjerka mi je kad dođe notifikacija, stvarno moraš biti brz kako bi vidio o kakvoj notifikaciji se radi (whatsapp, viber, messenger ili npr kad ostvariš broj koraka koji si zadao..).

Jel to moguće nekako urediti da nekoliko sekundi traje notifikacija ili nista zasad..? A sve ostalo je predobro..preporučam :D

Btw..jel ima netko nekakav kod za popust za Mi Band 2..? Mislim da ću uzeti još jedan :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja koristim Mi band tools za notifikacije i da se svašta podešavati pa da probaš možda?

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=hr

 

Prati moje kupone, bit će sigurno i za mi band 2 uskoro :)

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
XXX-Man kaže...

Ja koristim Mi band tools za notifikacije i da se svašta podešavati pa da probaš možda?

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=hr

 

Prati moje kupone, bit će sigurno i za mi band 2 uskoro :)

 Ja koristim na iPhoneu Mi Fit aplikaciju i nisam vidio opciju da se može notifikacija na displeju nariktati na više sekundi.

I da..čak mislim da sam tvoj kupon koristio za taj Mi Band (bio je oko 17$) 

Hvala unaprijed!

11 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi note 4x i MIUI 9.2

 

Ima netko problem da e moze brisati s kartice? Onda mi kaze da prvo moram dati permission a nemam gdje.. Bas bezveze slozeno, vrti me u krug

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mozes u Mi band toolsima sloziti ponavljanje kako ti pase.
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ekipa, jednostavno pitanje :D Xiaomi A1 ili redmi 5 plus? Kod redmia me zabrinjava software, neznam kak se ponaša s vremenom, kak se 3GB rama nose s tim miui skinom?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mislim da ti vise ovisi o tomu jel zelis android ili miui. Meni na rn3 sa 3gb rama i dalje dobro radi, 2 godine star. Malo pocel usporavati jer je par mjeseci "toci - vozi", jucer ga updateal i opet leti, jos da sam factory reset napravil.... :D
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice