Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.074.780
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel ima tko iskustva s ovom lampom..?

 

https://www.gearbest.com/flush-ceiling-lights/pp_633589.html?wid=21&lkid=13494091&utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale&sascid=31k2_pt15u&userID=389818

 

Jel dosta jaka svjetlost u praksi..? Treba mi jedna za dnevni boravak..i možda još jedna za blagavaonicu.

A možda uzmem i neku jeftiniju verziju ako netko ima iskustva s nekom drugom lampom.

I zanima me zar se stvarno mora tolika poštarina platit..? Jel ima neka jeftinija opcija..?

Znam da je jedan ovdje kolega s foruma imao kupone s popustom..ali više ne znam tko..

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da li netko ima ovaj Smart power strip ? Jučer mi je stigao i nakon instalacije i spajanja uredno svijetli plava lampica kao da je uključen, međutim niti USB utori niti ostali ne daju nikakve znakove života. Power strip je spojen na WiFi na Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 kao i mobitel i uredno ga uključujem/isključujem preko Mi Home app. Nisam podešavao nikakve timere ni ništa drugo, ali jednostavno ne rade utičnice. Ima li netko ideju što bi moglo biti prije nego reklamiram?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Treba netko Xiaomi Mi Smart Home Kit ? Dobio na nagradnoj igri a meni ne treba, javite se na PM pa se dog za cijenu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imam ti ja i sve uredno radi,nikad nikakav problem...moja preporuka je da reklamiras
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...
Imam ti ja i sve uredno radi,nikad nikakav problem...moja preporuka je da reklamiras

 Hvala, samo malo prekasno. Dok sam došao kući žena već kutiju bacila u smeće, a garanciju ne priznaju bez original pakiranja koliko vidim, dakle pušiona  

12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Makelele16 kaže...
floki26 kaže...
Imam ti ja i sve uredno radi,nikad nikakav problem...moja preporuka je da reklamiras

 Hvala, samo malo prekasno. Dok sam došao kući žena već kutiju bacila u smeće, a garanciju ne priznaju bez original pakiranja koliko vidim, dakle pušiona  

 Ako pola države može kopati po kontejnerima, zašto ne bi i ti? :)

 

Ozbiljno, odkud si naučio? Baš mi je čudno da moraš imati original kutiju :(

 

EDIT: vidim, Aliexpress.

Ako znaš, sam rastavi pa pogledaj, ili odnesi nekome, možda je neka sitnica, nepričvršćena žica ili tak nešto.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 10:12 (CyberDemonVZ).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Prvo ću pokušati naručiti još jedan isti pa onda ovoga reklamirati kada taj dođe sa njegovom ambalažom. Zadnja opcija mi je da ga ja rastavljam sada 

12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Makelele16 kaže...

Prvo ću pokušati naručiti još jedan isti pa onda ovoga reklamirati kada taj dođe sa njegovom ambalažom. Zadnja opcija mi je da ga ja rastavljam sada 

 Not bad!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

da li netko ima ove slusalice??

 

Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds  -  BLACK

 

Da li je zvuk dobar i dal je priblizan kao slusalice kod iphone ili samsunga koje se dobe u paketu s mobitelima? 

 

https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

 

da li je mozda bolje uzet Meizu EP51 za istu cijenu? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 15:28 (Chuck1).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Chuck1 kaže...

da li netko ima ove slusalice??

 

Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds  -  BLACK

 

Da li je zvuk dobar i dal je priblizan kao slusalice kod iphone ili samsunga koje se dobe u paketu s mobitelima? 

 

https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

 

da li je mozda bolje uzet Meizu EP51 za istu cijenu? 

 

 

Imam ja. Zadovoljan sam njima. Ne mogu se usporediti sa xiaomi piston 3 slušalicama, ali meni su bolje od svih bluetooth slusalica takve vrste koje sam isprobao.

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imam i ja. Zvuk je lošiji nego što sam očekivao, ali to su mi jedne BT slušalice koje sam imao, pa mogu uspoređivati samo sa žičanim.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 17:16 (Dan1234567890).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Koristi li tko Mi Band? Kakvi su dojmovi.

Može li se koristit kao budilica? A kako fukcionira? Jel se moze podesit u aplikaciji smartphonea recimo budilica umjesto tipkanja na sitnom ekranu.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Markić7 kaže...
Koristi li tko Mi Band? Kakvi su dojmovi.

Može li se koristit kao budilica? A kako fukcionira? Jel se moze podesit u aplikaciji smartphonea recimo budilica umjesto tipkanja na sitnom ekranu.

 Ja ga trenutno jedino i koristim kao budilicu, dosta je bolje od trauma koje dobijem od alarma na mobu. Na Mi Fit aplikaciji postavljas alarm, i mozes namjestit na koje dane da se pali.

 

Notifikacije i slicne stvari sam iskljucio nakon nekog vremena jer mi je dosadilo konstantno vibriranje kad mob 90% vremena stoji pokraj mene.

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

maks0806 

 

Imam taj mob, 5s plus, i meni je google kamera, tj. modana googleova kamera, puuuno bolja nego stock xiaomi.

Bolje slike radi i od stereo moda stock kamere.

 

Nemam neke slike za usporedbe jer sam na custom romu RR pa nemam stock kameru.

 

A mobitel kao takav je OK, brz, baterija izdrži bez problema cijeli dan mučenja. Igre ne igram tako da uzmi to u obzir.

 

lp

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 8:15 (mrki_man).
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Naručio sam jučer Xiaomi mi air 13.3 laptop. 

Na kraju sam ga uzeo s www.eudirect.shop stranice zbog 2 godine garancije i brze dostave.

[Piše EU Stock – 3 day delivery pa ćemo vidjeti kolko traju ta 3 dana  ]

 

 

Ono što me razljutilo prilikom kupnje bio je tečaj preko Paypala. Umjesto 6.0 računali su 6.3 kn za 1 $

Tako ukupna cijena nije bila 5300 kolko sam planirao nego 5600.  Već dugo nisam ništa plaćao s paypalom, a na aliexpressu sa alipay sustavom nisam primjetio takvo deranje na tečaju. Ovo me baš razočaralo. 

Probao sam staviti i cijenu u €, ali onda mi je došlo 5750 kn.

 

 

Najjeftinije što je jučer bilo u ponudi je bilo preko aliexpressa. 5250 kn + gratis miš i slušalice.

 

 

 

 p.s. Ima tko preporuku kakvu za hrvatska slova na tipkovnici ?  Jel se to može gdje gravirati ili je najbolje naručiti naljepnice? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 10:12 (papinijanus).
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nr znam kak si ti mislil podesit alarm na mi bandu sa samo jednom tipkom :D preko mi fit aplikacije ga ja podesim i vibrira kao alarm, za svaki slucaj imam na mobitelu alarm za 5 min poslije alarma na mi bandu. A obavijesti su mi super jer ne volim da mi je mob skroz pojacan pa nekad ni ne cujem da zazvoni, pogotovo kad mi je u dzepu ili tak nes, ni ne osjetim da vibrira, ni ne cujem zvuk, a mi band ipak osjetim :D i stavis da ti ne vibrira za obavijesti kad je upaljen ekran mobitela. Mjerenje otkucaja srca ako je band dovoljno stisnut dobro radi, isprobano s tlakomjerom na jednoj ruci, bandom na drugoj, nekad zna izbacit cudno mjerenje ali se to skuzi i drugi put dobro izmjeri. U svakom slucaju za tu cijenu je dobra stvar. Ja inace ne volim satove ni nis slicno nosit ali mi band mi je stalno na ruci.
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Chuck1 kaže...

da li netko ima ove slusalice??

 

Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds  -  BLACK

 

Da li je zvuk dobar i dal je priblizan kao slusalice kod iphone ili samsunga koje se dobe u paketu s mobitelima? 

 

https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

 

da li je mozda bolje uzet Meizu EP51 za istu cijenu? 

Ja sam ih nekidan uzeo preko GB ($20-ak na nekakvoj akciji)  jer mi onaj adapter USB-C na audio jack kojeg sam dobio sa Mi6 stalno ispada tako da pistonse nisam mogao koristit bez da mi svakih par minuta kabel ispadne vani. Javim ti dojmove kad dodju. 

 

EDIT: po reviewima dobiavaju nekakvih 8/10 što je za $20 više nego ok. Inače, od BT slušalica i ne možeš očekivati puno.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 11:04 (tnakir).
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

 

 

Ono što me razljutilo prilikom kupnje bio je tečaj preko Paypala. Umjesto 6.0 računali su 6.3 kn za 1 $

Tako ukupna cijena nije bila 5300 kolko sam planirao nego 5600.  Već dugo nisam ništa plaćao s paypalom, a na aliexpressu sa alipay sustavom nisam primjetio takvo deranje na tečaju. Ovo me baš razočaralo. 

Probao sam staviti i cijenu u €, ali onda mi je došlo 5750 kn.

 

 

 

 pa neće ti nitko računati srednji tečaj! i da si direktno karticom platio i naša banka bi ti računala po prodajnom tečaju (koji je danas npr.u PBZu 6,210552)

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

mrki_man  Ma imam ga ja već 2 tjedna, ali na stocku, nemam pretjerane potrebe mjenjati. Thx svejedno :)
Koji rom imaš na njemu?

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 11:24 (maks0806).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

6,05 je danas prodajni

10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nisam ga nikad imao ni vidio uživo. Malo sam čitao recenzije ali nisam mogao živopisnije vizualizirati njegovo korištenje.
Ne smeta ako ima mali ekran, draže bi mi bilo podesiti na smartphoneu. Ne privlaće me veliki satovi na ruci, ne nosim ih ako je mi band mali i tanak onda mi se bude bolje uklopio u moje fizićke poslove. Hvala na odgovoru.
Svuđa mi se to što traje 25dana, tako piše na recenziji, vjerojatno bude nešto kraće trajao ako se koristi stalno vibra i ostale fukcionalnosti.
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kupio sam oko nove Mi band 2 sebi i djevojci, i imam mixed dojmove o njemu.
Krenimo od pluseva: -baterija doista traje 20+ dana
-kada funkcije rade, dobro je i tu je moj najveći problem

Minusi:- ekran je iznimno grebljiv. Ne znam kako ali oboje imamo crtice po njemu i ogrebotinice, a nije da lupamo okolo rukama s njim.
-fora sa otključavanjem mobitela kada je band blizu funkcionira u 40% slučajeva, iznimno je fora ako radi, ali većinu vremena ne radi
-Narukvica u kojoj je smješten sam band je totalni šit, raspadne se kroz mjesec dva tri (kolegica sa faksa i njen dečko su 4-5 promjenili u pola godine svatko)
-trackanje nije pretjerano precizno, pogotovo za heart rate monitoring, notifikacije znaju ne doći, lift to wake funkciju treba maknuti skroz iz aplikacije mi fit, jer joj je konzistentnost 0%

-ekran na njenom kao da je bio pod kutem od 5 stupnjeva na koso, nije bio savršeno namješten kao moj

Za 100kn koje sam potrošio na to, nije mi žao, ok forica je, ali ništa više. Osobno ne preporučujem nakon 3mj korištenja

 

Edit: evo slike, i da curi je ispao tak i nije skužila uopće. Not cool. 

https://www.flickr.com/photos/140708678@N05/41026285161/in/dateposted-public/

Znači unutarnji dio narukvice se postepeno odljepljuje od same narukvice. Znam da je jeftin, ali takva je izrada kakva je cijena

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 13:39 (maks0806).
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Vidiš, ja imam sasvim obrnuto iskustvo, sve što si naveo pod minus, kod mene radi kao sat. Vjerojatno te zapala loša serija. Ja ga imam od početka 11. mjeseca i narukvica je još uvijek kao nova.

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

A ne znam, eto, znam petero ljudi sa više manje sličnim problemima. S tim da nam je narukvica stalno na ruci. A softverske bugove je nemoguće na hardver okriviti. Grebljivost displaya je notorna stvar kod banda 2 doduše. A otključavanje proximityjem mi ni na jednom telefonu ne radi kako spada, a probao sam na 4 različita xiaomi uređaja

 

Edit: guglao sam mi band 2 falling out i ima odmah rezultata za to, tako da si više sreće imao ti nego ja nesreće

 

Ja sam uzeo 2 sa gearbesta, ne znam otkud su kolege uzeli, rekla je samo da su naručili online, a frend je uzeo u zg u neutrinu. Sumnjam da kvaliteta narukvice varira od prodavača do prodavača, najbolje uzeti dodatnih bandova pri narudžbi i to je to. Samo koma što lako ispadne kada band bude loose

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 14:32 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Gdje ste vi kupili svoje mi band
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo kratki osvrt na Mi Band 2. Imam ga ravno godinu dana, kupljen na gearbestu. Promijenio narukvicu nakon cca 6 mjeseci jer se odlijepio unutarnji dio. Nije neka šteta jer su zamjenske izrazito jeftine, čak i orginalna. Koristim notifikacije, alarm ujutro, stalno je na ruci. Heart rate senzor koristim samo povremeno. Baterija mi je do prije 2 mjeseca trajala oko 25 dana, a sad traje i preko 40 dana. Ne znam da li je update neki drastično popravio trajanje ili zato jer sam prešao na novi mob i to xiaomi. Uglavnom, za te novce izrazito zadovoljan. E, da, imam nešto sitnih ogrebotina, ali nisu vidljive osim ako baš zagledavaš na jakom svjetlu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 14:45 (ibirkic).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Na Xiaomi mi band (1) imao sam identičan problem s konekcijom preko bluetootha. Skoro svaki dan mi se odspojio i morao sam ga ručno spojiti i dalje je sve bilo ok. Al kod mene je problem bio u ROMu za mobitel. Odnosno u nekom dijelu ROMa za bluetooth. Kad sam promijenio ROM sve je bilo ok. Ne sjećam se više detalja ali trebalo je neku oznaku u romu potražiti.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dajte li recite, pričali ste za trčanje.

Dali se može upotrebljavat za vježbanje na mjestu, trbušnjaci, sklekovi itd. U smislu pračenje pulsa itd
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja ga imam od 10mj 2016, nosim ga 24/7(osim kad ga punim), promijenio sam samo jednu narukvicu, ali sve radi kao i prvog dana, osim što je vijek baterije malo manji, drži cca 12-13 dana.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

 

 

 

Ono što me razljutilo prilikom kupnje bio je tečaj preko Paypala. Umjesto 6.0 računali su 6.3 kn za 1 $

Tako ukupna cijena nije bila 5300 kolko sam planirao nego 5600.  Već dugo nisam ništa plaćao s paypalom, a na aliexpressu sa alipay sustavom nisam primjetio takvo deranje na tečaju. Ovo me baš razočaralo. 

Probao sam staviti i cijenu u €, ali onda mi je došlo 5750 kn.

 

 

 

 Sorry but mislim da si ti pogrijesio sto se tecaja tice....

 

Paypal nudi u postavkama kartice mogucnost da se naplate njihovom konverzijom,sto je uglavnom po defaultu postavljeno (bezobrazno,ali je tako) i mogucnost da tvoj se knverzira prema tecaju karticne kuce

 

Ono sto vecina zapravo nezna jeste upravo ta konverzija....konverziju ne vrsi banka nego karticna kuca

 

Evo npr iz svojih slucajeva cu vam najbolje opisati.Imam Visa Electron i Maestro od RBA i placam iskljucivo VISOM....

Nakon vec nekoliko narudzbi primjetio sam da imaju bolji tecaj ali gotovo nikad nije moguce znati koliki je tecaj zapravo.Ono sto sam uspio utvrditi je da se krece na sredini izmedu prodajnog i srednjeg tecaja.

Znaci danas je 1usd 6.03 kn po srednjem tecaju a 6.18 po prodajnom tecaju a pri kupovini bi obracunali negdje izmedu 6.11 i 6.13 kn...

 

 

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice