Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.073.735
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ta postava koja se nalijepi na mjesto gdje ces masirat. To je kao potrosna roba i nakon X koristenja trebas novu kupit ? 

Koliko si cekao otprilike da ti dodje iz kine ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam u paketu dobio te dvije "naljepnice" koju zalijepiš na kožu i tek onda može početi s masiranjem.

Sada koliko će ta jedna trajat još ne mogu reći ali danas smo redom svi isprobavali i eto sad se ja opet masiram i sve uredno radi. Možda će trebati promijeniti nakon dva-tri tjedna ali vidim da ima i zamjenskih i dosta su jeftine tako da mi je to najmanja briga za sada.

 

Ne znam koliko će baterija trajati pošto ima samo crveno i zeleno svjetlo koje se odnosi na bateriju pa i to javim kroz tjedan dana.

 

14.4 je poslano (Singapore post), danas oko 15h podignuo s pošte.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

https://www.bug.hr/biznis/xiaomi-otvara-svoju-prvu-sluzbenu-trgovinu-u-ovom-dijelu-europe-3882

Otvorenje trgovine u Beču sljedeći mjesec   btw ima li kakvih novosti vezanih za Osijek?

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kupih uređaj jučer. Danas ga vec shippali. Vidit ćemo kaki je kad dođe.

 

Što se tiće otvorenja trgovine u Beču., taman sam na taj datum tamo tak dad se možda zaletim i posjetim da vidim šta imaju.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.4.2018 16:24 (AmonZero).
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pokušavam upariti GOPRO HERO 5 (capture app) sa Mi note 3, i ne ide nikako - ima li neko rješenje?

Na Samsung A5 od maloga sve uredno prolazi (nisam niti pokušavao zadnjih par mjeseci kako sam nabavio mi note 3 i sad vidim da ne šljaka)..pretpostavljam da se radi o xiaomijevoj politici (yi4k+), ali me zanima koristi li netko gopro app na xiaomijevim telefonima i kako? Ako se ne može uparit ovo dvoje spreman sam se i prebacit natrag na samsung....a to mi nije drago niti malo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Možeš li nabaciti screenshot da vidimo gdje zapne? 
Također koji ROM imaš instaliran?

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Cromaki, hvala, vidim da si htio pomoći...uspio sam, ne znam niti sam kako - danas ujutro me izludilo spajanje na goproapp krenuo sam rano sa klincima na karting i nikako se spojit, sad je prošlo nakon ne znam koliko pokušaja

Global rom 9.1; Mi note 3, screenshot je dolje, vrtio mi je ovako u beskonačnost, sad sve radi, ustvari me prvi put naljutio ovaj mob, ali je očito bila neka moja greška (možda neka dopuštenja, ne sjećam se što sam sve klikao)

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ajde da se i to riješilo 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam pitanje stigla mi je yeelight color buld. Nemogu se spojit pise mi da ne podrzava 5ghu wifi.  Samo 2.4ghz. 

 

Znaci telefon pronade zarulju preko wifia, spojim se na nju ali u aplikaciji nemogu doc do kraja. Imate kakav savjet? Internet mi je T-com,ruterje onaj bijeli ZTE.

 

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel koristiš Mi Home aplikaciju?

11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da koristim mi home app. Kad dodem s posla cu probati napraviti na jednom mobu hotspot i tak se spojiti mozda ce radit.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Probaj sa yeelight aplikacijom, ja koristim to za svoju stolnu yeelight svjetiljku ali koliko vidim podrzava pun klinac tih zarulja link

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jel moze neko probat skinut pbz wave2pay aplikaciju na neki mob iz mi serije? Azurirana je prije mjesec dana i sad mi ne izbacuje ono "aplikacija radi u nesigurnom okruzenju, brisanje wave 2 pay podataka u tijeku" nego mi pise da ne podrzava mobilno placanje, ali da su druge funkcionalnosti dostupne. Nemam nfc na rn3pro pa zato ne podrzava, ali me zanima jel bi radilo na nekom mobu koji ima nfc s obzirom da mi nudi aktivaciju aplikacije 😁
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...

Probaj sa yeelight aplikacijom, ja koristim to za svoju stolnu yeelight svjetiljku ali koliko vidim podrzava pun klinac tih zarulja link

 Probao sa mi home appom i jos dvije na svima ista stvar. Zarulja treba 2.4ghz a ja imam 5ghz wifi. Jedino mi pada na pamet da napravim hotspot na drugom telefonu i tak se probam povezati. Mozda ce poslje sljakati kad prodem sve korake u aplikaciji. Isprobam kad dodem s posla ako mi to ne uspije onda neznam kaj dalje...  

PSN:Tomislav025
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ako ne podrzava 5ghz wifi jedina opcija ti je napraviti 2.4ghz wifi. Na nekim ruterima mozes napraviti po 2 wifi mreze pa pogledaj jel mozes na svojem to.
16 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ne znam koji je tačno model u pitanju, ali ovde se navodi samo 2.4GHz. Koliko sam upućen, to i jeste uobičajenija frekvencija, laptop i WiFi adapter na desktopu mi koriste baš nju.

 

Kod mene, ruter koji sam dobio od ISP-a (neki Ubee, nisam siguran za model) po defaultu emituje na obe frekvencije, pa mi kompjuteri koriste 2.4GHz, a telefon u isto vreme 5, bez ikakvih problema.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Decki hvala vam na savjetima kad dodem doma onda cu se pozabaviti sa time 👍

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Update: upalio na zeninom mobu hotspot i spojio sam se na yeelight u 5 minuta.  Sve radi  bez problema. Nakon promjene npr boje u aplikaciji postoji mali delay od 1-2 sekunde al nista strasno. Cim sam ugasio hotspot i probao preko kucnog rutera sve se sjebalo. Morat cu caktati po tom ZTE tcom ruteru ako se da promijeniti  sa 5 na 2.4 ghz. 

 

Zna li itko ovdje na kojoj frekvenciji radi tele 2 pokucni net?

 

inace zarulja svijetli bas super i trenutno cu ju paliti/gasiti preko zidnog stekera umoran sam i nemam volje sad drkati po tome.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pokućni radi i na 2,4 GHz i na 5 GHz istovremeno.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 19:58 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Danas mi došao Amazfit Bip + MiJia Night light pa javim kratki osvrt nakon par dana.

Sada mi je žao ne iskoristiti Mi Band 2 pa sam ga stavio na desnu ruku ali na žalost samo jedan sat/band može biti uparen sa Mi Fit.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
O meni dosao bip, a mi band 2 ide u mirovinu, sad imam 2 mi band 2 viška ... Nema potrebe da bude na drugoj ruci, bip ima sve što ima band.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 0:35 (Dan1234567890).
16 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Meni se zna zaglupeti WiFi na routeru, i to ponekad samo na jednoj od dve frekvencije (obično 2.4GHz, i onda na kompu net radi recimo 2mbps ili ne radi uopšte, a na mobu ide normalno 60). Obično ga staro dobro gašenje i paljenje opameti.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo primjer vidljivosti na suncu, meni je stvarno super ekran vidi se bolje na suncu nego u zatvorenom (bez backlighta)

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Haha kao da sam sebe uslikao,farmerke slične,adidaske slične,ruka ista ahaha
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jučer kad sam otvorio ovaj paketić, iz prve nisam ni znao čemu služi.

Naime to je malo noćno svjetlo koje radi samo u mraku, a aktivira se pokretom. 

 

Ja sam ga zalijepio na zid do mog kreveta, samo mahnem rukom i svjetlo se upali i veoma je praktično! Senzor kada primijeti da se ništa ne dešava u blizini automatski zagasi svjetlo nakon 15 sekundi.

Vidim da ima na aliexpressu po 10-15$ pa ako je netko zainteresiran svakako se isplati uzeti i staviti na neka prikladna mjesta.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi 6x je predstavljen!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nitko ne odgovara pa ponavljam zamolbu...
Jel moze neko probat skinut pbz wave2pay aplikaciju na neki mob iz mi serije? Azurirana je prije mjesec dana i sad mi ne izbacuje ono "aplikacija radi u nesigurnom okruzenju, brisanje wave 2 pay podataka u tijeku" nego mi pise da ne podrzava mobilno placanje, ali da su druge funkcionalnosti dostupne. Nemam nfc na rn3pro pa zato ne podrzava, ali me zanima jel bi radilo na nekom mobu koji ima nfc s obzirom da mi nudi aktivaciju aplikacije 😁
Znaci uzel bi si neki mob iz mi serije pa me zanima jel bi sad s zadnjim azuriranjem aplikacija radila normalno, samo me ovaj pocetni ekran zanima, ako to prolazi onda bi se vjerojatno moglo placati 😁
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
Nitko ne odgovara pa ponavljam zamolbu...
Jel moze neko probat skinut pbz wave2pay aplikaciju na neki mob iz mi serije? Azurirana je prije mjesec dana i sad mi ne izbacuje ono "aplikacija radi u nesigurnom okruzenju, brisanje wave 2 pay podataka u tijeku" nego mi pise da ne podrzava mobilno placanje, ali da su druge funkcionalnosti dostupne. Nemam nfc na rn3pro pa zato ne podrzava, ali me zanima jel bi radilo na nekom mobu koji ima nfc s obzirom da mi nudi aktivaciju aplikacije 😁
Znaci uzel bi si neki mob iz mi serije pa me zanima jel bi sad s zadnjim azuriranjem aplikacija radila normalno, samo me ovaj pocetni ekran zanima, ako to prolazi onda bi se vjerojatno moglo placati 😁

 imam tu aplikaciju i sve radi normalno makar imam miui i root uz to.. zanemari ovo sto pise na trg. play

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Znaci radi normalno, i placanje u trgovinama? A kak dugo to koristis? Jer zadnji put kad sam provjeraval, a i drugi korisnici, izbacivalo je ovo sa slike.

Onda mogu gledat koji mi da si uzmem za novi mob :D
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
Znaci radi normalno, i placanje u trgovinama? A kak dugo to koristis? Jer zadnji put kad sam provjeraval, a i drugi korisnici, izbacivalo je ovo sa slike.

Onda mogu gledat koji mi da si uzmem za novi mob :D

 imam to vec par mjeseci, sve radi ok a mobilno placanje preko nfc ne koristim tako da nezz za to

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 15:14 (domac5).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice