Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.073.209
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...
WackyZG kaže...
Cromaki kaže...

Današnji let sa Mi Drone 4K

 Čestitam na promoviranom postu na MIUI forumu kolega. Lijepo vidjeti da nas promoviraju. 

 Svako toliko ja nabacim neki post iz Hrvatske 

 

[MIUI World Tour #34] The Plitvice Lakes in Croatia Through the Lens of Mi MIX!
http://en.miui.com/thread-638859-1-1.html
(Source: Xiaomi MIUI Official Forum)

 

[MIUI World Tour] Follow Manwex to Visit Croatia Through the Lens of Mi MIX!
http://en.miui.com/thread-556654-1-1.html
(Source: Xiaomi MIUI Official Forum)

Danas si ujutro baš bio na Feature, tj. ulovio sam te tamo, pa rekoh, a te malo izreklamiram i pohvalim. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pozdrav iz Varsave
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
 
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi store Kaliningrad
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
 
21 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Svaka čast..
Sretno komšije :-)
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi store Kaliningrad
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jel iko probao miui 10 global. Kakva je baterija?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ako nekog zanima neka akcija je na Amazefit 2. Dostava iz Italije DHL-om samo 2,5 dolara. Ja sam naručio pa ćemo vidjeti.

 

Inače sam govorio da ti smatwatch-evi nisu još na razini da bi meni bili interesantni ali mi je već neko vrijeme zanimljiv. Prvenstveno mi se izgled sviđa i mogućnost izmjene lica, a pomalo se i rekreiram pa ću vjerojatno koristiti i druge mogućnosti koje ima.

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
display name ivo kaže...

Ako nekog zanima neka akcija je na Amazefit 2. Dostava iz Italije DHL-om samo 2,5 dolara. Ja sam naručio pa ćemo vidjeti.

 

Inače sam govorio da ti smatwatch-evi nisu još na razini da bi meni bili interesantni ali mi je već neko vrijeme zanimljiv. Prvenstveno mi se izgled sviđa i mogućnost izmjene lica, a pomalo se i rekreiram pa ću vjerojatno koristiti i druge mogućnosti koje ima.

 Uh i mene živo zanima

Ispod 1200kn nije loše, nije loše!

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Joj, što mi radiš.

Sad ću si morat kupit novi sat samo zato što je jeftin!

 

Ima li netko iskustva sa Stratosom?

Kakav je GPS, treba li mu dugo za "kalibraciju" kad se započinje nekakav workout i sl.? Kakav je mjerač pulsa u kretanju, ima li nekakvo intervalno/kontinuirano mjerenje ili samo kad se pokrene za mjerenje pulsa?

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
dombak1608 kaže...

Joj, što mi radiš.

Sad ću si morat kupit novi sat samo zato što je jeftin!

 

Ima li netko iskustva sa Stratosom?

Kakav je GPS, treba li mu dugo za "kalibraciju" kad se započinje nekakav workout i sl.? Kakav je mjerač pulsa u kretanju, ima li nekakvo intervalno/kontinuirano mjerenje ili samo kad se pokrene za mjerenje pulsa?

 

 

Imaš posebnu temu za Xiaomi Amazfit. Ima nas već nekoliko amazfit 2 i tamo komentiramo.

12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Primjetio sam danas da mi se baterija u Mi Mixu napuhnula. Godinu i pol je sad star.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

pitanje je koliko je baterije ostalo :P

meni na 5s (kupljen rabljeni) ostalo cca 2400mah od 3200 mah, nez tocno sada, ali tako nes ili cak 2200 :)

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Deutsch kaže...

pitanje je koliko je baterije ostalo :P

meni na 5s (kupljen rabljeni) ostalo cca 2400mah od 3200 mah, nez tocno sada, ali tako nes ili cak 2200 :)

 Kak znas kolko ti baterije ostalo ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

Primjetio sam danas da mi se baterija u Mi Mixu napuhnula. Godinu i pol je sad star.

 Meni se na RN3 nakon cca 2 god. isto napuhala i napuknula staklo digitizera.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AmonZero kaže...
Deutsch kaže...

pitanje je koliko je baterije ostalo :P

meni na 5s (kupljen rabljeni) ostalo cca 2400mah od 3200 mah, nez tocno sada, ali tako nes ili cak 2200 :)

 Kak znas kolko ti baterije ostalo ?

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB13mPHKXXXXXavaXXXq6xXFXXXb/Phone-USB-Tester-Capacity-Current-Voltage-Meter-Mobile-Power-Charger-LCD-Display-Volt-Ampere-Monitor.jpg_640x640.jpg

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ovo je mozda malo nezgodno jer moras od 0 do 100 puniti da bi vidio koliko je napunio (pod pretpostavkom da tocno mjeri - inace ja imam isti takav ali nisam nikad testirao :)), plus moras naruciti taj mali USB.

 

Samsung ima aplikaciju (samsung info ili tako nesto) sa kojom pokazuje trenutni kapacitet baterije (postotno u odnosu na deklarirani/početni), sigurno ima takva app i za druge marke mobitela...pa mislim daje jednostavnije portaziti po play store-u.

14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dan1234567890 kaže...

Ovo je mozda malo nezgodno jer moras od 0 do 100 puniti da bi vidio koliko je napunio (pod pretpostavkom da tocno mjeri - inace ja imam isti takav ali nisam nikad testirao :)), plus moras naruciti taj mali USB.

 

Samsung ima aplikaciju (samsung info ili tako nesto) sa kojom pokazuje trenutni kapacitet baterije (postotno u odnosu na deklarirani/početni), sigurno ima takva app i za druge marke mobitela...pa mislim daje jednostavnije portaziti po play store-u.

 AccuBattery

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
WackyZG kaže...
Dan1234567890 kaže...

Ovo je mozda malo nezgodno jer moras od 0 do 100 puniti da bi vidio koliko je napunio (pod pretpostavkom da tocno mjeri - inace ja imam isti takav ali nisam nikad testirao :)), plus moras naruciti taj mali USB.

 

Samsung ima aplikaciju (samsung info ili tako nesto) sa kojom pokazuje trenutni kapacitet baterije (postotno u odnosu na deklarirani/početni), sigurno ima takva app i za druge marke mobitela...pa mislim daje jednostavnije portaziti po play store-u.

 AccuBattery

 meni to nece 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dan1234567890 kaže...

Ovo je mozda malo nezgodno jer moras od 0 do 100 puniti da bi vidio koliko je napunio (pod pretpostavkom da tocno mjeri - inace ja imam isti takav ali nisam nikad testirao :)), plus moras naruciti taj mali USB.

 

Samsung ima aplikaciju (samsung info ili tako nesto) sa kojom pokazuje trenutni kapacitet baterije (postotno u odnosu na deklarirani/početni), sigurno ima takva app i za druge marke mobitela...pa mislim daje jednostavnije portaziti po play store-u.

 Iskreno po mome gledistu nije nezgodno, punis od 5 ili 10 posto pa do 100, potrosis 2h na punjenje i tjt.. ovako sa ovim aplikacijama je to ni vrit ni mimo, treba 1tj da kalkuliraju koliko je ostalo, a ne znas ni da li je tocno :D

 

ja sam uređaj platio 3$ i ono dobro dodje :)

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
A gle, meni se cini jednostavnije da ti app izmjeri za tjedan dana nego da čovjek čeka 2 tjedna da ovo dobije... S tim da bi dobio točan rezultat trebao bi biti ugasen mob i od 0 do 100 napraviti punjenje... Pod pretpostavkom da taj kinez od oar dolara je dovoljno precizan....Kažem imam taj usb, ali sam ga koristio samo da vidim trenutnu jačinu struje (current - nadam se da sam točno napisao na hrvatskom :-))
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 21:01 (Dan1234567890).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

ah cuj, 100 ljudi 100 cudi :D

anyway stavio sam miui 10 na rn4x pa uskoro javim dojmove 

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja uvijek kažem 100 ljudi, 105 čudi iliti 5 zagoraca, 7 stranaka :-)
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi 6 teška pljuga, vratili se na mediatek, nadam se da će max biti na s710 sa tom baterijom

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

miui 10 (rn4x) - nougat

 

-izgled je po meni odlican

-za prvu china closed alphu koju sam iskopao stvarno su oke sredili i nema nekih vecih bugova

-kamera je malo isprana, ne znam kako da se izjasnim, ali mislim da je bila bolja ne miui 9, no mislim da ce se to sredit

-malo je sporiji od miui 9, ali opet kazem za pocetak sasvim u redu :D

 

sve je to super, ali po meni nisu napravili neke znacajnije promjene od miui 7 pa do miui 10

android p = miui 10, tko je koga kopirao ostaje na vama da prosudite :D

 

 

https://imgur.com/a/ueYJuvP

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel nekome factory reset pomogel glede trajanja baterije? Meni baterija nakon zadnjeg updatea traje 3 put kraće

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Deutsch kaže...

miui 10 (rn4x) - nougat

 

-izgled je po meni odlican

-za prvu china closed alphu koju sam iskopao stvarno su oke sredili i nema nekih vecih bugova

-kamera je malo isprana, ne znam kako da se izjasnim, ali mislim da je bila bolja ne miui 9, no mislim da ce se to sredit

-malo je sporiji od miui 9, ali opet kazem za pocetak sasvim u redu :D

 

sve je to super, ali po meni nisu napravili neke znacajnije promjene od miui 7 pa do miui 10

android p = miui 10, tko je koga kopirao ostaje na vama da prosudite :D

 

 

https://imgur.com/a/ueYJuvP

 Gdje ima za skinuti?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
8 godina
neaktivan
offline
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
dombak1608 kaže...

Joj, što mi radiš.

Sad ću si morat kupit novi sat samo zato što je jeftin!

 

Ima li netko iskustva sa Stratosom?

Kakav je GPS, treba li mu dugo za "kalibraciju" kad se započinje nekakav workout i sl.? Kakav je mjerač pulsa u kretanju, ima li nekakvo intervalno/kontinuirano mjerenje ili samo kad se pokrene za mjerenje pulsa?

Meni je jučer stigao, jako sam zadovoljan. Sat je lijep, sve što piše da radi radi i to dobro. Za sada nemam zamjerki.

 

Da ti probam odgovoriti na pitanja: bio sam na jednom trčanju jučer, odaberem trčanje i stisnem go i on pali GPS i krećeš. Po završetku stopiraš, nudi spremanje i brisanje, ako spremiš poslije sinkronizira sa mobitelom. Ima dosta informacija, nisam prije ništa slično koristio pa ne znam koliko je točan. Odnosno koristio sam neke aplikacije na mobitelu i mogu potvrditi da GPS pokazuje točnu rutu (uvijek trčim istim putem) i udaljenost, odnosno isto kao na mobitelu. Mjerenje pulsa ti radi stalno dok si u tom modu za trčanje, inače možeš ručno kliknuti da ti izmjeri puls, treba mu deset petnaest sekundi, ili možeš upaliti kontinuirano mjerenje (navodno troši više baterije, meni ne treba pa nemam upaljeno).

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 8:52 (display name ivo).
8 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mi Pad 4 predstavljanje 25.6.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice